Kaitavimo ir aktyvaus poilsio stovykla Ispanijoje, Tarifoje - piečiausiame Europos taške (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių akademijoje“!
 • Gyvensime apartamentuose tiesiai ant Atlanto vandenyno kranto
 • Su profesionaliai instruktoriais mokysimės valdyti jėgos aitvarus ir irklentes
 • Sertifikuota trenerė ves nuotaikingas mankštas ir paskaitą apie fizinį aktyvumą
 • Mėgausimės jaukiu Tarifos senamiesčiu ir puikiais kraštovaizdžiais
 • Plauksime stebėti delfinų
 • Aplankysime Maroko Tanžero miestą Afrikoje ir Gibraltaro uolą
Nuo555
2020 10 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 332
su skrydžiu: 887

Kelionės programa

Atraskite kitokią Ispaniją – leiskite vėjui, pavasario saulei ir nuostabiems paplūdimiams įkvėpti jus aktyvioms atostogoms ir gyvensenos pokyčiams Tarifoje! Būtent čia prasidėjo garsioji Paulo Coelho „Alchemiko“ istorija. Kviečiame kartu keliauti ir jau „kaituojančius“, ir dar tik svajonančius gaudyti vėją! Tarifoje susitinka Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas. Dienomis galėsime pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, užsukti į vietinės virtuvės restoranus ar akis paganyti madinguose butikuose. Dėl savo išskirtinės atmosferos Tarifa ne vienam keliautojui tapo vieta, į kurią nori grįžti vėl ir vėl.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

RITA

Susirgau Tarifos „virusu“ ir nei kiek nesigailiu! Tarifoje atradau tai, kas man svarbiausia – vandenį, sportą, skanų maistą, žmones iš viso pasaulio ir gyvenimą be skubėjimo. Tarifa man primena lietuviškąją Nidą, tik yra paprastesnė, pigesnė ir kiekviename žingsnyje persmelkta vandens kultūros. Noriu pakviesti jus į atostogas, iš kurių grįšite iš tiesų pailsėję, išmokę naujų dalykų ir kupini energijos bei noro gyventi savo geriausią gyvenimą.

Rita Girdvainytė – sertifikuota fitneso trenerė ir jėgos aitvarų entuziastė bei lietuviškų vandenlenčių gamintoja, Tarifą atradusi prieš trejus metus ir nuo tada grįžtanti čia mažiausiai du kartus per metus. Baigusi komunikacijos ir sveikatingumo studijas Rita ne tik padės pažinti Tarifą ir jos apylinkes, bet ir pakvies atrasti aktyvaus gyvenimo privalumus bei įkvėpimą daugiau judėti.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Ryga 05:40 – 06:30 Ryga – Malaga 07:40 – 11:15

Malaga – Ryga 11:55 – 17:25 Ryga – Vilnius 19:45 – 20:35

1
diena
VILNIUS – MALAGA – TARIFA (vakarienė)
Mūsų laukia skrydis iš Vilniaus į Malagą su persėdimu Rygoje. Nusileidę Malados oro uoste būsime pervežti į Tarifą, kurioje ir apsigyvensime. Bendra vakarienė, nakvynė Tarifoje.
2
diena
TARIFA
Šiandien ryte turėsime mobilumo – stabilumo treniruotę su jogos elementais. Po pietų patyrę “kaituotojai” galės bėgti gaudyti bangų, o visi pradedantieji bus kviečiami į  „kaitavimo“ teorijos pradžiamokslį*, susipažinimą su įranga. „Kaitavimo“ pamokas ves profesionalūs IKO („International Kiteboarding Organisation“) sertifikuoti instruktoriai. Palydėję saulę vandenyno pakrantėje, pasivaikščiosime po Tarifos senamiestį. Nakvynė Tarifoje.
3
diena
TARIFA
Ryte turėsime antrąją mobilumo – stabilumo treniruotę su jogos elementais, o po pietų “kaitavimo“ naujokams dar vieną pamoką mažesnėse grupėse* arba irklenčių pamoką* (esant silpnesniam vėjui). Nakvynė Tarifoje. 

4
diena
TARIFA – GIBRALTARAS* – TARIFA
Ši diena bus skirta poilsiui. Norintys galės toliau mokytis valdyti jėgos aitvarus (individuali pamoka su instruktoriumi)* arba keliauti į Gibraltarą* (Didžioji Britanija). Vos peržengę Ispanijos –D. Britanijos sieną ir kirtę Gibraltaro oro uostą, pateksime į mažąją Britaniją, kur aplinka visai kitokia, nei už nugaros likusioje Andalūzijoje. Turistų taku arba specialiu keltuvu pakilsime į garsiąją Gibraltaro uolą (Rock Of Gibraltar) ir piečiausią Gibraltaro tašką, nuo kurio atsiveria Europos ir Afrikos pakrantės. Ant uolos mus pasitiks vienintelės Europoje natūralioje aplinkoje gyvenančios beždžionėlės – magotai. Nulipę nuo uolos, pasivaikščiosime po Gibraltaro miesto centrą. Nakvynė Tarifoje.

5
diena
TARIFA
Pirmas šios dienos pusdienis bus skirtas poilsiui, rytinei lėtai kavai ir įspūdžių aptarimui. Po pusryčių keliausime stebėti delfinų (o jei pasiseks, net banginių!) jų natūralioje aplinkoje. Iš Tarifos uosto plauksime į dviejų valandų turą, kuriame didelė tikimybė pamatyti šiuos nuostabius vandens gyvūnus, o patyrę specialistai išsamiai papasakos apie povandeninio pasaulio gyventojus ir augalus. Vakare mūsų lauks interaktyvi paskaita ir trenirtuotė “Fizinis pasiruošimas vandens sportui ir sveikesniam kūnui”, kurioje sužinosime apie fizinį pasirengimą norintiems saugiai progresuoti vandens sporte ir išvengti traumų, mokysimės efektyvaus apšilimo technikų, taip pat išgirsime, ką apie judėjimo ir sveikatos ryšį turi žinoti kiekvienas šiuolaikinis žmogus, kaip paprastais būdais galima aktyvinti savo kasdienybę, pagerinti fizinę ir emocinę sveikatą bei turėti daugiau energijos. Nakvynė Tarifoje.

6
diena
TARIFA – TANŽERAS* – TARIFA
Ši diena skirta poilsiui. Norintys galės toliau mokytis valdyti jėgos aitvarus (individuali pamoka su instruktoriumi)* arba siūlome ekskursiją į Maroko miestą Tanžerą* (Tanger, Afrika). Kultūrinė ekskursija prasidės greitaeigiu keltu išplaukus iš Tarifos uosto. Visai netrukus Afrikos krante mus pasitiks gidas, kuris supažindins su šiuo legendiniu, prieskoniais kvepiančiu jūrų miestu. Pamatysime sultono rūmus, Tanžero įtvirtinimus, Didžiąją mečetę ir kitus istorinius statinius, aplankysime arabišką turgų, papietausime tradiciniame marokietiškame restorane. 

7
diena
TARIFA
Šiandien mūsų laukia laisva diena ir poilsis Playa de Chica paplūdimyje šalia žydros Viduržemio jūros bei bendra vakarienė Tarifos senamiestyje*. Tapos ir kiti gardūs užkandžiai, ispaniška muzika, įvairiakalbis klegesys baruose, kurie sutemus ima šurmuliuoti tiesiog gatvėse – pasiruoškite įsimintinam atsisveikinimo vakarui vėjavaikiškoje Tarifoje!

8
diena
TARIFA – MALAGA – RYGA – VILNIUS
Šiandien atsisveikinsime su Tarifa ir keliausime į Malagos oro uostą, iš kur mūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu.
Nuo555
2020 10 24 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 332
su skrydžiu: 887

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę milijono kvadratinių kilometrų ploto, beveik penkis tūkstančius kilometrų pakrantės linijos su įspūdinga

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas;
 • Apgyvendinimas apartamentuose po 4 žmones (be pusryčių);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Delfinų stebėjimas;
 • Treniruotės ir paskaitos;
 • Programoje nurodytas maitinimas (1 vakarienė).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai Vilnius – Malaga – Vilnius su persėdimu Rygoje;
 • Sportinės įrangos gabenimas ( 100 EUR/vnt. į abi puses);
 • Pusryčiai;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje ( ~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*:
 • Kaitavimo teorijos pradžiamokslis – 60 EUR/asm., antra kaitavimo pamoka mažesnėse grupėse – 90 EUR/asm., individualios kaitavimo pamokos privačiai – nuo 120 EUR/asm., plaukiojimas irklentėmis – 28 EUR/asm.
 • Ekskursija su gidu į Tanžerą; - 89 EUR/asm
 • Priemoka už apgyvendinimą 4* viešbutyje su pusryčiais – 160 EUR/asm.;
 • Priemoka už vienvietį kambarį (4* viešbutyje - 330 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Leidžiamas rankinio bagažo svoris skrydyje – 8 kg., registruoto – 20 kg.
 • Kelionės vadovas pasitinka Vilniaus oro uoste.
 • Kelionės vadovas grupę lydi visos kelionės metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 10 asm.
 • Kelionė į Gibraltarą – kaina 10 eur į vieną pusę (viešasis transportas iš Tarifos autobusų stoties), Gibraltaro uolos turistinio tako mokesčiai: Pažintinis takas – 5£ ( ~ 6 EUR/asm) , pažintinis takas su lankytinomis vietomis – 13£ suaugusiems ( ~ 15 EUR/asm) / 8£ vaikams ( ~ 9 EUR/asm) , keltuvas (cable car) į abi puses –29£ ( ~ 34 EUR/asm) suaugusiems / 18£ ( ~ 21 EUR/asm) vaikams (nusprendus eiti pažintiniu taku, keltuvo naudoti nereikia arba galima naudoti tik į vieną pageidaujamą pusę).
 • 10-24 išvykimui skrydžio laikai: 

Vilnius – Ryga 10:45 – 11:35 Ryga – Malaga 12:45 – 16:20

Malaga – Ryga 11:55 – 17:25 Ryga – Vilnius 19:45 – 20:35

Apgyvendinimo variantai

APARTAMENTO LA TORTUGA »

Vieta: viešbutis įsikūręs Tarifos mieste. Šalia paplūdimio. 16 km iki Punta Palomos miesto. 

 

TARIFA LANCES HOTEL 4* »

Vieta: viešbutis įsikūręs Tarifos mieste. Netoli paplūdimio. 10 km iki Punta Palomos miesto. 

 

Kelionės užsakymas

Nuo
555

+ skrydis apie: 332 visiems su skrydžiu: 887
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Igna
Susisiek su Ispanijos specialiste Igna ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės