Singapūras-Borneo sala: Džiunglių takais (su poilsiu)

Kelionės akcentai

 • Šioje kelionėje susipažinsite su trečia pagal dydį sala pasaulyje - Borneo. Pažinsite unikalią atogražų džiunglių ekosistemą, gyvūniją ir vietines gentis.
 • Turo metu iš futuristinio Singapūro persikelsite į pirmykštį pasaulį. 
Nuo2067
2020 10 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 2737

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į SINGAPŪRĄ
Skrydis iš patogiausio Jums miesto į Singapūrą, paprastai, su vienu persėdimu.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileisite Singapūro Changi oro uoste. Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Ryte prasidės pusės dienos ekskursija po žymiausius miesto objektus. Laisvas vakaras aplankyti apžvalgos ratą, Marina Bay viešbučių ir kazino kompleksą, parkus, zoologijos sodą, jeigu esate su vaikais, ir kitus objektus.
4
diena
SINGAPŪRAS- BORNEO SALA (KUČINGAS) (pusryčiai)
Pusryčiai. Metas palikti šiuolaikinę civilizaciją ir vykti į pirmykštį pasaulį. Ryte būsite pervežti į oro uostą valandos skrydžiui į Borneo salą. Atvykimas į Kučingo oro uostą. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas.
diena
KUČINGAS-SARAWAK UPĖ (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su angliškai kalbančiu gidu ir turas po Kučingo miestą bei kruizas Saravako upe. Ture po Kučingą aplankysite svarbiausias miesto įžymybes. Išvysite milžinišką katės statulą, kuri yra miesto talismanas, bei kinų Tua Pek Kong šventyklą, pastatytą 1876 metais.

Aplankysite savaitgalio turgų, kačių muziejų bei Saravako nacionalinį muziejų, kuris yra seniausias Borneo saloje. Praeisite pro malajų kaimelį, mečetę ir senąją miesto gatvę, kur jau daugelį metų yra pardavinėjami visame pasaulyje garsūs Borneo prieskoniai – įvairiausių rūšių pipirai. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysite neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis. Pastatų kompleksą sudaro keturkampis bokštas, senojo teismo namas, Margaritos fortas, pavadintas antrosios Radžo žmonos vardu, ir Astana, buvusi Baltojo Radžos rezidencija.Dviejų valandų trukmės kruize Saravako upe pasijusite tarsi pirmasis Baltasis Radža – Džeimsas Bruksas, apžvelgiantis savo valdas 1839 metais. Kruizo metu apžiūrėsite vaizdingąją miesto dalį, įsikūrusią paupyje. Pamatysite žvejų kaimelius, malajų namelius pastatytus ant upės kranto, apsupto tankiai augančių palmių. Be to, pasimėgausite Astanos vaizdu ir Margaritos fortu. Prieš grįždami į viešbutį apžiūrėsite Satok kabantįjį tiltą.

diena
BAKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su angliškai kalbančiu gidu – vairuotoju ir visos dienos išvyka į Bako Nacionalinį parką. Į parką, esantį 38 km atstumu nuo Kučingo, nuvyksite vos per pusvalandį. Ryte išvykimas iš Kučingo mangrovės džiunglių apsuptu keliu.

Pasiekus Kampong Bako žvejų kaimelį persėdimas į valtį ir atvykimas į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę gyvūnų ir paukščių rūšių, tokių kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje.

Taip pat išvysite įspūdingas erozijos proceso apraiškas – pusrutulio formos ertmes bei augalijos kitimą. Vakarop grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas.

diena
KUČINGAS (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui po intensyvios kelionės pradžios. Galėsite pasimėgauti šilta jūra, užsisakyti papildomų ekskursijų arba tiesiog patyrinėti miestą.
diena
KUČINGAS - BATANG AI (pusryčiai)
Ryte pusryčiai viešbutyje ir kelionė į vienintelį kurortą džiunglėse priklausantį Hiltono viešbučių tinklui - Batang Ai.

Tai vienas iš nedaugelio civilizacijos nesugadintų kampelių Saravake. Kelionės metu pravažiuosite pro žavius miestelius ir kaimus, kaučiuko plantacijas, ryžių laukus, pipirmedžių sodus, džiungles, upes. Sustosite pipirmedžių sode ir Seriano mieste, garsėjančiame durijaus vaisiais.Mieste galėsite įsigyti dovanų ibanų tautos atstovams, aplankyti vietinį turgų, pasistiprinti ir atsigaivinti. Pasiekus Batang Ai užtvanką prasidės kvapą gniaužianti kelionė kateriu, kertant  žmogaus suformuotą ežerą, kol pasieksite smulkesnes upes. Atvykus, registracija Hilton Batang Ai kurorte. Likusią dienos dalį poilsis ir laisvas laikas. Galėsite pasimėgauti kurorto teikiamais malonumais arba eiti pasivaikščioti.

diena
VIETINIŲ GENČIŲ LANKYMAS (pusryčiai)
Po pusryčių kelionė į Lemanak'o didįjį namą, kur Jus džiaugsmingai pasitiks ibanai savo tradiciniais ritualais ir šokiais.Turėsite galimybę pabendrauti su vietiniais, susipažinti su jų gyvenimo būdu ir patirti didžiojo namo atmosferą, kuriame gyvena ibanų šeimos taikoje ir ramybėje. Vakarą praleisite stebėdami tradicinį „Ngajat“ - karo šokį ir ragaudami „tuak“ (stiprus ryžių vynas). Sugrįžimas ir nakvynė Hilton Batang Ai kurorte.
10 
dienos
BATANG AI-KUČINGAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Ankstų rytą ekskursija po džiungles. Išvykimas į Kučingą. Kelionės metu sustojimas ir pietūs Lachau miestelyje. Atvykimas ir nakvynė Kučingo mieste.
11 
dienos
KUČINGAS-MULU (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Mulu. Sutikimas Mulu oro uoste. Apgyvendinimas viešbutyje. Po pietų aplankysite Elnio ir Lang olas Mulu nacionaliniame parke. Šiose olose pamatysite stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio ola pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Saulei leidžiantis išvysite nepamirštamą reginį, milijonai šikšnosparnių išskrenda naktiniai medžioklei. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.
12 
dienos
MULU (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens olas. Vėjo oloje apžiūrėsite  įspūdingą „Karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens oloje išvysite retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesiai jautrius dumblius augančius ant uolų bei krypstančius šviesos link. Apžiūrėjus olas piknikas gryname ore ir maudynės natūraliame baseine. Sugrįžimas į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas. Pietūs ir nakvynė Mulu mieste.
13 
dienos
MULU - KOTA KINABALU arba KUCHING (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kota Kinabalu. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė Kota Kinabalu.

13 – 15
dienos
POILSIS PRIE JŪROS (pusryčiai)
Po turo siūlome poilsį Kučinge, po džiunglių ir urvų tikrai norės porą dienų pagulėti smėlėtame paplūdimyje.
16
diena
KUČINGAS-SINGAPŪRAS-VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis iš Kučingo su dviem persėdimais: į Vilnių grįšite kitą dieną.
Nuo2067
2020 10 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 670
su skrydžiu: 2737

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Vietiniai skrydžiai: Singapūras - Kuchingas; Kuchingas - Mulu; Mulu - Kota Kinabalu; Kota Kinabulu - Singapūras;
 • Pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
 • Pusryčiai visos kelionės metu;
 • Nurodytos ekskursijos su anglakalbiu gidu;
 • Bilietai į programoje numatytus turistinius objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Vilnius (~670 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas 12 EUR;
 • Arbatpinigiai;
 • Programoje nenurodytas maitinimas.

Pastabos

 • Turo metu apsistosite 3-4-5* svečių namuose ar viešbučiuose.
 • Būtinų skiepų nėra.
 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas kurorto mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Kelionės užsakymas

Nuo
2067

+ skrydis nuo: 670 visiems su skrydžiu: 2737
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Malaizijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.