Romantiškoji Meksika

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Kelionė „Romantiškoji Meksika“ panardins Jus jausmų ir meilės atmosferoje, supažindins su savitu Meksikos grožiu ir žavesiu. Legendinių mariačių meilės baladės, jaukios kolonijinių miestų gatvelės, architektūros poezija, vandenyno bangos Akapulke, išskirtinis peizažas – viskas skirta romantikams. Greta tokio svaiginamo poilsio Jūs galėsite daugiau sužinoti apie šalies istoriją, kultūrą ir tradicijas. Ekskursijos programos maršrutas apima pačias svarbiausias Centrinės Meksikos įžymybes: nuo senovinių Teotihuakano piramidžių iki pat Ramiojo vandenyno pakrantės!
diena
VILNIUS – MEKSIKAS
Skrydis į Meksiką. Kolektyvinis pervežimas su rusakalbiu gidu. Pervežimas į viešbutį.
diena
MEKSIKAS – ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – TEOTIHUAKANAS – MEKSIKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Meksiką apsilankant istoriniame miesto centre (yra UNESCO sąrašuose) – Sokalo aikštėje, netoli kurios yra actekų senovinio apeigų centro griuvėsiai. Seniau čia buvo Templo Mayor piramidė, o šiais laikais – muziejus ir archeologinių kasinėjimų vieta. Čia Jūs apžiūrėsite svarbiausią katalikų katedrą Meksikoje. Apsilankymas Prezidento rūmuose, kuriuose yra žymaus meksikos dailininko Diego Riveros* freskos. Apsilankysite ir nacionaliniame Antropologijos muziejuje, tai vienas didžiausių ir geriausių muziejų visoje Lotynų Amerikoje Ekskursija į archeologinį kompleksą Teotihuakaną (yra UNESCO sąrašuose). Svarbiausios įžymybės - Saulės Piramidė, Mėnulio Piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla su gyvatės galvų ornamentais. Sugrįžimas į viešbutį Meksiko mieste.

* Nacionaliniai rūmai ne visada atviri lankytojams. Kadangi dėl renginių centrinėje Sokalo aikštėje, oficialių asmenų vizitų ir kitų aplinkybių rūmai gali būti uždaryti, todėl partneriai pasilieka teisę praleisti rūmų lankymą.

diena
MEKSIKAS – TULA – KERETERAS –  GVANACHUATAS (Pusryčiai)
Po pusryčių mūsų kelionę pradėsite nuo didingo Tulos miesto, kurį įkūrė dar vienos išnykusios Meksikos civilizacijos atstovai - toltekai. Miestas garsus savo Atlantais – didžiulėmis skulptūromis, kurių kiekviena sveria 8 tonas. Toltekų kultūra turėjo didžiulės įtakos actekų, majų ir kitoms kultūroms.

Po to Jūsų laukia apsilankymas Keretero mieste, gerai žinomame savo didingais statiniais: parapinėmis bažnyčiomis ir vienuolynais, o taip pat įžymiuoju akveduku.

Atvykimas į kolonijinį Gvanachuato miestą, kuris UNESCO paskelbtas žmonijos turtu, garsėjančiu visame pasaulyje sidabro kasyklomis, vaizdingomis gatvėmis ir skersgatviais (žymusis „bučinių skersgatvis“). Apgyvendinimas 4**** viešbutyje Gvanachuate 2 nakvynėms.  

diena
SAN-MIGEL-DE-ALJENDE – ATATONILKAS – GVANACHUATAS (Pusryčiai) 
Pusryčiai. Ryte vyksite į vieną gražiausių Meksikos miestų – San-Migel-de-Aljende, kuris, įrašytas į „Stebuklingų Meksikos miestų“ sąrašą ir laikomas Nacionaliniu paminklu. Jo akmeninės gatvelės, nuostabūs namų fasadai, puiki pseudogotikinio stiliaus San-Migelio bažnyčia, bažnyčios, muziejai ir nuostabios vilos su prabangiais praėjusių amžių fasadais sukuria turistams neišdildomą įspūdį. Šiandieną Jūs turėsite galimybę išsimaudyti terminių vandenų grotose, esančiose netoli Atatonilko gyvenvietės.

Po to aplankysite ir patį Atatonilką. Būtent čia yra Jėzaus iš Nazareto bažnyčia, iš kurios Migelis Idalgas Švenčiausios mergelės Gvadelupės ikoną, kad paskelbtų šią šventąją karo už nepriklausomybę simboliu. Sobore (už papildomą mokestį: 15pesų) taip pat galima pamatyti velnią, pavaizduotą įvairiose religinėse scenose, ir praėjusių amžių indėnų nupieštas iliustracijas pagal Biblijos motyvus. Vakare grįžimas nakvynei į Gvanachuato miestą.

5
diena
GVANACHUATAS – TEKILOS DEGUSTACIJA – PATSKUARAS – MORELIJA (Pusryčiai)
Po pusryčių išvykstate į Chalisko valstiją apsilankyti Corralejo sodyboje, kurioje gaminama tekila. Čia jau kelis amžius gaminamas Meksikos simbolis, gėrimas, tapęs jos nacionaliniu pasididžiavimu. Sužinosite šio visame pasaulyje garsaus gėrimo įvairių rūšių gamybos paslaptis. Degustacija yra būtina programos dalis! 

 

Tuomet per nuostabią Mičoakano valstiją vyksite į Moreliją. Aplankysite Patskuaro miestą, įsikūrusį to paties pavadinimo ežero pakrantėje. Šis miestas vienu gražiausių kolonijinių miestų Meksikoje. Be puikaus klimato jis žymus savo senovės istorija bei kultūros paminklais. 

Atvykstate į Moreliją, miestą, kuris garsus savo architektūra. Čia mes apsistosite nakčiai 4**** viešbutyje. Morelija vadinama “rožiniu miestu”, o jo istorinis centras saugomas UNESCO.

diena
MORELIJA - DRUGELIŲ REZERVATAS - VALJE DE BRAVO  (Pusryčiai)
Šiandien lankysitės vienoje paslaptingiausių Meksikos gamtos vietų - monarcho drugelių rezervate. Kiekvienų metų spalio mėnesį milijonai drugelių migruoja iš JAV ir Kanados į šiltus Centrinės Meksikos miškus, bėgdami nuo žiemos. Po ilgos kelionės, nuskridę daugiau kaip 600 kilometrų, drugeliai ilsisi ir dauginasi Meksikoje. Šis draustinis įsikūręs 3000 metrų aukštyje, miškinguose kalnuose. Rezervate gyvena 8 drugelių kolonijos. Nuo lapkričio iki kovo čia žiemoja iki milijardo drugelių. Apsiaukite patogiai, nes vaikštinėdami parke praleisime kelias valandas. Atgal grįšite jodami žirgais. Vėliau keliausite į Valje De Bravo, tai vienas iš gražiausių Meksikos miestų. Miestas įtrauktas į ,,Stebuklingų miestų'' sąrašą. Nakvynė Valje de Bravo. 

DĖMESIO! Drugelių migracija Meksike kiekvienais metais skiriasi. Organizatorius negali nustatyti tikslios drugelių migracijos datos. 

7
diena
KAKAUMILPOS GROTOS – TASKO (Pusryčiai)
Pusryčiai. Šiandien aplankysite įspūdingas Meksikos olas – Kakaumilpos grotas. Tai iki 2 kilometrų gylio ir iki 80 metrų aukščio uolėtas darinys. Vėliau keliausite į nuostabų Tasko miestą, visame pasaulyje garsų savo sidabro dirbiniais ir unikalaus grožio architektūra. Tai juvelyrų miestas, dar vadinamas pasaulio sidabro sostine. Čia kiekvienas senas namukas turi savo veidą, savitą langų formą, įrėmintą plytų mūro, savą balkono konfigūraciją, savą pinučių raštą. Tai miestas–suvenyras. Siauros gatvelės, kolonijiniai pastatai, nuostabi katedra sužavi visus čia pabuvojusius! Tasko mieste pakilsite į apžvalgos aikštelę prie Švento Kristaus statulos, kuri yra 20 metrų. Nakvynė viešbutyje Tasko.
diena
TASKO  – ATSALOS EŽERAS – AKAPULKAS (Pusryčiai)
Pusryčiai. Po neilgai trunkančios kelionės keliausite į žymiausią Meksikos kurortą – Akapulko miestą. Prieš tai sustosite aplankyti Atsalos ežero (Poses Azules de Atzala). Čia galėsime pasigerėti įspūdingais kiriokliais ir norintys galės išsimaudyti. Vėliau keliausite į Akapulkos miestą. Miestas įsikūręs 35 km. palei Ramiojo vandenyno pakrantę. Miestas, kuris niekada nemiega. Jūsų lauks trumpa ekskursija po miestą baigsis La-Kebrada tarpeklyje, kur Jums bus parodytas visame pasaulyje garsus „Nardytojų šou“. Pervežimas į viešbutį.

9 – 12
dienos
POILSIS AKAPULKE (viskas įskaičiuota)
Poilsis prie Ramiojo vandenyno Akapulke.

13
diena
AKAPULKAS - VILNIUS
Šiandien jūsų lauks skrydis namo.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KAINOS

VIEŠBUTIS Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Acapulco Malibu 4*
(pusryčiai)
1995 EUR/asm + skrydis
Holiday Inn Resrot Acapulco 4*
(pusryčiai)
2085 EUR/asm + skrydis
Emporio Acapulco 5* (pusryčiai)
2115 EUR/asm + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Komfortiški 4****viešbučiai.
 • Gausūs ir sotūs pusryčiai (Amerikietiški arba švediškas stalas).Esant ankstiniam išvykimui suteikiama dėžutė pusryčių. 
 • Autobusas, kuris yra ne senesnis nei 2 ar tris metai
 • Kompetentingas, turintis patirtį rusakalbis gidas visos kelionės metu.
 • Įėjimo bilietai į visus žymius objektus, numatytus programoje.
 • Arbatpinigiai kambarinėms, nešikams ir padavėjams.
 • Pervežimas: „oro uostas – viešbutis“ Meksiko mieste atskridimo dieną.
 • Pervežimas:  “viešbutis – oro uostas” Akapulke.
 • Vanduo transporte.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Meksikas,  Kankunas - Vilnius/Ryga (su persėdimais) 
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui.
 • Maitinimas nepaminėtas programoje
 • Kelionės draudimas
 • asmeninės išlaidos, papildomos siūlomos ekskursijos

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Meksikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico) su grupe iš Lietuvos
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Magiškoji Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.