Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Nuo529
2022 08 20 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykstame į Slovėnijos sostinę - Liublianą. Pasak legendos, Liublianą įkūrė legendinis graikų mitų personažas Jasonas kartu su savo narsiaisiais argonautais. Būtent ties šia vieta keliaudamas Dunojaus ir Liublianicos upėmis Jasonas nukovė pabaisą, kuri vėliau buvo praminta Liublianos drakonu ir tapo įkurto miesto simboliu. Ekskursija po miestą, kurios metu aplankysime rotušę, XII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, kuris simbolizuoja tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą, pasigrožėsime ant kalno stūksančia viduramžių laikų Liublianos pilimi. Laisvas laikas. Išvykstame į Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame į vieną iš šiaurės Kroatijos kurortų. Vakarienė ir nakvynė kurorte.
3
dienos
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Istrijos pusiasalį. Keliausime į antikinį Pulos miestą, kuriame gausu įspūdingų paminklų iš romėnų laikų. Aplankysime Pulos amfiteatrą, vieną iš šešių didžiausių iki šiol išlikusių romėnų amfiteatrų. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsime Heraklio vartus, Sergijaus arką, Augusto šventyklą, stovinčią romėnų forumo vietoje, senąsias Šv. Marijos, Šv. Pranciškaus ir Šv. Mikalojaus bažnyčias. Vyksime į mažą žvejų miestelį – Rovinį. Pasivaikščiosime siauromis gatvelėmis, apsuptomis barokinių ir renesansinių namų, pakilsime į kalvos viršūnę prie Šv.Eufemijos katedros, kurios varpinės bokštas yra Šv. Morkaus aikštės bokšto Venecijoje kopija. Nuo kalvos atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Atvykstame į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrėsime VI a. statytą Eufrazijaus baziliką**, saugomą UNESCO, bizantinį šedevrą, kurį puošia nuostabios mozaikos. Pasivaikščiosime po senamiestį, saugomą fotogeniškų uolų. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė.
4
dienos
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Plitvicos ežerų nacionalinį parką** (bilietas į Plitvicų ežerų nacionalinį parką į išvykos kainą NEĮSKAIČIUOTAS). Plitvicos ežerų nacionalinį parkas - vienas nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Čia miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Grįžtant į kurortą pageidaujantiems pasiūlysime rakijos, medaus sūrio ir uogienės degustaciją. Vakare grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė.
5
diena
Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė kurorte.
6
diena
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome išvyką** į Veneciją. Labai anksti ryte išvykstame į Veneto regiono sostinę Veneciją, pastatytą ant daugiau kaip šimto mažų salelių, išsibarsčiusių lagūnoje. Keliautojus iš viso pasaulio miestas žavi ypatingai siaurų gatvelių ir kanalų labirintais, daugybe tiltų, jaukiomis aikštėmis, įspūdingais rūmais ir bažnyčiomis. Laivu plaukiame iki Šv. Morkaus aikštės, kur pamatysite daugiau nei tūkstantmetį gyvavusios Venecijos respublikos valdovų Dožų rūmus ir greta stovinčią didingą Šv. Morkaus baziliką. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis, pamatysite Atodūsių tiltą, kuriuo buvo sujungti Dožų rūmai ir kalėjimas, susipažinsite su miesto istorija ir garsiausiais pastatais. Užlipę ant Rialto tilto pasigrožėsite Didžiuoju kanalu, vingiuojančiu per visą istorinį Venecijos centrą. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, aplankyti Šv. Morkaus katedrą** bei pakilti į Šv. Morkaus aikštėje esančią varpinę**, apsilankyti Dožų rūmuose**, paklaidžioti gatvelių labirintais ar paplaukioti gondola** Venecijos kanalais. Vakare grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė.
7
diena
Pusryčiai. Išvykstame į Postoiną, kur aplankysime nuostabų gamtos stebuklą – Postoinos urvus*. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio taką. Šiuo metu lankytojams atvira daugiau nei 5 km ilgio urvo atkarpa, dalį tako (apie 1,5 km) eisime pėsčiomis ir (3,5 km) važiuosime senoviniu traukinuku. Keliaudami po Postoinos urvus galėsime pasigrožėti tikrais požemių ir vandens meno šedevrais: įvairiausio dydžio galerijomis ir koridoriais, nusėtais įmantriausių formų stalaktitais ir stalagmitais. Čia oro temperatūra tesiekia 10 laipsnių šilumos. Vos už 9 kilometrų nuo Postoinos urvų stovi didinga Predjamos pilis*. Ji tarsi ant uolos, 123 metrų aukštyje, pakibusi viena gražiausių ir žymiausių Slovėnijos pilių, stovinti daugiau nei 800 metų. Dabar pilyje veikia muziejus, vyksta riterių turnyrai. Iš jos galima patekti į 13 km ilgio urvus-labirintus, išsidėsčiusius skirtinguose aukščiuose. Kelionė per Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
8
diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo529
2022 08 20 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Ad

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Stanislava
2022-08-11
9
Kelionė tiesiog šauni! Kelionės vadovas puikus! Ko tikėjausi tą ir gavau. Kelionė šauni, viešbutis ne gyvenimui, o nakvynei. Mano prioritetas buvo pažintis su šalimi, todėl viešbutis tenkino.
Erika
2022-08-03
10
Labai šauni kelionė, daug aplankyta, sužinota, nuostabus gidas Audrius ir profesionalūs vairuotojai Rytis ir Ričardas. Nuostabi kelionė pažinti Šiaurės Kroatiją, gražūs vaizdai, jūra. Nors planavome daugiau laiko praleisti paplūdimyje, bet pasirinkę visas ekskursijas, nepasigailėjome, buvo labai įdomu. Gidas Audrius -10 balų iš 10! Kurorto viešbutis vidutinis, maistas skanus.
Edita
2019-07-15
9
Kelionė vyko sklandžiai, daug įdomių objektų aplankėme. Gal kiek per greitas tempas. Puikiausiai vertiname mus lydėjusios komandos - vadovės ir vairuotojų darbą.
Raimonda
2019-06-26
10
Ypatingai turininga ir subalansuota su poilsiu kelionė! Programa apgalvota, sudėliota ir įgyvendinta idealiai! Profesionali komanda: gidė Regina, vairuotojai, vietinės gidės. Operatyvumas, mandagumas, tikslumas, lankstumas, punktualumas, informatyvumas!Maža pastaba-pradinė informacijoje apie kelionę būtų gerai nurodyti 3-jų kelionių paketo pilną kainą ( ne tik kelionės į numatomus miestus, bet ir į paketą įskaičiuoti bilietų kainas į lankomus objektus, kuriuos asmuo pasirenka). Tai būtų žymiai aiškiau ir leistų planuoti būsimas kelionės išlaidas. Tai sukėlė tam tikrų neaiškumų ir nepasitenkinimo. Vis tik, labai dėkojame Jūsų kolektyvui už galimybę plėsti akiratį ir įgyvendinti svajonę - per vos keletą dienų pasikrauti gerų emocijų visiems metams! Ačiū :)
Gražina
2019-06-03
9
Vadovė Daina labai gerai organizavo keliones ir buvo įdomu klausyti pasakojimų. Ačiū už gerą kelionę. :)
Ramunė
2019-03-18
10
Aiškiai, informatyviai išdėstyta informacija, atsakyta į visus kilusius klausimus. Malonus bendravimas ir sklandus bendradarbiavimas!

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 5 nakvynės Kroatijoje su pusryčiais ir vakarienėmis
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 50 EUR
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
 • kurorto rinkliava
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Kurorto mokestis 10 EUR
 • Vienvietis kambarys 150 EUR
 • Išvyka į Istrijos pusiasalį (suaugusiam) 50 EUR
 • Išvyka į Istrijos pusiasalį (vaikui iki 12 m.) 40 EUR
 • Išvyka į Plitvicos ežerų nacionalinį parką (suaugusiam) 40 EUR
 • Išvyka į Plitvicos ežerų nacionalinį parką (vaikui iki 12 m.) 30 EUR
 • Išvyka į Veneciją (suaugusiam) 60 EUR
 • Išvyka į Veneciją (vaikui iki 12 m.) 50 EUR
 • Trijų išvykų paketas (Istrija, Venecija, Plitvicos ežerai) suaugusiam 120 EUR
 • Trijų išvykų paketas (Istrija, Venecija, Plitvicos ežerai) vaikui iki 12 m. 90 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
529

visiems: 529
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Pietų Kroatija 9 d. (pažintinė-poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis prie Adrijos jūros Šiaurės Kroatijoje ir Italijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.