Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Saksonijos - Čekijos Šveicarija (4d/2n)


Pažintinė kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Vokietija, Čekijaversija spausdinimui

SAKSONIJOS - ČEKIJOS ŠVEICARIJA

SAKSONIJOS ŠVEICARIJOS NAC. PARKAS - PILNICO PILIS - BAD SCHANDAU - ČEKIJOS ŠVEICARIJOS NAC. PARKAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių Vokietijos kampelių - Saksonijos Šveicarijos nacionalinį parką. ;Saksonijos Šveicarija; - tai uolos, išraižytos gilių tarpeklių, besitęsiančios lygumos, įvairios reljefo formos. Maršrutas tęsiasi palei didingomis pilimis pakrantėje garsėjančią Elbės upę. Pravažiuojama įspūdingai įtvirtinta Štolpeno pilis, kurioje buvo įkalinta grafienė Ana Kozel. Atvykstame į *Rateno uolų, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintus. Eidami akmeniniu 76 m ilgio ;Bastėjos; tiltu, grožėsimės nuostabiausia Vokietijos gamtos panorama: kabančiomis uolomis, skardžiais, arkomis. Apžiūrime ant kalvos iškilusią *Kionigšteino tvirtovę (XIII a.), kurioje Saksonijos kunigaikščiai kadaise saugojo lobius: šulinys (giliausias Saksonijoje, antras pagal gylį Europoje), buvę kareivinės ir ginklų arsenalas, koplyčia ir įspūdinga 550 m ilgio tvirtovės siena. Nuo jos atsiveria kerintis vaizdas, giedrą dieną matosi net Drezdenas. Romantiškas *plaukimas laivu Elbės upe iki Pilnico pilies. Lankomės *pilyje - Saksonijos kurfiursto Augusto Stipriojo vasaros rezidencijoje. Pasivaikštome kiniško ir angliško stiliaus parke. Kelionės pabaigai - maloni viešnagė Saksonijos Šveicarijos perlu vadinamame mineralinių vandenų kurorte Bad Schandau. Atokvėpio minutė. Esant galimybei, maudynės terminių vandenų ir saunų *komplekse „Toskana Therme;. Mineralų prisodrintas vanduo atpalaiduoja, o muzika, besikeičiančios šviesų projekcijos nukelia tarsi į kitą pasaulį. Vykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstama į žavingą gamtos kampelį - Čekijos Šveicarijos nacionalinį parką, kur susilieja nuostabios kalnų ir tarpeklių panoramos. Šiaurės vakarinėje Čekijos dalyje įkurtas nacionalinis parkas ne veltui pavadintas Čekijos Šveicarijos (České Švýcarsko) vardu. Šis regionas, garsėjantis žavinga gamta, nuostabiais žaliais miškais, giliais Elbės upės slėniais, reljefo formomis ir apimantis gražiausią Elbės smiltainio uolynų dalį iš tiesų primena kalnuotąją Šveicariją. Pasivaikščiojimas nacionalinio parko pėsčiųjų takais iki vieno iš svarbiausių ir ryškiausių Čekijos Šveicarijos gamtos paminklų *Pravčickos vartų. Tai didžiausias natūralus akmens tiltas Europoje. Prieš milijonus metų gamtos suformuotas tiltas turistus stebina savo grožiu ir dydžiu: arkos plotis apačioje: 26,5 m, arkos aukštis: 16 m, plotis: 7-8 m. Pasigrožėję kalnų vaizdais, leidžiamės prie Kamenicos upės. *Plaukimas valtimis pro kanjonus, kurių grožis prilygintas Šveicarijos vaizdams. Išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Pavakary grįžtate į Lietuvą.

KELIONĖS KAINA: 599 Lt 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu,
 • 2 nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose 2-viečiuose arba 3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate) .
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Kuro mokestis 50 Lt.
 • (*) mokami objektai. Už visus žvaigždute pažymėtus mokamus
  objektus turistas moka pats: apie 70 EUR suaugusiems, 58 EUR vaikams iki 16 m.;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) - 85 Lt/asmeniui.

PASTABOS:

 • Išvykimas iš Kauno, Vilniaus, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

Papildomos pastabos
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP