Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Ilsėsimės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
Nuo1428
2023 02 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 800
su skrydžiu: 2228
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Kolombas  02:10 - 15:15 (+1)

 

Kolombas – Stambulas 21:20 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės su kelionės vadovu arba savarankiškai pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – SIGIRIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradėsime pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vyksime į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage) (100 km, ~2,5 val.). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje (90 km, ~3 val.). Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos (15 km, ~30 min.), kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Vyksime į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Pietūs. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~45 min.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vyksime į Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasieksime labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pagal galimybes traukiniu vyksime į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Elos vaizdai. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.

7
diena
ELA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare – safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje šalia Jalos nacionalinio parko.

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime į Galės miestą (150 km, ~3 val.). Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsime įsitikinti patys. Sustosime pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 – 12
dienos
 PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.
13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su jūra ir vyksime į Kolombo oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo.

14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1428
2023 02 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 800
su skrydžiu: 2228

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Sergejus
2022-12-13
10
Gerai suplanuota ir sklandi kelionė. Gera vadovė. Graži gamta. Tikros atostogos kada poilsis kartu su pažintimi suteikia malonumą. Labai geri viešbučiai kelionės metu išskyrus Hikka tranz by Cinnamon, paskutinis viešbutis kažin ar ertas 3 žvaigždučių, Santechnika labai prasta, vonios kambarys pavargęs, senai prašo remonto, garso izoliacijos nėra. Gultai purvini ir net už pinigus jos niekas nevalo.
Laimonas
2022-11-16
10
Tai mano pirma kelione į tolimą šalį, tai viskas buvo aukštam lygi. Tikrai verta pamatyti Šri Lanką. Ir aišku geriau patikėti profesionalams, kad nenusivylti sala.
Laimonas
2022-11-12
10
Puikiai suorganizuota įspūdinga kelionė rūpestingos vadovės Marijos ir nuoširdaus, draugiško vietinio gido Kalos. Kelionės metu viešbučiai buvo parinkti puikiai.
Dovydas
2022-09-01
10
Viskas vyko sklandžiai, užsakant kelionę ir keliaujant. Nekilo mintys apie agentūros pakeitimą ar neteko gailėtis dėl kelionės krypties. Buvo neramu dėl žiniasklaidos aptarinėjamų neramumų šalyje, tačiau su prieš tai minėtais neramumais susidurti neteko. Kelionė įsimintina, patyrėme daug įspūdžių, kelionės metu, kelionės vadovei teko derintis prie skirtingų grupės narių norų, tačiau jai visuomet pavykdavo rasti tinkamą kompromisą. Pamatėme daug gyvūnų, šventyklų, ragavome labai skanių sulčių ir vaisių. Kelionę rekomenduotume, tikrai patiko.
Indrė
2022-08-30
10
Puikūs viešbučiai (išskyrus Trinco Blu), nuostabi kelionių vadovė Marija, ne per didelė grupė (tik nedarykite daugiau nei 20 žmonių), geras autobusas, gražūs lankytini objektai (išskyrus Safaris, nes gyvunai tik iš toli matosi). Neįtikėtinai žalia Šri Lanka savo gamtos grožiu, skaniu maistu ir šviežiais vaisiais nustebins kiekvieną.
Virginija
2022-03-21
10
Nuostabus vadovas Justas.. Nuostabūs bendrakeleiviai. Viskuo pasirūpinta. Geri viešbučiai ir skanus maistas. Beliko tik mėgautis. Nuostabi, tikrai ne paskutinė.
Asta
2022-03-21
8
Vadybininkų darbas puikus, greitai išsprendė iškilusis problemas. Kelionė labai įdomi, viešbučiai kelionės metu labai geri, neksitant vieno nesklandumo. Be įspėjimo buvo pakeistas poilsinės vietos viešbutis (prastas). Išsakius nepasitenkinimą, kitą dieną buvo pakeistas į geresnį, bet reikėjo papildomai susimokėti.
Jūratė
2022-03-09
10
Įspūdinga, nepamirštama kelionė, kurią rekomenduočiau visiems, o ypač mylintiems gamtą. Fantastiška šalis, visą laiką besišypsantys vietiniai gyventojai, pasakiškas oras, neapsakomas gamtos grožis, nuostabus vandenynas, skanus maistas ir begalė vaisių. Didžiausią įspūdį paliko drambliai, safaris po regioninį parką, Sigirijos ir Adomo kalnai, delfinai, povų šokiai, krokodilai, beždžionės, burundukai, nardymas su vėžliais, arbatų plantacijos, taip pat ir miestai, šventyklos, pasivažinėjimai tuk-tukais....Galima būtų tęsti ir tęsti. Viešbučiai visi labai, labai puikūs, ypač džiunglėse. Didelis Ačiū mūsų gidui Justui ir vietiniam gidui Arnoldui, Jūs puiki komanda.
Nijolė
2022-03-09
10
Puikios atostogos. Kelionė verta kiekvieno cento ir dar daugiau.
Rolandas
2022-03-04
10
Viskas labai gerai. Puikus vietinio gido ir mūsu gido Justo darbas. Puikus viesbuciai, puiki šalis, puikus bendrakeleiviai. Ačiū visiems. Iki nauju susitikimu.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina nuo 800 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 50 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~105 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 468 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Pasirinkus Jie Jie beach 4*, priemoka 468 EUR, Hikka Tranz by Cinnamon- 695 EUR, Riu Ahungalla - 730 EUR.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.

Apgyvendinimo variantai

JIE JIE BEACH HOTEL 4*  »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: deluxe room (32 kv.m, Ocean View)

2023.01.21; 2023.02.20; 2023.03.26; 2023.08.06; - 1428 Eur/asmeniui + skrydis

2023.10.09; 2023.10.22; 2023.11.12; 2023.11.25; - 1643 Eur/asmeniui + skrydis

2024.01.19; 2024.02.03; 2024.02.24; 2024.03.09; 2024.03.23; - 1970 Eur/asmeniui + skrydis

2024.07.14; 2024.08.10; - 1899 Eur/asmeniui + skrydis 

2024.10.19; 2024.11.02; 2024.11.15; - 2068 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Kolombo.

Viešbutis: Pagrindiniai šio viešbučio privalumai – nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą. Viešbučio kategorija šalyje – 4*. 

HIKA TRANZ BY CINNAMON »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: superior room (38 kv.m)

2023.01.21; 2023.02.20; 2023.03.26; 2023.08.06;  - 1762 Eur/asmeniui + skrydis

2023.10.09; 2023.10.22; 2023.11.12; 2023.11.25; - 2027 Eur/asmeniui + skrydis

2024.01.19; 2024.02.03; 2024.02.24; 2024.03.09; 2024.03.23; - 2432 Eur/asmeniui + skrydis

2024.07.14; 2024.08.10; - 2330 Eur/asmeniui + skrydis 

2024.10.19; 2024.11.02; 2024.11.15; - 2553 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Palei Šri lankos pietinę pakrantę įsikūrusiame viešbutyje „Hikka Tranz by Cinnamon“ siūlo erdvius numerius su balkonais bei 81 cm įstrižainės televizoriais. Čia taip pat įrengtas lauko baseinas bei nardymo centras „Padi“. Numeriuose įrengti oro kondicionieriai, yra patogiais baldais apstatyti balkonai, DVD grotuvai, plaukų džiovintuvai, seifai ir nemokami higienos reikmenys.

Riu Ahungalla 5 * »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: junior suite with partial sea view (38 kv.m)

2023.01.21; 2023.02.20; 2023.03.26; 2023.08.06; - 2062 Eur/asmeniui + skrydis

2023.10.09; 2023.10.22; 2023.11.12; 2023.11.25; - 2372 Eur/asmeniui + skrydis

2024.01.19; 2024.02.03; 2024.02.24; 2024.03.09; 2024.03.23; - 2846 Eur/asmeniui + skrydis

2024.07.14; 2024.08.10; - 2704 Eur/asmeniui + skrydis 

2024.10.19; 2024.11.02; 2024.11.15; - 2965 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Ant vandenyno kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo)

Viešbutis: Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje yra teminiai restoranai, veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose numeriuose yra  televizoriai, virduliai, o vonios kambariuose rasite nemokamų higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Viešbučio kategorija šalyje – 5*. 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1428

+ skrydis apie: 800 visiems su skrydžiu: 2228
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu Kelionių mugės nuolaidos
Pažintis su Centrine Meksika ir poilsis garsiajame Puerto Valjartos kurorte
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.