Indijos Himalajai: kalnai ir šventyklos (piligriminė kelionė su „SPA Shanti“ įkūrėju Dariumi Kaunecku)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Indijos Himalajai: kalnai ir šventyklos (piligriminė kelionė su „SPA Shanti“ įkūrėju Dariumi Kaunecku)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • 2019-09-23 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +370 674 55705
  • Ši piligriminė kelionė – kupina susikaupimo ir ramybės, gražiausių pasaulio peizažų, įspūdingiausių šventyklų energijos, savęs ieškojimo ir radimo
  • Galimybė prisiliesti prie tūkstantmetinės patirties, apsilankyti seniausiose Indijos šventyklose, susipažinti su jogos mokymu, tradicine vegetarine virtuve, susipažinti su ajurvedos paslaptimis, pasisemti įkvėpimo, protiškai pailsėti
  • Kelionė į paslaptingiausius Himalajų kalnus, į vietas, pripildytas žodžiais nenusakoma energija, kur daugybė jogų ir šventųjų keliaudavo praktikuoti ir atgailauti
  • Aplankysime švenčiausias Himalajų šventyklas: Badrinarajana, Narasimha, Devaprajago bei tikrų jogų ir atsiskyrėlių olas, išvysime ypatingą Gangos garbinimo ceremoniją

Programa

 • Pavargote nuo kasdienio gyvenimo rutinos ir trokštate atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis? Laikas leistis į nepakartojamą piligriminę kelionę Indijos takais! Čia ne tik susipažinsite su spalvinga Indijos kultūra, bet ir išmėginsite jogą, aplankysite ne vieną piligrimams reikšmingą Indijos kampelį. Juk įspūdingieji Himalajai ne veltui nuo seno vadinami viena energetiškai stipriausių vietų pasaulyje! 

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  DARIUS KAUNECKAS

  Kelionėje lydės 17 metų į Indiją keliaujantis Darius Kauneckas – žmogus, praktikuojantis Hinduizmą, žinantis daug Ajurvedinių gyvenimo gerinimo receptų ir jau ilgą laiką gyvenantis pagal Ajurvedos principus.

  Aštuntus metus iš eilės keliones į Indiją organizuojantis indiško masažo ir ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėjas ir ajurvedinių masažų mokytojas Darius kviečia į dviejų savaičių kelionę po Himalajus. Joje keliautojai turės ne tik išskirtinę galimybę išvysti unikalius kraštovaizdžius, apsilankyti ypatingą aurą spinduliuojančiose šventyklose, susipažinti su gilias tradicijas turinčia jogų kultūra, bet ir iš naujo pažinti save bei kitus. Anot D.Kaunecko, tai ne tik kelionė, bet ir savotiškas iššūkis sau.

   

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 18:05 – 19:20 Helsinkis – Delis 20:15 – 05:25 (+1)

  Delis – Helsinkis 09:45 – 14:45 Helsinkis – Vilnius 16:20 – 17:35

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Indijos sostinę Delį. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu bus galima mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  DELIS – RIŠIKEŠAS

  Ryte atvyksime į Indijos sostinę Delį, tačiau čia ilgam nesustosime – netrukus vyksime į Rišikešą, labai dažnai vadinamą pasauline jogos sostine. Šiaurinė miesto dalis, kurioje galima grožėtis kalvotu, miškingu kraštovaizdžiu, skirta vien jogos ir meditacijos ištroškusiesiems. Vakarais, kai slėnius užpildo švelnus brizas, sadhai (šventikai) skambina šventyklų varpais ir kviečia piligrimus į vakarinį Gangos garbinimo ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Visa tai sujungus pajuntama labai jausminga patirtis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje, tad mes taip pat būtinai jame sudalyvausime. Nakvynė ašrame Rišikeše.

 • 3 diena

  RIŠIKEŠAS – HARIDVARAS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Ryte kilsime anksti – ašrame rytas pradedamas nuo jogos, kuri pažadina kūną ir mintis, paruošia žmogų naujiems dienos nuotykiams ir patirtims. Papusryčiavę turėsime ramų poilsį, o po pietų važiuosime į Haridvarą (Haridwar) – švenčiausią hindų miestą, kuriame Gangos upė išnyra iš Himalajų kalnų. Piligrimai čia važiuoja ne tik išsimaudyti šventame Motinos Gangos vandenyje, bet ir sudalyvauti Gangos garbinimo ceremonijoje – dar įspūdingesnėje nei Rišikeše. Kiekvieną vakarą upė tiesiog išnyksta jai dovanojamų aukų liepsnose, o tylą užpildo neįprastos šventųjų vyrų ir aukotojų giesmės.  Vakare grįšime į Rišikešą, į savo ašramą. Nakvynė ašrame Rišikeše.

 • 4 diena

  RIŠIKEŠAS – DEVPRAJAGAS – PIPALKOTIS (pusryčiai)

  Šios dienos rytą ašrame vėl pradėsime ankstyva joga, o po jos ir sočių pusryčių leisimės link Devprajago (Devprayag) miesto. Iš sanskrito kalbos išverstas miesto pavadinimas turi dvi reikšmes: „santaka“ arba „aukojimo vieta“. Devprajagas laikomas švenčiausia santakos vieta, kur Bhagirati (Bhagirathi) ir Alaknanda upės susijungia į vieną – Gangos upę. Pakeliui sustosime aplankyti Vašištos urvo. Anot legendos, išminčius Vašišta čia meditavo keletą metų. Atvykę į Devprajagą pradėsime ekskursiją po šį mažą miestelį. Pasivaikščiosime šventąsias upes jungiančiu tiltu, aplankysime vietinę šventyklą. Pasigrožėję šiuo miestu, tęsime savo kelionę ir vyksime į Pipalkotį. Nakvynė viešbutyje Pipalkotyje.

 • 5 diena

  PIPALKOTIS  DŽOŠIMATAS – AULI  BADRINATAS (pusryčiai)

  Šiandien vyksime apžiūrėti nuostabios Narasimhos šventyklos (Narasimha) Džošimate. Vėliau keliausime link Badrinato, pakeliui sustodami populiariame Himalajų slidinėjimo kurorte Auli (Auli). Čia turėsime galimybę pasikelti keltuvais* ir pasigrožėti nuostabia kalnų panorama. Iš Auli trauksime į Badrinatą (Badrinath) – dar vieną šventą Indijos miestelį. Čia apžiūrėsime vieną iš švenčiausių šventyklų Himalajuose, dėl kurios miestas ir gavo savo pavadinimą Badrinarajanos šventyklą (Badrinath temple), pasislėpusią neturtingo indiško miestelio pakraštyje. Šventykloje esančiame juodame akmenyje pamatysite apsireiškusį Dievą Višnų, sėdintį lotoso formoje. Pasak legendos, tame miestelyje meditavo Dievas Višnu, ir kai jis išėjo iš tos vietos, po savęs paliko dievybę. Taigi Viešpačiui Višnu skirta šventykla sužavės savo spalvingumu ir architektūra.

  Tačiau prieš tai dar turėsite galimybę apžiūrėti karštąsias Badrinaradžos (Badrinaraja) versmes-baseinus, o vyrai galės juose ir išsimaudyti. Pagal tradicijas, norint pamatyti Dievą, reikia „nusiplauti“ po šventu vandeniu, kuris trykšta iš po žemių. Vakare lauks nakvynė viešbutyje Badrinate.

 • 6 diena

  BADRINATAS – MANA  BADRINATHAS (pusryčiai)

  Pavalgę pusryčius keliausime į aukščiausią ir paskutinį Indijos kaimą – mažą, bet labai charizmatišką Maną (Mana). Akmenuotais takeliais ir nedidukais įvairios statybos namukais (vieni jų iš šiferio sienų ir stogų, kiti – mediniai, puošti mielais nedidukais balkonėliais) žavinčiame miestelyje galima sutikti kaimo moterų, mezgančių spalvingas palaidines. Aplankysime  Ganešo šventyklą-olą (Ganesh Gufa), šalia kaimelio esančią mažytę išminčiaus Vjasos šventyklą (Vyas Gufa), skaičiuojančią daugiau nei 5000 metų, Vasudharos krioklį bei Bhimos uolą-tiltą (Bhim Pul) – natūralią uolinę arką, kurią, pasak vietinių legendų, pastatė neįtikėtinai siprus Indijos epo „Mahabharata“ herojus Bhima (žygio atstumas apie 5 km į vieną pusę). Žygiuodami Himalajų takais atgal praeisime Bamani kaimelį, kur galėsime apžiūrėti vietinius namelius. Vakare grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Badrinate.

 • 7 diena

  BADRINATAS – PIPALKOTIS  (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į dar vieną žygį (apie 2 km) kalno Neelkanth papėdėje iki švento akmens, ant kurio dievas Višnus yra palikęs savo pėdos antspaudą. Šalia aplankysime Kriya Yoga ašramą. Pasivaikščioję grįšime į Badrinatą. Norintys dar kartą galės aplankyti žymiąją miesto šventyklą. Vėliau  išvyksime į mažą kaimelį Pipalkotį. Apsistojimas viešbutyje. Nakvynė Pipalkotyje.

 • 8 diena

  PIPALKOTIS  ČOPTA – GUPTKAŠIS (pusryčiai)

  Šiandien kelsimės anksti ir važiuosime į Čoptą (Chopta) – pievų ir nuolat žaliuojančių medžių regioną. Čoptos kaimą supa pušų ir Himalajų kedrų miškai, o turtinga fauna stebina itin retų paukščių rūšimis. Važiuosime pro nacionalinį parką Mandal Alomg, kur galėsite grožėtis Himalajų panorama ir gamta. Pakeliui sustosime papusryčiauti. Po pusryčių tęsime kelionę ir leisimės į maždaug 3 km (į vieną pusę) kelionę pėsčiomis (už papildomą priemoką galima pasisamdyti arklius) ir aplankysime Tunganath šventyklą. Turėsime progą ne tik atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, bet ir pasigrožėti įspūdingu Indijos ir Himalajų kalnų kraštovaizdžiu. Po pasivaikščiojimo šiame nepakartojamame gamtos kampelyje tęsime savo pažintį su piligriminėmis Indijos vietovėmis ir trauksime į Guptkašio miestą (Guptkashi). Nakvynė viešbutyje Guptkašyje.

 • 9 diena

  GUPTKAŠIS – KEDARNATHAS – GUPTKAŠIS (pusryčiai)

  Šiandien turėsime galimybę pasimėgauti neįprasta pramoga ir įspūdingais vaizdais iš viršaus, sraigtasparniu* kildami į Kedarnatho šventyklą (Kedarnath temple) – vieną švenčiausių Šivai skirtų šventyklų. Grįšime į Guptkašį. Nakvynė viešbutyje Guptkašyje.

 • 10 diena

  GUPTKAŠIS – MALAKUNTIS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvyksime į Malakuntį (Malakunti), esantį netoli Rišikešo. Įsikursime stovyklavietėje su patogumais prie Gangos upės pakrantės. Tai romantiškas nuotykis, kurio tikrai nepamiršite. Įsikūrę stovyklavietėje, pailsėsime, o vakare mūsų laukia išsamus pasakojimas apie ajurvedą ir jos gydymo metodus. Sutemus susikursime laužą, o mus su klasikine indiška muzika galės supažindinti vietiniai muzikantai*. Nakvynė namukuose netoli Gangos upės Malakuntyje.

 • 11 diena

  MALAKUNTIS – RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Rytą pradėsime joga, o po pusryčių leisimės į nuotykį: sėsime į gumines valtis ir leisimės Gangos purslotomis srovėmis. Plaukiojimas pripučiamaisiais plaustais (raftingas) Gangoje* – viena populiariausių pramogų Rišikeše, kuri keliautojams palieka neišdildomų įspūdžių, kuriuos prižadame ir jums. Paplaukioję Gangos upe geros nuotaikos važiuosime į Rišikešą. Registracija viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Rišikeše.

 • 12 diena

  RIŠIKEŠAS (pusryčiai) 

  Šią dieną skirsime pažinčiai su Rišikešo apylinkėmis. Po pusryčių vyksime pasigrožėti vienu populiariausių krioklių Nir Gadu (Neer Gaddu), esančiu šalimais Rišikešo. Iki krioklio reikės paeiti apie 2-3 kilometrus, gražiu kalnų keliu, kur pasisekus galite išvysti ne vieną drugelių rūšį. Norintys galės įšokti į  krioklio baseiną ir palįsti po krentančio vandens purslais. Pasidžiaugę kriokliu papietausime ir tęsime pažintį su miesto apylinkėmis. Ar žinojote, kad žymi muzikos grupė „The Beatles“ atvyko į Rišikešą mokytis transcendentinės meditacijos?  „The Beatles“ grupės nariai buvo apsistoję „Mahariši Maheš Yogi“ ašrame, kuris dabar žinomas dar kaip „The Beatles“ ašramas. Grupė teigia, kad šis laikotarpis buvo vienas produktyviausių laikotarpių jų muzikinėje kūryboje. Nepralenksime šio ašramo ir mes. Vakare dar sykį sudalyvausime upės Gangos garbinimo rituale. Nakvynė viešbutyje Rišikeše.

 • 13 diena

  RIŠIKEŠAS (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų laukia laisvas laikas. Savarankiškai pasivaikščiokite po Rišikešo gatves, susipažinkite su miesto kasdienybe. Pasivaikščiokite po turgelį ir pasinaudokite proga nusipirkti lauktuvių. Nakvynė viešbutyje Rišikeše.

 • 14 diena

  RIŠIKEŠAS – DELIS (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su svetinguoju Rišikešu ir skrisime atgal į Delį – trečią tūkstantmetį skaičiuojantį, seniausią Indijos miestą. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais. Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Daugybę kartų statytas ir perstatytas, valdytas ne vienos svetimšalių dinastijos, Delis iki šiol mena gilią šios milžiniškos valstybės istoriją ir kartu atspindi spartų jos modernėjimą, globalizaciją bei lenktynes su į priekį besiveržiančiu aplinkiniu pasauliu. Laiką leisime pasivaikščiodami po miestą, grožėdamiesi įspūdingais miesto statiniais, siauromis gatvelėmis ir niekad nesustojančiu spalvingo indiško gyvenimo ritmu.

  Šiandien mūsų lauks paskutinė unikali indiška patirtis – keliausime metro*. Jau stotyje mus pasitiks begalinis šurmulys – pamatysime nenuilstančių prekeivių, daugybę spalvingais sariais pasipuošusių moterų ir begalę kitų mums, europiečiams, keistų dalykų. Aplankysime rytiniame miesto pakraštyje esančią Akšardhamo šventyklą* (Akshardham) – tradicinės Orisanų (Orissan), Gudžiarati (Gujarati), Mugalų (Mughal) ir Radžiastano (Rajasthani) architektūros šedevrą. Apžvelgdami šio dvasinio stebuklo interjerą leisimės į psichodelinę kelionę po induistų mitologiją – grožėsimės daugiau nei 20 tūkstančių sienose iškaltų dievybių, šventųjų ir mitinių būtybių. Nakvynė viešbutyje Delyje.

 • 15 diena

  DELIS – VILNIUS

  Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus lūkesčius. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių su vienu persėdimu.  

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas viešbučiuose ir ašramuose turo metu (12 nakvynių: 2 nakvynės ašrame ir 3 nakvynės viešbutyje Rišikeše, 2 nakvynės Pipalkotyje, 1 nakvynė Badrinate, 2 nakvynės Guptkašyje, 1 nakvynė Malakuntyje, 1 nakvynė Delyje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • Vietiniai skrydžiai Delis – Rišikešas – Delis (kaina nuo 140 EUR);
  • Viza (115 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (raftingas Gangos upe ~7 EUR, sraigtasparnis Guptakašyje ~100 EUR, keltuvai Auli ~7 EUR, Akšardamo šventykla ~5 EUR, metro Delyje ~1,5 EUR);
  • Priemoka už vienvietį kambarį 389 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Darius Kauneckas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių skaičiui.
  • Visos kelionės metu – tik vegetariška mityba (dėl maisto pasirinkimo galimybių lankomoje šalyje).
  • Prieš kelionę bus organizuojamas susitikimas su kelionės vadovu, kad padėtume maksimaliai gerai pasiruošti kelionei. Kas negalės dalyvauti – informaciją atsiųsime el. paštu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką