Seišeliai – rojus Žemėje (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai

 • Rusiškai ir angliškai kalbantis gidas ekskursijų metu, kuris padės susipažinti su vietine kultūra
 • Poilsis rojumi vadinamuose Seišeliuose, Mahės saloje
 • Apsilankysime labiausiai fotografuojamame paplūdimyje pasaulyje La Digo saloje
 • Prasleno saloje susipažinsime su vienintele vieta pasaulyje, kurioje auga neįprastos formos kokosai ir gyvena juodosios papūgos
 • Galimybė pažinti povandeninį pasaulį ir jo gyventojus
 • Turėsime progą apsilankyti nuošaliuose balto smėlio paplūdimiuose
Nuo1084
2021 11 09 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 1684
Dėmesio! Keliaujant į Seišelius dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Akinančio baltumo smėlis, topazo spalvos vanduo, vešlūs kalnai ir lėtas gyvenimo ritmas. Tokias dieviškas atostogas jums žada Seišeliai. Ne be reikalo šis Indijos vandenyne esantis salynas vadinamas dievų rojumi – motina gamta šį pasaulio lopinėlį gausiai apdovanojo.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Mahė 01:50 – 11:05 (+1)   

Mahė – Stambulas 23:10 – 06:30 (+1) Stambulas – Vilnius 16:00 – 17:50

1
diena
VILNIUS – MAHĖ

Patogus skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Mahę su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

2
diena
MAHĖ

Sveiki atvykę į Seišelius – rojų žemėje! Oro uoste mus pasitiks rusiškai ir angliškai kalbantis partnerių atstovas ir perveš į pasirinktą viešbutį. Seišeliai – daugiau negu šimtas salų, išsibarsčiusių Indijos vandenyno vakaruose. Tai sausuma, apaugusi atogrąžų miškais, kuriuose yra įvairiausių rūšių retų augalų ir gyvūnų, nerandamų niekur daugiau: kokoso palmių ir medūzų, laukinės vanilės, orchidėjų, juodųjų papūgų, mėlynųjų balandžių ir raudongalvių karvelių. Seišeliai garsėja ypatingai nuostabiais paplūdimiais bei ekologija. Pasak senovės legendos, Dievas pamatė Seišelių salas ir suprato, kaip turi atrodyti rojus... Iki šios dienos tai geriausia vieta romantiškam poilsiui. Jaukūs, svetingi viešbučiai žada įsimylėjėliams nepamirštamas dienas. Nuošalūs paplūdimiai po palmėmis, granito uolos, švariausia jūra ir reto grožio saulėlydžiai. Nakvynė viešbutyje..

3
diena
MAHĖ (pusryčiai)

Šiandien mūsų laukia poilsis pasakiško grožio Mahės saloje. Tai didžiausia salyno sala, kur gyvena apie 90 proc. visų Seišelių gyventojų ir yra įsikūrusi sostinė Viktorija. Mahėje ypatingai gerai išvystyta turistinė infrastruktūra – nuo didžiausio resortų pasirinkimo, iki balto smėlio nuošalių paplūdimių, kurių čia yra virš septyniasdešimt! Mahė poilsiautojus žavi savo masinio turizmo nepaliesta gamta, neatrastu povandeniniu pasauliu ir paslėptais salos perlais. Kad ir kur bepasisuktumėte – visuomet rasite tai, kas sužavės ir privers įsimylėti šią salą ir Seišelius. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
MAHĖ – PRASLENAS – LA DIGAS – MAHĖ (pusryčiai, pietūs)

Šiandien mūsų lauks įspūdžių kupina diena, aplankant dvi žymias Seišelių salas – Prasleną ir La Digą. Anksti ryte persikelsime katamaranu į Prasleno, o iš ten – keltu į mažytę, bet labai vaizdingą La Digo salą. La Digo saloje aplankysime L'Union ūkį, kur išvysime didelius kolonijinius namus, susipažinsime su kokosų aliejaus gaminimo procesu, pamatysime milžiniško dydžio vėžlius bei vanilės plantacijas. Laisvą laiką galėsime praleisti viename gražiausių ir labiausiai fotografuojamų paplūdimių pasaulyje – Anse Source d'Argent. Apie pietus keltu persikelsime atgal į Prasleno salą. Praslenas – antroji pagal dydį Seišelių sala, išsiskirianti įspūdingais paplūdimiais, kalnais ir džiunglėmis. Čia mūsų lauks pietūs. Po pietų vyksime į Gegužės Slėnio gamtos rezervatą (Valle De Mai) – vienintelę vietą pasaulyje, kur auga Coco de Mer palmės su gigantiškais, neįprastos formos kokosais, bei gyvena juodosios papūgos. Parkas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Po apsilankymo parke vyksime į Cote D'or paplūdimį, kur galėsime nusipirkti suvenyrų, išsimaudyti ar tiesiog valandėlę atsipūsti paplūdimyje. Grįžimas į Mahę, mėgaujantis saulėlydžiu katamarane. Nakvynė viešbutyje.

5 – 7
dienos
MAHĖ (pusryčiai)

Mėgaukitės laisvu laiku ir poilsiu viešbutyje. Norintys aktyvesnės veiklos, gali rinktis iš papildomai siūlomų ekskursijų.

 

Jūrinis parkas*. Tai puiki proga atrasti povandeninį tropinių koralinių rifų pasaulį viename įspūdingiausių jūrinių parkų. Jūsų laukia kelionė laivu palei salos pakrantę, kur pamatysite koralinius rifus, ryškiaspalves žuvis ir kerintį povandeninį pasaulį. Pakeliui galėsite pamaitinti žuvis bei aplankyti vieną arba dvi salas, kur pasimėgausite kreolietišku barbekiu ir praleisite laiką maudydamiesi arba kaitindamiesi saulėje.

 

Anso gamtinis takas*. Siūlome jums atrasti stulbinančią Seišelių gamtą ir leistis į pasivaikščiojimą Anso gamtiniu taku. Apie pusantros valandos keliausite palei šiaurės vakarų Mahės pakrantę, mėgausitės laisvu laiku Anso paplūdimy, kur galėsite atsigaivinti vandenyno bangose ar atsipūsti prieš kelionę atgal. Žygio metu jums bus pasiūlyta vandens bei lauknešėlis su pietumis.

 

Viktorijos miestas*. Siūlome išsinuomoti automobilį su vairuotoju, kuris jus pasiims iš viešbučio ir nuveš į pasirinktas vietas. Tai galimybė apsilankyti Seišelių sostinėje Viktorijoje, apsipirkti lauktuvių ir pažinti apylinkes. Pietūs – kreolietiško maisto bufetas su vaizdu į Inner salas. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
MAHĖ – VILNIUS (pusryčiai)

Šiandien atsisveikinsime su Seišeliais ir vyksime į oro uostą, kur lauks skrydis namo su persėdimu Stambule. Persėdimo metu yra galimybė pasinaudoti nemokama „Turkish airlines“ ekskursija po Stambulą.

9
diena
VILNIUS

Grįžimas į Vilnių.

Nuo1084
2021 11 09 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 1684

Apie Seišelius

Seišeliai yra išskirtiniai tuo, kad turi 115 salų. Jūsų kelionė prasidės didžiausioje Seišelių saloje Mahėje, kurioje yra tarptautinis oro uostas. Kelionės Seišeliuose metu, rekomenduojama aplankyti bent dvi salas, kad iš tiesų pajustumėte tikrąją Seišelių dvasią. Antroji stotelė kelionės metu turėtų būti Praslin, antroji pagal dydį Seišelių sala. Ji garsėja savo ypatinga augmenija. Ypatumus išvysite vos tik žengę kelis žingsnius

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Seišelius dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Rusiškai ir angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų bei pasitikimo metu;
 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbutyje (7 nakvynės Mahės saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (7 pusryčiai, 1 pietūs);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Mahė – Vilnius (kaina nuo 600 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (Jūrinis parkas – apie 125 EUR/asm., Anso gamtinis takas – apie 65 EUR/asm., Viktorijos miestas – kaina sutartinė, priklausomai nuo maršruto ir ekskursijos trukmės);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Minimalus grupės dydis – 8.
 • Kelionės tipas: su grupe iš Lietuvos.

Apgyvendinimo variantai

Bliss Mahe Hotel 4*

Kambario tipas: Garden View
Kelionės kaina: 1084 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: Garden Deluxe with Sea View
Kelionės kaina: 1254 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: įsikūręs šiaurinėje Mahės salos dalyje, apie 18 km iki tarptautinio Viktorijos oro uosto, apie 6 km iki Viktorijos centro, ant vandenyno kranto, ramioje vietoje.

Kambariuose: „Bliss“ numeriuose dera šiuolaikiškumas ir kreolų stilius bei susilieja romantika ir egzotika. Šalia „Garden Deluxe with Sea View“ numerių driekiasi balto smėlio paplūdimys, o iš jų terasų atsiveria vaizdas į įlanką. „Garden View“ numerius supa vešlūs atogrąžų sodai.

Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino 4*

Kambario tipas: Standard room
Kelionės kaina: 1142 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: įsikūręs šiaurės vakarinėje Mahės salos pakrantėje, apie 15 km iki tarptautinio Viktorijos oro uosto, apie 300 m iki Beau Vallon kurorto centro, ant vandenyno kranto.

Kambariuose: elegantiškais baldais apstatytuose numeriuose įrengti oro kondicionieriai, yra televizoriai, mini barai, seifai, telefonai ir vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.

Kempinski Seychelles Resort 5*

Kambario tipas: Hillview room
Kelionės kaina: 1468 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: aukštos klasės viešbutis, esantis šalia vaizdingos Be Lazar ilankos, apie 18 km (apie 30 min) iki tarptautinio Viktorijos oro uosto. Siūlo prabangų SPA centrą, fitneso ir kt. sporto galimybes, kelis restoranus, paplūdimio barą. Ramioje vietoje.

Kambariuose: Hillview Room tipo kambarys yra 50 kv.m., su vaizdu į tropikų mišką, uolas ir mėlyną lagūną. Šio tipo kambariuose yra ir darbo stalas, todėl tinka mėgstantiems dirbti iš bet kurio pasaulio krašto.

Kelionės užsakymas

Nuo
1084

+ skrydis apie: 600 visiems su skrydžiu: 1684
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Seišelių specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.