Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Poilsis Makarskos kurorte Pietų Kroatijoje. Žygis į Biokovo kalnus, ekskursijos į Dubrovniką, Splitą.

Programa

 • 1 diena

  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 2 diena

  Pusryčių paketai. Vykstame į Kroatijos sostinę Zagrebą. Nuo 1991 m. šis legendinis miestas tapo nepriklausomos Kroatijos sostine. Viduramžišką miesto pradžią mena Gradecas ir Kaptolas. Gradeco senamiestyje puikiai išsilaikę kadaise laisvo karališkojo miesto akcentai, tokie kaip Akmeniniai miesto vartai su koplytėle, gynybiniai įrenginiai, akmeninės gatvelės, vedančios į Šv. Morkaus aikštę, kurios didybę mena prieš aštuonis šimtmečius įkurta bažnyčia bei viduramžių turgus. Kaptolas buvęs vyskupystės centras su miesto simboliu Šv. Stepono katedra. Turistus traukia ir naujasis miesto centras Donji Grad - Medveščak, susiformavęs XIX a. pabaigoje. Čia puikiai suderinti žalieji plotai, botanikos sodas ir aikštės karaliui Tomislavui, vadui Jelašičiui, vyskupui Štrosmajeriui, su įspūdingais monumentais. Kroatijos sostinėje besipuikuojantys 28 muziejai ir 53 galerijos byloja apie įspūdingą istorijos ir meno lobyną. Kelionė per Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

 • 3 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Trumpa pažintis su Makarskos kurortu: miesto promenada, K. Kačičiaus aikštė, Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, kuriame saugoma viena turtingiausių pasaulyje kriauklių kolekcija. Nakvynė.

 • 4 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką** į Bosniją ir Hercegoviną: Mostaras – Medžugorje. Pakeliui stabtelsime rytietiškame Počitelio miestelyje, apjuostą gynybinės sienos. Apžiūrėsime mečetę ir XV a. vidurio miesto tvirtovę, stūksančią ant kalno. Vykstame į Mostarą, UNESCO saugomą miestą, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Ekskursijos metu apžiūrėsime Pranciškonų bažnyčią, vyskupų rūmus ir vienuolyną, pasivaikščiosime pagrindinėje miesto gatvėje. Pasigrožėsime senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu per Neretvos upę. Vykstame į Medžugorje - gausiai piligrimų lankomą vietą, garsėjančią stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. Pažintis su miesteliu – šventove. Vakare grįžtame į Makarskos kurortą. Nakvynė.

 • 5 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Po pietų siūlome aktyviai praleisti laiką kalnuose. Mažais autobusiukais važiuosime į Biokovo gamtos parką**. Tai įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parkas, pavergiantis kalnų grožiu. Jūsų laukia žygis į Biokovo kalnus, kurio metu grožėsitės įspūdinga panorama, būsite vaišinami tradiciniais kroatiškais užkandžiais ir gėrimais. O taip pat palydėsite saulę. Kadangi vyksite į kalnus, nepamirškite tinkamos aprangos ir apavo. Nakvynė.

 • 6 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros[/diena][pav] [/pav][aprasymas] Po pietų pageidaujantiems siūlome išvyką** į Splitą ir Trogirą. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo UNESCO saugomas Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, buvusi Jupiterio šventykla, katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku – nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – tai viduramžių „miestas–muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Miestas įsikūręs salelėje, kuri su sausuma yra sujungta tiltuku. Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais, bei kultūriniais paminklais: XIV–XV a. rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vakare, pageidaujančių laukia tradicinė vakarienė**. Vaizdingoje vietoje, Biokovo kalnų papėdėje, garsaus vyno gamintojo restoranėlyje galėsite paragauti kroatų nacionalinio patiekalo pėkos - tai po dangčiu, ant žarijų keptas veršienos, ėrienos ir vištienos patiekalas su bulvių puselėmis. Būsite vaišiname tradiciniais kroatiškais gėrimais. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

 • 7 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros[/diena][pav] [/pav][aprasymas] Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką** į gražiausią Kroatijos miestą–tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena**, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESCO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės. Nakvynė.

 • 8 diena

  Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome dienos išvyką laivu** į Hvaro ir Bračo salas. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto ir grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą, esančią vidurio Dalmatijos archipelage. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę ant XVI amžiuje fortu paverstos bažnyčios stogo. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins ką tik iškepta žuvimi bei vynu. Bračo sala yra aukščiausia sala Adrijos jūroje. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi** galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Turėsite puikią progą pasimėgauti maudynėmis. Nakvynė.

 • 9 diena

  Anksti ryte išvykstame iš Makarskos. Kelionė per Kroatiją. Atvykstame į UNESCO saugomą Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 • 10 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 gegužė
Penkt, Geg 10Sek, Geg 19 3
2019 birželis
Sek, Birž 9Antr, Birž 18 6
Sek, Birž 16Antr, Birž 25 12
Sek, Birž 23Antr, Liep 2 4
Sek, Birž 30Antr, Liep 9 10
2019 liepa
Sek, Liep 7Antr, Liep 16 4
Sek, Liep 14Antr, Liep 23 1
Sek, Liep 21Antr, Liep 30 8
Sek, Liep 28Antr, Rūgp 6 3
2019 rugpjūtis
Sek, Rūgp 4Antr, Rūgp 13 9
Sek, Rūgp 11Antr, Rūgp 20 10+
Sek, Rūgp 18Antr, Rūgp 27 9
2019 rugsėjis
Sek, Rugs 8Antr, Rugs 17 8
Sek, Rugs 22Antr, Spal 1 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
429 EUR 408 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė autobusu
  • 7 nakvynės privačiame sektoriuje Makarskos kurorte
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
  • kelionės vadovo paslaugos
  • ekskursinė programa
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 40 EUR
  • (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę)
  • maitinimas Makarskos kurorte
  • oro kondicionierius Makarskos kurorte
  • kurorto rinkliava
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką