Peru - Bolivija

Kelionės akcentai

 • Lankysitės Peru sostinėje Limoje, kuri pasižymi savo architektūrinių stilių įvairove
 • Aplankysite paslaptingą senosios inkų civilizacijos miestą ir architektūros stebuklą - Maču Pikču
 • Keliausite į Šventąjį inkų slėnį, kuriame gausu žemės ūkio terasų, spalvingų bendruomenių
 • Nuvyksite prie Titikakos ežero
 • Apžiūrėsite Bolivijos sostinę La Pasą
Nuo3247
2021 05 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1158
su skrydžiu: 4405
Dėmesio! Keliaujant į Peru dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

diena
VILNIUS/RYGA – LIMA
Skrydis Ryga/Vilnius Lima su persėdimu Europoje. Atvykimas į Limą. Nakvynė Limoje.
2
diena
LIMA (pusryčiai)
Apžvalginė ekskursija po Limą, kuri laikoma trečia tarp didžiausią Pietų Amerikos miestų. Ši Peru sostinė turi stiprų istorinį reikšmingumą, kuris miestui duoda įspūdingus reitingus turistų lankomumo lentelėje. Čia išaugusi kinų populiacija, ir įsiliejusi istorinė Indų kultūra. Lima jau tūkstančius metu spalvina savo istorijos knygą ir kuria praeitį. Šią dieną pradėsite lankydami XVI amžiaus miesto Katedrą, pagrindinę miesto aikštę, Šv. Pranciškaus vienuolyną su katakombomis, kuriose kelis dešimtmečius buvo laidojami miesto gyventojai. 

Vakare lauks nakvynė Limoje. Laisvo laiko metu už papildomą priemoką galėsite apsilankyti Aukso muziejuje, magiškame vandens ture, kuriame pamatysite Limos fontanus, kurie yra įtrauktu į Gineso rekordų knygą.

3
diena
LIMA – KUSKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pasku lėktuvu skrisite į Kuską. Apsigyvensite viešbutyje, o paskui lauks ekskursija po miestą, kurį puošia kolonijinio laikotarpio pastatai, bei maži namukai tarp kalnų. Kadaise miestas, įkurtas inkų XI a., buvo Inkų imperijos sostinė. 1534 m. Kuskas buvo užimtas ispanų konkistadorų, vadovaujamų Francisko Pisaro.

Kuskas žavi savo siauromis gatvelėmis. Nuo kalno miestą saugo akmeninė ir bronzinė inkų statulos, statytos inkų valdovo Pačakuteko garbei. Mieste gausu Inkų imperijos laikus menančių tvirtovių bei šventyklų. Ispanų konkistadorai, nors ir buvo sužavėti miesto architektūra, sugriovė ir išplėšė nemažą dalį auksu ir sidabru puoštų inkų pastatų, o jų vietoje iškilo bažnyčios ir vienuolynai.

Iki šių dienų lankytojus stebina Kusko architektūra bei mūrininkų meistriškumas. Aukštos miesto sienos sudėtos iš tiksliai iškirstų akmenų, nesutvirtintų kalkėmis. Norėdami šiek tiek ekstremalesnių pojūčių, siūlome užsukti į kontrabandininkų turgumi vadinamą Baratillo. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, dauguma prekių jame parduodamos neteisėtai ar net buvo pavogtos, tačiau čia lankytis visiškai saugu.

Taip pat vyksite už Kusko pamatyti įsimintinų inkų runų, pagrindinės kulto vietos SaskaihuamanoKenko šventyklos, amfiteatro ir raudonosios Pukos Pukaro tvirtovės. Nakvyne viešbutyje.

4
diena
KUSKAS - MAČU PIKČU - KUSKAS (pusryčiai, pietūs)
Anksti ryte būsite pervežti į geležinkelio stotį, kur lauks kelionė (apie 1,5 val) komfortišku traukiniu  į Aguas Calientes miestą. Kadangi traukinys – tai vienintelė transporto priemonė, gabenanti iki Maču Pikču.

Nuo čia lauks 20 min. kelionė autobusu iki šventojo inkų miesto. Maču Pikču – žuvęs inkų miestas, turintis stipriausią energetinį lauką visoje Pietų Amerikoje. Ši tvirtovė yra įsitaisiusi galinguose Andų kalnuose ir todėl dažnai paskendusi tankiuose debesyse.

Iki šiol labiausiai stebina akmeniniai Maču Pikču pastatai, kurie net ir šiandien laikomi architektūros stebuklais. Kai kurie akmens luitai sveria net 50 tonų. Ir visi  jie yra taip tiksliai suguldyti vienas ant kito, kad tarp jų neįmanoma įsprausti net ploniausio peilio ašmenų krašto. 

Maču Pikču garsėja architektūriniu grožiu, gamta ir kilme, kuri iš ties yra įdomi ir labai paslaptinga. Todėl šiandienai Maču Pikču griuvėsiai yra laikomi, kaip įspūdingiausia Pasaulio lankytina vieta. Čia vaikščiosite senais inkų takais, aplankant jų apeigų vietas bei terasas ir šventyklas. Vėliau pietausite Agua Calientes miestelyje, o vakare atgal traukiniu grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
ŠVENTASIS INKŲ SLĖNIS (pusryčiai ir pietūs)
Ryte keliausite į Šventąjį inkų slėnį, kuriame gausu vaizdingų miestų, žemės ūkio terasų, spalvingų bendruomenių, archeologinių vietovių bei garsių visame pasaulyje kukurūzų.

Lankysitės Olantaitamboje, gynusioje įėjimą į slėnį ir saugojusioje jį nuo galimų įsiveržimų iš žemutinių džiunglių. Pietausite netoliese esančioje užeigoje.

Vėliau vyksite į Pisaką – gyvybingą ir spalvingą indėnų turgų, kur vietiniai gyventojai prekiauja ar keičiasi savo prekėmis, kaip tai darė jų protėviai prieš šimtmečius. Nakvynė Šventojo slėnio viešbutyje.

6
diena
KUSKAS - PUNO (pusryčiai ir pietūs)
Pusryčiai. Anksti ryte kelionė turistiniu autobusu po Puno miestą. Kelyje sustojimas: aplankysite Andauayliyas koplytėlę  ir vieną iš svarbiausių šventyklų įkurtų inkų Dievo Uirakocho Raqyje, kuris išsaugojo didžiają dalį kolonų ir atraminių sienų.Pietūs vietiniame restorane. Apsilankysite  La Raya – aukščiausią mūsų kelionės tašką (4335 m). Prieš išvykstant į Puną jūsų lauks trumpas apsilankymas sunykusio Pukaro miesto archeologijos muziejuje. Kelionės trukmė 10 valandų. Atvykimas į Puną. Apgyvendinimas viešbutyje.
7
diena
PUNO - TITIKAKOS EŽERAS - PUNO (pusryčiai, pietūs)
Ryte lauks turas po šventajį Titikakos ežerą bei plūduriuojančias Uros salas, kuriose tvyro kaimo gyvenimas. Nedidelė indėnų bendruomenė neiškentė inkų žiaurumo, dėl to persikėlė į Titikakos ežerą. Ši žmonių grupė vadinasi Aymara. 

Tai pirmieji Titikakos ežero gyventojai, kurie tam, kad pastatytų salas pirmiausia išpjauna 10-12 labai didelių žemės gabalų, tada naudodami virves juos stipriai ir tvirtai suriša.Tam, kad jos viena nuo kitos neatsiskirtų ir sala nesugriūtų. Taip ir yra gaunamas salos pagrindas. Čia taip pat galėsite pamatyti tiesiogiai ant vandens esančias Totoro nendres. Vėliau aplankysite Silustani – tai laidotuvėms skirti bokštai esantys 6 metrų aukščio. Ši vieta garbinama nuo eros pradžios, įkurta ant vaizdingos Umai ežero pakrantės, ji simbolizavo inkų imperijos galybę.  Po įspūdingų vaizdų grįšite į Puno viešbutį. Dieną užbaigsite vakariene su folklorine programa.

8
diena
PUNO (TITIKAKOS EŽERAS)–LA PASAS (BOLIVIJA) (pusryčiai, pietūs)
Vyksite į Bolivijos sostinę La Pasą. Pakeliui sustosite Kopakabanoje – Bolivijos kurorte prie Titikakos ežero. Dalyvausite ekskursijoje laivu į Saulės salą, kurios metu apžiūrėsite archeologines liekanas. Tikima, kad Saulės saloje gyveno inkų imperatorius ir būtent čia užgimė inkų kultūra. Iš Kopakabanos vyksite į La Pasą. Nakvynė La Pase.
9
diena
LA PASAS (pusryčiai)
Po pusryčių apžiūrėsite Bolivijos sostinę Las Pasą. Pamatysite garsiąją Šv.Pranciškaus bažnyčią, Katedrą, puošnius Vyriausybės ir Prezidento rūmus. Pabuvosite tradiciniame indėnų Raganų turguje. Išvyka į paslaptingą Mėnulio slėnį.

10
diena
LA PASAS - TIHUANAKAS - PUNO - LIMA (pusryčiai)
Išvykimas į Tiahuanaką – įspūdingą miestą – šventyklą (dabar pasaulio paveldo paminklą), stovintį netoli Titikakos ežero. 

Dideliame kieme, savotiškoje observatorijoje, stovi dvi masyvios Tiahuanako dievybės skulptūros, įspūdingi 3 m aukščio Saulės vartai iš vientisos uolos ir kiti statiniai.

Daugeliui indėnų ši vieta – visatos centras, kurio valdovas yra Kon Tikis Virakoča. Praeities mįsles čia bandė spėti ir garsusis keliautojas Turas Hejerdalas, lyginęs šią vietą su Velykų salomis Ramiajame vandenyne. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Limą. Nakvynė viešbutyje Limoje.

11
diena
LIMA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas Peru sostinėje Limoje. Yra galimybė užsakyti papildomas ekskursijas. Mes rekomenduojame įsigyti ekskursiją į fontanų parką arba už papildomą 550 USD mokestį iš anksto užsisakyti ekskursiją į Naską ir Balestas salas: autobusu vyksite į Parakasą. Būsite pervežti į uostą, iš kuriuo greiateigiu kateriu vyksite į 2 valandų ekskursiją po paukščių, jūrų liūtų ir mažųjų pingvinų rojų Ramiajame vandenyne – Balestų salas

Arba vaizdingu pajūrio keliu ir per beribes dykumas vyksite į Naskos senųjų civilizacijų laidojimo vietą Chauchilla kapines, kurių smėlyje išliko sėdinčių mumijų. Vėliau lauks skrydis virš Naskos. Naskos slėnis žymus savo paslaptingais piešiniais ant žemės, geriausiais matomais iš paukščio skrydžio. Grįžimas į Limą ir nakvynė viešbutyje.

12
diena
LIMA - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, kur jūsų lauks skrydis namo.
Nuo3247
2021 05 17 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1158
su skrydžiu: 4405

Apie Peru

Peru – valstybė Pietų Amerikos vakarinėje dalyje. Ši sena regiono valstybė, buvusios garsiosios ikikolombinės Inkų imperijos, nutįsusios nuo Kolumbijos pietinių pakraščių iki Čilės centrinės dalies, centras. Peru yra pamėgtas turistų kraštas, viena iš labiausiai lankomų šio regiono valstybių, dėl savo istorinės praeities turtingumo esanti tikrų tikriausias neatrastas lobynas kiekvienam keliautojui. Tai paslaptingi prieš š

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Peru dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • vidiniai skrydžiai;
 • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu;
 • visi pervežimai;
 • apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais;
 • maitinimas pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai;
 • draudimas;
 • vietinių oro uostų mokesčiai (~50 USD);
 • priemoka už apgyvendinimą 4* - 360 EUR.
 • vienviečio priemoka 743 eur.
 • skrydis virš Naskos linijų už papildomą mokestį 500 USD

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje (bet gali būti ir su anglakalbe grupe (pagal užklausimą)).

Kelionės užsakymas

Nuo
3247

+ skrydis nuo: 1158 visiems su skrydžiu: 4405
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Peru specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Peru su poilsiu Tumbeso paplūdimiuose
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Peru: inkų paslaptys ir Andų didybė, aplankant Amazonės baseino džiungles 13d. (16d.)
Peru
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.