Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje

Kelionės akcentai

 • 5 nakvynės ir 5 vakarienės Adrijos jūros pakrantės kurorte
 • Atostogaujate taip, kaip norite Jūs – renkatės turiningas ekskursijas arba poilsį prie jūros
 • Net 3 turiningos ekskursijos: įspūdžių kupina diena Kroatijoje Plitvicos ežerų nacionaliniame parke; žavingasis Istrijos pusiasalis; išvyka į Italiją,
 • kur lankote unikalų skęstantį „miestą ant vandens“ – Veneciją
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Nuo389
2022 04 28 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Liubliana ir kurortas prie Adrijos jūros
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Pietauti sustojate Austrijos pakelės užeigoje. Atvykus į Liublianą, apie 15 val., trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į poilsio kompleksą prie Adrijos jūros. Informacijos apie apgyvendinimą ieškokite www.novaturas.lt. kelionės programoje, skiltyje "Apgyvendinimas". Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~660 km.

3
diena
Poilsis arba ekskursija: Plitvicos ežerų nac. parkas ir degustacija
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apie 8 val. siūlome **ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare, apie 19 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~270 km.

4
diena
Poilsis
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė.
5
diena
Poilsis arba ekskursija: Venecija
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją pusryčių paketai). Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Veneciją. Labai anksti ryte (5 val.) išvykstate į Veneciją. Atvykę, apie 10 val., plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Ekskursija trunka 1,5 val.. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų, apie 15 val., išvykstate Kroatijos link. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~520 km

6
diena
Poilsis arba ekskursija: Istrijos pusiasalis
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Istrijos pusiasalį. Pateksite į raudono, pilko ir baltojo kalkakmenio kraštą. Iš čia buvo gabenamas baltasis kalkakmenis Venecijos pastatų statybai. Vykstate į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrite VI a. statytą Eufrazijaus *baziliką (įtraukta į UNESCO saugomų architektūros paminklų sąrašą) su puikiai išsilaikiusiomis bizantinėmis mozaikomis. Tai seniausia triskliautė bažnyčia Vidurio Europoje. Važiuojate į Rovinį. Rovinis – mažas žvejų miestelis. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais. Užlipus į kalvą, kur stovi Šv. Eufemijos bažnyčia, atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Bažnyčioje yra saugomas sarkofagas su Šv. Eufemijos palaikais, kuriuos, anot legendos, VIII a. jūra atplukdė į krantą. Gražiausiais Rovinio vaizdais mėgaujatės *plaukdami laivu. Kroatai labai vaišingi žmonės, kad kelionė laivu būtų dar smagesnė, laivo įgula visus vaišina vietiniais gėrimais ir žuvimi. Prieš palikdami Istriją Puloje nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų *amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Vakare, apie 19 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~335 km

7
diena
Postoinos urvai
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatote Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Ekskursija urvuose trunka apie 1,5 val. Išvykstate Čekijos link. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~660 km

8
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4625 km.

Nuo389
2022 04 28 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Adrijos jūroje daugybė didesnių ir mažesnių salų - jų

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje

Agnė
2017 08 22
8.8
Kadangi kelionę įsigijome ne tiesiai iš "Novaturo", o iš "Kelionių akademijos", iki išvykstant į kelionę turėjome organizacinių niuansų, norėjosi, kad į visas užklausas būtų atsakyta čia ir dabar. Bet iki įsėdimo į autobusą, viskas buvo sutvarkyta. Šaunuolės, merginos! Kelionės maršrutas patiko, kelionė neprailgo. Labai puikiai apgalvotos nakvynės Čekijoje, paskaičiuota, kada keliautojai jau gali būti pavargę ir norėti pernešti savo kūnus nuo autobuso sėdynės į minkštą lovą :-) Mūsų kelionės tikslas buvo smagiai atšvęsti du gimtadienius su draugų kompanija. Gidas Marius suorganizavo siurprizą su viešbučio Brno administracija ir gimtadienio rytą mūsų (dviejų jubiliačių) laukė siurprizas- po gabalėlį torto su gimtadienio žvakele ir sveikinimu tiesiai į kambarį. Buvome sužavėtos! Puikiai apgalvotos papildomos ekskursijos. Tiesa, mes vykome į vieną- į Veneciją. Jeigu nebūtų buvę taip karšta (termometras gatvėje rodė 43 laipsnius), visa ekskursija būtų buvusi labai puiki. Pamatėme maksimaliai kiek galima pamatyti per tokį trumpą laiką, esant mums neįprastam karščiui. Gidas Marius- profesionalas iš didžiosios raidės! Labai organizuotas, su sveiku jumoro jausmu, turintis labai daug informacijos ir mokantis ją įdomiai ir neįkyriai perteikti. Kartu su šauniais autobuso vairuotojais (deja, neatsimenu vardų) buvo tikrai puiki komanda. Neiškilo jokių problemų kelyje. Viešbutis, Ad Tures, kuriame gyvenome Kroatijoje miestelyje Crikvenica- toks gerokai padėvėtas. Remonto nematęs jau tikrai labai senai (jeigu iš viso buvo kada nors remontuotas nuo pastatymo). Kambariai be oro kondicionierių. Kai lauke dieną +38 ir jokio vėjo, naktį kambariuose nėra labai komfortiška miegoti. Matėme, kaip iš šalia esančio prekybos centro poilsiautojai išpirko visus ventiliatorius. Vonios kambaryje iš kriauklės, ir dušo kabinos labai sunkiai išbėgo vanduo. Būdavo iššūkis, norint nusiprausti duše. Mūsų kambaryje, pasitaikė gera valytoja, tad rankšluosčiai buvo keičiami kiekvieną dieną. Sūnus gyveno kitame pastate, tai visos viešnagės metu rankšluosčių taip ir nepakeitė nei karto. Bet, už tokią kainą, nesitikėjome tikrai jokio stebuklo. Maitinimo tipas- pusryčiai ir vakarienė. Pusryčiai vienodi kiekvieną dieną, jokių vaisių ar daržovių. Vakarienės- įvairesnės. Buvo ir vaisių ir daržovių, tačiau gėrimus (net ir vandenį) reikėjo pirkti papildomai. Keliaujantiems, norintiems daugiau komforto tikrai patarčiau nesirinkti šio viešbučio.
Laimute
2017 07 25
9.0
Ko tikejomes,ta gavom.Gidas Vladas Liepuonius super!
Sigita
2016 08 03
9.0
Bendrai kelionė patiko, buvo įdomių ir malonių staigmenų, bet buvo ir nelabai… Jau pirmą dieną organizatorius padarė klaidą ir apie mus, vienintelius vykstančius iš Klaipėdos, parašė, kad išvykstame iš Vilniaus. Dėl ko mūsų vadovui Vladui Liepiniui teko pasinervinti dėl “prapuolusių keleivių”. Maršrutas patiko, juolab, kad ekskursijas buvo galima rinktis. Labai patiko kelionė po Istrijos pusiasalį, pasiplaukiojimas su laiveliu, miesteliai, gamta... Didelį įspūdį paliko kelionė į Veneciją. Būtinai reikės dar kartą apsilankyti. Tačiau ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką buvo sugadinta. Buvo parinktas per ilgas maršrutas ir per trumpas laiko tarpas. Teko vos ne tekinom eiti ir nuolat žiūrėti po kojom, kad neužkliūti ir nenuvirsti. Manau reikėjo parinkti puse maršruto ir duoti galimybę daugiau pasidžiaugti krioklių grožiu, pasifotografuoti, o ne lėkti. Vakare po ekskursijos net vyrai guodėsi, kad pavargo ir nieko gero nespėjo pamatyti. Vadovas rūpinosi mumis tarsi vaikais. Labai įdomiai ir daug pasakodavo ekskursijų metu. Ypatingai jo pasakojimas patiko kelionės į Veneciją metu. Abu su anūku sužinojome daug įdomaus. Vadovo darbą vertinu 9 balai iš 10, nuoširdžii dėkojame Vladui. Viešbutis nuotraukose atrodo daug gražiau. Minusai - labai senas, apgriuvęs, bėgiojo tarakonai. Pliusai – kiekvieną dieną keitė rankšluoščius, valė ir t.t. Blogiausia buvo, kad tokiame karštyje niekur nebuvo jokio šaldytuvo. Informacijoje nurodyta, kad iki jūros 450 m, bet neparašyta, kad tuos puse kilometro reikės leistis ir kilti į statų kalną!!! Todėl ne visi galėjo pasidžiaugti jūra. Baseinas košmariškas ir tas pats 3 dienas buvo uždarytas. Autobusas patogus, vairuotojai super pareigingi ir tvarkingi. Dėkuj jiems. Tačiau keleivių autobuse turėtų būti mažiau. Važiuokite, tikrai įdomu.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa 

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus, lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Plitvicos nac. parką – 55 EUR
 • ekskursija į Istrijos pusiasalį – 40 EUR
 • ekskursija į Veneciją – 60 EUR (laivas iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą)
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 130 EUR, 155 EUR
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 3 ar 4* viešbutyje (priemoka nuo 250 EUR asmeniui)
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
389

visiems: 389
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su Kroatijos specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pietų Kroatija 9 d. (pažintinė-poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Centrinė Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Balkanai: Serbija, Kroatija, Juodkalnija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.