Pietų Afrikos Respublika - Vaivorykštės keliu 17d.

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Pietų Afrikos Respublika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pietų Afrikos Respublika - Vaivorykštės keliu 17d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Atnaujinta programa! Profesionalai rekomenduoja!
  • Išskirtinis nuotykių turas kelionių gurmanams!
  • Keliautojų pageidavimu labai išsami pažintinė programa!
  • Kelionė su profesionaliu GRŪDOS kelionės vadovu iš Lietuvos!
  • Labai išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, suteikiantis visapusišką šalies pažinimą (gamta, istorija, kultūra, religija, politika).
  • Kruopščiai atrinktos lodžijos, svečių namai, nakvynės nameliai, stacionariai įrengtos stovyklavietės.
  • Skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
  • Patikimi ir patikrinti PAR partneriai.
  • Kvalifikuoti vietos gidai.
  • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
  • Į kainą įskaičiuoti lankytini objektai.

Programa

 • 1 DIENA

  SKRYDIS VILNIUS/RYGA/VARŠUVA – EUROPOS MIESTAS –JOHANESBURGAS

 • 2 DIENA

  JOHANESBURGAS – MPUMALUNGA (pietūs, vakarienė)

  Atskridę į Johanesburgą ir oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į Mpumalangą. Važiuodami panoraminiu Mpumalanga provincijos keliu turėsite galimybę gėrėtis reto grožio gamtos vaizdais – kalnais, slėniais, upėmis, kriokliais, miškais, panoraminiais takais. Nedaug pasaulio regionų gali lygintis su šios vietovės įstabiu grožiu. Aplankysite saugomą nacionalinį paveldą ir turistų mėgstamą muziejų po atviru dangumi – istorinį Piligrim‘s Rest miestelį, menantį „aukso karštligės“ laikus ir pirmuosius aukso ieškotojus. Stabtelėsite prie įdomaus geologinio fenomeno – Bourke‘s Luck Potholes (Burko laimės ežerėlių). Tai per ilgą laiką upės erozijos suformuotos cilindrinės ertmės. Esant palankiam orui, romantišku kalnų peizažu grožėsitės God‘s Window (Dievo langas) vietovėje. Atvykę į nakvynės vietą apsistosite nameliuose netoli Graskopo. Nakvynė lodžijoje.

 • 3-4 DIENOS

  KRIUGERIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienės)

  Po pusryčių anksti ryte išvyksite link Kriugerio nacionalinio parko. 1898 metais įkurtas parkas yra didžiausias šalyje ir vienas didžiausių pasaulyje. Maždaug 350 km ilgio ir 60 km pločio parko teritorija yra tarsi valstybė valstybėje, kurioje viešpatauja daugiau kaip 250000 įvairiausių gyvūnų. Kriugerio nacionalinis parkas didžiuojasi turėdamas daugiausiai gyvūnų rūšių ir net 16 įstabių ekosistemų. Daugeliui žmonių jis yra tapęs tikrosios Afrikos simboliu. Dvi dienas važinėsite po įspūdingos laukinės gamtos parką gėrėdamiesi laisvėje nekliudomai gyvenančiais egzotiškais gyvūnais. Gal pavyks pamatyti ne tik „didįjį penketą“ – liūtą, dramblį, raganosį, buivolą ir leopardą, bet ir gepardą, hieną, begemotą, žirafą, krokodilą, impalą, stepinį zebrą, juostuotąją gnu, kudu, vandeninį ožį ar kitą mažesnį gyvūną. Safariai suteiks galimybę stebėti laukinių gyvūnų įvairovę. Esant galimybei, už papildomą mokestį, pageidaujantys išbandys ir naktinį safarį. Gyvensite lodžijoje stacionariose palapinėse su visais patogumais arba nameliuose.

 • 5 DIENA

  SVATINIO KARALYSTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į nykštukinę eSvatinio karalystę, garsėjančią margaspalviais turgumis, gražia gamta ir draugiškais gyventojais, kurių nemažai iki šiol dėvi tautinius drabužius ir gyvena pagal savo protėvių tradicijas. Šios dienos mūsų kelionės tikslas – Maloločos gamtos rezervatas, išsidėstęs eSvatinio kalnuose. Pakeliui sustosite apsipirkti ir atlikti pasienio punkto formalumų. Maloloča žinomas dėl gamtos arealų įvairovės – čia galėsite pamatyti plačias pievas, akmenuotus laukus, krūmynus ir miškus. Po rezervatą vaikščiosite pėsčiomis, todėl galėsite pasimėgauti nuostabia gamta ir fotogeniškais kalnų vaizdais. Vėliau būsite pakviesti atsipalaiduoti ir pavakarieniauti. Nakvynė lodžijoje, kalnų nameliuose.

 • 6 DIENA

  ZULŲ KRAŠTAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių sustosite šalia Mbabanės garsiajame rankdarbių turguje, kuriame tikrai išsirinksite lauktuves. Gerėdamiesi vietinių gyventojų rankdarbiais, nepraleiskite ir šamano prekystalio! Vėliau, sutvarkę pasienio formalumus, kirsite sieną ir, grįžę į Pietų Afrikos Respubliką, keliausite per Kvazulu – Natal regioną, o vakarop lankysite Zulu genties etnografinį kaimą, kuriame susipažinsite su didžiausios PAR Zulu genties kultūra ir gyvenimo būdu. Būtent čia, Zulu žemėje, pajuntamas tikrasis laukinės Afrikos pulsas.Nakvynė lodžijoje, stacionariose palapinėse arba nameliuose.

 • 7-8 DIENOS

  HLUHLUVĖS DRAUSTINIS. DRAKONO KALNAI (pusryčiai, pietūs, vakarienės)

  Po pusryčių lankysite Hluhluvę – vieną seniausių ir garsiausių laukinės gamtos draustinių Pietų Afrikos Respublikoje (įkurtas 1895 m., siekiant išsaugoti baltuosius raganosius nuo išnykimo). Gal pavyks pamatyti ne tik „didįjį penketą“ – liūtą, dramblį, raganosį, buivolą ir leopardą, bet ir žirafas, zebrą, hieną, antilopę gnu. Vėliau važiuosite tolyn į pietus link Drakono kalnų, kurių kraštovaizdžiai laikomi vienais gražiausių šalyje. Šių kalnų pavadinimas kildinamas iš legendos, pasak kurios senais laikais kalnų urvuose gyveno drakonai. 2000 m. šis 200 km ilgio kalnų regionas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir pavadintas Ukhahlamba („iečių užtvara“) – Drakensberg parku. Aukščiausi Pietų Afrikos kalnai skiria Atlanto ir Indijos vandenynų baseinus, yra masyvūs, įspūdingomis stačiomis sienomis, juose apstu aštriabriaunių viršūnių, upių išgriaužtų tarpeklių, svaiginančio aukščio krioklių. Čia stūkso nacionalinio parko pasididžiavimu laikomos viršūnės: Milžino pilis (3312m), Šampano pilis (3377m), Katedros viršukalnė (3004m). Vaikštinėdami žygeivių rojuje, mėgausitės įspūdingu peizažu, kalnų panorama, gėrėsitės bušmenų uolų piešiniais. Nakvynė kotedžuose arba trobelėse prie Drakono kalnų.

 • 9-10 DIENOS

  LAUKINIS KRANTAS (pusryčiai, pietūs, vakarienės)

  Po pusryčių keliausite link Laukinio Kranto – beveik nepaliesto Pietų Afrikos rojaus. Pakeliui sustosite Kunu miestelyje, kuriame gimė Nelsonas Mandela, ir pagerbsite šį didį žmogų. Esant galimybei, lankysite jam dedikuotą muziejų. Laukinis Krantas garsėja beveik žmogaus nepaliesta gamta ir neaprėpiamais tyrais. Nakvosite Kei Mouth ir Port St. John vietovėse. Nakvynė lodžijoje.

 • 11 DIENA

  ADO DRAMBLIŲ NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių važiuosite link Ado dramblių nacionalinio parko, įkurto 1931 metais, siekiant išgelbėti nuo išnykimo paskutiniuosius 11 ten likusių dramblių. Dabar parke gyvena daugiau nei 600 dramblių, taip pat čia galima išvysti juodųjų raganosių, kuprotųjų buivolų, liūtų ir leopardų, bei daug kitų stambesnių ir smulkesnių žinduolių. Ypač efektingas besimaudančios dramblių kaimenės vaizdas. Esant galimybei, tikri laukinės gamtos mylėtojai vyks į naktinį safarį (už papildomą mokestį). Nakvynė lodžijoje stacionariose palapinėse arba nameliuose.

 • 12 DIENA

  CICIKAMA (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių per Cicikamos nacionalinį parką vyksite link Garden Route – Sodų kelio – garsėjančio įspūdingais kraštovaizdžiais. Pakeliui sustosite pasivaikščioti po nacionalinį parką akmenuota pakrante ir apžiūrėti garsiojo kabančio tilto per Audros upę; drąsiausi ir baimės jausmą norintys nugalėti galės juo pereiti. Toliau važiuosite per nacionalinį parką vedančiu keliu, kurio atkarpoje virš gilių tarpeklių pastatyti 4 tiltai, laikomi inžinierinės technikos meistriškumo viršūne. Pagal galimybes sustosite ir apžiūrėsite vieną ar kelis šiuos tiltus. Nakvynė lodžijoje, nameliuose.

 • 13 DIENA

  KNYSNA– HERMANUSAS (pusryčiai, pietūs)

  Važiuodami palei Pletenbergo įlanką atvyksite į labai jaukų, mielą ir gražų Knysnos kurortą, įsikūrusį pačioje Garden Route širdyje, prie giliai į sausumą įsiterpiančios lagūnos, kurią nuo vandenyno skiria siauras, stačių uolų įrėmintas sąsiauris. Toliau keliausite į Hermanusą – tai viena geriausių vietų stebėti banginius nuo pakrantės. Nuo birželio iki lapkričio mėnesio banginiai atplaukia į pakrantės vandenis maitintis ir poruotis. Pasivaikščiojimas gražia pakrante. Miestelis taip pat garsėja jūros gėrybių restoranais, vynais, meno galerijomis ir jaukiais butikais. Nakvynė jaukiame viešbutėlyje, svečių namuose.

 • 14-15 DIENOS

  KEIPTAUNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykę link Keiptauno, lankysite Stelenbošo vyndarių gyvenvietę, išlaikiusią idilišką ramybę ir „senojo pasaulio“ žavesį. Žinomame Pietų Afrikos vyno regione matysite daug įspūdingų kolonijinius laikus menančių statinių. Švelnus regiono klimatas ir senos tradicijos, puoselėjamos nuo 1688 metų šiam kraštui leidžia didžiuotis puikiais vynais, vertinamais visame pasaulyje. Į vyno gamybos ūkius „vyno keliu“ važiuosite lygumomis, pasipuošusiomis sodria vynuogynų žaluma ir ūksmingomis giraitėmis. Čia degustuosite vietinių vynų (už papildomą mokestį), susipažinsite su vyno gamybos tradicijomis, leisitės į ekskursiją po vyno rūsius.

  Atvykimas į Keiptauną, seniausią Pietų Afrikos ir vieną gražiausių pasaulio miestų, vadinamą vartais į Afriką, „miestu deimantu“, „miestų motina“, kur 1652 metais danams įkūrus gyvenvietę prasidėjo „baltosios“ Pietų Afrikos istorija. „Visų jūrų taverna“ vadintas miestas ir šiandien garsėja savo svetingumu, puikia virtuve, rinktiniais vynais, vertinamais pasaulyje. Čia harmoningai dera įvairūs architektūros stiliai, prie daugiaaukščių pastatų jaukiai glaudžiasi Viktorijos epochos namai ir vilos. Miestą supa aukso spalvos paplūdimiai, įrėmina miesto simboliu laikomas garsusis Stalo kalnas ir, žinoma, Gerosios Vilties kyšulys. Lankysite senąjį uostą su Viktorijos ir Alfredo krantine, Hout Bay rajoną ir, aišku, Taško kyšulį, nuo kurio atsiveria vienas žaviausių vaizdų pasaulyje. Funikulieriumi arba pėsčiomis pakilsite į apžvalgos aikštelę, kurioje galėsite pasijusti tarsi stovėdami pasaulio pakraštyje, matysite susiliejančius Indijos ir Atlanto vandenynus. Grįždami į Keiptauną Indijos vandenyno pakrante sustosite nuostabiame Boulders paplūdimyje, kuriame didžiulė galimybė pamatyti garsiuosius Jackass pingvinus. Jei liks laiko, galėsite nuvykti į Robeno salą, aplankyti garsųjį Kirstenbošo nacionalinį botanikos sodą, įkurtą 1913 metais Pietų Afrikos florai saugoti ir tyrinėti (už papildomą mokestį). Nakvynė butikinio stiliaus viešbutėlyje, svečių namuose.

 • 16 DIENA

  KEIPTAUNAS. SKRYDIS Į EUROPĄ

  Po pusryčių kilsite į Stalo kalną (pagal galimybę, už papildomą mokestį), nuo kurio atsivers kvapą gniaužianti Keiptauno panorama – puikūs miesto ir jo apylinkių vaizdai iš 1067 metrų aukščio. Šiandien šis kalnas – viena garsiausių Pietų Afrikos vietų. Vaizdą nuo Stalo kalno BBC apibūdino kaip panoramą, kurią tiesiog būtina pamatyti. Po ekskursijos pervežimas į oro uostą. Skrydis Keiptaunas – Europos miestas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

 • 17 DIENA

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 kovas
Treč, Kov 25Penkt, Bal 10 10+
2020 balandis
Ketv, Bal 9Šeš, Bal 25 10+
2020 liepa
Penkt, Liep 17Sek, Rūgp 2 10+
2020 spalis
Treč, Spal 21Penkt, Lapkr 6 10+
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Sek, Lapkr 22 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2799 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-03-25
Vienvietis kambarys2799.00EUR
Nakvynės kaip nurodyta apraše (vykstant ne mažiau kaip 15 keliautojų)
2020-03-25
1 asmeniui dviviečiame kambaryje2269.00EUR
Apgyvendinimas
2020-04-09
Vienvietis kambarys2799.00EUR
Nakvynės kaip nurodyta apraše (vykstant ne mažiau kaip 15 keliautojų)
2020-04-09
1 asmeniui dviviečiame kambaryje2269.00EUR
Apgyvendinimas
2020-07-17
Vienvietis kambarys2799.00EUR
Nakvynės kaip nurodyta apraše (vykstant ne mažiau kaip 15 keliautojų)
2020-07-17
1 asmeniui dviviečiame kambaryje2269.00EUR
Apgyvendinimas
2020-10-21
Vienvietis kambarys2799.00EUR
Nakvynės kaip nurodyta apraše (vykstant ne mažiau kaip 15 keliautojų)
2020-10-21
1 asmeniui dviviečiame kambaryje2269.00EUR
Apgyvendinimas
2020-11-06
Vienvietis kambarys2799.00EUR
Nakvynės kaip nurodyta apraše (vykstant ne mažiau kaip 15 keliautojų)
2020-11-06
1 asmeniui dviviečiame kambaryje2269.00EUR

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė treku (specialia safario mašina), mikroautobusu/autobusu.
  • 13 nakvynių lodžijose, stacionariose stovyklavietėse, svečių namuose, safario nameliuose, trobelėse arba kotedžuose.
  • 1 nakvynė stacionarioje stovyklavietėje / lodžijoje (patogumai skirti dviems kambariams).
  • Maitinimas pagal programą: 14 pusryčių, 11 pietų, 10 vakarienių.
  • Ekskursinė – pramoginė programa, bilietai į lankytinus objektus (pagal aprašą).
  • Visi nacionalinių parkų įėjimo mokesčiai.
  • Kvalifikuoto anglakalbio gido paslaugos turo metu.
  • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (vyksta susidarius ne mažiau 10-ties turistų grupei; susirinkus mažesnei grupei, kelionė vykdoma su anglakalbiu gidu).
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinio skrydžio Vilnius – Europos miestas – Johanesburgas/Keiptaunas – Europos miestas – Vilnius bilietai nuo 800 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijos vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo).
  • Konsulinis PAR dvikartinės vizos mokestis ir siuntimo greituoju paštu išlaidos (100 Eur/asm). SVARBU! Kiekvienas keliautojas, norintis gauti PAR vizą, privalo pristatyti LR pasą likus 6-7 savaitėms iki kelionės pradžios. Pasas siunčiamas į PAR ambasadą Stokholme, ir ambasadoje laikomas apie 15-18 darbo dienų.
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
  • Papildomos pramogos ir ekskursijos.
  • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 2-3 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
  • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Individualiems keliautojams galimos įvairios datos.
  • Kelionės kaina asmeniui 2-čiame kambaryje nuo: 2269 EUR
  • Priemoka už vienvietį kambarį nuo: 530 EUR.
UP
Išskleisti kelionių paiešką