Pažintis su Italija

Kelionės akcentai

 • Roma  Italijos sostinė paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam, dažnai girdime šį miestą vadinant „amžinuoju miestu“ arba „muzieju po atviru dangumi“.
 • Venecija – Adrijos karalienė, vienas pasaulinės kultūros stebuklų, marmuro, vandens ir oro pasaka, fantazija ant vandens...
 • Pompėja: svarbus senovės Italijos miestas, 79m. sugriautas išsiveržusio Vezuvijaus ugnikalnio ir tik 18a. atrastas po storu pelenų sluoksniu. Šiandien Jus galite pasivaikščioti antikiniame mieste, kuriame pamatysite kaip gyveno senovės romėnai.
 • Florencija:Tai nuostabaus grožio miestas, kur bepasisuktumėt išvysite senovinius pastatus, gerai žinomus meno kūrinius. Senamiestis yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.
 • Vatikanas - galėsite aplankyti ir pasigrožėti pasaulyje gerai žinomais muziejais, didingomis meno kolekcijomis. 
Nuo510
2022 05 28 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 180
su skrydžiu: 690
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Puiki galimybė per 7 dienas aplankyti populiariausius Italijos miestus: Veneciją, Florenciją, Pompėją su Neapoliu ir pasivaikščioti po nykštukinę valstybę – San Mariną. Italija - tai meno, kultūros, mados bei gastronomijos sostinė. Sakoma, kad viename kvadratiniame Italijos teritorijos kilometre yra daugiau meno šedevrų negu bet kokiame kitos šalies tokiame pačiame plote. Ši šalis turi daugiausia pasaulyje UNESCO saugomų paveldo objektų.

 

Skrydžiai (Ryanair):

 

Vilnius 21:10 – 22:50 Roma ( Čampino) / Roma ( Čampino) 17:05- 20:45 Vilnius 

1
diena
VILNIUS - ROMA
Sveiki atvykę į Romą, Italijos sostinę! Tai didžiulis turizmo centras, apdovanotas daugybe antikinių ir viduramžių paminklų, turtingais muziejus, jaukiais restoranėliais, manieringa kultūra ir išskirtine istorija. Atvykus jus pasitiks mūsų atstovas. Pervežimas į viešbutį.

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite: Piazza Navona, Panteon, Piazza Venezia, Koliziejų, Romos forumus. Vakare laisvas laikas. Norintys galės pailsėti viešbutyje arba turėsite galimybę užsisakyti papildomą ekskursiją po naktinę Romą*. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
ROMA – POMPĖJA* – NEAPOLIS* – ROMA (pusryčiai)
Šiandien jūsų laukia laisvas laikas. Už papildomą mokestį galite keliauti į dienos išvyką po Neapolio ir Pompėjos miestus. Didysis miestas Pompėja, paliks nepamirštamą įspūdį ir nukels jus į senovės Romos laikus. Čia susipažinsite su turtinga senove ir puikiais pompiečių kūriniais, kurie buvo populiarūs pirmaisiais amžiais iki Kristaus. Neapolis – ne tik picos „Margarita“ tėvynė, bet tikras gurmanų rojus, kur galima pasigardžiuoti šviežiomis jūros gėrybėmis, o po to įsiamžinti Vezuvijaus ugnikalnio fone. Grįžimas į Romą ir nakvynė viešbutyje.

3
diena
ROMA – PIZA* (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Vatikano muziejus su rusiškai  kalbančiu gidu. Šventojo Pauliaus katedra. Pervežimas į Toskanos regioną. Pageidaujant galima  pasirinkti papildoma  ekskursiją į istorinį Pizos miestą. Apgyvendinimas viešbutyje netoli Montecatini – Terme. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
FLORENCIJA – SIENA* – SAN DŽIMINJANAS* – MONTEKATINI TERME (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas Montecatini Terme arba papildoma ekskursija į Sienos ir San Džiminjano, gražus, ilgą istoriją turintis miestus. Daugelis mano, kad Siena yra kerinti Toskanos vieta: čia pirmą kartą Italijoje buvo sukurta miesto pėsčiųjų zona. Istorinį miesto centrą, pastatytą ant trijų Terzi kalvų, patogų „atrasti“ pėsčiomis: už kiekvieno kampo laukia maloni staigmena.

San Džiminjanas – viduramžių dvasią išlaikęs miestelis Toskanos regione. Šiame miestelyje iki šiol nėra pastatyta jokio modernaus pastato. Dėl išlaikytos viduramžių architektūros San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Pakeliui iš Sienos į San Džiminjano apsilankymas Toskanos ūkyje su galimybe paragauti ir įsigyti tipiškų regioninių produktų ir papietauti. San Džiminjanas miestas, pastatytas ant kalvos (aukštis - 334 m), iškilusios virš Elsos upės slėnio. Iš 72-jų XI–XIII amžių bokštų, simbolizavusių čia gyvenusių didikų šeimų galią ir turtus, išliko tik 15. Tačiau net ir jie tarsi magnetas traukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Grįžimas į Montecatini Terme. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
FLORENCIJA – BOLONIJA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Italijos perlu vadinamą Florenciją. Neįmanoma neįsimylėti šio Renesanso lopšio. Nuo seno dariusi įtaką Europos menininkams ir kultūros veikėjams ji iki šiol išlaikė meno įkvėpėjos vardą. Pasivaikščiosite po žymiąją Sinjorijos aikštę, gotikinę Santa Marijos del Fiorė katedrą ir Santa Croce baziliką, kurioje ilsisi šio miesto įžymybių palaikai. Laisvas laikas, o norintys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Uficių galeriją*. Tai vienas seniausių ir garsiausių pasaulio meno muziejų, kuriame galima grožėtis žymiausiais paveikslais pasaulyje.

Po pietų išvyksite į Boloniją, esančią viename mažiausių Italijos regionų Emilijoje – Romanijoje. Muzikoje Bolonija vadinama „sena dama“ ir tai visiška teisybė. Tačiau Italijoje Bolonija sugeba išlikti amžinai jauna. Čia 1088 m. įkurtas seniausias Europoje universitetas, todėl šis miestas nuo senų laikų yra svarbus akademinio gyvenimo centras. Tokios aplinkybės nuo pat viduramžių formavo savitą miesto gyvenimą ir užtarnavo jam „išsilavinusios Bolonijos” vardą. Šis miestas – tai atversta knyga, kurios gatvės, bokštai ir arkados mums pasakoja turtingą miesto istoriją. Pasivaikščiosite su gidu po Boloniją, kuri garsėja savo svyrančiais Garisenda ir Asinelli bokštais, kurie yra paminėti net Dantės „Dieviškojoje komedijoje“. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Emilijos-Romanijos regione.

6
diena
VENECIJA
Po pusryčių jūsų laukia kelionė į Veneciją – vieną gražiausių pasaulio miestų. Pažintinė ekskursija, kurios metu pamatysite Šv. Morkaus aikštę, baziliką bei varpinę, kuri yra aukščiausias Venecijos pastatas. Taip pat galėsite aplankyti stiklo meistrų dirbtuves, susipažinti su jų darbu ir įsigyti autentiškų Venecijos stiklo dirbinių. Ir žinoma, nepamirškite gondolų, kurios sukuria ekskliuzyvinį vandens transporto vaizdą! Po ekskursijos jūsų lauks pervežimas į Riminio miestą. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
RIMINIS – SAN MARINAS – RIMINIS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje jūsų lauks kelionė į vieną seniausių ir mažiausių valstybių Europoje – San Mariną, kurį galima pamilti iš pirmo karto. Italijos kaimynystėje esanti senovinė respublika ryžtingai stovi ant žymiosios Rocca kalvos. Ir pasigirti jis turi kuo. San Marinas patrauks dėmesį istorinėmis miesto gatvelėmis ir jose įsikūrusiomis mažomis parduotuvėlėmis, prekiaujančiomis įvairiais suvenyrais bei firminiais šios miniatiūrinės valstybės gėrimais. Atvykę čia būtinai pasivaikščiokite po San Mariną, ne vieną amžių skaičiuojančias senąsias gynybines tvirtoves. Nakvynė viešbutyje Riminio mieste.
8
diena
ROMA – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
Nuo510
2022 05 28 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 180
su skrydžiu: 690

Apie Italiją

Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Italija apima bato (aulinuko) formos pusiasalį ir dvi dideles salas Viduržemio jūroje: Sardiniją ir Siciliją, bei daug mažesnių (tarp jų žymesnės - Elbos, Kaprio salos). Šiaurėje šalis remiasi į Alpes, kur ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Nepriklausomos San Marino ir Vatikano valstybės yra anklavai Italijos teritorijoje.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Italiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:
3* - su pusryčiais - 510 eur + skrydis nuo 180 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 7 nakvynės ( 2 nakvynės – Romoje; 2 nakvynės Montekatini Terme regione ; 1 – Emilijos-Romanijos regione; 2 navynės – Rimini) 3* viešbučiuose, su pusryčiais (vakarienė už papildomą mokestį);
 • Grupiniai oro uostai pervežimai (iš Flumicino ir Ciampino oro uostų);
 • Kelionė pagal programą patogiu autobusu;
 • Rusiakalbis kelionės vadovas turo metu;
 • Ekskursijos Romoje, Florencijoje, Venecijoje, Vatikane su rusiakalbiu gidu;
 • Pasivaikščiojimas su grupe San Marine;
 • Svarbu: apgyvendinimas įskaičiuotas yra ne miestų centre o priemiesčiuose, už papildomą priemoką galima paprašyti viešbučio miesto centre.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Turas po naktinę Romą – 30 EUR;
 • Įėjimo bilietai į Vatikano muziejų – 30 EUR (įėjimas be eilės, ausinės, koplyčia ir šventro Petro Bazilika);
 • Ekskursija į Sieną ir San Džiminjanas – 60 EUR;
 • Ekskursija į Pizą – 45 EUR;
 • Ekskursija Neapolis-Pompėja – 65 eurai;
 • Įėjimo biletas į Pompėji – 16 EUR;
 • Ekskursija į Uficių galeriją – 42 EUR;
 • Pasiplaukiojimas Gondola – 15 EUR Giudecca kanale, 30 EUR didžiajame kanale;
 • Ausinės 15 EUR savaitei;
 • Papildomi mokesčiai viešbučiose Romoje – 6 EUR už naktį, Montecatini Terme – 1-2 EUR už naktį, Bolonija - 1,5 EUR už naktį, Riminis 2 EUR už naktį;
 • Arbatpinigiai;
 • Galima papildomai užsisakyti: Viešbučius Romos centre – už 70 EUR p.p (naudoja Porto Maggiore arba Igea);
 • Triviečio kambario nuolaida 10 EUR;
 • Vakarienė (HB) – 90 EUR;
 • Priemoka už vienvietį 200 EUR.

Pastabos

 • Jei skrydis atgal po 15 val., klientai norintys apsistoti viešbutyje prieš pervežimą į oro uostą, turi užsisakyti vėlyvą išsiregistravimą. Jei tokios rezervacijos nėra, klientai gali sumokėti papildomai vietoje, priklausomai nuo užimtumo.
 • Turistams neleidžiama laukti pervežimo viešbučio fojė, gali daiktus pasidėti bagažo saugykloje. Nesant rezervacijos ir turistams nesutinkant laikytis aukščiau nurodytos taisyklės, jiems suteikiamas pervežimas į oro uostą ryte.

Kelionės užsakymas

Nuo
510

+ skrydis apie: 180 visiems su skrydžiu: 690
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Islandija – ledo ir ugnies žemė
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Romoje
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Italija: su vaizdu į septynius ežerus
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.