Paslaptingoji Sarema Estijoje 2d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės programa

diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją vaizdinga Baltijos jūros pakrante vadinama “Saulėtu krantu”. Kelionė į Virtsu uostą. Plaukimas keltu į Muhu salą. Ekskursija po Muhu ir Saremos salas. Muhu sala. Nuostabus salos peizažas: akmenų luitai, pelkės ir kadagynai. Šv.Kotrynos bažnyčia (XIIIa.) Liva gyvenvietėje, Koguvos etnografinis kaimas, kuriame apžiūrėsite vietos gyventojų sodybas ir rašytojo J.Smulo gimtąją sodybą - muziejų. Esant galimybei pasivaikščiosite prie Juigu skardžio (12m aukštis). Pravažiuosite seniausią salose Emu vėjo malūną. Vaike – Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į Saremos salą – didžiausią Estijos archipelago salą. Kelionė per Saremos salą.  Apžiūrėsite pačią didžiausią bažnyčią salose – Poide kirik. Toliau keliausite iki Anglos vėjo malūnų kalvos. Anglos kaimelyje, šalia vieškelio vėją gaudo penkių autentiškų malūnų sparnai.  Čia esančiame kultūros centre susipažinsite* su  vietiniais amatais, paskanausite duonos, pagamintos iš miltų, kurie sumalti vėjo malūnuose. Vėliau aplankysite vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Apžiūrėsite meteoritinį kraterį ir šalia jo įsikūrusį muziejų*, pasakojantį istoriją apie meteoritus. Dieną užbaigsite romantiškiausia vieta Saremoje – Pangos skardžiu. Čia nuo 21 m aukščio skardžio palydėsite saulę į jūrą.  Kelionė į Saremos sostinę Kuresarės miestelį.  Nakvynė viešbutyje.

diena

Pusryčiai.  Ekskursija po Kuresarės miestelį: aplankysite Saremos vyskupų pilį – tvirtovę*. Pilis statyta XIIIa.  Vaikščiosite pilies menėmis, menančiomis vyskupų gyvenimą, pakilsite į pilies apžvalgos aikštelę nuo kurios atsiveria vaizdas į apylinkęs. Tęsite pažintį su Kuresare: miesto parkas, Rotušė, “važnia” (saugykla – archyvas).  Laisvas laikas Kuresarėje. Vėliau į Sorvės pusiasalį. Akmenuotas Sorvės pusiasalis nusidriekęs apie 30 km į jūrą pietvakarinėje salos dalyje. Sako, jog giedrą dieną nuo pusiasalio matosi Latvijos krantai. Pageidaujantys galės pakilti į Sorvės švyturio* apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nepakartojama apylinkių panorama. Prieš palikdami salą lankysite vietos ūkininkus gaminančius įvairiausių skonių garstyčias ir padažus. Ragausite, o patikusias galėsite ir nusipirkti lauktuvių. Išvykimas į Kuivastu uostą. Grįžimas į žemyną. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km.

Apie Estiją

Valstybė šiaurės Europoje, viena iš Baltijos šalių. Ribojasi su Latvija (pietuose) bei Rusija (rytuose). Bendras sausumos sienų ilgis – 633 km. Baltijos jūra skalauja Estijos krantus vakaruose, šiaurėje Suomių įlanka, pietvakariuose – Rygos įlanka. Šalis įžymi savo  senoviniais žavingais miestais, nepaliestais Europos laukais, šiuolaikiniais viešbučiais ir populiariais kurortais, dideliais pramogų centrais, įdomiais naktiniais

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelto Virtsu – Kuivastu – Virtsu bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 EUR.
Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Estijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Neregėta Estija 3 d.
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala - Ryga - Rundalė
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji metai Saremos saloje
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.