Rumunija - neatrastoji šalis. Lopinėlis Bulgarijos - kalnai ir jūra 12d.

Poilsinė-pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Rumunija, Bulgarija

  • Kaina nuo:
  • Išvykimo data:
  • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Sutarties sąlygos


Autobusinių kelionių turizmo paslaugų sutarties bei forminimo sąlygas rasite čia.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Įsigydami kelionę pasitikslinkite, ar vykstant į šalį nereikalinga viza. Jei viza reikalinga, aptarkite su vadybininku šiuos dalykus: kokie dokumentai reikalingi vizai gauti, kaip ir kada jie bus paimti ir atiduoti vizai daryti, kiek viza kainuos. Dėmesio: ne Lietuvos piliečiams vizų neforminame, todėl ne Lietuvos piliečiams galime tik patarti, kur ieškoti tikslesnės informacijos apie reikalingas vizas.

  • Pasirašydami sutartį atidžiai patikrinkite, ar joje įrašyta teisinga kelionės data. Iki kelionės pradžios likus 1 darbo dienai, paskambinkite į agentūrą žemiau nurodytais telefonais ir pasitikslinkite dėl tikslios išvykimo vietos bei laiko. Sutarties pasirašymo metu nurodyti preliminarūs išvykimo laikai bei išvykimo vieta gali pasikeisti.

  • Į kelionę pasiimkite popierinį pasą, kuris galioja ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Asmens tapatybės kortelę galima pasiimti tik tiksliai žinant, kad kelionėje popierinio paso neprireiks. Informaciją apie LR asmens tapatybės kortelės pripažinimą užsienio šalyse galite rasti www.urm.lt prie konsulinės informacijos patarimų keliaujantiesiems. Taipogi ją galite pasitikslinti agentūroje. Jei Jums buvo pateikti kiti kelionės dokumentai – lėktuvo bilietai, viešbučio ar ekskursijų dokumentai – juos taip pat privalote pasiimti į kelionę.

  • Jeigu nesate tikri, kas įskaičiuota į Jūsų kelionės kainą – pasitikslinkite tai agentūroje. Jeigu užsisakėte maitinimo tipą „viskas įskaičiuota“, atvykę į viešbutį būtinai pasitikslinkite, kas Jums priklauso nemokamai, o už ką turėsite papildomai mokėti.

  • Standartinėmis sąlygomis užsakant autobusinę kelionę arba poilsinę kelionę užsakomaisiais reisais reikia mokėti 20% kainos, o likusią sumą likus ne mažiau kaip 21 d. iki kelionės pradžios. Perkant keliones vykstant akcijoms, perkant egzotines keliones, slidinėjimo keliones, keliones grupėms ar švenčių metu gali tekti atsiskaityti anksčiau. Atsiskaitymo sąlygų teiraukitės agentūroje. Turizmo sutarties sąlygos

  • Turizmo sutarties sąlygas galite skaityti čia: Turizmo sutarties sąlygos

  • Jeigu tarp šių dažniausiai užduodamų klausimų neradote reikiamų atsakymų patikrinkite Kelionės atmintinę.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP
Išskleisti kelionių paiešką