Pekinas ir Beidaihe (poilsis prie Geltonosios jūros)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – PEKINAS
Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.
2
diena
PEKINAS
Atvykstate į PEKINĄ, kurio istorija skaičiuojama daugiau kaip 3 tūkst. metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį. Jūsų lauks grupinis pervežimas. Įsikūrsite 3 žv. viešbutyje. Laisvas laikas.
3
diena
PEKINAS (pusryčiai, pietūs)
Po pysryčių vyksite į tikrąjį kinų pasididžiavimą – Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai.Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Į pasaulio paveldo objektų sąrašą įtrauktoje 72 ha teritorijoje stūkso daugiau nei 800 pastatų. Akmenimis grįstų takelių miestas savo pavadinimą gavo dėl to, kad ilgus šimtmečius paprastiems žmonėms į šią uždarą zoną įžengti buvo draudžiama.  Vėliau Jūsų lauks pietūs „Pekino antis“ restorane ir arbatos ceremonija. Tęsite pažintį su Pekinu, aplankysite Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodus. O ar žinote kodėl čia vykstame iš pat ryto? Nes ryte čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai, kurie kiekvieną dieną atvyksta daryti rytinės mankštos. Čia išvysite tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius prieš darbo ar mokslo dieną – tai ir įvairūs Tai Chi pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių, kurie yra įrengti didžiuosiuose Pekino parkuose – tai tikrai neįprastas reginys europiečio akiai, o patiems kinams – įprasta dienos pradžia. Apžiūrite pačią Dangaus šventyklą, kurios ilgaamžė istorija siekia šimtmečius. Grįžtate į viešbutį, laisvas laikas skirtas poilsiui. Pageidaujant už papildomą mokestį: Kinijos cirkas.
4
diena
PEKINAS – DIDŽIOJI KINŲ SIENA– BEIDAIHE (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esate matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimenate? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Dižiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje. Lengvi pietūs užmiesčio restorane.

Po pietų aplankysite Nefrito fabriką, kuriame įdomiai papasakos akmens istorijų, parodys gamybos procesą, pamatysime begalę unikalių dirbinių. Juk ne veltui sakoma: „Auksas brangiai kainuoja, o nefritas – neįkainojamas“. Taip pat aplankysite Jujuano sodus (Yuyuan Garden) – tai tikra priešingybė anksčiau matytam dangoraižių miestui. Būtent šiuose soduose galima išvysti mažučių kinų architektūros namelių ir pasigrožėti kinų šeimomis, susirinkusiomis ramiai praleisti poilsio dienos. Tada važiuosite pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės išvysite   nacionalinį Pekino stadioną „Paukščio lizdas“, nacionalinį Pekino plaukiojimo kompleksą „Vandens kubas“.  Atvykimas į geležinkelio stotį. Sėsite į greitąjį traukinį ir vos per 2 val. pasieksite Beidaihe kurortą kur mūsų jau lauks pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 – 9
dienos
POILSIS BEIDAIHE (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Be idealių SPA sąlygų, miestas yra garsus sveiku natūraliu mikroklimatu, taip pat daugeliu pramogų, kurie nustebina jaunus žmones ir šeimas su vaikais. Beidaihe yra geltonosios jūros Bohai įlankos pakrantėje. Lankytojai mėgaujasi ramiais pasivaikščiojimais palei gražiai apšviestą gatvę, atsipalaidavę nuo didžiųjų miestų šurmulio, skanaudami egzotiškos virtuvės ir apžvelgdami  daugybę lankytinų vietų.

Galbūt svarbiausias vaizdas nutolęs vos 35 km. Nuo Beidaihe yra "Dragon Head" - Didžiosios Kinijos sienos. Tik šioje vietoje Didžioji Kinijos siena išsikiša 23 metrus jūroje. Jei pažvelgsite į ją iš šono, tuomet atrodys lyg pavargęs drakonas padėjo savo galvą ant jūros, o jo kūnas, sienos formos,   tęsiasi išilgai kalnų.

Taip pat būdami čia aplankykite "Zoo Safari". Tai didžiausias ir gražiausias Kinijos zoologijos sodas. Jame yra daugiau kaip 100 rūšių gyvūnų, kurie gyvena natūraliomis sąlygomis be aptvarų. Turistai yra kviečiami aplankyti zoologijos sodą specialiose priekabose ar autobusuose.

„Oceanarium“  delfinariumas ir vandens parkas

Eidami per specialų tunelį, pagamintą iš akrilo stiklo, pamatysite šimtus rūšių egzotiškų žuvų ir jūros gyvūnų, kurie plaukioja arti jūsų. Vaizdas atims žadą, kai bebaimiai narai iš savo rankų prieš pat jūsų akis ryklius ir murenines!

10
diena
BEIDAIHE – PEKINAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į geležinkelio stotį. Greituoju traukiniu važiuojame į Pekiną, kur mūsų lauks pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas Pekine, paskutinės galimybė įsigyti suvenyrų, bei atsisveikinti su miestu. Nakvynė viešbutyje. 
11
diena
PEKINAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Šiandien mūsų kelionė po šią, įspūdžių kupiną šalį, baigsis. Tikimės kad ji pranoko Jūsų lūkesčius, miestai, maistas ir kultūra rado vietą Jūsų širdies kampelyje! Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
12
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.  Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžiniška Gobio dykuma, pietvakariuose – šalta, kalnuota sritis su Tibeto kalnynu, kurio vi

Į kainą įskaičiuota:

 • standartiniai numeriai su atskiromis lovomis 3* viešbutyje;
 • maitinimas pagal programą;
 • įėjimo bilietai į nurodytus lankytinus objektus ir muziejus;
 • ekskursijų paslaugos pagal programą;
 • rusakalbio gido paslaugos, nurodyti pervežimai;
 • kelionė Pekinas–Beidaichas–Pekinas (sėdimos vietos, 2 klasė). 

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis lėktuvu;
 • Kinijos vizų įforminimas;
 • draudimas;
 • arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir viešbučio patarnautojams;

Papildomai apmokestinama:

 • ankstyvas apgyvendinimas / naktis viešbutyje Pekine – 90 JAV dolerių / už numerį su pusryčiais parai.
 • Individualūs pervežimai 8–21 val.:
 • individualus (1–2 žm.) pasitikimas ir rusakalbis gidas Pekine – 70 JAV dol. į vieną pusę;
 • individuali (1–2 žm.) palyda ir rusakalbis gidas Pekine – 70 JAV dol. į vieną pusę;
 • valandinis apmokėjimas už pervežimą Kinijoje iki 8 val. ryto ir po 21 val. vakaro – 15 JAV dolerių / mašina (į vieną pusę).

Pastabos

 • Viešbučiai gali būti keičiami į analogiškus, jei nėra vietų arba pageidauja turistai.
 • Yra galimybė įsikurti kitų kategorijų viešbučiuose (esant poreikiui). 
 • Visos ekskursijos prasideda griežtai pagal programoje nurodytą laiką. Vėluojančiųjų skundai ir pretenzijos nepriimami.
 • Autobusas iš viešbučio išvyksta tiksliai pagal programoje nurodytą laiką. Vėluojantys turistai iki paskirtos vietos atvyksta savarankiškai ir savo sąskaita.
 • Kinijos viešbučiuose apgyvendinama nuo 14 val. Įsikurti anksčiau įmanoma tuo atveju, jei viešbučio numeriai paruošti.
 • Programoje nurodyti miestai ir kurortai gali būti keičiami pagal turistų skaičių grupėje ir laisvas vietas viešbučiuose.
 • Vienviečio priemoka 400 eur
Pasitark su specialistu!
Igna
Susisiek su Kinijos specialiste Igna ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Užburianti Kinija: didžiausi miestai ir „Avataro“ kalnai (12d/11n)
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gera Kinija (12d/11n)
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Žvilgsnis į Kiniją
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kinija: trys imperijos sostinės
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.