Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Izraelis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

 • Juozas
 • 2017-12-19 10:43:36
 • 9.2
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 9
  Aptarnavimas: 9
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 10
  Švara: 9

Ačiū, kelionė vyko gana sklandžiai, tad grįžome laimingi, kad pamatėme dar vieną žemės kampelį. Įdomus kraštas, ypač kraštovaizdis. Tie kalnai, kurie atrodo lyg supilti ar supustyti iš smėlio ir žvyro. Per tas kelias dienas suspėjome pasiilgti žalumos, kurios namuose neįvertiname. Apie viešbutį: keturių žvaigždučių jis niekaip netraukia, nebent ten kitokie vertinimai. Viešbučiui ir visai aplinkai būtinas atnaujinimas. Kambarius tvarko normaliai. Didžiausi pagyrimai tai žydų virtuvei. Maistas tiesiog puikus ir labai didelis pasirinkimas. Renginių jokių jau nebuvo, tad viešbutyje užimtumo jokio. Ekskursijos sekėsi gerai, tačiau lietuvių atskirai niekas neveža, o kartu su rusų grupe, tai ir lankomi objektai yra daugiau aktualus rusams. Bet nieko, nenusivylėme, nes vis tiek kažką naujo pamatėme, sužinojome. Juk kaip sakoma, nepamatęs ir nesužinosi. Labai dėkingi Jūsų atstovei (vardo jau nepamenu) kuri susitiko su mumis viešbutyje ir davė daug naudingų patarimų. Jūsų paslaugas tikrai rekomenduočiau kitiems, ačiū Jums. Tačiau, ar rekomenduočiau šį viešbutį, tai greičiau susilaikyčiau. Kainos ir kokybės santykis čia nesusibalansuoja.

Kelionės laikas: 2017 m. lapkričio mėn.

 • Daiva
 • 2016-07-13 12:21:12
 • 9.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 10
  Švara: 9

Viešbutis labai jau paprastas, bet maistas - tooobulas!!! Personalas malonus, draugiškas, ten gyvenę turistai irgi puikūs žmonės. Shesir'o vairuotojas paslaugus, greitai pristatė į viešbutį, puiku, jog keliavome lengvuoju automobiliu!! Žodžiu, esame labai patenkinti!! Važiavome į kelionę - Jeruzalę, su vietine agentūra, ši vietinė agentūra pasiūlė beveik perpus mažesnę kainą, tad rinkomės juos. Likome labai patenkintos!! O šiaip, tai tikrai rekomenduočiau šią kelionę visiems savo draugams!!!

Kelionės laikas: 2016 m. birželio mėn.

 • Vilija
 • 2014-10-30 14:29:08
 • 8.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 9
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 6
  Maitinimas: 10
  Švara: 8

Kelionės įspūdžiai labai geri, skrydžiai vyko sklandžiai, atskridus mus pasitiko Seisiro atstovas, sėkmingai nuvežė iki viešbučio, spėjom net pavakarieniauti :) Sekantį rytą mums paskambino Ema, su ja suderinom ekskursijas, vykom į Jaruzalę, į Masado tvirtovę, Į Galilėją ir turėjom apžvalginę ekskursiją po Ein Bokeką. Labiausiai patiko ekskursiją į Masado tvirtovę, visiems keliautojams rekomenduočiau, yra ką pažiūrėti ir istorija labai įdomi tos tvirtovės :) Ekskursijos į Jaruzalę ir Galilėją labai jau religingos, ir kadangi ten vyko vien tik rusai, tai buvo lankomos tik rusiškos pravoslavų tikėjimo cerkvės, o tai mus nelabai domino, bet visumoj buvo įdomu, labai gera pasitaikė gidė Olga, tikrai įdomiai pasakojo ir kaustė dėmesį. Tik va tos kelionės ilgokos, buvo šiek tiek gaila laiko, praleisto autobusuose keliaujant pirmyn ir atgal. Tai gal ir būtų patarimas keliaujantiems, kad jei jie nori labiau keliauti, tai gal geriau būtų rinktis kitokio tipo jūsų siūlomas keliones (Izraelis - šventoji žemė; Izraelis kūnui ir sielai ar pan.). O poilsis tai buvo nuostabus. Visi, kas nori pasilepinti ir pailsėti unikaliame pasaulio kampelyje, tikrai rekomenduočiau poilsį prie Negyvosios jūros. Viešbutis toks sakyčiau nelabai tvarkingas - baldai aplaužyti, kiliminė danga ir užuolaidos dėmėtos, bet šiaip nieko blogo negaliu pasakyti, kondicionierius dirbo visą laiką, kambarį tvarkė kasdien, taip pat kasdien keitė rankšluosčius, kasdien buvo papildomos prausimosi priemonės: buvo ir dušo želė, ir šampūnas ir kondicionierius plaukams, ir kūno losjonas (ko kituose viešbučiuose nebūdavo). Maistas buvo tiesiog puikus, labai įvairus pasirinkimas ir tikrai labai skanu. Geriamas vanduo ir gaivieji gėrimai buvo laisvai prieinami bet kuriuo paros metu. Veikė trys barai, vienas net iki 24 valandos, visi gėrimai buvo nemokami, aptarnavimas geras, barmenai mandagūs ir paslaugūs. Tiesa, labai brangios SPA procedūros ten, grįžusi net specialiai palyginau su pas mus teikiamomis SPA procedūromis, tai ten kokius 5-6 kartus brangiau :)

Kelionės laikas: 2014 m. spalio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Poilsis prie Negyvosios jūros (8d/7n)


Taip Ne
UP
Išskleisti kelionių paiešką