Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Italiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Čekijoje.
2
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į Karintijos žemės sostinę Klagenfurtą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite renesansinių pastatų apsuptą centrinę aikštę, XVI a. pastatytą ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtą fontaną, barokinę katedrą, įspūdingus miesto rūmus, kuriuose posėdžiauja Karintijos žemės asamblėja. Tęsiame kelionę per Austriją, Italiją. Atvykstame į vieną iš Veneto regiono kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
 Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome išvyką į Veneciją bei Venecijos lagūnos salas (už laivo bilietus mokama papildomai). Ant daugiau kaip šimto mažų salelių, išsibarsčiusių lagūnoje, pastatyta Venecija keliautojus iš viso pasaulio žavi ypatingai siaurų gatvelių ir kanalų labirintais, daugybe tiltų, jaukiomis aikštėmis, įspūdingais rūmais ir bažnyčiomis. Laivu* plaukiame iki Šv. Morkaus aikštės, kur pamatysite daugiau nei tūkstantmetį gyvavusios Venecijos respublikos valdovų Dožų rūmus ir greta stovinčią didingą Šv. Morkaus baziliką. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosite siauromis miesto gatvelėmis, pamatysite Atodūsių tiltą, kuriuo buvo sujungti Dožų rūmai ir kalėjimas, susipažinsite su miesto istorija ir garsiausiais pastatais. Užlipę ant Rialto tilto pasigrožėsite Didžiuoju kanalu, vingiuojančiu per visą istorinį Venecijos centrą. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias, pakilti į Šv. Morkaus aikštėje esančią varpinę**, paklaidžioti gatvelių labirintais ar paplaukioti gondola** Venecijos kanalais. Plaukiame į Murano salą, kuri nuo seno garsėja stiklo dirbiniais. Čia įsikūrusiose galerijose ir parduotuvėse galėsite įsigyti nepaprasto grožio meno kūrinių iš stiklo. Plaukiame į Burano salą – spalvingiausią Venecijos lagūnos salą, garsėjančią ryškiais skirtingų spalvų namukais. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
4
diena
 Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome išvyką** į Paduvą ir Vičencą. Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą, žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika, pastatyta  XII-XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai, Fruto aikštė. Laisvas laikas. Vykstame į XVI a. architekto Andreos Palladio miestą – Vičencą. Pažintis su miesto architektūros paminklais: XVI a. Olimpinis teatras – pats seniausias uždaras teatras Europoje, Šv. Lauryno bazilika su nuostabiu gotikiniu portalu, miesto aikštė, Teismo rūmai. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5
diena
 Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba siūlome išvyką** prie Gardos ežero aplankant Veroną ir Sirmionę. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Ekskursija po miestą: pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras**, Erbės aikštė – buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas**. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmionė su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas – žavi viduramžių pilis** bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais** galės paplaukioti ežere, besigrožėdami įspūdingomis garsenybių vilomis. Grįžtame į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
6
diena
 Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
7
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Slovėniją. Apie pietus atvykstame į Slovėnijos sostinę Liublianą. Pasak legendos, Liublianą įkūrė legendinis graikų mitų personažas Jasonas kartu su savo narsiaisiais argonautais. Būtent ties šia vieta keliaudamas Dunojaus ir Liublianicos upėmis Jasonas nukovė pabaisą, kuri vėliau buvo praminta Liublianos drakonu ir tapo įkurto miesto simboliu. Ekskursija po miestą, kurios metu aplankysime rotušę, XII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, kuris simbolizuoja tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą, pasigrožėsime ant kalno stūksančia viduramžių laikų Liublianos pilimi. Laisvas laikas. Išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
8
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šiaurės Italija 8 d. (pažintinė - poilsinė)

Erika
2022-08-02
8
Italijoje tragiškas tiek viešbutis, tiek maistas jame
Miglė
2017-10-03
7
Kelionė buvo šauni. Labai šaunūs vairuotojai, gidė Rita bei pats kolektyvas. Kas labiausiai mums nepatiko kelionės metu, tai kad laisvo laiko per mažai (pvz Venecijoj buvo skirtos vos 3val laisvo laiko, nors kai buvau Venecijoj pernai per kaukių balių, 6val neužteko. O čia tik 3!:(( ) Viešbutis Čekijoj, viskas liuks. Na o Italijos, tai turbūt keisčiausias, kokiam tik teko gyventi. Vien jau tas tuoletas duše
Irma
2015-09-02
10
Labai patiko kelionės maršrutas - tai kad įtraukta Šionbruno rūmai. Kas dažniau keliauja Italijos pusėn jau ne kartą ir ne du lankėsi Vienoje ir Grace. Labai nudžiugino , kad bus galima aplankyti rūmus arba šalia esantį zoologijos sodą , vieną seniausių pasaulyje . Kelionių vadovė įspėjo , kad visko nespėsime , reikia rinktis rūmus ar zoologijos sodą. Kadangi buvome su vaikais pasirinkome pastarajį , ir tikrai nesigailėjome , rūmus apžiūrėsime kitą karta. Labai patiko Venecija . Turėjome apie 4 valandas laisvo laiko , manau visiems užteko ir norimus objektus aplankyti , ir gondolomis paplaukioti , ir papietauti . Kelionės vadovė buvo Akvilė Šaikūnienė. Labai profesionali , konkreti , paslaugi . Viešbučiai geri. Lignano Sabbiadoro kurorte viešbutis apie 300 metrų iki jūros .Autobusas labai patogus. Labai džiaugiuosi , kad išsirinkau būtent šį maršrutą keliauti su vaikais : palyginus nedideli pervažiavimai , nevarginančios ekskursijos , smėlėta ir sekli Adrijos jūros pakrantė. Vaikams kurorte radome atrakcionų parką . Kas norėjo nuomavosi mašinas , dviračius . Kas ruošiasi keliauti šiuo maršrutu siūlyčiau pasidomėti ką aplankyti Venecijoj , Veronoj , Paduvoj . Gidė suteikia išsamią informaciją , bet pirmiausia pats turi žinot ko nori . Ir pasidomėti Itališka virtuve . Tikrai yra laiko pasmaguriaut .
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • 5 vakarienės viešbutyje Italijoje
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~55 EUR
 • kurorto rinkliava 10 EUR (privaloma)
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Kurorto rinkliava (privaloma) 9 EUR
 • Vienvietis kambarys 140 EUR
 • Dviejų išvykų paketas (Paduva-Vičenca, Gardos ežeras-Sirmionė-Verona) 85 EUR
 • Dviejų išvykų paketas (Paduva-Vičenca, Gardos ežeras-Sirmionė-Verona) vaikui iki 12 m. 65 EUR
 • Išvyka į Paduvą ir Vičencą 35 EUR
 • Išvyka į Paduvą ir Vičencą (vaikui iki 12 m.) 25 EUR
 • Išvyka prie Gardos ežero aplankant Sirmionę ir Veroną 60 EUR
 • Išvyka prie Gardos ežero aplankant Sirmionę ir Veroną (vaikui iki 12 m.) 50 EUR

Panašios kelionės

Pažintis su Italija
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Didysis turas po Europą
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.