Salonikai. Poilsinės kelionės į Salonikus

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Salonikai. Poilsinės kelionės į Salonikus

Spausdinti

Programa

 • Salonikai

   – klestintis, triukšmingas, medžių žalumoje paskendęs didmiestis su daugybe modernių pastatų ir prekybos centrų, restoranų ir tavernų. Čia kasmet vyksta pripažinimo susilaukusi tarptautinė prekybos mugė. Daugiau»

  SKRYDŽIAI Į SALONIKUS

  Skrydžiai:  Vasaros sezonas  iki lapkričio mėn. 
  Kurortai: Kalitėja,Vourvourou, N. Marmaras, Nea Potidea, Afitos, Chanioti, Ouranoupoli.


  Kalitėja - iki oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. tai judri kurortinė vietovė Kasandros iškyšulyje. Kurorto paplūdimio zonoje daug barų, tavernų, restoranų. Vandens sporto mėgėjams įvairios vandens pramogos. Daugiau»


  Vourvourou - iki oro uosto 115 km. Trukmė 2 val. Kurortas įsikūręs 10 km į pietus nuo Agios Nikolaos ir yra žinomas dėl savo paplūdimių. Vourvourou, yra žvejų gyvenvietė, kur lankytojai gali gauti šviežios žuvies. Švarios smėlio pakrantės ir krištolo skaidrumo vanduo ideali vieta šeimoms su vaikais, paplūdimiai yra seklūs ir saugūs įvairiai veiklai. Daugiau»  N. Marmaras - iki oro uosto 115 km. Trukmė 2val. sitonijos pusiasalio traukos centras. Judrus kurortas, kur nestinga restoranų, tavernų,
  jaukių kavinių, parduotuvių. Daugiau»

  Nea_Potidea

  Nea Potidea - iki oro uosto 65 km. Trukmė 50 min. Kasandros pusiasalio pradžioje esantys nedideli miesteliai labai tinka ramiam poilsiui. Gurmanai čia ras puikių graikiškų tavernų ir kavinių. Daugiau»

  Afitos - iki oro uosto 85 km. Trukmė 1 val ir 20  min. Pats populiariausias iš trijų „pirštų“ – Kasandros pusiasalis, pelnytai vadinamas rojaus kampeliu. Neatsitiktinai didžioji pusiasalio viešbučių dalis pastatyta būtent čia. Daugiau»


  Chanioti - iki oro uosto 100 km. Trukmė 1 val ir 30 min. Nedidelis, bet judrus ir spalvingas kurortas Kasandros iškyšulyje. Smulkaus žvyro paplūdimys – gera vieta maudytis ir degintis. Daugiau»

  Ouranoupoli - iki oro uosto 130 km. Trukmė 2 val. Mažas miestelis su įspudingo grožio gamta ir gerai išvystytu turizmo sektoriumi. Miestelis ypač tinka keliautojams norintiems pailsėti nuo miesto šurmulio. Daugiau»

   


Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
Skrydžiai visus metus. Vasaros sezonas nuo gegužės iki rugsėjo mėn. 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
323 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką