Poilsinė kelionė: gražiausi Tailando kurortai

Kelionės akcentai

 • Poilsis pasirinktame kurorte
 • Galimybė vykti į ekskursijas
Nuo731
2021 06 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1331
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS / RYGA–BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką su 1 persėdimu.
2
diena
 BANKOKAS–KURORTAS
Atvykimas į Bankoką, persėdimas ir skrydis į pasirinktą kurortą. Pasitikimas oro uoste atvykus, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas (nuo 14 val). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3 – 13
dienos
KURORTAS (pusryčiai)
Tailande rasite vienus geriausių kurortų visame pasaulyje. Visi jie panašūs, nes primena tikrą tropikų rojų: smaragdo spalvos jūra, pudrinio birumo paplūdimiai, vilnijančios palmės, relaksuojanti atmosfera bei draugiški ir visuomet besišypsantis vietos gyventojai. Tačiau visi kurortai yra ir skirtingi, todėl siūlome išsirinkti kurortą pagal savo skonį.

KURORTAI TAILANDE

PUKETO SALA

Puketas - tai didžiausia bei populiariausia tarp atostogautojų Tailando sala. Čia egzotiškas gamtos grožis užburs kiekvieną: ilgi paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, vilnijančios palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalais bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai. Romantikams rekomenduojame stebėti kerinčius besileidžiančios saulės į Andamanų jūrą vaizdus nuo piečiausio Puketo taško - Promthep kyšulio ar patinginiauti viename geriausių salos paplūdimių - Laem Singh, kuris dar nėra gausiai apstatytas naujais viešbučiais. Besidomintys Rytų religija bei kultūra turėtų aplankyti Wat Chalong - puošniausią Puketo vienuolyną, kur galės ne tik grožėtis įmantria architektūra, bet ir sužinoti ateitį iš Mor Doo (vietinės būrėjos). Na, o mėgstantys ilsėtis ir tuo pačiu metu bendrauti su žmonėmis susižavės Patong paplūdimiu, kuriame veiksmas vyksta nuo ankstaus ryto iki pat vėlyvo vakaro.

Ilsintiems Puketo saloje  rekomenduojame nuplaukti iki Koh Phi Phi salyno ir pasigrožėti iš melsvo vandens gelmių kylančiomis stačiomis klintinėmis uolomis, salų pakrantėje, tarp urvų nutįsusiais balto smėlio paplūdimiais bei juos atkakliai skalaujančia smaragdinio vandens jūra. Koh Phi Phi salas ypač išgarsino filmas "Paplūdimys" (angl. The Beach) su amerikiečių aktoriumi Leonardo di Caprio, kuris buvo filmuojamas būtent čia.

Ne ką mažiau dėmesio verta Phang Nga įlanka, kuri garsi adatos formos mažytės Ko Tapu salelės, dar vadinamos Džeimso Bondo sala, kurios vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Phang Nga provincijoje rengiamos ir ekskursijos raftingais srauniomis džiunglių upėmis, kurios paliks įspūdžių aktyvaus sporto gerbėjams.

SAMUI SALASamui sala, beveik perpus mažesnė už Puketą, anksčiau be galo traukė keliautojus su kuprine, o paskutiniu metu tapo gana prašmatniu tropiniu rojumi romantiką mėgstantiems turistams. Čia aplinka be galo autentiška, egzotiška ir natūrali: kvapniųjų plumerijų vonios terasose, vakarais degantys fakelai, tolumoje skambantys rytietiški varpeliai ar karts nuo karto tobulą ramybę sudrumsiantis tuk-tuko riedėjimas.

Gamtos mylėtojams rekomenduojama išvyka laiveliu į Ang Thong jūrinį parką, susidedantį iš 42 salelių, nutapytų užslėptomis įlankėlėmis, nepaliestais laukiniais paplūdimiais bei vešliais augalais apaugusiais skardžiais. Besižavintys rytietiškos architektūros elementais turėtų pamatyti 12 m aukščio Didįjį Budą, esantį Wat Phra Yai šventykloje. Norintiems atsipalaiduoti ir pajusti bohemišką salos dvasią rekomenduojama nuvykti iki turistų nenutrypto Bophut kaimelio, o apsipirkti bei susidraugauti su vietiniais gyventojais patariama apsilankyti šalia Chaweng paplūdimio, kur rasite daug kavinių, barų bei parduotuvėlių.

KRABIKrabi kurortas patiks gamtos mylėtojams, pirmenybę teikiantiems tiek ramiam ir idiliškam, tiek aktyviam poilsiui. Kvapą gniaužianti salos gamta nepalieka abejingų: uolos, džiunglės, kriokliai ir nekasdieniai vaizdai. Į Krabi vilioja ne tik išskirtinė gamta, bet ir nedideli turgeliai, suvenyrų parduotuvėlės, jaukios kavinukės, atpalaiduojantys tailandietiški masažai.

Tie, kas žavisi rytų kultūra bei religija, turėtų apsilankyti ramybe dvelkiančioje Tigro šventykloje, įrengtoje urve. Ją pasieksite užlipę net 1300 laiptelių, tačiau kelionė to verta, nes atsiveriantys panoraminiai vaizdai bei urve pajusta atsmofera nepaliks abejingų. Įspūdį sužadins ir Suakmenėjusių kriauklių sala, kuri nutolusi apie 20 km nuo Krabi. Čia pamatysite susiformavusius daugybės suakmenėjusių kriauklių sluoksnius. Kai kurioms kriauklėms - net po kelis milijonus metų

Kaip ir Pukete atostogaujantiems Krabi kurorte rekomenduojame nuplaukti iki Koh Phi Phi salyno, pamatyti Railay paplūdimį bei apsilankyti Phang Nga įlankoje, pasimėgauti pasiplaukiojimu raftingais sraunia džiunglių upe.

KOH CHANG SALA

Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu. Ko Chang sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis.

Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Koh Chang saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

PATAJA

Pataja - vienas didžiausių kurortų, masinio turizmo centrų. Kurortas labiausiai sužavės tuos, kuriems poilsiaujant svarbiausia - linksmybės, šou bei naktinio gyvenimo triukšmas bei veiksmas. Patajos egzotikos sąvoka skiriasi nuo daugumos kitų Tailando kurortų. Čia vietoj tropinės gamtos, būdingos Tailando saloms, vyrauja savotiška gatvės gyvenimo egzotika: azijietiško miesto šurmulys, Alcazaro (transvestitų) šou, barai ir naktiniai klubai, perpildyti šėlsmo išsiilgusių turistų. Visgi ilsėdamiesi Patajoje galėsite pajusti ir tikros, gamtos suteikiamos, egzotikos.

Rekomenduojama nuplaukti iki šalia esančios Koh Larn salelės, nutapytos jaukiais paplūdimiais, kuriuose rasite hamakus, tarp medžių kabančias supynes, šalia besišvartuojančius margomis vėlėvėlėmis puoštus žvejų laivelius. Įsimintina ir išvyka į krokodilų fermą, kurioje galėsite stebėti nuotaikingą šių gyvūnų bei jų dresiruotojų pasirodymą.

14
diena
KURORTAS–BANKOKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val. Laisvas laikas. Vakarop vykstate į kurorto oro uostą. Skrydis į Bankoką. Nakvynė viešbutyje šalia oro uosto (tik pasirinkus Puketo kurortą). Ryte skrydis į Rygą arba Vilnių su 1 persėdimu.
15
diena
VILNIUS/RYGA
Grįžimas į Vilnių arba Rygą.
Nuo731
2021 06 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1331

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ieškantiems egzotikos, rekomenduojame vykti į Tailando šiaurę, kur labiausiai išsaugotos

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsinė kelionė: gražiausi Tailando kurortai

Monika
2016 05 04
9.6
POILSIS PUKETE: grįžom labai labai patenkinti ir net nežinau.. Įsimylėję Tailandą. Apkeliavom viską kas įmanoma jau buvo iš to taško, Phi Phi salos, James Bond salos, jojom su drambliais, buvom Tailandietiškam jų šou, naktiniam turgui, apvažiavom Phuketo salą, žodžiu net nežinau patiko viskas nuo A iki Z. Net negalėčiau įvardinti kas labiausiai patiko. Matyt, kad labiausiai patiko visuma: oras (nėra didelės drėgmės), saulė, jūros šiltumas, žmonių šiltumas, azijos kultūra, maistas, vaisių šviežumas ir skanumas :) Masažai irgi nerealūs!!! Iš ekskursijų (visas įsigijom miestelyje iš vietinės agentūros, visur keliavom ne su didelėm ekskursijom, o tik dviese): labiausiai patiko kelionė į James Bond salą, į kurią įėjo kelionė į musulmonų miestelį ant vandens, plaukimas į lagūną uolų viduje su tais kajakais. Bet viskas šiaip buvo nerealiai. ​​ Viešbutis: taip pat labai superinis, to ko ir tikėjomės. Labai džiaugėmės kambario tipu, nes su balkonu, mėgdavom ten pabūti, švara, viešbučio grožiu ir patogiu priėjimu prie jūros. Labai malonus personalas, viskas apgalvota, tokios smulkmenos, kaip pinti krepšiai į paplūdimį su rankšluoščiais, nemokamas mažuose buteliukuose vanduo dienos metu prie baseino, nuo uodų purškalai kambaryje, kadangi viešbutis kalne, tai nuolatos kursuodavo mašinytės - iki pagrindinių vartų paveždavo iki miestelio. Patiko, kad gan rami aplinka ir tas Nai Thon Beach ramus, ne Patong beach netoliese (kur vieną kartą pravažiavome ir nutarėm, jog geriau ten negrįžti :)). Nors viešbutis siūlo ir kelionės į Phatong su viešbučio transporto kiekvieną dieną, po keletą kartų nustatytu laiku. Viešbutyje maistas gan brangus (lyginant su miesteliu), bet nepasakyčiau, kad labai skanus. Tad rinkomės ant pakrantės esančius restoranėlius. Šiek tiek viešbutyje gal pasigedom preciziško kambario sutvarkymo, bet žinot, nekreipėm dėmesio per daug. Jokių nesklandumų neturėjom, viskas pavyko puikiai, nesusirgom, maistu neapsinuodijom, daug pamatėm, puikiai praleidom laiką, net nesitikėjom, tiesą pasakius, kad taip ekspromtu pavyks tiek pamatyti ir apkeliauti. Tik gaila, kad neįtraukėm Bankoko. Tad norim kitą kartą važiuoti aplankyti Bankoką ir vėl ilsėtis kažkur Tailande (Koh Samui saloj pvz.) ar į Vietnamą.
Jūratė
2015 03 16
8.0
Skrydis iš Varšuvos į Krabi neprailgo, skridome ekonomine klase (pasirodo, baiminausi be reikalo, nes sėdimosios vietos pakankamai patogios),kiekvienam keleiviui prieš akis individualus ekranas, gali žiūrėti įvairius filmus, žaisti žaidimus. Taigi skrydis neprailgo, bet prasčiau buvo nusileidus - pasirodo, atskridome per kinų Naujuosius Metus, buvo daug kinų, atvykusių ilsetis, milžiniškos eiles prie pasų kontroles... Viešbutyje atsidūrėme apie ketvirtą ryto. Čia išaiškėjo, kad laisvų kambarių nėra, teks laukti iki dvyliktos dienos... Dauguma lenkų pyko, kodel taip anksti atveža...Miegojome loby ant minkštasuolių, kol buvo paruošti kambariai... Viešbutis tikrai geras,personalas labai labai paslaugus ( jeigu lyginti su Lanzarotes, Tenerifės viešbučių tingiais darbuotojais), malonūs ir draugiški... Pusryčiai geri, yra ir europietiško ir azijietiško maisto, švieži vaisiai - arbūzai, drakono vaisiai, ananasai ir bananai. Vakarienei - tajų virtuve.Tikrai puikus ir jaukus viešbutis, ypatingai tinkantis su mažais vaikais (yra net trys baseinai). Internetas puikiai veike mūsų kambariuose. Kiekvieną dieną vykome į įvairiausias ekskursijas, po išvykų į gražiąsias salas Aonang paplūdimyje nebesimaudėme, nes pastebėjome, kad kelių viešbučių nuotėkos (atseit kažkiek pravalytos) kanalais teka į jūrą... Na, bet kituose paplūdimiuose manau, tas pats. Labiausia nuotaiką sugadino skrydis atgal į namus: kėlėmės pirmą nakties,išvykome antrą, po to keturias!!! valandas neatsisėsdami stovėjome su lagaminais eilėje, kol sužinojome, kad laiku neišskrisim. Mūsų lenkiškai kalbančios gidės buvo dingusios, nieks nieko negalėjo paaiškinti... Galų gale išaiškėjo, kad Krabi oro uosto kompiuteris sugedo, ir niekaip negali atskirti biznio ir ekonominės klasės keleivių... Registruojant bilietus sugedo lagaminų transporteris, tad mintyse jau atsisveikinome ir su jais - šalia krovė keleivių, skrendančių į Bankoką, Helsinkį lagaminus. Na, bet tajų krovikų garbei - mūsu lagaminai nedingo. Išskridome tik devintą ryto... Ačių, vis dėlto be šių smulkmenų kelionė puiki, rekomenduočiau ir kitiems...

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KELIONĖS KAINOS SU POILSIU PUKETO SALOJE:

Orchidacea Resort 3* Patong Bay Inn 3*
 Kaina nuo 910 EUR  Kaina nuo 824 EUR
Kamala Beach Resort 4* Sunwing Resort Kamala Beach 4*
 Kaina nuo 997 EUR
 Kaina nuo 1084 EUR

KELIONĖS KAINOS SU POILSIU SAMUI SALOJE:

BEST WESTERN Samui Bayview Resort & Spa 3* Lazy Days Samui Beach Resort 3+*
Kaina nuo 925 EUR Kaina nuo 1026 EUR
  
Mercure Samui Chaweng Tana 4* Centara Villas Samui 4*
Kaina nuo 1122 EUR Kaina nuo 1026 EUR 

KELIONĖS KAINOS SU POILSIU KRABI:

Beach Terrace Hotel Krabi 3* Krabi La Playa Resort 3*
   
 Kaina nuo 922 EUR  Kaina nuo 1038 EUR
  
Golden Beach Resort 4* Krabi Thai Village 4*
   
 Kaina nuo 896 EUR  Kaina nuo 1374 EUR

KELIONĖS KAINOS SU POILSIU KOH CHANG SALOJE:

Koh Chang Kacha Resort & Spa 3*

Koh Chang Paradise Resort & Spa 3*

Kaina nuo 1041 EUR Kaina nuo 1177 EUR
 
Centara Koh Chang Tropicana Resort 4* Amari Emerald Cove Resort 5*
Kaina nuo 1055 EUR Kaina nuo 1374  EUR

 

KELIONĖS KAINOS SU POILSIU PATAJOJE:

Nova Platinum 3* Lantana Pattaya Hotel & Resort 3*
Kaina nuo 731 EUR Kaina nuo 766 EUR
  
A-One Royal Cruise Hotel 4* Woodlands Hotel And Resort 4*
Kaina nuo 861 EUR Kaina nuo 928 EUR

Į kainą įskaičiuota:

 •  Pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • Pervežimas Bankokas - kurortas - Bankokas (Pataja, Koh Chang);
 • 12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Nurodytas maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Bankokas - kurortas - Bankokas (Puketas, Krabi, Samui) (nuo 600 EUR);
 • Apgyvendinimo kainos gali keistis pagal sezoniškumą, dėl tikslios kainos apskaičiavimo kreipkitės į mūsų agentūrą.

Pastabos

 • Apgyvendinimo kainos gali keistis pagal sezoniškumą, dėl tikslios kainos apskaičiavimo kreipkitės į mūsų agentūrą.

 

Kelionę galima papildyti

  • Poilsį galima pratęsti
  • Poilsį galite pasirinkti ir kitame kurorte ar saloje

   

Kelionės užsakymas

Nuo
731

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1331
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Tailando specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsinė kelionė į Maldyvus
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Dubajus + poilsis Fudžeiroje
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Mauricijaus saloje
Mauricijus
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.