Po Centrinę Ameriką: Nikaragva ir Kosta Rika

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Lankysite istorinį Nikaragavos centrą - sostinę Managvą
 • Svečiuositės spalvingame Masajos turguje, kur savo tradicinius rankdarbius pardavinėja vietos gyventojai
 • Stebėsite vieną didžiausių Mombačo ugnikalnį, nuo kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į Nikaragvos ežerą
 • Vaikštinėsite po Nikaragvos "vizitinę kortelę" - barokinį Granados miestą
 • Žygiuosite per žaliąsias Kosta Rikos džiungles ir stebėsite krioklius, tekančius upelius ir egzotišką augmeniją
 • Išvysite Kosta Rikos simbolį - Arenalio ugnikalnį
 • Turėsite galimybę įgauti adrenalino skriedami virš vešlių Kosta Rikos džiunglių!
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į MANAGVĄ
Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Managvą.
2
diena
ATVYKIMAS Į MANAGVĄ
Sutikimas tarptautiniame Managvos oro uoste. Individualus pervežimas į viešbutį. Netrukus po to Jūsų laukia apžvalginė ekskursiją po Managvą, nuo 1857 metų esančią Nikaragvos sostinę. Nors po 1972 metais buvusio stipraus žemės drebėjimo didelė dalis istoriją menančių architektūros paminklų buvo negailestingai sunaikinta, iki šių dienų išliko gamtos stichijai nepavaldžių žmogaus rankomis sukurtų kūrinių, kuriuos jūs ir aplankysite. Pirmiausia pasivaikščiosite po istorinį Managvos centrą, aplankysite Kultūros rūmus ir pasigrožėsite miesto panorama nuo Tiskapos apžvalgos aikštelės. Sugrįžimas į viešbutį.
3
diena
MANAGVA - MASAJA NAC. PARKAS - GRANADA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksite į Granadą. Pakeliui stabtelėsite ir aplankysite Masajos ugnikalnio nacionalinį parką. Išvertus iš vietinių indėnų kalbos ugnikalnio pavadinimas reiškia „degantis kalnas“. Nors ugnikalnis jau daugelį metų ramiai stūkso netrugdydamas vietinių gyvenimo, šie nebetiki, kad jis nurimo amžiams ir yra pasiruošę, kada vulkanas netikėtai ir vėl apie save primins.

Ugnikalnis stūksto apsuptas kitų mažesnių vulkanų ir terminių šaltinių. Legenda byloja, esą indėnai mesdavo į degančią lavą jaunas merginas kaip auką ugnikalnyje gyvenančiai ugnies deivei, kad ši nusiramintų ir netrigdytų žmonių gyvenimo. Tuo tarpu ispanai ugnikalnį laikė riba, skiriančia žemę nuo pragaro. 

Po pasivaikščiojimo prie ugnikalnio keliausite į Masajos turgų, kuris garsus puikiais vietinių gaminiais, tokiai kaip hamakas, supamasis krėslas, tradiciniai indėnų drabužiai ir batai. Taip pat jūsų laukia tradiciniai Nikaragvos pietūs nedidelėje viloje, esančioje Katarinos apžvalgos aikštelėje. Besimėgaujant pietumis apetitą kels kerinti panorama į ežerą Laguna de Apoyo. Po pietų Jūsų laukia ramus pasivaikščiojimas Katarinos bei San Chuan de Orientės gyvenviečių siaurais takeliais. Pasivaikščiojimo metu išvysite, kaip vietinių liaudies meistrų rankose gimsta turistų taip mėgiami suvenyrai. Atvykimas į kolonijinį Granados miestą. Apgyvendinimas viešbutyje „Granada“.

4
diena
MOMBAČIO VULKANAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksite į Mombačio vulkano nacionalinį parką, kuriame stūkso vienas didžiausių Nikaragvos ugnikalnių, siekiančių net 1500 m aukštį. Šio nacionalinio parko teritorijoje galima išvysti daugiau kaip 100 rūšių laukinėje gamtoje žydinčių orchidėjų, daugiau kaip 120 rūšių paukščių bei beždžonių, tokių kaip staugūnai ar kapucinai. Nuo ugnikalnio viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Nikaragvos ežerą, Granadą ir plūduriuojančias Isleto saleles.

Pasiekus Granadą Jūsų laukia ekskursija pėsčiomis po miestą. 1524 m. konkistadoras Fransiskas Ernandesas de Kordoba įkūrė Granadą. Miestas didžiuojasi vertinga baroko ir renesanso stiliaus architektūra bei turtinga istorija. Nepaisant daugelį metų trukusių piratų puldinėjimų Granada sėkmingai augo ir vystėsi, kol tapo finansiniu šalies centru. Šis miestas ir yra laikomas Nikaragvos vizitine kortele. Jūs susipažinsite su tokiomis miesto įžymybėmis kaip katedra, neoklasikinio stiliaus namu Casa de los Tres Mundos, kurį puošia akmeninis portalas, San Francisco vienuolynu ir t.t. Netrukus po to arklių traukiamu vežimu keliausite Granados uosto link. Uoste Jūsų lauks valtis, kuria plauksite palei žavingas Isleto salas, išsimėčiusias po Nikaragvos ežerą. Besimėgaudami raminančiu gamtos grožiu sulauksite saulėlydžio, užbaigsiančio įspūdžių kupiną dieną Granadoje. Sugrįžimas į „Granados“ viešbutį.

5
diena
GRANADA - TENORIJAUS UGNIKALNIS(pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Peñas Blancas, esantį šalia Kosta Rikos sienos. Sienos kirtimas pėsčiomis. Kosta Rikoje Jūsų lauks gidas su automobiliu. Toliau vyksite Upalos link, kuri įkurta šalia Tenorijaus vulkano. Apgyvendinimas ir vakarienė viešbutyje „Celeste Mountain Lodge“.
6
diena
ŽYDROJI UPĖ - ARENALIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių leisitės į egzotišką žygį pėsčiomis pavadinimu „Rio Selestė“. Tai 4 val. truksiantis pasivaikščiojimas po tropines džiungles, kurio metu išvysite kone mistinį dviejų upių – Buena Vista ir Roblė – susiliejimą. Stebėsite unikalų gamtos pasaulio fenomeną, kaip vanduo virsta akinančios turkio spalvos, dėl ko ši vieta ir vadinasi Rio Selestė arba Žydroji upė. Čia galėsite išsimaudyti terminiuose vandenyse šalia gausybės tekančių krioklių, apsuptų bujojančios floros ir gausios egzotiškos faunos.

Pietūs, po kurių keliauste į Arenalio ugnikalnio teritoriją. Tai vienas iš didžiausių aktyvių ugnikalnių Amerikoje. Net gerokai nuo jo nutolus galima jausti kaip po kojomis dreba žemė, o vakaro prietemoje matyti danguje siaučiančius gamtos fejerverkus, stebėti, kaip ugnikalnis spjaudosi žarijomis ir lava. Pasiekus Arenalio apylinkespirmiausia vyksite prie terminių Tabakono šaltinių. Tai geriausias terminių vandenų SPA šalyje, kuriame galėsite pasimėgauti karštosiomis versmėmis ir atpalaiduojančiomis natūraliomis gamtos voniomis stebint Arenalio ugnikalnio „pasirodymus“.  Vakarienė Tabakone. Apgyvendinimas viešbutyje „Los Lagos“ arba „Arenal Manoa“.

7
diena
ARENALIO VULKANAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių siūlomi turai „Sky Tram“, „Sky Walk“ ir „Sky Trek“. „Sky Tram“, arba kitaip „dangaus tramvajus“ – tai pasivažinėjimas 2,5 km ilgio keliu. Prieš akis atsivers neprilygstama gamtos panorama su vaizdu į Arenalio ugnikalnį ir to paties pavadinimo ežerą. „Sky Walk“ turas siūlo pasivaikščiojimą takais ir kabančiais tiltais, esančiais tropiniame miške, ant Arenalo ugnikalnio uolų.

„Sky Trek“ – tai populiari nacionalinio parko pramoga, kada kabodami ant diržo, prikabintu karabinu ir laikydamiesi už specialios rankenos skriesite trasa, kurios ilgis 2,8 km, nuo vienos platformos iki kitos ir gėrėsitės miškais, kalnais ir aktyviausiu pasaulyje ugnikalniu. Atstumai tarp platformų – apie 700 m, aukštis – apie 200 m. Į turą įskaičiuoti pietūs. Sugrįžimas į viešbutį.

8
diena
ARENALIO VULKANAS - MANUELIS ANTONIJO (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Manuelio Antonijo apylinkes. Apgyvendinimas viešbutyje „Karahe”.
9
diena
MANUELIO ANTONIJO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia apsilankymas Manuelio Antonijo nacionaliniame parke, kuris įkurtas tropiniuose miškuose Ramiojo vandenyno pakrantėje. Parke saugomas smėlio paplūdimių ruožas ir tropinės džiunglės, pasižyminčios didele bioįvairove. Nepaisant mažos teritorijos, čia sutinkamos net 109 žinduolių, tarp kurių esama tokių egzotiškų gyvūnų kaip tripirščiai, Hofmano tinginiai, 4 beždžionių ir net 184 paukščių rūšys. Yra žaliųjų ir juodųjų iguanų, paprastųjų baziliskų, pakrantėse lankosi delfinai, banginiai. Kaip ir dera šalia egzotiškų gyvūnų gausu ir įvairiausių rioplių bei vabzdžių, kuriančių tikrą tropinių miškų atmosferą. Čia galima pasigrožėti koraliniais rifais ir kitais gamtos sukurtais ir žmogaus akį džiuginančiais stebuklais.  Apgyvendinimas viešbutyje „Karahe“.
10
diena
MANUELIS ANTONIJO - SAN CHOSĖ (pusryčiai)
Pirmoje dienos pusėje turėsite laisvo laiko, kurį galėsite skirti poilsiui. Po pietų vyksite į San Chosė. Apgyvendinimas viešbutyje „Barceló San José Palacio“ arba „Presidente“.

11
diena
SAN CHOSĖ - ORO UOSTAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į tarptautinį oro uostą Juan Santamaría, iš kurio skrisite namo.
12
diena
GRĮŽIMAS NAMO
Grįžimas namo.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukšti Kordiljerų kalnai, padengti visažalia

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Po Centrinę Ameriką: Nikaragva ir Kosta Rika

Liudmila
2016 12 23
10.0
Buvo tiesiog fantastiška. Ddidžiausią įspūdį paliko vulkanai, terminių vandenų baseinai, skraidymas virš džiunglių, plaukymas upe, Gidai tiek Nikaragvoje, tiek ir Kosta Rikoje - labai patiko, nes visą laiką pasakojo tai istoriją šalies, tai padavimai legendos, tai apie visus pamatytus augalus bei gyvūnus . Kiekvieną laisvą pusvalandį stengdavosi užimti, kažką pasiūlyti, parodyti ar supažindinti. Bet tai vyko labai korektiškai. Viešbučiai patiko. Labai puikūs - jokių pretenzijų. Nustebino, kad Atlantoje- tvarkant migracijos procedūrą- viskas automatizuota ( automatai) ir pasirodo yra lietuvių kalba. Tai iš vis jokių problemų- migracijos postą praėjom per 5 minutes.
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės kainos 1 asm. dviviečiame kambaryje, kai:

Gidas Keliauja 6 asm. Keliauja 4 asm. Keliauja 2 asm. Kaina vaikui
Rusų k. 2160 EUR
+ skrydis
2397 EUR
+ skrydis
2717 EUR
+ skrydis
1204 EUR
+ skrydis
Anglų k. 1813 EUR
+ skrydis
1923 EUR
+ skrydis
2049 EUR
+ skrydis
1065 EUR
+ skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas;
 • programoje nurodytas maitinimas;
 • rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis (Vilnius/Ryga - Managva; San Chose - Vilnius/Ryga);
 • sienos perėjimo mokestis;
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas.

Pastabos

 • išvykimo iš Kosta Rikos mokestis (29 USD/19.56 EUR);
 • Perėjimis per sieną Nikaragva - San Jose mokestis 3 USD.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Poilsiu paplūdimyje Kosta Rikoje (Guanacaste), šalia Ramiojo vandenyno, papildomos nakvynės kaina 4* viešbutyje ~ 120 USD/90.28 EUR
Pasitark su specialistu!
Brigita
Susisiek su Kosta Rikos specialiste Brigita ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Kosta Rika ir Nikaragva (su rusakalbe grupe)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.