Ispanija, Šveicarija, Prancūzija, Italija ir poilsis prie viduržemio jūros

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Ispanija, Prancūzija, Italija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Ispanija, Šveicarija, Prancūzija, Italija ir poilsis prie viduržemio jūros

Spausdinti

Programa

 • 1 diena

  Lenkija

  Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje veikiančių greito maisto restoranų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

 • 2 diena

  Viurcburgas

  Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Šveicarijos link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Laisvas laikas pietums. Išvykstate Šveicarijos link. Nakvynei viešbutyje prie Liucernos atvykstate apie 21 val.

  Šiandien nuvažiuojate ~890 km

 • 3 diena

  Liucerna, Keturių Kantonų ežeras ir Pilatus viršukalnė, Luganas

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Liucerną. *Plaukiate laivu garsiuoju Keturių Kantonų ežeru, *pasikeliate į legendomis apdainuotą Pilatus viršukalnę (2132 m). Pasivaikštote kalnų takeliais, grožitės ežerų apjuostomis apylinkėmis, kur iš slėnių gilumos ataidi karvių varpų skambėjimas. Po pietų leidžiatės į ekskursiją po „Šveicarijos perlu“ laikomą Liucerną. Miesto simbolis – du mediniai tiltai – Koplyčios ir Malūnų. Pažintis su senamiesčiu, kurio ansamblį sudaro vaizdingi namai, dekoruoti didžiulėmis freskomis, meninėmis iškabomis, su įvairių formų stogais. Aplankote barokinę Jėzuitų bažnyčią. Išvykstate Italijos link. Trumpam stabtelite kalnų apsuptame Lugane, kurį rašytojai vadina „mažuoju Rio de Žaneiru“ Europoje. Aplankote San Lorenzo katedrą. Esant galimybei, siūlome *plaukimą laivu (apie 1 val.) Lugano ežeru. Išvykstate Italijos link. Nakvynės viešbutį Italijoje Milano apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

  Šiandien nuvažiuojate ~260 km

 • 4 diena

  Genuja, Savona

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Keliaujate per Italiją Monako link. Vykstate į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri, kaip milžiniškas amfiteatras, nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu-uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La Laterna; Piazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, K. Kolumbo namas. Laisvu laiku siūlome aplankyti didžiausią Europoje *akvariumą, pasigrožėti miesto panorama iš 60 metrų aukščio *apžvalgos lifto – Bigo arba pavaikščioti rytine uosto krantine. Vakarop atvykstate į Savoną, vieną gražiausių Italijos kurortų prie Ligūrijos jūros. Savona yra žinoma kaip istorinis uostas, kuriame jau daugelį šimtmečių buvo išvystyta prekyba. Vienas įspūdingiausių miesto paminklų – neseniai restauruota Priamar tvirtovė. Kadaise čia buvo mokykla, kurioje išugdyti du popiežiai – Julius II ir Sikstus IV. Po Ghibelline pergalės 1191 m. tvirtovėje vyko miesto nepriklausomybės paminėjimo ceremonija. XIX a. tvirtovė buvo naudojama kaip kalėjimas, kuriame 1830–1831 metais buvo kalinamas Giuseppe Mazgini. Per II Pasaulinį karą tvirtovė tarnavo kaip prieglobstis oro atakų metu. Vienas žymiausių Savonos gyventojų buvo jūrininkas Kristupas Kolumbas, kuris po kelionių grįždavo į šio miesto apylinkėse esantį vasarnamį ir pasinerdavo į patirtų nuotykių aprašymus. Nakvynės viešbutį Italijoje netoli Imperijos apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

  Šiandien nuvažiuojate ~275 km

 • 5 diena

  Monakas ir Nica

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Aplankote Monte Karlo rajoną, vadinamą „aukso mylia“, su legendiniu *kazino, japonišką sodą. Ekskursija po Monako – ville – seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio, *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Pavakary atvykstate į Viduržemio jūros kurortą – Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį prie Antibo.

  Šiandien nuvažiuojate ~120 km

 • 6 diena

  Grasas ir Kosta Brava kurortas

  Pusryčiai. Apie 8:30 val. išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote istorinę parfumerijos gamyklą „Fragonard“ ir parduotuvę. Vakare, apie 19 val., atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~550 km

 • 7 diena

  Poilsis arba ekskursija: Montserato vienuolynas ir Barselonos fontanai

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Po pietų, apie 15 val., siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną ir magiškuosius Barselonos fontanus arba Katalonijos produktų ir vyno degustacija „Bodegas“. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja. Siūlome palypėti iki Baltojo Kryžiaus ir pasigėrėti nuostabiais kalnų ir apylinkių vaizdais. Vakare sugrįžtate į Barseloną pasigrožėti magišku vandens, muzikos ir šviesos spektakliu. Trijuose fontanuose per sekundę išpurškiama 2600 l vandens, o pasitelkus muzikos garsus ir šviesą sukuriamas nepaprasto grožio reginys. Arba vykstate į Katalonijos produktų ir vynų degustaciją „Bodegas“. Vėlai vakare, apie 23 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė (vykstantiems į ekskursiją vakarienė perkeliama į pietus/pikniką) ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~380 km

 • 8 diena

  Poilsis arba ekskursija: Tossa de Mar

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *plaukti laivu į romėnų įkurtą, Kosta Bravos pakrantės perlu vadinamą Tossa de Mar miestelį (už papildomą mokestį). Nuostabioje įlankoje įsikūręs kurortas žavi jaukiu senuoju miestu, piratų laikus menančiais įtvirtinamais, gausybe suvenyrų parduotuvėlių, jaukiais restoranais ir barais. Laivas į Tossa de Mar išplaukia apie 9 val. Po pietų, apie 17 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~50 km

 • 9 diena

  Poilsis arba ekskursija: Barselona

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais Karalių rūmais. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val. Apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenku (už papildomą mokestį apie 35–40 EUR asmeniui). Flamenkas – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~350 km

 • 10 diena

  Poilsis arba ekskursija: Andora

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Siūlome pasivaikščioti, pasižvalgyti į spalvingas vitrinas ir apsipirkti. Žingeidžiausiems siūlome ekskursiją *Andoros parlamente. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val.  Vakare, apie 18 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~400 km

 • 11 diena

  Figueras ir Karkasonas

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité – vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje – siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Grafų pilimi, Saint–Nazaire bazilika bei bastionais. Išvykstate Oranžo link. Į viešbutį prie Oranžo atvykstate apie 20:30 val.

  Šiandien nuvažiuojate ~430 km

 • 12 diena

  Krokodilų ferma

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Išvykstate į Vokietiją. Apie 21:30 atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Rotenburgą prie Tauberio.

  Šiandien nuvažiuojate ~900 km

 • 13 diena

  Rotenburgas prie Tauberio

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Rotenburgo prie Tauberio link. Kelionė per Vokietiją, trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Papietaujate. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

  Šiandien nuvažiuojate ~550 km

 • 14 diena

  Kelionė namo

  Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

  Šiandien nuvažiuojate ~1040 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~7300 km.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Ketv, Bal 30Treč, Geg 13 10+
2020 birželis
Pirm, Birž 1Sek, Birž 14 10+
2020 rugsėjis
Treč, Rugs 9Antr, Rugs 22 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
859 EUR 730 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu
  • 13 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
  • Maitinimas: 13 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa Viurcburge, Liucernoje, Genujoje, Savonoje, Monake, Nicoje, Grase, Fugueras, Karkasone, krokodilų fermoje, Rotenburge prie Tauberio

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 95 EUR ir 90 CHF (iš viso apie 180 EUR)
  • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  • ekskursija į Montserato vienuolyną ir Barselonos magiškuosius vakarinius fontanus arba Katalonijos produktų ir vynų degustacija – 35 EUR
  • ekskursija į Barseloną – 35 EUR
  • ekskursija į Andorą – 35 EUR
  • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR  105 EUR
  • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
  • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
  • (¹) – yra papildomų sąlygų
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
  • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui)
  • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
UP
Išskleisti kelionių paiešką