Poilsinės kelionės į Havajus

Nuo2055
2021 02 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 637
su skrydžiu: 2692

Kelionės programa

Havajai  – tai salų grupė Ramiajame vandenyne, priklausanti Polinezijai. Havajų salyną sudaro 132 salos, didžioji jų dalis yra negyvenamos. Didesnės, labiau žinomos - aštuonios. 

Kartais Havajai dar vadinami "Aloha" (išvertus - pasveikinimas, šypsena; angliškas atitikmuo - welcome) salomis. Sveikindamiesi žodžiu "aloha" havajiečiai jus pasitiks visur - parduotuvėje, paplūdimyje, viešbutyje. Havajietiška dvasia - vietos muzika, orchidėjų kvapas, tradiciniai hula šokiai - poilsiautojus dabar lydi visur. Didžiulės Ramiojo vandenyno bangos,  traukia vandens sporto mėgėjus -  čia tikras rojus banglentininkams, burlentininkams, buriuotojams.

Oahu – trečioji pagal dydį ir tankiausiai gyvenama vulkaninės kilmės Havajų sala. Šiaurinės salos pakrantės paplūdimiai garsėja didelėmis bangomis, sutraukiančiomis banglenčių sporto mėgėjus iš viso pasaulio. Šioje pakrantėse nufilmuoti garsūs serialai "Dingę" (Lost) ir "Gelbėtojai" (Baywatch).

Maui – antra pagal dydį Havajų salyno sala. Maui sala pasižymi nuostabia gamtos ivairove, tad ir klimatas šioje saloje labai skirtingas. Kiekviena salos pusė yra unikali ir turi specifinį klimatą. Per dieną galite patirti ir didžiulį karštį paplūdimyje po deginančia saule, ir pasimėgauti malonia vėsuma ir slenkančiais pro šalį šaltais debesimis šalia ugnikalnio kraterių ar patekti į lengvą lietų atogražų miškuose. Ši sala ypatinga savo kriokliais,  taip pat didžiausiu pasaulyje užgesusiu Haleakala ugnikalniu.

Didžioji sala – didžiausia Havajų salyno  sala. Sąlyną sudaro 19 salų ir dar daugiau mažų salų ir rifų. Kad nekiltų painiavos tarp salyno ir salos pavadinimų, dažnai vadinama Didžiąja sala (angl. Big Island). Didžioji sala, kurią suformavo penki ugnikalniai, yra antroji pagal aukštį sala planetoje. Čia galima aplanktyti: Havajų vulkanų nacionalinis parką, Akaka krioklį, Havajų tropinį botanikos parką, Mauna Kea observatoriją.

1
diena
VILNIUS/RYGA–NIUJORKAS
Skrydis į JAV su tarpiniu persėdimu.
2
diena
NIUJORKAS–HAVAJŲ KURORTAS
Atvykimas į Niujorką. Skrydis į Havajus. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinkto kurorto viešbutį, apgyvendinimas.
3 – 11
dienos
POILSIS KURORTE
Poilsis pasirinktame viešbutyje.
12
diena
KURORTAS–NIUJORKAS–RYGA/VILNIUS
Pervežimas į oro uostą, Skrydis į Niujorkas–Ryga/Vilnius.
Nuo2055
2021 02 27 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 637
su skrydžiu: 2692

Apie Havajus

Havajai- 50-oji JAV valstija (nuo 1959 m. rugpjūčio 21 d.). Tai yra kelių salų grupė Ramiajame vandenyne, priklausanti Polinezijai; vulkaninės kilmės (susidarė išsiveržus ugnikalniams po vandeniu). BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ: Plotas- 29 311 km²Sostinė-Honolulu (374 701gyventojai)       Gyventojų skaičius- 1 360 301 gyventojų.Kitos svarbios salos-Maui (144,444 gyventojai) Oahu (953 207 gyven

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsinės kelionės į Havajus

Iveta
2013 09 16
10.0
Havajai, tai tikras rojus žemėje. Čia būnant tiesiog sustoja laikas ir atrodo, kad esi toli nuo realybės. Kriokliai, palmės, didžiausi pasaulyje ugnikalniai, tobuliausi saulėlydžiai, aukso spalvos paplūdymiai, egzotiški vaisiai, kvepiančios orchidėjos, milžiniškos bangos.. visa tai taip užburia, kad atrodo jog sapnuoji...

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 10 nakvynių viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis Vilnius / Ryga– Niujorkas –Vilnius / Ryga (su persėdimu);
 • vietiniai skrydžiai;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos;
 • papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Kelionės kainos svyruoja pagal sezoniškumą - tikslios kainos teiraukitės agentūroje arba telefonu 867013224. Yra galimybė užsisakyti kelionę kitomis datomis ir trukmėmis.

Apgyvendinimo variantai

ASTON ISLANDERS ON THE BEACH 4* »

Be maitinimo

Kaina nuo: 2054 EUR + skrydis

Viešbučio vieta: Aston islanders on the beach ramus viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Turintys didelį palmių sodą. Nuo viešbučio patogu aplankyti lankytinas Kapaa miesto vietas.

Viešbutis: Kambariuose ir viešbučio teritorijoje rasite visus reikiamus patogumus puikiai praleisti laiką. Turintis puikius poilsiautojų atsiliepimus. Viešbutis yra apdovanotas TripAdvisor certificate of excellence.

ROYAL KONA RESORT 3* »

Be maitinimo

Kaina nuo: 2085 EUR + skrydis

Viešbučio vieta: Royal kona resort - ant jūros kranto.

Viešbutis: Beveik 80% kambarių su vaizdu į jūrą.  Viešbutis pasižymi puikiu aptarnavimu. Nesenai atlikta dalinė renovacija. Royal kona resort įsikūręs visai šalia restoranų, kavinių, parduotuvių alėjos.

KING KAMEHAMEHA'S KONA BEACH 4* »

Be maitinimo

Kaina nuo: 2172 EUR + skrydis

Viešbučio vieta: Nuostabus Marriott tinklo viešbutis įsikūręs istoriniame žvejų kaimelyje.  Šalia paplūdimio.

Viešbutis: Erdvūs ir gražiai įrengti kambariai. Viešbutis pasižyti aukštu aptarnavimu. Tinkantis įvairaus tipo poilsiautojams.

 

Kelionės užsakymas

Nuo
2055

+ skrydis nuo: 637 visiems su skrydžiu: 2692
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Havajų specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsinė kelionė į Maldyvus
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Dubajus + poilsis Fudžeiroje
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: gražiausi Tailando kurortai
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.