Pietų Indijos turas

Kelionės akcentai

 • Šią kelionę galima suorganizuoti ir kitomis datomis, pasirinkus anglakalbį arba rusakalbį gidą (išvykimai galimi bet kurią savaitės dieną)
 • Susipažinsite su kontrastinguoju Mumbajumi
 • Aplankysite į UNESCO pasaulio paveldą įrašytus Elephanta urvus
 • Užsuksite į dramblių stovyklą susipažinti su drambliais
 • Pasivaikščiosite po kavos, arbatos, prieskonių plantacijas 
 • Paplaukiosite po džiuglėse išsiraizgiusiu vandens kanalų labirintu
 • Pailsėsiti nuostabiuose paplūdimiuose
Nuo1212
2021 03 01 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1812

Kelionės programa

1
diena
Vilnius - Mumbajus 
Skrydis Vilnius - Mumbajus su persėdimu viename iš Europos miestų.
2
diena
Mumbajus (pusryčiai)
Atvykimas į Mumbajaus oro uostą, iš kurio būsite pervežiti į viešbutį. Mumbajus (anksčiau vadintas Bombėjumi) – etniškai labai margas miestas. Jis – Maharaštros valstijos, istorinės marathų žemės, sostinė, bet čia gyvena imigrantai iš visos Indijos. Mumbajus susiformavo ant 7 salelių ir dabar yra didžiausias Indijos metropolis ir vienas pagrindinių Indijos ekonomikos centrų, kartu tai šalies finansinis ir kino industrijos centras. 

Mumbajaus kino pramonė didžiausia pasaulyje. Mumbajus patenka į svarbiausių pasaulio komercijos centrų dešimtuką, čia įsikūrusios ne tik svarbios šalies verslo kompanijos, bet ir ne viena multinacionalinė korporacija. Kino filmas “Lūšnynų milijonierius” nors ir stereotipiškai, bet puikiai iliustruoja,  kaip gyvena didesnioji Mumbajaus gyventojų dalis.

Blizgantys dangoraižiai ir parduotuvių centrai dygsta tarp lūšnynų ir beviltiško skurdo. Mumbajus – miestas, turintis daugybę veidų... Tai Indijos finansinis centras, mados sostinė ir religinės įtampos centras. Miestas iš tiesų modernus, gražus ir visiškai kitoks miestas, negu likusi Indija.

Po pusryčių vyksite apžiūrėti miesto. Aplankysite Chhatrapati Shivaji Terminus, taip pat apžiūrėsite įspūdingus bazaltinius Indijos vartus, priešais juos stovintį prabangų Tadž Mahalio viešbutį, Šv. Tomo katedrą.  Važiuosite milžiniška krantine – pusmėnulio formos promenada Marine Drive (Marine Draiv), kažkada vadinta Karalienės vėriniu, apstatyta Art Deko stiliaus namais ir hinduistinėmis šventyklomis, kuriose dažnai vyksta prabangios hinduistų vestuvės.  Toliau vykstate į Dhobi Ghat rajoną – dar vieną Indijos mozaikos gabalėlį. Čia susitelkęs nuo senų laikų populiarus dhobi (skalbėjų), surenkančių skalbinius iš namų ir vėliau grąžinančių juos švarius, verslas. Bandysite fotoaparatu įamžinti šiuos spalvingus vaizdus – tai Indija, kokia ji yra. Malabaro kalvos viršūnėje grožėsitės Kamalos Neru parku, „kabančiais sodais“ ir parsių Tylos bokštu - iš čia atsiveria puiki miesto ir įlankos panorama.  Nakvynė viešbutyje.

3
diena
Mumbajus – Kožikodė – Wayanad (pusryčiai)
Po pusryčių tęsite pažintį su Mumbajumi, aplankydami Elephanta urvus, kurie yra Elephantos (Dramblio) saloje. Šie urvai (akmeninės šventyklos) nuo Apollo uosto yra nutolusios per 9 km į  šiaurės rytus, yra pagrindinė turistų lankoma vieta Mumbajuje.  Elephanta (Dramblio) pavadinimą sala gavo XVIa., čia apsilankius portugalų keliautojams, kurie saloje atrado iš vientiso monolito išskaptuotą dramblio skulptūrą. Leisitės į garsiuosius urvus, kurie  lankomi labiau nei pats Mumbajaus miestas. Ir nenuostabu, nes jų spinduliuojamas dvasinis užtaisas rezonuoja su visa Indijos dvasingumo atmosfera. 

Čia pamatysite unikalias V-VIII a. * šventyklas, urvuose ir akmenyje išskaptuotas skulptūras. Garsiausia jų yra Maheshamurti – trigalvis dievo Šivos atvaizdas. Galva, žiūrinti į vakarus, simbolizuoja Šivą kūrėją, centrinė galva – Šivą sergėtoją, o rytinė – Šivą griovėją. 1986m. Elephanta urvai buvo įtrauktį į pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą. 

Viešėdami Mumbajuje pamatysite "Dabbawalus" - indiškų naminių valgių išvežiotojus. Vėliau pervežimas į Mumbajaus oro uostą, iš kurio vyksite į Kožikodę. Atvykus pervežimas į viešbutį, esantį Wayanade (90 km). Nakvynė viešbutyje.

4
diena
Wayanad (pusryčiai)
Po pusryčių pasivaikščiosite po Edakkal urvus - milžiniškas uolas su akmens amžiaus raižiniais, liudijančiais žmonių gyvenimą prieš 3000 metų. Toliau aplankysite vieną ryškiausių šio regiono objektų - Kuruva salą, įsikūrusią upės deltoje ir garsią dėl daugybės čia esančių saugomų augalijos bei gyvūnijos rūšių. Aplankysite vaizdinguosius Meenmutty krioklius ir Pookode ežerą. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
Wayanad – Thrissur (pusryčiai)
Po pusryčių išvyka į Thrissur (188 km). Thrissur miestas ilgai buvo laikomas Keralos kultūros sostine ir iki šiol žymus čia esančiomis meno mokyklomis. Skaičiuojama, kad šiame mieste raštingumas siekia 97 proc.! Čia taip pat įsikūrusi Nestorijaus krikščionių bendruomenė, siekianti 3 a. Aplankysite vienas seniausių šiame regione Vadakkumnadan ir Paremekavu hinduistų šventyklas, išsiskiriančias klasikine Keralos architekūra. Taip pat aplankysite įspūdingą  Dolours baziliką, laikomą didžiausia ir aukščiausia bažnyčia Azijoje. Šalia išvysite ir Biblijos bokštą - aukščiausią bažnyčios bokštą Azijoje. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
Thrissur – Munnar (pusryčiai)
Po pusryčių aplankysite Kerala Lalithakala akademiją - vizualiųjų menų institutą. Jis įkurtas 1962 metais. Čia mokoma tradicinių menų, tokių kaip tapymas, architektūra, grafika.

Vėliau vyksite į Munnar. Munaro miestas  yra viena lankomiausių Pietų Indijos vietų. Tai nuostabaus grožio bei ramybės oazė, žaliuojanti beribėmis kavos, arbatos ir prieskonių plantacijomis. Čia plytintys didžiuliai rezervatai tapo namais daugybei įvairių gyvūnų bei augalų rūšių. Nakvynė viešbutyje Munare.

7
diena
Munnar (pusryčiai)
Šiandien galėsite apsilankyti arbatos muziejuje, kuriame susipažinsite su arbatos auginimo ir apdorojimo technologijomis, paragausite arbatos iš čia pat užaugintų arbatžolių. Ekskursijoje po prieskonių plantacijas būsite supažindinti su visomis prieskonių auginimo subtilybėmis. Išvysite, kaip auginamas cinamonas, kardamonas, gvazdikėliai, juodieji pipirai bei kiti prieskoniniai ir vaistiniai augalai. Vakare turėsite galimybę apsilankyti tradiciniame kovos menų pasirodyme. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
Munnar – Alapuža (pusryčiai)
Po pusryčių išvyka į Alapužą.  Keralos džiungles išraizgęs vandens kanalų labirintas yra neatsiejama šios valstijos įvaizdžio dalis. Dėl šių kanalų (pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi net 44 upės) Kerala kartais vadinama indiškąja Venecija. Į ją pateksite plaukdami patogiai įrengtu laivu – namu.

Jaukiai įsitaisę, stebėsite idilišką pakrantėse įsikūrusių kaimelių gyvenimą, gėrėsitės Jus supančia ryškiaspalve gamta - ryžių plantacijomis ir palmių giraitėmis, o maitinimu ir Jūsų patogumu pasirūpins laivo įgula. Nakvynė laive-name.

9
diena
Alapuža – Kovalam (pusryčiai)
Ryte papusryčiaujame denyje ir plaukiame atgal į uostą. Laivui prisišvartavus važiuojame į Kovalamą. Registracija viešbutyje, laisvas laikas poilsiui Kovalame. 

Kovalamas – žalias pakrantės ruožas, apsuptas anakardžių riešutų plantacijų. Nors praktiškai visa 550 km Keralos pakrantė turi smėlio paplūdimius atskirtus uolų ir kokosų giraičių – tik Kovalame plaukiojimas jūroje nėra laikomas ekscentrišku užsiėmimu vietinių indų. Kovalamas laikomas „Pietų rojumi“, jo pavadinimas reiškia „kokosų palmes“. Čia tikras idealus tropinis paplūdimys, tradicinis žvejų kaimelis su šviežia žuvimi, vaisiais ir toddy (kokosų alumi). Nakvynė viešbutyje.

10
diena
Kovalam (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui. Kovalam išpopuliarėjo 1970­siais, kai išpopuliarėjo hipių tarpe. Čia jie mėgavosi neribota laisve ir nuostabiais paplūdimiais. Aplinkui daug hindu šventyklų ir bažnyčių, žvejų kaimelių ir tradicinių turgų. Nakvynė viešbutyje.
11
diena
Kovalam (pusryčiai)
Laisvas laikas pietų rojuje, kur galėsite patysoti balto smėlio paplūdimyje prie kokosų giraitės, pažvejoti, pasimaudyti šiltame vandenyje, aktyviai ilsėtis ar pasimėgauti Ajurvedos masažu. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
Kovalam (pusryčiai)
Laisvas laikas Kovalame. Nakvynė viešbutyje.
13
diena
Kovalam – Trivandrum – Mumbajus – Skrydis namo
Po pusryčių važiuosite į Trivandrum oro uostą skrydžiui į Mumbajų, iš kurio lauks skrydis namo.
Nuo1212
2021 03 01 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1812

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.  BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 3 287 590 kv. km.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Kelionės kaina pagal grupės dydį (keliaujant su rusakalbiu vadovu)

2 asm.

4 asm.

6 asm.

8 asm.

10 asm.

1925 EUR     + skrydis

  1538 EUR  + skrydis

  1438 EUR + skrydis

 1337 EUR   + skrydis

  1275 EUR   + skrydis

 

Kelionės kaina pagal grupės dydį (keliaujant su anglakalbiais gidais)

2 asm.

4 asm.

6 asm.

8 asm.

10 asm.

1608 EUR     + skrydis

1380 EUR  + skrydis

  1333 EUR + skrydis

 1258 EUR   + skrydis

  1212 EUR   + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste;
 • Apgyvendinimas vienviečiame/dviviečiame/triviečiame kambaryje 3-4* viešbučiuose;
 • Pusryčiai nurodyti programoje;
 • Pilnas maitinimas laive;
 • Visi pervežimai pagal programą;
 • Rusiškai arba angliškai kalbančio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius–Mumbajus–Vilnius su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 600 EUR/asm.;
 • Vietiniai skrydžiai Mumbajus - Kožikode ir Trivandrumas - Mumbajus (nuo 150 EUR/asm.);
 • Įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus (apie 50 EUR/asm.);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • Kelionės draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Vienviečio kambario priemoka - 745 EUR.

Kelionės užsakymas

Nuo
1212

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1812
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Indijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indija: poilsio ir ajurvedos harmonija Keraloje (7n/14n/21n)
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.