Poilsis Borakajaus saloje

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Filipinai

  • Kaina nuo:
  • Išvykimo data:
  • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Filipinai | Apie Filipinus

Bendra informacija apie Filipinus, miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Filipinuose.

Filipinai, įsikūrę vidury jūrų bei vandenynų, ant septynių tūkstančių salų (tai, beje, yra realus skaičius, o ne poetinis epitetas), gali lengvai tapti populiariausia šalimi Pietryčių Azijoje. Čia yra į valias egzotikos, skanaus maisto, didelis viešbučių pasirinkimas ir svaiginančiai aukštų dangoraižių kvartalai. Taip pat nuostabus klimatas ir egzotinė augmenija bei gyvūnija. Viena svarbiausių pramogų – nardymas. 
Filipinus sudaro 7107 salos, kurių kiekviena turi savitą charakterį ir siūlo įvairias pramogas nuo pašėlusių diskotekų ir klubų iki susiliejimo su gamta. Puikus klimatas, unikali gyva augalija ir gyvūnija, nuostabūs paplūdimiai - visa tai yra Filipinai. Į šią šalį dažniausiai vyksta keliautojai su aukštesnėmis nei vidutinės pajamos: daug jaunų žmonių, porų, taip pat čia populiarus eko-turizmas. Lankytojai dažniausiai įsigyja kombinuotus turus, kurie apima ekskursijas ir poilsį kelete salų.

Geografija: Filipinų Respublika - salų valstybė, išsidėsčiusi 7107 salų archipelage (salyne) vakarinėje Ramiojo vandenyno dalyje, apie 100 kilometrų į pietryčius nuo žemyninės Azijos. Tai šalis, neturinti žemės sienų, tačiau kranto linija siekia 36 tūkst. 289 km.
Filipinai skirstomi į 3 salų grupes: Luzono, Visayas ir Mindanao, turi 17 regionų, kuriuos sudaro 80 provincijų.

Sostinė: Manila.

Vizos: Vienpusišku Filipinų Vyriausybės sprendimu nuo 2008 metų gruodžio 8 dienos Lietuvos piliečiai į Filipinus gali vykti ir būti šioje šalyje 21 dieną be vizų.

Gyventojų skaičius: apie 88 milijonai.

Pagrindiniai kurortai: Borakajaus, Cebu, Bohol, Palawan, Mindoro, Negros, Mactan, Mindanao salos.

Kalba:
oficiali kalba yra filipiniečių (pagrindinė tarmė Tagalų), taip pat galima susikalbėti anglų, ispanų, sebuano ilokano, pampano ir kt. kalbomis.

Klimatas: yra du sezonai – „sausasis” nuo lapkričio iki gegužės ir „lietingas” nuo birželio iki spalio. Vidutinė temperatūra 27°C - 29°C. Kalnų regione, temperatūra yra šiek tiek žemesnė nei ant kranto. Geriausias metas atostogoms gruodis – gegužė, kuomet lietūs ir stiprūs vėjai yra reti.

Valiuta: Filipinų pesas (PHP), 100 PHP = 2,36 USD

 

UP
Išskleisti kelionių paiešką