Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Šiaurės Brazilijos gamta ir Iguasu kriokliai

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Brazilija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Šiaurės Brazilijos gamta ir Iguasu kriokliai

Kelionės akcentai:

  • Keliausite į spalvotąjį Rio de Žaneirą
  • Aplankysite Rio de Žaneiro simbolį - milžinišką Kristaus atpirkėjo statulą
  • Ilsėsitės gražiuosiuose ir karštuosiuose šalies paplūdymiuose
  • Laukine gamta ir amazonės upe grožėsitės Manauso mieste
  • Susipažinsite su vietine Amazonės gentimi 
  • Vyksite į San Luisą - nedidelį miestą, turtingą savo kolojininių laikų istorija
  • Aplankysite įstabųjį Lensois Maranjenseso naconalinį parką ir jo baltąsias kopas
  • Pasigrožėsite į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktais Iguasu kriokliais

Programa

 • 1 diena

  Skrydis Vilnius/Ryga – Rio de Žaneiras (su persėdimu Europos mieste) 

  Skrydis į Rio de Žaneiro oro uostą. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas Brazilijos sostinėje. Rio De Žaneiras – antrasis pagal dydį Brazilijos miestas, įsikūręs tarp gausybės įspūdingų kalvų.

  Miestą labiausiai garsina karnavalų kultūra, sambos ritmai, nesibaigiančios linksmybės, nuostabūs paplūdimiai ir spalvinga gamta.  Atvykę į miestą apsistosite viešbutyje. Laikas poilsiui.

 • 2 diena

  Rio De Žanairas (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną aplankysite žymiausiais Rio De Žaneiro vietas. Jūsų laukia Cukraus galvos kalva su turu po miestą ir Karkovado kalnas. Cukraus galvos kalva – kūgio pavidalo kalnas siaurame pusiasalyje Guanabaros įlankos pakrantėje. Šio kalno aukštis siekia 396 m. Ant kalno viršūnės stovi San Žuano tvirtovė.

  Kitapus – Karkovado kalnas, kuris stūkso Tižukos miške. Jo aukštis siekia gerokai daugiau nei Cukraus galva – 704 m. Jo viršūnėje pastatytas vienas žymiausių Rio de Žaneiro simbolių – 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula, kuri neseniai išrinkta vienu iš septynių šiuolaikinio pasaulio stebuklų. Nuo Korkovado kalno atsiveria vaizdinga miesto panorama, matomas Cukraus Galvos kalnas.

  Puiki atrakcija – pasikėlimas funikulieriumi. Pirmiausiai keliausite ant netoli Cukraus galvos kalvos esančios Urka kalvos. Nuo šios 215 metrų virš jūros lygio nusidriekusios kalvos atsiveria nuostabus vietos salynų vaizdas. Pasidairę po įspūdingą vietą pajudėsite Cukraus galvos kalvos link.

  Aukštybėse lauks nepamirštami žydrųjų Botafago ir Kopakabanos paplūdimiųKorkovado kalno ir Rio De Žanairo miesto vaizdai.

  Įspūdžių pažers pasivažinėjimas po Rodrigo de Freitas lagūną. Traukinuku kilsite į kalną, kurio viršūnėje Jūsų lauks vaizdinga Rio De Žanairo panorama. Turėsite puikią progą įsitikinti, kodėl Rio De Žaneiras linksniuojamas kaip „Įspūdingasis miestas“ (angl. Marvelous City).

  Į maršutą įtraukti ir žymiausi Rio De Žaneiro paplūdimiai, todėl puikių vaizdų šią dieną tikrai netruks. Turo metu papietausite. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  Rio De Žaneiras – Manausas (pusryčiai)

  Skrydis Rio de Žaneiras – Manausas. Keliausite į šiaurės vakarų Braziliją, Manauso miestą. Tai – svarbus šalies uostas prie Amazonės upės. Tačiau čia atkeliausite ne grožėtis urbanistiniais vaizdais. Jūsų lauks nuostabi laukinė gamta ir nepakartojami vaizdai.

  Pirmiausia apsistosite viešbutyje, po to lauks pažintis su džiunglėmis. Po vakarienės būsite pakviesti į ne mažiau įspūdingą kelionę kanoja aligatorių medžioklei. Nakvynė viešbutyje. 

 • 4 diena

  Manausas (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną suplanuotas žygis po laukinę gamtą. Žygio metu papietausite, o atsipūtę keliausite susipažinti su Amazonės gyventojais (caboslos) su galimybe išmokti žvejoti piranijas*. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  Manausas (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šiandien visą dieną praleisite vandenyje. Plauksite iki Vandenų susitikimo vietos. Tai - ypatinga vieta, kurioje skirtingų spalvų Negro ir Solimeos upės susilieja į vieną - Amazonės upę.  Prieš virsdamos Amazone jos kelis kilometrus teka lygiagrečiai viena kitos ir sukuria unikalų reginį.

  Vėliau turėsite galimybę vykti į piranijų žvejybą*. Vakare lauks soti vakarienė ir poilsis viešbutyje.

 • 6 diena

  Manausas – Belenas (pusryčiai)

  Ryte – laisvas laikas viešbučio baseine. Priešpiet išsiruošite į Manauso miestą, iš kurio skrisite į Beleną. Belenas – tai vienas iš didžiausių Brazilijos miestų Amazonės regione, kurį supa įspūdingi miškingi kalnai. Atvykę apsistosite viešbutyje. 

 • 7 diena

  Belenas – Maražo sala (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte vyksite į prieplauką, iš kurios pajudėsite valtimi Camaros kaimelio link. Atvykę apsistosite viešbutyje ir papietausite. Popiet lauks pavydėtinas poilsis Arurunos paplūdimyje. Vakarienė.

 • 8 diena

  Maražo sala (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną aplankysite nedidelius Salvateros ir Soure miestus. Papietavę aplankysite Maražo salos rančą. Maražo – sala, esanti šiaurės rytų Brazilijoje, Paros valstijoje, Amazonės upės žiotyse. Būdama 40 100 kv. km ploto, Maražo yra didžiausia upinė jūrinė sala pasaulyje. Tada lauks užsitarnautas poilsis Peskvero paplūdimyje. Vakarienė ir poilsis viešbutyje.

 • 9 diena

  Maražo sala – Belenas (pusryčiai, pietūs)

  Diena skirta poilsiui. Po pietų būsite pakviesti vykti į Camaros prieplauką ir plauksite į Beleną. Čia apsistosite viešbutyje.

 • 10 diena

  Belenas – San Luisas (pusryčiai)

  Anksti ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į San Luisą, įsikūrusį šalies šiaurės rytinėje dalyje. Apsistosite viešbutyje ir po pietų leisitės į pažintį su šiuo nedideliu, tačiau gražiu miestu, kuris įsikūręs San Luiso saloje, esančioje San Markoso įlankoje. Šis miestas ypatingas savo turtinga kolonijinių laikų istorija. Šių laikų dvasią pajusite vaikščiodami miesto centru, senamiesčiu. Paganysite akis ir po vaizdingus paplūdimius, sužinosite, kaip atrodo čia gyvenančių žmonių gyvenimas, kokie jų papročiai ir kultūra. Miestas iš plytelių ir mūro – šitaip San Luisas vadinamas dėl akmenimis grįstų gatvelių, išlikusių kolonijinių laikų pastatų ir svarbių ano laikmečio monumentų. Šiandien siekiama šio miesto istoriją atgaivinti, todėl miesto svečių laukia senovinės Kanhamo dirbtuvės, kurios šiandien virto į prekybos centrą, garsėjantį rankdarbiais. Čia veikia teatras, muziejai.

 • 11 diena

  San Luisas – Lensois Maranjenseso nacionalinis parkas (pusryčiai) 

  Persikelsite į Bareirinhą. Apsistosite Pousados miestelyje, o popiet aplankysite nacionalinio parko vietas, netoliese esantį ežerą ir įspūdingas kopas. Lensois Maranjenseso nacionalinis parkasesantis Brazilijoje, Maranjano valstijoje, garsėja savo vaizdingomis kopomis.

  Čia plyti sniego baltumo dykuma, o dykumos kopos, veikiamos vėjo, nuolat juda, taip sukurdamos neįtikėtiną vaizdą. Be to, teigiama, jog oras šioje dykumoje yra pats švariausias Žemėje. Vakaras skirtas laisvam laikui. 

 • 12 diena

  Lensois Maranjenseso nacionalinis parkas (pusryčiai) 

  Šią dieną lauks turas po Preguikos upės vietas. Vakaras skirtas laisvam laikui ir poilsiui.

   

 • 13 diena

  Lensois Maranjenseso nacionalinis parkas – San Luisas (pusryčiai)

  Grįšite į San Luisą, apsistosite poilsiui ir nakvynei.

 • 14 diena

  San Luisas – Iguasu (pusryčiai) 

  Skrydis į Iguasu. Apsistosite viešbutyje.

   

 • 15 diena

  Iguasu kriokliai (pusryčiai) 

  Pusryčiai. Pabuvosite prie krioklių (Brazilijos pusėje). Pasivaikščiojimas prie krioklių specialiai įrengtais takeliais su turėklais ir apžvalgos aikštelėmis. Iguazu kriokliai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jie yra trijų valstybių – Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus – sankirtoje, toje vietoje, kur susilieja upės, formuodamos sūkurius ir vandens kaskadas, kurių garsai girdimi už kelių kilometrų.

  Iguazu upė skiria Braziliją ir Argentiną bei įteka į Parano upę, tekančią tarp Brazilijos ir Paragvajaus. Po ekskursijos prie krioklių sudalyvausite jaudinančiame „Makuko“ safaryje. Iš pradžių jūsų laukia pasivažinėjimas po subtropines džiungles, paskui trumpas pasivaikščiojimas, kol galiausiai atvyksite prie valčių stoties.

  Pripučiamomis motorinėmis valtimis, užsidėję gelbėjimosi liemenes, plauksite prieš srovę prie Iguazu, „Velnio gerklės“ kryptimi. Valtyje priplauksite visai arti krioklių, būsite išmaudyti nuo galvos iki kojų.

  Šis akmens obeliskas simbolizuoja trijų valstybių draugiškus santykius. Nuo apžvalgos aikštelės, esančios šalia paminklo, pamatysite trijų šalių teritorijas. Apsilankysite Paukščių parke (2-jame pagal dydį pasaulyje). Parkas užima 17 hektarų ir iki nacionalinio parko Iguazu jį skiria 500 m. Tai –didžiulė ekosistema su įvairių paukščių ir gyvūnų rūšimis. 

 • 16 diena

  Iguasu kriokliai  (pusryčiai, vakarienė)

  Šiandien toliau tęsite pažintį su Iguasu kriokliais. Vakare jūsų lauks vakarienė su programa.

   

 • 17 diena

  Iguasu – Rio de Žaneiras (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą. Jūsų lauks skrydis atgal i Rio de Žaneirą. Atskridę važiuosite į viešbutį.

 • 18 diena

  Rio de Žaneiras – Vilnius / Ryga (pusryčiai)

  Pervežimas į Rio de Žaneiro oro uostą. Skrydis į Vilnių/Rygą. 

 • 19 diena

  Grįžimas į Vilnių / Rygą

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pervežimai, nurodyti programoje;
  • 17 nakvynių 3 žvaigždučių viešbučiuose dviviečiame kambaryje;
  • angliškai kalbantis gidas ekskursijų metu;
  • įėjimai į lankomus objektus;
  • programoje nurodytas maitinimas: 17 pusryčių, 6 pietūs, 5 vakarienės.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis nuo 1040 EUR + vietiniai skrydžiai nuo 559 EUR.
  • maitinimas, nepaminėtas programoje;
  • piranijų žvejyba;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • priemoka už vienvietį kambarį ~555 EUR;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Už papildomą priemoką, galime suorganizuoti turą ir su rusakalbiu gidu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką