Rusijos Aukso žiedas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Populiariausias ir gražiausias turistinis maršrutas Rusijoje, vedantis per viduramžių miestus ir miestelius į šiaurės rytus nuo Maskvos. Pakanka savaitės aplankyti vietas, kur formavosi rusų kultūra. Auksinis žiedas jungia miestus su unikalia architektūra, vaidinusius svarbų vaidmenį Rusijos istorijoje. Programoje - autentiški, žavūs, atmosferiški miesteliai, kuriuose galima ne tik grožėtis istorijos paminklais, bet ir pajusti praėjusių carinės Rusijos laikų atmosferą. Kelionė prasideda ir baigiasi Maskvoje, kosmopolitinėje sostinėje ir didžiausiame Europos mieste, kuris vilioja turistus nuostabiais UNESCO paveldo sąrašo istorijos paminklais, šimtmečių senumo Rusijos kultūros simboliais. Maršrutas Rusijoje: apie 800 km.
1
diena
MASKVA
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į MASKVĄ, Rusijos sostinę, vieną didžiausių pasaulio miestų. Pervežimas į viešbutį. Pasivaikščiojimas vakare sostinės gatvėmis. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
2
diena
MASKVA
Pusryčiai. Pravažiavimas autobus/mikroautobusu įdomiausiomis Maskvos gatvėmis ir aikštėmis bei sustojimai nuotraukoms. Pagrindiniai programos punktai: Raudonoji aikštė, pravažiavimas pro Novodevičės vienuolyną, pasigrožėjimas miesto panorama nuo Vorobjovo kalvų – puikaus apžvalgos taško, aprašomo žinomame romane „Meistras ir Margarita“. Po to valstybinis Lomonosovo universitetas, Triumfo vartai, Naujasis Arbatas, Maskvos didysis teatras, Lubiankos aikštė. Apsilankymas Kremliuje – Maskvos širdyje, buvusioje kunigaikščių ir carų būstinėje, dabar prezidento rezidencijoje ir unikaliame muziejaus bei kultūros komplekse, įrašytame į UNESCO paveldo sąrašą. Apsilankymas arsenale, Kremliaus iždo muziejuje, pasivaikščiojimas po Raudonąją aikštę. Aplink aikštę yra svarbiausi pastatai: pasakiškas Vasilijaus Palaimintojo soboras – vienas atpažįstamiausių miesto orientyrų, Lenino mauzoliejus – revoliucijos vado poilsio vieta (įėjimas individualus), Kazanės katedra-soboras, garsusis GUM’as - prekybos centras. Laisvalaikis. Grįžimas į viešbutį metro. Nakvynė.
3
diena
SERGIJEV POSADAS – ZALESĖS PERESLAVAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Sergijevo Lavros Trejybę - stačiatikių vienuolyną, vieną svarbiausių Rusijos stačiatikių bažnyčios vienuolynų, įkurtą 1345 m. SERGIJEV POSADO mieste. Apsilankymas vienuolyno komplekse. Laisvalaikis individualiam maitinimuisi. Vykimas į ZALESĖS PERESLAVĄ, miestą su ilga istorija ir nuostabiais istorijos paminklais, kurio unikali atmosfera pritraukia daug turistų. Lankymas: kunigaikščių kremliaus liekanos – gynybinis pylimas, Kristaus atsimainymo soboras, pasivaikščiojimas po centrą. Laisvalaikis. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
4
diena
ROSTOVAS – JAROSLAVLIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į Rostovą, vieną iš seniausių Rusijos miestų. Apsilankymas Rostovo Kremliuje, pastatytame su dideliu užmoju. Garsiausi komplekso pastatai yra Uspenskio katedra su varpine ir trylika unikalaus garso istorinių varpų bei Emalio muziejus. Laisvalaikis individualiam maitinimuisi. Vykimas į JAROSLAVLĮ, esantį prie Volgos upės, vadinamą Rusijos šiaurės Florencija. Istorinis miesto centras buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Lankymas: Spaso-Preobraženskojės vienuolynas – vienas gražiausių miesto istorinių paminklų su Šventaisiais vartais ir soboru, XVII a. pranašo Elijo cerkvė, pastatyta Pavolgio baroko stiliumi. Kelionė į Viatskojės kaimą. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
5
diena
VYATSKOYE – KOSTROMA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pasivaikščiojimas po VIATSKOJĖS kaimą, įrašytą į gražiausių Rusijos kaimų sąrašą. Vykimas į KOSTROMĄ ‑ carų Romanovų dinastijos lopšį. Laisvalaikis individualiam maitinimuisi. Apsilankymas: Ipatjevo vienuolynas su Trejybės soboru, kuriame palaidota Godunovų šeima. Pasivaikščiojimas po miestą: Šv. Jono cerkvė, Bogojevleno soboras, gaisrinės bokštas, XVIII a. pirklių namų ir prekyviečių pastatai. Apsilankymas linų muziejuje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
6
diena
PLIOSAS – SUZDALĖ
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į PLIOSĄ, miestą Ivanovo srityje, vieną iš pagrindinių turizmo centrų regione. Pasivaikščiojimas po miestelį. Toliau - kelionė ir apsilankymas SUZDALĖJE, dar vadinamoje muziejumi po atviru dangum - dėl didelio istorijos paminklų skaičiaus susikaupusio gana mažoje teritorijoje: 200 vienetų 9 km² plote. Savo architektūra miestas traukia filmavimo komandas, čia buvo nufilmuotos scenos sovietinės kinematografijos šedevrui „Andrejus Rubliovas“, kuri režisavo Andrejus Tarkovskis. Istorinis Suzdalės centras buvo įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Lankymas: Suzdalės kremlius – seniausia miesto dalis, Rusijos medinės statybos muziejus po atviru dangumi, kuriame išsiskiria dvi XVIII a. cerkvės. Laisvalaikis individualiam maitinimuisi. Vykimas į Vladimirą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
7
diena
VLADIMIRAS – BOGOLIUBOVAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į VLADIMIRĄ, seną Kijevo Rusios sostinę. Pasivaikščiojimas po miestą: Dmitrijaus soboras, Aukso vartai. Apsilankymas Vladimiro Uspenskij sobore bei Kristalų ir miniatiūrų muziejuje. Vykimas į BOGOLIUBOVĄ ir apsilankymas Prieglobsčio prie Nerlės cerkvėje, laikomoje Rusijos statybos šedevru. Laisvalaikis individualiam maitinimuisi. Kelionė į Maskvą. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.
8
diena
MASKVA
Pusryčiai. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko). Vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Apie Rusiją

Rusija – didžiausia pagal plotą pasaulyje valstybė, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Rusija ribojasi su (iš vakarų į rytus): Norvegija, Suomija, Estija, Latvija, Baltarusija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžanu, Kazachstanu, Kinija, Mongolija ir Šiaurės Korėja. Rusija, tai šalis, turinti net 9 skirtingas laiko juostas, didžiausius naudingųjų išteklių resursus ir ketvirtadalį pasaulio gėlojo vandens. Baikal
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės *** viešbučiuose: 3 Maskvoje, 1 Zalesės Pereslave, 1 Viatskojėje, 1 Kostromoje, 1 Vladimire; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 4 vakarienės
 • skrydis
 • kelionė autobusu arba mikroautobusu (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)
 • kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos

 • Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai ir viešojo transporto bilietai: apie 100 EUR.
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Rusijos specialiste Laura ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.