Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala

Kelionės akcentai

 • Apsižvalgysite Naujajame ir Senajame Delyje
 • Apžiūrėsite Amber fortą ir Vėjų Rūmus Džaipure
 • Grožėsitės Indijos simboliu - žymiuoju Tadž Mahalo mauzoliejumi
 • Aplankysite didingas Mathura ir Vrindavan šventyklas
 • Mėgausitės ramiu poilsiu tropikų paplūdimyje Goa arba Kerala kurorte
Nuo923
2021 06 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 560
su skrydžiu: 1483
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – DELIS
Atvykus į Delį susitiksime su kompanijos atstovu ir vyksime į viešbutį. Legenda pasakoja: nė vienas žmogus ar valdytojas, išdrįsęs vietoj Delio įkurti kitą miestą, negalės ilgai išlaikyti savo valdžios.

Vis dėlto, net pranašystės nesulaikė daugybės Delio užkariautojų, kurie per daugelį amžių vis užimdavo ir pervadindavo miestą. Architektūros šedevrai ir septynių imperijų sostinės paminklai puikiai atskleidžia unikalią įvairių kultūrų evoliuciją ir sintezę. 

2
diena
DELIS – DŽAIPURAS (pusryčiai, vakarienė)
Ekskursija prasidės Naujajame Delyje arba Delio Lutyenso rajone (didžiąją Naujojo Delio dalį suprojektavo Edvinas Lutyensas, pagrindinis XX a. britų architektas ir garsiausias britų neoklasicizmo architektūros atstovas).

Šį Delio rajoną garsina platūs ir švarūs, medžiais apaugę bulvarai, daugybė nacionalinių institucijų, 19 užsienio šalių ambasadų ir lankytinų vietų.

Pravažiuosime pro Mahatmos Gandžio kremacijos vietą Radžgatą (Rāj Ghāt) ir  centriniu miesto prospektu, kuriame išsidėstę valstybiniai pastatai. Pamatysime Parlamento rūmus (Sansad Bhavan) ir Prezidento rūmus (Rāshtrapati Bhavan). Tuomet pasuksime Indijos vartų (India Gate) link. Tai memorialas Britų Indijos armijos kariams, žuvusiems per karinius veiksmus Pirmojo pasaulinio karo metu.

Toliau aplankysime svarbiausią sikhų gurudvarą Bangla Sahib (Gurudvārā Bangla Sahib) – baltą šventyklą aukso kupolais ir didžiuliu tvenkiniu vidury komplekso, dar žinomo kaip  sarovār – „ežeras“.

Jo vanduo laikomas šventu. Taip pat aplankysime Kutbo minaretą (Qutb Mīnār) – pergalės bokštą, pastatytą XII a. valdovo vietininko Kutb–ud–din Aibako. Kutbo minaretas, išraizgytas prabangiais ornamentais, yra aukščiausias pasaulyje plytinis minaretas, saugomas UNESCO.

Išvyksime į Džaipurą (265 km/6 val.), kuris dar vadinamas „Rožiniu miestu“. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
DŽAIPURAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių, drambliais arba džipais kelsimės aukštyn į Džaipuro pasididžiavimą – Amero fortą (Āmer Fort). Pasivaikščiojimas po rūmų kompleksą, kurio nuostabios salės atskleidžia rytietišką prabangą. Vėliau ekskursiją tęsime lankydamiesi XVIII a. „Beždžionių šventykloje“ Galtadži (Galtaji Monkey Temple), esančioje Arãvalio kalnų papėdėje. Šis kompleksas, pastatytas iš rausvo smiltainio, dėl savo neįprastos formos ir turtingų freskų labiau primena rūmus ar seną havelio tipo namą, nei šventyklą. Jis žinomas kaip „Beždžionių šventykla“ dėl daugybės jo prieigose gyvenančių makakų pulkų. Grįžę į miestą stabtelėsime nusifotografuoti prie „Vėjų rūmų“ (Havā Mahal) ir „Vandens rūmų“ (Jal Mahal). Kiek vėliau lankysimės „Miesto rūmuose“ (City Palace), kurių viena dalis veikia kaip muziejus, o kitoje iki šiol gyvena karališkoji šeima. Užsuksime į Džantar Mantar karališkąją observatoriją (Jantar Mantar), pastatytą dar viduramžiais. Tai – viena iš penkių observatorijų, įkurtų Radžputų klano valdovo maharadžos Savai Džai Singo. Tai – puiki galimybė susipažinti su senoviniais astronomijos instrumentais tiesiog po atviru dangumi. Ekskursijos pabaigoje laukia apsilankymas Birlos šventykloje (Birla Temple). 1875 m. įkurta „Aditya Birla Group“ – viena didžiausių Indijos tarptautinių korporacijų. Minėta šventykla skirta Dievui Višnui (Nārāyaṇa) – viso pasaulio tvarkos palaikytojui ir jo sutuoktinei Lakšmei – turtų deivei, todėl kartais ši šventovė dar vadinama Lakšmės–Narajano šventykla. Grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
DŽAIPURAS – ABANERIS – SUROTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksime į Bangarho fortą (Bhangarh Fort). Ši įspūdinga tvirtovė, stūksanti Arãvalio kalnų papėdėje, Radžastane, buvo pastatyta XVII a. Be karališkųjų rūmų, Bangarho tvirtovės teritorijai iki 1720 m. priklausė daugiau kaip 9000 namų. Vėliau gyventojų skaičius ėmė mažėti ir jie pamažu apleido tvirtovės prieigas. Čia saugomos šventyklų ir apleistų turgaviečių liekanos, liudijančios forto didybę jo klestėjimo metu. Ištuštėjęs fortas pritraukia daugybę keliautojų ir turistų ne tik dėl vaizdingo jį supančio kalnų kraštovaizdžio ir architektūrinio paveldo, bet ir dėl paslaptingos atmosferos. Šis fortas laikomas labiausiai dvasių apsėsta vieta Indijoje, ir net Indijos archeologinė tarnyba draudžia lankytojams ir vietiniams žmonėms būti forte po saulėlydžio. Vietos gyventojai teigia sutemus girdėję moterų raudas, apyrankių žvangėjimą kambariuose ir vaiduoklių balsus. Po pasivaikščiojimo forte vyksime į Surotą. Pakeliui sustosime Abanerio kaimelyje, kuriame yra vienas iš seniausių Indijoje laiptuotų šulinių – „Mėnulio šulinys“ (Chand Baoli). Ši neįtikėtino grožio ir harmonijos konstrukcija turi net 13 aukštų. Atvykę į Surotą, apsilankysime istoriniame viešbutyje. Pastatą, kuris šiandien paverstas moderniu viešbučiu su visais patogumais, prieš 600 metų pastatė valdovas Baldevas Singas. Viešnagės metu turėsime galimybę iš arti susipažinti su Radžastano kaimo gyvenimu. Po tradicinio pasveikinimo mėgausimės maisto ruošimo demonstracija, tradiciniais šokiais ir, pagal galimybes, stebėsime kušti imtynes*. Tai Indijoje gimęs imtynių stilius, atsiradęs dar Mugalų dinastijos valdymo metu ir sujungęs vietinį indiškąjį bei persiškąjį imtynių stilius. Kušti imtynės paprastai rengiamos kaimuose, kur aikštė užliejama vandeniu ir apibarstoma ochra, suteikiančia purvui raudoną atspalvį. Nakvynė viešbutyje.

diena
SUROTAS – FATEHPUR SIKRIS – AGRA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lankysimės vietiniame kaime, kur stebėsime spalvingų bengališkų apyrankių gaminimo procesą. Vėliau laukia kelionė kupranugarių traukiamais vežimais arba naminiu vilkiku. Pasivaikščiojimo po vietinį kaimą metu savo akimis išvysime tikrąjį paprastų indų gyvenimą ir išsamiau susipažinsime su Radžastano tradicijomis ir kultūra. Pakeliui į Agrą (240 km/6 val.) lankysimės apleistajame mieste – Fatehpur Sikryje (Fathepur Sikri). Jį iš rožinio smiltainio XVI a. pabaigoje pastatė didysis Mugalų imperatorius Akbaras. Fatehpur Sikris buvo garsiosios Mugalų imperijos, padovanojusios Indijai begalę iki šiol stebinančių architektūros paminklų, sostinė. Aplankę žymiausius Fatehpur Sikrio monumentus išvyksime į Agrą. Nakvynė viešbutyje.
6
diena
AGRA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lankysimės kerinčiame Tadž Mahale (Taj Mahal). Тadž Mahalas – musulmoniškojo meno ir Indijos architektūros deimantas – nuo seno traukia turistus iš tolimiausių pasaulio šalių. Šis monumentas buvo statomas net 22 metus. Darbams buvo sukviesta daugiau nei 20 tūkstančių meistrų iš visų imperijos kampelių. Ekskursiją tęsime Agros forte (Agra Fort). Tai – gynybinių statinių kompleksas įkurtas Mugalų valdymo metu ir tarnavęs kaip valdovų rezidencija. Vėliau mūsų lauks vizitas „Mažajame Tadž Mahale“ – Itimad–ud–Daulos mauzoliejuje (I'timād-ud-Daulah), kuris buvo pastatytas imperatorės Nur Džahanos įsakymu jos tėvui atminti. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
AGRA – VRINDAVANAS – DELIS (pusryčiai)
Po pusryčių išvyksime (205 km/4 val.) į Vrindavaną, dar žinomą kaip 5000 šventyklų miestą, kuris gausiai lankomas dievui Višnui pasišventusių piligrimų. Aplankysime Krišnos Balaramos šventyklą (Śrī Kṛṣṇa Balarām Mandir), kurią 1975 metais pastatė Tarptautinė Krišnos sąmonės organizacija (ISKCON). Atvykus į Delį lauks ekskursija milžiniškame Akšardamo šventyklos komplekse (Akshardham Temple). Akšardamo kompleksas buvo pastatytas 2005 m. ir iškart pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia hinduistų šventykla pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
DELIS – GOA/KERALA (pusryčiai)
Po pusryčių laukia pervežimas į oro uostą. Skrydis į populiarų Indijos kurortą Goa arba pietinę šalies dalį garsėjančią ajurveda – Keralą.
9 – 12
dienos
GOA/KERALA (pusryčiai)
Poilsis prie Arabijos jūros. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

Goa – kurortinė ištisus metus žaliuojanti valstija, plytinti vakariniame Indijos krante. Malonus tropikų klimatas, smėlėti, palmių nusėti Arabijos jūros paplūdimiai, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra ir šiuolaikinės pramogos. Goa labai savita ir ryškiai skiriasi nuo kitų Indijos vietovių. Tai labiausiai išplėtota kurortinė zona. Sąlyginai ji skirstoma į Pietų ir Šiaurės dalis. Pietų Goa rekomenduojama tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems šurmulio ir linksmybių patariama ilsėtis šiaurinėje  Goa.

Kerala – pietvakariniame Indijos pakraštyje plytinti valstija. Tai daug žadantis turistinis regionas, traukiantis ilgais, dažnai laukiniais paplūdimiais, neaprėpiamomis arbatos bei prieskonių plantacijomis ir ramybe užburiančiais SPA centrais, kurie garsėja tradicinės Indijos medicinos (ajurvedos) praktikomis. Dėl pakrantės kanalų (pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi net 44 upės) Kerala dar vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais, kuriuos vėsina platūs palmių lapų šešėliai, galima nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama nameliuose-laivuose.

13
diena
GOA/KERALA – DELIS (pusryčiai)
Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val., pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.
14
diena
DELIS – VILNIUS/RYGA
Anksti ryte skrydis iš Delio į Vilnių / Rygą.
Nuo923
2021 06 19 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 560
su skrydžiu: 1483

Apie Indiją

Indija – stulbinančių kontrastų šalis. Indijos Respublika, iškyšulys Indijos vandenyne, Vidurio Azijoje. Ribojasi su Pakistanu, Bangladešu, Nepalu, Kinija, Birma ir Butanu. Goa valstija yra vakariniame Indijos iškyšulio pakraštyje. Nacionalinis gyvūnas – tigras, nacionalinė gėlė – lotosas.  BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 3 287 590 kv. km.

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala

Netmira
2013 09 17
9.4
Sveiki, kelionė į Indija labai patiko. Mes vykom pirmą kartą, tai įspūdžiai nepakartojami, kitokia kultura, gamta, papročiai. Apkeliavom visa auksini trikampi ir daug pamatem. Poilsis Goa taip pat buvo puikus. Kelionėje po auksinį trikampį mūsų grupę sudarė 4 moterys. Mes dviese ir dar dvi moterys iš Maskvos. Pagrindinis gidas kelionėje po auksinį trikampį (indas) neblogai kalbejo rusiškai ir angliškai, bet ne viską pavykdavo suprasti. Bendrakeleiviai buvo geri, smagu, kad buvo maža grupė dėl to ir keliauti buvo patogiau. Pirmą dieną labai išvargino ilga kelionės-skrydžio trukmė, o nuvykę turejom tuoj pat ruoštis į ekskursiją.Nuostabu, kad pasitaike labai geras oras, palinojo tik pačią pirmą dieną. Viesbučiai kelionės metu pasitaike neblogi. Geriausias buvo Anila viešbutis Deli mieste. Tuo tarpu Džaipure teko miegot ant jau miegotos patalynės, o Agroj nebuvo galima atsidaryti lango oro tiesiog trūko, tai atsidarėm vonios kambarį tada buvo galima nors miegoti. Kelionės metu turėjom daug įspūdžių: gražios šventyklos, istoriniai paminklai, galimybė pamatyti tikrą Indijos gyventojų gyvenimą. Labai džiaugiamės, kad pasirinkom ne trumpesnę nei 15 dienų kelionę. Maistas kelionės metu buvo geras tiek viešbučiuose, tiek aplankytuose restoranuose. Nuskridę į Goa truputį nusivylėm viesbučiu, nes kambarys buvo nedidukas, o kondicionierius veikė pakankamai garsiai net miegot nebuvo galima, nes buvo senas. Mūsų akimis viešbutis neatitiko 4* lygio, nors maistas buvo skanus, darbuotojai malonūs. Temperatūta mūsų lankymosi metu kilo nuo 28 laipsnių iki 38 .Goa būtų užtekę 5 dienų poilsio, nes veiklos ten kaip ir nėra. Teritorija: baseinas su gultais, kuriuos reikia užsiimti iš pat ryto, nes kitaip neliks ir negalėsi mėgautis jokiu poilsiu. Labai paplitę visur arbatpinigiai iki neįmanomo, nes net gultus užima (matėm) už arbatpinigius, o tu atėjęs jau nieko nerasi ir ką nori tą veik. Paėjus gatvele, netoliese yra Arabijos jūros paplūdimys, dieną ten beprotiškai karšta, nes smėlis taip įkaista kad negali juo vaikščioti, bet labai malonu pasimaudyti ar pasivaikščioti antroje dienos pusėje. Goa organizuojamos ekskursijos iš viešbučio pakankamai brangios ir sunkiai surenka grupes. Pačios vykom į gretima miestą Margao, tai Goa centas pasivaikščiojom gatvėm , pasižvalgėm po parduotuves , parkus.Taksistas buvo labai draugiškas ir pats savo noru rodė kur galima nusipirkti lauktuvių. Vykom į ekskursiją su rusiškai kalbančia gide prie krioklio ir į prieskonių sodą. Labai patiko gidė Julia, nes pati gyvena Goa jau ne pirmus metus, todėl daug pasakojo apie buitį, papročius, bendrai apie to regiono istoriją. Atrodo, kad gidas ne vietinis turi daugiau ką papasakoti, negu vietiniai. Gal jie daugiau domisi ir viską atviriau pasakoja, o vietinis į kai kuriuos klausimus atsako, tai paslaptis. Kelionė buvo puiki, o tų nesklandumų keliaujant pasitaiko beveik visada. Pasiimti būtinai reikia vaistų nuo skrandžio, viduriavimo. Mes nors nesirgom, bet vaistukų prireikė. Kitoks maistas, gal įtakos turi ir klimato pasikeitimas. Viešbučius bendrai įvertinčiau -8 balais.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Indiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

 

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai; 
 • Pažintinės ekskursijos su rusakalbiu gidu ekskursijų metu (išskyrus poilsio metu);
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu su nurodytu maitinimu;
 • Jojimas drambliais / važiavimas džipu į Amber fortą;
 • Kelionė kupranugarių vežimėliuose ar vietiniame namų vilkike;
 • tradicinių tautinių šokių ir kulinarinė demonstracija Surotoje;
 • 5 nakvynės Goa kurorte su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR; 
 • Aviabilietai Delis - Goa/Kerala - Delis (nuo 190 EUR);
 • Indijos viza (115 EUR);
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
 • Draudimas (apie 26 EUR);
 • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 100 EUR/asm.);
 • Priemoka už 4* viešbučius turo metu – 85 EUR/asm.;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
 • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.
 • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, FB - pusryčiai, pietūs ir vakarienės (be gėrimų pietų ir vakarienių metu), AI – viskas įskaičiuota. Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą.
 • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
 • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.

Apgyvendinimo variantai

Adamo the Bellus 3* »

pusryčiai, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 843 EUR

Vieta: 400 metrų iki paplūdimio. 10 minučių kelio pėsčiomis iki Kalanguto miesto centro. 20 minučių kelio automobiliu iki Panjimo miesto. 45 kilometrai iki Goa tarptautinio oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 117 numerių.

Casa de Goa 3* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 914 EUR

Vieta: Iki paplūdimio 1,1 km.Iki miesto centro 18 km. Iki Goa oro uosto 48 km.

Viešbutis: Viešbutis pastatytas 2004 metais.Viešbutyje yra 47 numeriai. Svečiams siūloma apsigyventi Vilos arba Deluxe tipo apartamentuose.

Mayfair Hideaway Spa Resort 4* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 964 EUR

Vieta: 18 kilometrų iki traukinių stoties. 45 minutės automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 30 numerių.

Grand Hyatt 5* » 

pusryčiai, grand room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1166 EUR

Vieta: 6 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 30 min. kelio automobiliu iki Thivim traukinių stoties ir Vasco miesto. 25 min. kelio automobiliu iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 314 numerių. Viešbutis priklauso tinklui ,,Grand Hyatt“.

Dona Sylvia 4* »

viskas įskaičiuota, standard room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo  1326 EUR

Vieta: 5 min. pėsčiomis iki paplūdimio. 45 km. iki Dabolimo oro uosto.

Viešbutis: Viešbutyje yra 181 numeris.

Soma Palmshore 3* »

pusryčiai, deluxe room tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 939 EUR

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra vos už 2 min. kelio pėsčiomis nuo Light House Beach! Iki Kovalam naktinio gyvenimo 1 km. iki Trivandrumo miesto 15 km.

Viešbučio teritorijoje: 2 restoranai, sodas, visą parą dirbanti registratūra, ekskursijų informacijos punktas, valiutos keitykla, bagažo saugykla, nemokamas belaidis internetas. Svečiai gali išbandyti jogos treniruotėse paplūdimyje ar lankytis viešbučio SPA.

Kambariuose: Spalvingai dekoruotuose kambariuose yra televizorius, kondicionierius, vonios reikmenys, balkonas.

Poovar Island Resort 4* »

pusryčiai, superior land cottage tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1049 EUR

Įsikūręs Keraloje Indijoje. „Poovar Island Resort“ viešbutis yra visiškai pritaikytas svečiams kurie nori pasiilsėti mažame rojaus kampelyje. Viešbutyje galima mėgautis: Ajurvedinėmis paslaugomis, sūkurinėmis voniomis, baseinu, Wifi, privačiu paplūdimiu. Visi kambariai yra patogūs, kas užtikrina nepaprasta jaukumo jausmą. Taip pat viešbutis siūlo visą poilsinių pramogų sąrašą, tarp jų ekskursijos, motorinės valtys, jogos klasė, stalo tenisas.

Taip pat viešbutis teikia Ajurvedines paslaugas, kuriose klientas gali atsipalaiduoti ir pasiilsėti. Svečias taip pat gali išsirinkti iš siūlomų procedūrų tas kurias jis nori ir kurių galvoja, kad jam reikia. Procedūras galima rinktis iš šių: kūno imuniteto terapija, kūno svorio metimo programa, dietos programa, jogos ir meditacijos programa, kūno atjauninimo programa, streso malšinimo terapija.

Abad Turtle Beach Resort 4* »

pusryčiai, beach cottage tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1116 EUR

Įsikūręs Keraloje Indijoje. „Abad Turtle on the Beach Resort“ viešbutis yra puikiai skirtas svečiams kurie nori ramaus ir atpalaiduojančio poilsio. Viešbutis pasižymi puikia darbuotojų komanda, kuriems svarbiausia svečių lūkesčių įgyvendinimas ir kokybiškos paslaugos. Šiame viešbutyje galima mėgautis tokiomis paslaugomis, kaip: Wifi, privačiu paplūdimiu, baseinu, kasdieniu patalpų tvarkymu. Viešbučio kambariai pasižymi prabanga, patogumu kas suteikia ramybę.

Taip pat viešbutis siūlo Ajurvedines paslaugas, kuriose klientas gali pamiršti savo rūpesčius ir atsipalaiduoti. Svečias gali pasirinkti procedūras pagal savo poreikius ir norus. Ajurvedos paslaugų menių sudaro: atpalaiduojantis masažas, masažas su karštais akmenimis, atjauninimo programa ir kūno valymo terapija. Tai klientui suteikia garantuotą poilsį ir ramybę.

Somatheeram Ayurveda Resort 4* »

pusryčiai, kerala house standard AC tipo kambarys

Kelionės kaina asmeniui nuo 1276 EUR

Įsikūręs Keraloje, Indijoje. “Somatheeram Ayurveda Resort“ viešbutis yra puiki vieta atsipalaiduoti ir pasinerti į ramybės oazę. Teritorija pasižymi žaluma kurioje galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti Indijos gamta. Taip pat viešbutis pasižymi tuo, kad pirmasis Indijoje pradėjo teikti Ajurvedines paslaugas. Viešbutis siūlo visus pagrindinius patogumus, kas maloniai nuteikia svečius. Visi svečių kambariai yra patogūs, kas užtikrina puikiai nuotaiką.

Taip pat viešbutis siūlo Ajurvedines paslaugas kuriose svečias galės atsipalaiduoti ir pailsėti. Ajurvedinis centras yra sudaręs programas kurias svečias gali pasirinkti pagal savo poreikius, norus. Paslaugos apima atjauninimo terapija, kūno valymo terapija, lieknėjimo programą ir streso valdymo terapija.

Kelionės užsakymas

Nuo
923

+ skrydis nuo: 560 visiems su skrydžiu: 1483
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Indijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pietų Indijos turas
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Indija: poilsio ir ajurvedos harmonija Keraloje (7n/14n/21n)
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Klasikinė Indija su poilsiu Goa / Kerala
Indija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.