Pažintis su Izraeliu ir poilsis prie Viduržemio jūros (8d/7n)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • 3 pilnos dienos poilsio Netanijoje prie Viduržemio jūros
 • Pažintis su šventuoju miestu - Jeruzale
 • Ekskursija po Galilėją, Nazaretą
 • Išvyką į Jeruzalę ir prie Negyvosios jūros
Dėmesio! Keliaujant į Izraelį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - TEL AVIVAS - NETANIJA
Skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą. Nusileidusius oro uoste Tel Avive Jus perveš į Netaniją. Vakare laisvas laikas ir nakvynė Netanijoje.
2
diena
POILSIS PRIE VIDURŽEMIO JŪROS NETANIJOJE (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui prie jūros Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.
3
diena
NETANIJA - JERUZALĖ – NETANIJA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Jeruzalę, kurioje lauks ekskursija „Krikščioniškoji Jeruzalė”. Jos metu pasigrožėsite senosios ir dabartinės Jeruzalės panorama, aplankysite Siono kalną, kuriame yra senovės Izraelio karaliaus Dovydo rezidencija bei kapavietėPaskutinės vakarienės menė.

Po paskutinės vakarienės Jėzus kartu su savo mokiniais ėjo į Alyvų kalną, o šio kalno šlaite, Getsemanės sode, jis buvo negailestingai suimtas.

Iš tiesų kalno pavadinimas susijęs ne su alyvomis, o su alyvmedžiais. Getsemanės sodą puošia nuostabūs šimtmečius skaičiuojantys europiniai alyvmedžiai, pritraukiantys daugelio čia atvykusių dėmesį ir pasigėrėjimą.

Kelionė bus pratęsta pasivaikščiojimu nedidele Kryžiaus kelio atkarpa, aplankant penkias paskutiniąsias kelio stotis, esančias Kristaus kapo bazilikoje – Jėzaus nukryžiavimo ir mirties vietoje, kitaip žinomoje Golgotos vardu.

Aplankysite Jeruzalės senamiestį, kur pamatysite judėjams švenčiausiąją vietą – Raudų sieną, pastatytą VI a. pr. Kr. Sienos plyšeliuose prikaišiota raštelių su įvairiausiais žmonių troškimais.Po ekskursijos grįšite į Netaniją.Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

4
diena
NETANIJA– GALILĖJA - NETANIJA (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų lauks kelionė į Izraelio šiaurėje esantį derlingiausią šalies kraštą – Galilėją. Ši Izraelio dalis nuo seno buvo garsi savo išdžiūvusiomis kalvomis ir derlingais slėniais, klestėjusiais grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. O aukštutinė Galilėja, šiaurėje susiliejanti su Libano kalnais, iki šių dienų mena vietinių krauju aplietas kovas su svetimtaučiais. Čia duota pradžia ir didiesiems prekybos keliams, kurie plito po visą pasaulį. Tačiau šis kraštas ypatingas ne tik gamta ar ekonomine reikšme. Jis kviečia pažinti žymiausias krikščioniškosios religijos vietas. Kelionė prasidės bibline lemiamos gėrio ir blogio kovos vieta – Armagedono slėniu.

Po to apžiūrėsite biblinį Nazareto miestą, kuriame ilgus metus gyveno Kristus, pamatysite Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčią – didžiausią tokio tipo statinį Artimuosiuose Rytuose. Taip pat užsuksite į biblinį Kanos kaimelį, kuriame įvyko pirmasis Kristaus stebuklas – vandens pavertimas vynu.

Vėliau vyksite į piligrimų krikštijimo vietą Jordano upėje – Jardenitą, prie Kinereto ežero, kur Jonas Krikštytojas krikštijo Jėzų. Dabar krikščionys iš viso pasaulio plūsta į šią vietą norėdami praeiti šias Krikšto apeigas. Šalia Kinereto ežero vaizdingai išsidėstęs Tiberiados miestas, kuris buvo pastatytas ant vakarinio ežero kranto apie 20 m. prieš Kr. imperatoriaus Tiberijaus garbei. Taip pat aplankysite Palaiminimų kalną – Jėzaus pamokslo vietą, kuri iškyla apie 175 m virš Galilėjos ežero. Dabar ant kalno veikia katalikiška pranciškonų bažnyčia bei vienuolynas, auginami nepakartojamo grožio sodai. Ant Palaiminimų kalno viršūnės taip pat pastatytas modernus XXI a. pastatas, kuriame įvairių denominacijų krikščionys rengia seminarus, konferencijas. Išvysite mozaikomis dekoruotą Duonos ir žuvies padauginimo bažnyčią Tabhoje. Bažnyčia buvo persų sugriauta, bet 1982 m. perstatyta iš naujo ant išlikusių pamatų. Bažnyčioje yra išsaugotas pirminis paprastumas ir kai kurios autentiškos detalės: mozaikinės grindys iš įvairių spalvų akmenų, uola po altoriumi, ant kurios, manoma, vyko duonos ir žuvies padauginimo stebuklas. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

5
diena
NETANIJA - NEGYVOJI JŪRA - NETANIJA (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių Jūsų lauks kelionė iki Negyvosios jūros.

NEGYVOJI JŪRA

Nors šis sūraus vandens telkinys vadinamas jūra, tačiau iš tiesų tai – ežeras, esantis žemiausiame Žemės taške. Negyvosios jūros druska,  purvas bei tvyrantis mineralų prisotintas deguonis – tai gydomųjų galių turintys gamtiniai ištekliai, galintys padėti įveikti artritą, išgydyti odos ligas, pagerinti širdies ir plaučių darbą ar tiesiog sustiprinti sveikatą ir padėti visiems būti ne tik sveikesniems, bet ir dar gražesniems.  Po ekskursijos grįšite atgal į viešbutį Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.

6
diena
POILSIS PRIE VIDURŽEMIO JŪROS NETANIJOJE (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui prie jūros Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.

7
diena
POILSIS PRIE VIDURŽEMIO JŪROS NETANIJOJE (pusryčiai)
Laisva diena poilsiui prie jūros Netanijoje. Nakvynė Netanijoje.
8
diena
NETANIJA - TEL AVIVAS - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą Tel Avive, iš kurio skrisite namo į Vilnių.

Apie Izraelį

Izraelis – valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu. Pagal pagrindinius įstatymus Izraelis save skelbia žydų demokratine respublika. Izraelis turi aukščiausią pragyvenimo lygį Artimuosiuose Rytuose ir patenka į dešimtuką šalių su ilgiausia vidutine gyvenimo trukme. Ne daugelis šalių gali pasigirti tokia geografine įvairove nedidelėje teritorijoje – Viduržemio jūros

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Pažintis su Izraeliu ir poilsis prie Viduržemio jūros (8d/7n)

Nijolė
2018 10 29
10.0
Labas vakaras Kristina. Ačiū už patarimus , kelionė vyko sklandžiai - ir skrydis ir pervežimas .Nuskridus laukė didelės eilės prie pasu kontrolės , teko girdėti ,kad dalis keliautoju dėl to nespėja į pervežimus , viešbutį pasiekia taxi . Mes tilpom į tas dvi valandas ,dar ir pagelbėt kitiem spėjom , nes tikrai oro uoste kebloka , nes nėra užrašu anglu kalba . Viešbutis labai geroje vietoje ,naujas , tvarkingas .Jokiu priekaistu mes neturim ir tikrai rekomenduotume savo draugams .Kelionės įvyko laiku, sklandžiai , gidai tikrai puikus , pamatėm netgi daugiau ,negu buvo aprašyta.Pliažas tvarkingas ,švarus. Kelione tikrai likom patenkinti ir grįžom pailsėję.
Vanda
2018 02 10
9.6
Kelionė labai patiko. Kelionė buvo organizuota pažintinė. Gidai visi rusakalbiai, puikūs, puikiai atliko savo darbą.Labai puikiai išanalizavę Izraelio istoriją.Gidas iš karto pasitiko oro uoste su lentele ir nuvažiavome į viešbutį. Gyvenome Netanijoje. Kambarėlis gal truputį ir mažokas, bet šiaip viskas puiku. Su balkonu į jūros pusę. Viešbučio personalas labai draugiškas ir nuoširdus. Kambariai tvarkingi, Kambariuose šaldytuvai, arbatinukai, kava, arbata. Rankšluosčius ir patalynę keitė kiekvieną dieną. Nors pas juos vanduo labai taupomas ( nuo vasario iki lapkričio praktiškai nelyja), neturi gėlo vandens išteklių ,tačiau jokio vandens ribojimo viešbutyje tikrai nebuvo. Maistas fantastiškas, labai gausus ir įvairus.Mums buvo pusryčiai ir vakarienė. tikrai rekomenduočiau. Vietiniai labai nuoširdūs ir draugiški. Rusiškai lengvai galima rasti mokančių, jeigu nori ko paklausti.Patys geriausi įspūdžiai.
Ema
2017 12 04
10.0
Kelionė patiko. Viešbutis Residence beach - labai geras. Kambarys buvo t.p.labai geras, kaip ir žadėta - su vaizdu į jūrą. Maistas - pagal mane prastas, bet ,kaip išsiaiškinau vėliau,- Izraeliui normalu ) Truputi stresavome ir blaškėmės ką tik ką atvykę i Tel Avivo oro uostą. Kadangi niekas mūsų nelaukė su lentele prieš pasų kontrolę, o kitų laukė. Todėl buvom pasimetę. Pamatėme žmogų su musų lentele tik atstovėję didelę eilę - po pasų kontrolės. Manau čia vienintelis šios kelionės nedidelis trukumas. Būtų gerai bent jau informuoti apie visą procedūrą, kad nebūtų streso. Visumoje labai patiko. Ekskursijos - geros. Kainos Izraelyje daug kur nėra didesnės nei Vilniuje. O į šį viešbutį važiuočiau dar. Rekomenduoju.
Dėmesio! Keliaujant į Izraelį dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • rusakalbio gido paslaugos;
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje Netanijoje su pusryčiais;
 • 3 ekskursijos įskaičiuotos - 1. Jeruzalė, 2. Ekskursija po Galilėją- Nazaretą; 3. Išvyka prie Negyvosios jūros!  

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydžiai Vilnius - Tel Avivas - Vilnius;
 • maitinimas (papildomos 7 vakarienės kainuotų 129 EUR);
 • papildomos ekskursijos;
 • draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • rusakalbis gidas kartu vyksta su grupe tik ekskursijų metu
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Izraelio specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Izraelis
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Getsemanės sodo alyvuogės
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pažintis su Izraeliu ir Jordanija
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.