Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Kelionės akcentai

 • Poilsis Makarskos kurorte Pietų Kroatijoje. Žygis į Biokovo kalnus, ekskursijos į Dubrovniką, Splitą.
Nuo378
419€
2021 06 06 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
 Pusryčių paketai. Vykstame į Kroatijos sostinę Zagrebą. Nuo 1991 m. šis legendinis miestas tapo nepriklausomos Kroatijos sostine. Viduramžišką miesto pradžią mena Gradecas ir Kaptolas. Gradeco senamiestyje puikiai išsilaikę kadaise laisvo karališkojo miesto akcentai, tokie kaip Akmeniniai miesto vartai su koplytėle, gynybiniai įrenginiai, akmeninės gatvelės, vedančios į Šv. Morkaus aikštę, kurios didybę mena prieš aštuonis šimtmečius įkurta bažnyčia bei viduramžių turgus. Kaptolas buvęs vyskupystės centras su miesto simboliu Šv. Stepono katedra. Kelionė per Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame į Makarskos kurortą. Nakvynė.
3
diena
Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Trumpa pažintis su Makarskos kurortu: miesto promenada, K. Kačičiaus aikštė, Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, kuriame saugoma viena turtingiausių pasaulyje kriauklių kolekcija. Nakvynė.
4
diena
 Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką** į Počitelį, Blagaj ir Mostarą. Atvykstame į rytietišką Počitelio miestelį, apjuostą gynybinės sienos. Apžiūrėsime mečetę ir XV a. vidurio miesto tvirtovę, stūksančią ant kalno. Vykstyame į Blagaj kaimą, garsėjantį dervišų vienuolynu, prisispaudusiu prie uolos. 2012 m. vienuolynas buvo renovuotas ir šiuo metu atrodo taip, kaip prieš 600 metų. Uoloje, šalia vienuolyno, trykšta vienas galingiausių Europje šaltinių – Vrelo Bune. Po pietų vykstame į Mostarą, UNESCO saugomą miestą, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Ekskursijos metu apžiūrėsime Pranciškonų bažnyčią, vyskupų rūmus ir vienuolyną, pasivaikščiosime pagrindinėje miesto gatvėje. Pasigrožėsime senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu per Neretvos upę. Grįžtant į kurortą, sustosime prie Raudonojo ežero, kuris išsiskiria itin aukštais uolėtais rausvai rudais krantais. Netoliese telkšo dar vienas karstinės kilmės ežeras – Mėlynasis, išsiskiriantis mėlyna spalva. Vakare grįžtame į Makarskos kurortą. Nakvynė.
5
diena
 Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Po pietų siūlome aktyviai praleisti laiką kalnuose. Mažais autobusiukais važiuosime į Biokovo gamtos parką**. Tai įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parkas, pavergiantis kalnų grožiu. Vingiuotu keliu atvyksime į aukščiausią viršūnę šv. Jurgio kalną (1762 m.). Pageidaujantys į ją galės užkopti pėsčiomis. Vėliau Jūsų laukia žygis akmenuotu kalnų takeliu į dar vieną viršūnę, kurio metu grožėsimės įspūdinga panorama, palydėsime saulę. Po žygio būsite vaišinami tradiciniais kroatiškais užkandžiais ir gėrimais, klausysimės kroatiškos muzikos. Kadangi vyksite į kalnus, nepamirškite tinkamos aprangos ir apavo. Vėlai vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.
6
diena
Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros
Po pietų pageidaujantiems siūlome išvyką** į Splitą ir Trogirą. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo UNESCO saugomas Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, buvusi Jupiterio šventykla, katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku – nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – tai viduramžių „miestas–muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Miestas įsikūręs salelėje, kuri su sausuma yra sujungta tiltuku. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais, bei kultūriniais paminklais: XIV–XV a. rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vakare, pageidaujančių laukia tradicinė vakarienė**. Vaizdingoje vietoje, Biokovo kalnų papėdėje, garsaus vyno gamintojo restoranėlyje galėsite paragauti kroatų nacionalinio patiekalo pėkos. Tai po dangčiu, ant žarijų keptas veršienos, ėrienos ir vištienos patiekalas su bulvių puselėmis. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.
7
diena
Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros
 Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką** į gražiausią Kroatijos miestą–tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena**, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESCO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Nakvynė.
8
diena
 Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką laivu** į Hvaro ir Bračo salas. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto ir grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę ant XVI amžiuje fortu paverstos bažnyčios stogo. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins ką tik iškepta žuvimi bei vynu. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi** galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Turėsite puikią progą pasimėgauti maudynėmis. Nakvynė.
9
diena
Anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Kelionė per Kroatiją. Atvykstame į UNESCO saugomą Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
10
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo378
419€
2021 06 06 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Adrijos jūroje daugybė didesnių ir mažesnių salų - jų

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Keliautoja
2016 08 03
9.0
Iki šiol gyvename įspūdžiais iš kelionės į Kroatiją.Jokių nusiskundimų kelionės organizavimu neturime,labai gerai,kad prieš kelionę gavome žinutę su aiškia informacija apie išvykimą, autobusą ir kt. Labiausiai varginantis dalykas,kad iš Kauno teko važiuot į Vilnių,o po to į Alytų, o jau tada link sienos. Juk vilniečius buvo galima atvežti į Kauną mikroautobusu. Kelionės maršrutu esame patenkinti, labai puiku,kad buvo labai tiksliai laikomasi grafiko,kelionėje gidas nuolat pranešdavo apie planuojamus sustojimus, pietums skirta pakankamai laiko, beveik visur nemokamai naudojomės tualetais.Žinoma gaila,kad į maršrutą neįtraukti Plitvicos ežerai, nes Krkos parkas nepadarė didelio įspūdžio, nors pasivaikščioti po ilgos kelionės buvo labai smagu.Rinkomės visas siūlomas išvykas,todėl galiu pasakyti,kad Dubrovnikas tikrai nerealus, jei eini gynybine siena, plaukimas laivu į Hvaro ir Bračo salas tapo didžiausiu relaksu ir dėl laivo įgulos priėmimo, ir dėl pačių apylinkių, miestelių grožio. Išvyka į kalnus palydėti saulės - įspūdinga. Taupyčiau atsisakiusi Trigoro ir Splito.Taigi, trys pirmos vietos ir viena antra.Pati Makarska labai graži. Gido Arvydo darbą vertinu 10 iš 10.Gaila,nežinau pavardės.Visų išvykų laikas suplanuotas idealiai, atsižvelgiant į oro sąlygas.Įdomūs pasakojimai apie Kroatijos istoriją,papročius,karo pasekmes,žmonių gyvenimo būdą ir t.t. Jau pirmą vakarą gavom pakankamai informacijos apie Makarskos miestelį, keityklas, parduotuvėles, turgų ir t.t. Autobuse visą kelią girgždėjo plastmasės virš galvos, tai ne visai patiko.Viešbutis Brno atitinka kelionės kainą, tvarkingas, erdvūs kambariai, švaru.Daugelis nuėjo iki Brno centro (20-30 min.pėsčiomis) pasižvalgyti. Makarske gavome kambarį su virtuvėle,labai tvarkingais baldais,kuriame buvo viskas ko reikia poilsiautojui.Iš balkono nuostabus vaizdas į kalnus ir jūrą.Tačiau iš 16 kambarių du pasitaikė beveik ,,kabantys'' virš gatvės.Automobiliai ir motociklai nutyla tik keliom valandom.Vadinasi,negalima laikyti atidaryto lango.Kiti keliautojai ramiai miegojo. Patarimai besiruošiantiems? Vietoj skėčio - lengvas ploščiukas, kurį nešiokitės nuolat. Važiuosite į Dubrovniką? Būtinai pirkite bilietą ir eikite gynybine siena,nes tai nepakartojams grožis.Mažiau klausykite bauginačių kalbų dėl sunkiai įveikiamo lipimo į kalnus, nieko sudėtingo.Įlipo ir keli labai garbingo amžiaus keleiviai.Nereikalinga vakarienė.Yra galimybė ir pasigaminti ir paragauti įvairių patiekalų Makarskos kavinėse.Vežkitės ausų kištukus, jei tektų nakvoti šalia autostrados.:))))))
Lina
2015 09 02
9.2
Organizatoriaus darbą šiuo konkrečiu atveju vertinu puikiai. Šioks toks niuansas gal būtų dėl nakvynės organizavimo Makarskoje. Manau, jei nėra kondicionieriaus, tai ventiliatorius turėtų būti automatiškai ir be priemokos. Be to, turėtų būti apsauga nuo uodų (nežinau, kaip vadinasi, į rozetę įjungiama), nes lieka kruvini pėdsakai ant sienų ir patys sukandžioti miegam... Aplamai, šiais laikais dėl kondicionierių, ventiliatorių, uodų iš viso neturėtų skaudėti galva. Visa tai tiesiog turėtų būti. Naudotis ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas. XXI amžius juk... Man ir mano žmonai visi šitie dalykai visiškai niekaip nesutrukdė, nes vykome ilsėtis, o ne priekabių ieškoti. Tai tik šiaip pastebėjimai. Maršrutas labai patiko. Mums iš viso labai patinka keliauti autobusu, grožėtis vaizdais, taigi, svarbu - keliauti, o ką pamatyti galima rasti visur... Vadovė, lydėjusi mus iki Slovėnijos labai įdomiai viską pasakojo, tikrai jokių priekaištų. Na, o vadovas Arvydas, lydėjęs mus visą likusį laiką, - tikras savo srities profesionalas. Tuo viskas pasakyta. Viešbutis Brno - super. Gyvenimo sąlygos Makarskoje - na, norėtųsi geriau, labai jau mažas kambariukas buvo. Bet tai ne minusas, o vėlgi, tik pastebėjimas. Netoli centro - pliusas. Apibendrinant galima būtų pridurti, kad karštis taip pat atliko savo juodą darbą įspūdžių formavime. Pvz., gyvenome tik apie kilometro atstumu nuo centro, bet grįžimas namo atrodė misija beveik neįmanoma, nes dar ir į kalną eiti reikėjo. Užtat paplūdimys - tikras rojus, viena didelė pavėsinė po šimtametėmis pušimis... Vanduo jūroje - skaidrus kaip ašara, tik, esant tokiam karščiui, nelabai atgaivina. Laaabai skanūs ledai. Žodžiu, viskas gerai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
Kambariai privačiame sektoriuje Makarskoje (be maitinimo)

Vieta: Makarskos kurortas, apgyvendinimas privačiuose namuose, atstumas iki paplūdimio apie 500 metrų, iki miesto centro apie 1,5 km. Namas yra kalne.
Kambariai: vienviečiai, dviviečiai, triviečiai, studijos su mini virtuvėlės kampu, kambariai su vaizdu į jūrą. 

Kambarys su vaizdu į jūros pusę - tai standartinis dvivietis arba trivietis kambarys su vaizdu į jūros pusę. Vaizdas į jūrą nebūtinai bus tiesioginis, jūra gali matytis tik iš balkono arba vaizdas gali būti šoninis. 

Studija su mini virtuvėlės kampu - tai standartinis dvivietis arba trivietis kambarys, kuriame yra įrengta mini virtuvėlė (viryklė, šaldytuvas, kriauklė, yra indai ir įrankiai rekalingi maistui pasigaminti).

Patogumai: dušas/vonia ir WC, bendro naudojimo virtuvė name.
Yra galimybė užsisakyti kambarį su kondicionieriumi (už papildomą mokestį).
Makarskos kurorte užsisakyti kondicionieriaus nebus galimybės.
Buvimo metu kambariai nėra tvarkomi, patalynė ir rankšluosčiai nekeičiami. Paplūdimio rankšluosčių nėra.
Maitinimas: Pusryčiai - kontinentiniai, vakarienė: sriuba, karštas patiekalas, desertas arba vaisiai (vakarienės metu gėrimai už papildomą mokestį).

Pastaba: nuotraukose pateikti apgyvendinimo privačiame sektoriuje pavyzdžiai.

2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis kambarys 359.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis kambarys suaugusiam (1+1) 359.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis kambarys vaikui nuo 2 iki 12 m. (1+1) 323.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis 359.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis vaikui nuo 2 iki 12 m. (2+1) 323.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Vieta dviviečiame - triviečiame kambaryje 359.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Dvivietis kambarys su vaizdu į jūros pusę 395.1EUR
0 - 0
Dvivietis kambarys su vaizdu į jūros pusę suaugusiam (1+1) 0EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
2-vietis su pr.lova/3-vietis su vaizdu į jūrą 395.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
2-vietis su pr.lova/3-vietis su vaizdu į jūrą vaikui nuo 2 iki 12 m. (2+1) 359.1EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Studija 2 asm. 386.1EUR
0 - 0
Studija 2 asm. suaugusiam (1+1) 0EUR
2021-10-03 - 2021-10-12
Vienvietis kambarys 476.1EUR

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 7 nakvynės Makarskos kurorte privačiame sektoriuje arba viešbutyje
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 50 EUR
 • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
 • maitinimas Makarskos kurorte (kainos - www.guliveriokeliones.lt )
 • oro kondicionierius Makarskos kurorte (kainos - www.guliveriokeliones.lt )
 • kurorto rinkliava
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • 5 vakarienės gyvenančiam privačiame sektoriuje Makarskoje 45 EUR
 • 6 pusryčiai gyvenančiam privačiame sektoriuje Makarskoje 35 EUR
 • Kurorto rinkliava suaugusiam 7 EUR
 • Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) 4 EUR
 • Oro kondicionierius kambariui Makarskos kurorte 35 EUR
 • Dviejų išvykų paketas (Dubrovnikas, Splitas ir Trogiras) (suaugusiam) 60 EUR
 • Dviejų išvykų paketas (Dubrovnikas, Splitas ir Trogiras) (vaikui iki 12 m.) 50 EUR
 • Išvyka į Dubrovniką (suaugusiam) 40 EUR
 • Išvyka į Dubrovniką (vaikui iki 12 m.) 30 EUR
 • Išvyka į Počitelį, Blagaj ir Mostarą (suaugusiam) 35 EUR
 • Išvyka į Počitelį, Blagaj ir Mostarą (vaikui iki 12 m.) 25 EUR
 • Išvyka į Splitą ir Trogirą (suaugusiam) 30 EUR
 • Išvyka į Splitą ir Trogirą (vaikui iki 12 m.) 20 EUR
 • Trijų išvykų paketas (Dubrovnikas, Splitas ir Trogiras, Počitelis, Blagaj ir Mostaras (suaugusiam) 90 EUR
 • Trijų išvykų paketas (Dubrovnikas, Splitas ir Trogiras, Počitelis, Blagaj ir Mostaras (vaikui iki 12 70 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
378
419€

visiems: 378
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Kroatijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Pietų Kroatiją. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.