Po pusryčių susitiksime su vietiniu gidu ir pradėsime ekskursiją užsakytu transportu Japonijos sostinėje.
Tokijas išsiskiria ne tik milžinišku gyventojų skaičiumi (apie 37 mln.), bet ir kraštovaizdžio įvairove. Vakarinę Tokijo dalį puošia kalnai, o miesto pietuose plyti subtropinės salos.
Pradėsime nuo
Tokijo imperatoriškųjų rūmų (Tokyo Imperial Palace), kurie puošia patį miesto centrą. Juos supa tvenkiniai ir vaizdingas parkas. Netoliese plyti prestižiškiausias šalyje
verslo rajonas – Marunoučis (Marunouchi District). Čia gausu dangoraižių, prekybos centrų ir restoranų, didelę rajono dalį užima „Mitsubishi“ kompanijai priklausantys pastatai.
Sensodži šventykloje (Sensō-ji/Asakusa Kannon Temple) – tai didžiausia Asakusos rajono šventykla, viena populiariausių ir seniausių Tokijuje (7 a.).
Pasivaikščiosime po
Nakamise prekybos gatvę. Nakamise yra garsiausia parduotuvių gatvė Asakusoje, ji driekiasi 250 metrų prie pagrindinio prieigos prie Sensoji šventyklos ir iš abiejų pusių čia yra parduotuvių, prekiaujančių tradiciniais suvenyrais, užkandžiais ir saldainiais. Toliau mūsų lauks
„shabu shabu“ stiliaus pietūs. Ne paslaptis, jog Japonija yra gurmaniška šalis, turinti įvairių tradicinių virtuvių. Shabu Shabu yra vienas iš jų. Tradicinis „shabu shabu“ reiškia, kad svečiai sėdi prie bendro puodo, o karštas patiekalas iš plonai supjaustytos mėsos ir daržovių, virtos vandenyje ir patiekiamos su mirkymo padažais.
Po to vyksime pasigrožėti miesto panorama nuo aukščiausio Japonijos pastato – Tokijo televizijos ir apžvalgos bokšto (Tokyo Skytree).
Taip pat lankysimės viename iš verslo ir mados centru Šibuja rajone (Shibuya District), kurį puošia žymiausių prekių ženklai, čia gausu nišinių parduotuvėlių, meno galerijų, restoranų, kavinių ir naktinių klubų. Dieną užbaigsime ikoniniu Tokijo reginiu – išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Nakvynė viešbutyje Tokijuje.