Pažintis su Mianmaru

Kelionės akcentai

 • Apsilankysite antrame pagal dydį Mianmaro mieste Mandalajuje
 • Mianmare aplankysite vieną švenčiausių Budos atvaizdų
 • Aplankysite nuostabaus grožio Minguno tvirtovę, Myatheidano paguodą
 • Keliausite į senovinių šventyklų miestą Baganą
 • Apžiūrėsite įspūdingąsias Shwezigon ir Manuha šventyklas
 • Pamatysite vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių kaimą
 • Aplankysite vietinę Pa'O gentį
 • Apžiūrėsite įspūdingąją budistų Shwegadon šventyklą, kuri yra padengta 11 tonų aukso
Nuo799
2021 06 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 898
su skrydžiu: 1697
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
MANDALAJUS
Skrydis į  Mandalajų. Čia Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį. Mandalajus – Mianmaro, didžiausios valstybės žemyninėje Pietryčių Azijoje, antras pagal dydį miestas. Savo viešnagę pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Būsite nustebę aplankydami ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kuthodaw pagodą, kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga. Leidžiantis saulei nuo kalvos galima gėrėtis nepakartojama vietovės panorama.

Aplankysite Atumashi ir Shwenandau vienuolynus. Pirmasis pastatytas to paties karaliaus Mindono pageidavimu, o Shwenandau vienuolynas garsėja savo išskirtinai dailiais medžio raižiniais. Šalies kontrastus paliudys Zegyo turgus. Tai pats seniausias Mandalajaus turgus miesto senamiestyje, kuris užima daugiau nei 4 ha ploto! Čia akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos iki nepakartojamo grožio rankdarbių. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
BAGANAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervažiuosite į vietinį oro uostą skrydžiui į Baganą - miestą centriniame Mianmare. Tai svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų gausa. Šiandien tai svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, kurį garsina - 4 tūkstančiai senovinių budistų šventyklų. Visos jos skirtingos, pastatytos iš klinčių, smiltainio, marmuro, plytų, turinčios požemines galerijas. 

Ekskursiją pradėsite apsilankydami spalvingame ir egzotiškų gėrybių kupiname Nyaung U turguje. Atsikvėpti ir pasimėgauti kvapnia arbata galėsite vietinėje arbatinėje. Likusią dieną skirsite Bagano įžymybių – šventyklų lankymui. Pirmiausia apžiūrėsite Shwezigon šventyklą, kuri, manoma, pastatyta ant Gautama Budos kaulų ir dantų. XIII amžiaus šventykla uolose Wetkyi Gubyaukgyi sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos, o elegantiška Htiominlo šventykla išsiskiria gipso raižiniais. 

Pietums rekomenduojame išmėginti mianmariečių virtuvę. Ekskursiją tęsite apžiūrėdami Anandos šventyklą – kurioje yra keturios paauksuotos Budos skulptūros ir daug Budos skulptūrelių šventyklos nišose, Manuha Paya, Shwesandaw pagodas ir kitas svarbias šventyklas. Vakare stebėsite kaip šventyklas nutvieskia besileidžiančios saulės spinduliai. Nakvynė viešbutyje.

diena
BAGANAS (pusryčiai)
Nuo pat ryto tęsite kelionę po Baganą. Šiandien lipsite į arklio tempiamą vežimą, kur vyksite apžiūrėti likusių miesto šventyklų. Šventyklos išsidėsčiusios netoli viena nuo kitos, dėl to kelionė tikrai neprailgs.Vėliau keliausite į Mjinkaba kaimelį žiūrėti kaip gaminami mianmariečių dekoratyviniai lako gaminiai iš medžio. Istorikai mano, kad lakuotos menas atsirado prieš šimtus metų Tailande.

O šiandien ši senovinė pramonė remiasi būtent Bagane. Antroje dienos pusėje plauksite Irravaddi upe, pakeliui aplankysite kaimelius, stebėsite nepagražintą vietinių valstiečių gyvenimą. Apžiūrėsite smiltainio skulptūras ir milžiniškus Budos atvaizdus Kyauk Gu U Mino šventykloje. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
BAGANAS-HEHO-NYAUNG SHWE-INLE EŽERAS (pusryčiai)
Šiandien vyksite į oro uostą, iš kurio skrisite į Heho. Iš čia keliausite į Nyaung Shwe, kur laukia ekskursija Inle ežeru. Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos. Vietiniai čia gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių.

Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą – pagrindinę vietos gyventojų šventovę, In Paw ir Ywawa kaimelius. Pastarasis žymus vietinių tradicijomis, ypač Padaung gentis, išsiskirianti tuo, jog kiekviena moteris nuo vaikystės iki pat gyvenimo galo nešioja žiedus ant kaklo, kas porą metų užmaunant po dar vieną. Naktis vietiniame viešbutyje.

5
diena
INLE EŽERAS – INDEINAS – HEHO – JANGONAS (pusryčiai)
Valtimi plauksite į Indeiną. Aplankysite nedidelį Pa O genties kaimelį, XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Būsite sužavėti ir Ywamagyi vienuolyno, Kyaesarkone kaimo ir čia pat plaukiojančių sodu grožiu.

Vėliau skrisite į Jangoną. Jangonas yra vienas patraukliausių Rytų Azijos miestų. Įvairiaspalviai pastatai, apleisti įspūdingi britų kolonijinių laikų statiniai čia šliejasi šalia auksinių šventyklų stupų, o gatvės šurmulys bei senų automobilių dundesys neretai užgožiamas gongų aidesio – ženklo, jog kažkas ką tik paaukojo šventyklai auką. Nuo jos pamatyti saulėlydį – neužmirštamos akimirkos, kuomet besileidžianti saulė pagodą padabina įvairiaspalviais blyksniais. Nakvynė viešbutyje Jangone.

6
diena
JANGONAS (pusryčiai)
Iki pietų laiką leisite Jangono mieste. Vietinių gyvenimą išvysite Bogyoke turguje, kur vietiniai turistus traukia parduodamais originaliais suvenyrais. Pasidairę po turgelį aplankysite Sule pagodą, miesto rūmus ir įspūdingąją budistų Shwegadon šventyklą. Tai tikras pasaulio stebuklas! Šventykla yra 100 m aukščio ir padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4 350 brangakmenių. Po pietų būsite pervežti į Jangono oro uostą skrydžiui iš Mianmaro.
Nuo799
2021 06 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 898
su skrydžiu: 1697

Apie Mianmarą (Birmą)

Mianmaras - didžiausia valstybė žemyninėje Pietryčių Azijoje. Šalis sausumoje ribojasi su Bangladešu, Indija, Kinija, Laosu ir Tailandu. Šalis yra Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje. Iki 1989 m. šalis buvo vadinama Birma BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 676 578 km²Gyventojų skaičius - 54 836 483 gyventojai (2017 m.)Sostinė - Neipidas 1 160 242 gyventojai ( 2014 m.)Didžiausias miestas &n

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kai keliauja 2 asm.

Kai keliauja 4 asm.

Kai keliauja 6 asm.

1130 EUR/asm

897 EUR/asm

805 EUR/asm

Į kainą įskaičiuota:

 • vietiniai skrydžiai:Mandalajus-Baganas; Baganas - Heho; Heho-Jangonas
 • pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą
 • ekskursijos su rusakalbiu gidu (galima užsakyti individualią kelionę su anglakalbiu gidu)
 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje su pusryčiais poilsio metu
 • pasivažinėjimas arklio traukiama karieta Bagane
 • plaukimas laivu Inle ežere

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai: Vilnius - Mandalajus; Jangonas – Vilnius
 • Mianmaro vizos iškvietimas (50 USD/37.70 EUR)
 • Mianmaro vizos forminimas (30 USD/22.62 EUR - mokama oro uoste atvykus į Mianmarą)
 • įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus (apie 50 USD)
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • asmeninės išlaidos
 • arbatpinigiai

Pastabos

 • Keliautojai prijungiami prie rusakalbės (anglakalbės) grupės. 

Kelionės užsakymas

Nuo
799

+ skrydis nuo: 898 visiems su skrydžiu: 1697
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Birmos (Mianmaro) specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Andalūzija ir Toledas (anglų kalba)
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje
Mianmaras (Birma)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.