Turkija: orient Extra

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Turkija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Turkija: orient Extra

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svarbiausios Turkijos vietos vienos kelionės metu
  • Senovės miestų griuvėsiai
  • Stambulas – didžiausias Turkijos miestas
  • Plaukimas laivu Bosforo sąsiauriu
  • „Turkiška naktis” viename iš Kapadokijos urvų
  • Požeminio Kaymaki miesto lankymas
  • Į kainą įskaičiuotas maitinimas du kartus per dieną
  • Keltas per Dardanelų sąsiaurį

Programa

 • 1 DIENA

  ANTALIJA

  Tiesioginis skrydis į Antaliją. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

 • 2 DIENA

  PAMUKALĖ – HIERAPOLIS (atstumas - apie 430 km)

  Pusryčiai. Kelionė autobusu į Pamukalę, vadinamą medvilnės tvirtove, vieną iš nuostabiausių gamtos stebuklų. Pasivaikščiojimas po baltas kalkių terasas, įtrauktas į UNESCO sąrašą. HIERAPOLIO - miesto, įkurto Pergamo karaliaus Eumeno II apie II a. pr. m. e. - griuvėsių lankymas. Čia iki šiol išlikęs teatras. Kelionė autobusu į viešbutį Efeso apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

 • 3 DIENA

  EFESAS – SELČIUKAS – PERGAMAS (atstumas – apie 180 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas EFESE, viename didžiausių ir geriausiai išsaugotų senovės miestų. Miesto griuvėsių apžiūra: Arkadijaus kelias, Celso biblioteka, teatras, pirtys, daugybė šventyklų bei įžymiausi pastatai ir t. t. Kelionė autobusu į SELČIUKAS, koplyčios apžiūra. Tikima, kad būtent čia paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido Dievo Motina. Kelionė į PERGAMĄ, vieną žymiausių senovės pasaulio miestų, kuris buvo svarbus Viduržemio jūros regiono kultūros, prekybos ir medicinos centras. Apsilankymas įspūdinguose senovinio miesto griuvėsiuose: Akropolio ir Asklepiono. Kelionė autobusu į viešbutį Pergamo apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

 • 4 DIENA

  TROJA – STAMBULAS (atstumas – apie 530 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas TROJOJE, legendiniame karaliaus Priamo mieste. Troja yra Homero „Iliados”, kurioje autorius spalvingai aprašė Helenos ir Pario, taip pat graikų ir Trojos didvyrių likimą, veiksmo vieta. Miestas buvo užimtas apgaule – pasinaudojus Trojos arkliu. Garsiųjų senovės miesto griuvėsių, įrašytų į UNESCO paveldo sąrašą, aplankymas. Keltas per Dardanelų sąsiaurį. Kelionė per Trakiją - europinę Turkijos dalį, į Stambulą - vieną iš labiausiai intriguojančių pasaulio metropolijų, miestą, priklausantį dviem žemynams. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

 • 5 DIENA

  STAMBULAS

  Pusryčiai. Lankymasis STAMBULE: Šv. Sofijos soboras – Šventosios Išminties bažnyčia, garsiausias bizantijos laikų statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūros stebuklų. Apsilankymas senajame hipodrome, nuo kurio tiesiog ranka pasiekiama Mėlynoji mečetė - gražiausia ir geriausiai žinoma Stambule. Mečetė turi 6 minaretus, o jos sienos dekoruotos daugiau nei 20 tūkst. fajansinių žydros spalvos plytelių. Apsilankymas didžiausioje pasaulyje dengtoje prekyvietėje – Didžiajame turguje, kurio plotas užima 45 tūkst. m² ir kurio 4000-iuose parduotuvių galima įsigyti beveik viską. Plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Tai geriausias būdas atsipalaiduoti ir pažinti pakrantę. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, jis ir šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): „Stambulas naktį” – puiki proga pamatyti, kaip miestas gyvena naktį. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

 • 6 DIENA

  ANKARA (atstumas – apie 440km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apsilankymas Topkapi rūmuose – įspūdingame komplekse, daugiau kaip 380 metų buvusiame sultonų rezidencija ir administraciniu centru. Kelionė autobusu į ANKARĄ – Turkijos sostinę. Anksčiau šis miestas buvo žinomas dėl gyvulininkystės bei kriaušių ir vynuogių sodų, dabar miestas yra svarbus šalies prekybos ir pramonės centras. Miesto istorija ilga ir spalvinga, todėl jame netrūksta lankytinų vietų. Apsilankymas Atatiurko - savo šaliai atsidavusio šiuolaikinės Turkijos valstybės kūrėjo - mauzoliejuje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

 • 7 DIENA

  KAPADOKIJA (atstumas – apie 300 km)

  Pusryčiai. Kelionė į KAPADOKIJĄ, garsėjančią mėnulio kraštovaizdžiu, požeminiais miestais ir uolose išskobtomis šventovėmis. Sustojimas ant Uchisaro kalno, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į Kapadokiją. Apsilankymas Göreme - muziejuje po atviru dangumi, didžiausiame ir įdomiausiame vulkaniniame tufe iškaltų šventovių komplekse. Bažnyčių interjerai dekoruoti nuostabiomis freskomis, kurių dauguma nutapytos XI a. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė. Vakare - šaunus pasilinksminimas „Turkiškos nakties”, kuri bus surengta viename iš Kapadokijos urvų, metu. Ši programa siūlo turtingą meninę programą, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Nakvynė.

 • 8 DIENA

  KAPADOKIJA

  Pusryčiai. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje) skrydis balionu virš Kapadokijos. Gėrėjimasis iš aukšto pasakišku kraštovaizdžiu. Apsilankymas požeminiame Kaymaklio mieste, kuris buvo įkurtas apie IV a. pr.m.e. ir siekia 35 m gylį. Mieste yra arti šimto tunelių, kuriuose galima rasti gyvenamąsias patalpas, virtuves, sandėliukus, bažnyčias, arklides – visa tai iškalta vulkaninės kilmės uolose. Viduje stebina puiki ventiliacija - net pačiame žemiausiame lygyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

 • 9 DIENA

  KONIJA – ANTALIJA (atstumas – apie 540 km)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į KONIJĄ, vieną iš religingiausių ir konservatyviausių Turkijos regionų. Būtent čia susikūrė „besisukančių dervišų" ordinas. Ordino narių skiriamasis bruožas yra gebėjimas medituoti judesyje. Apsilankymas Mevlianos - ordino įkūrėjo – muziejuje. Muziejuje yra daugiau kaip 30000 rankraščių, atmenančių dar vienuolyno bibliotekos laikus, taip pat kilimų ir patiesalų iš XIII-XVIII a. Pervežimas į ANTALIJĄ. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

 • 10 DIENA

  ANTALIJA

  Pusryčiai. Laisvalaikis poilsiui. Galimybė pasinaudoti papildoma ekskursija (už papildomą mokestį vietoje): „Kruizas Manavgat upe”, kurios metu galite pamatyti nuostabius Manavgato krioklius ir apsilankyti vietiniame turguje. Pietūs įskaičiuoti į kainą. Grįžimas į viešutį, vakarienė ir nakvynė.

 • 11 DIENA

  ANTALIJA

  Pusryčiai. Laisvalaikis poilsiui. Vakarienė ir nakvynė.

 • 12 DIENA

  ANTALIJA

  Pusryčiai. Išsiregistravimas ir pervežimas į Antalijos oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Šeš, Bal 25Treč, Geg 6 10+
2020 gegužė
Šeš, Geg 16Treč, Geg 27 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 6Treč, Birž 17 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Treč, Rugs 16 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 10Treč, Spal 21 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
599 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 11 nakvynių *** viešbučiuose esančiuose miestuose arba miestų apylinkėse: 4 Antalijoje, 1 Efese, 1 Pergame, 2 Stambule, 1 Ankaroje, 2 Kapadokijoje; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonia, oro kondicionavimu
  • maitinimas: 11 pusryčių, 11 vakarienių su programa
  • skrydis
  • pervežimai autobusu
  • lydintis atstovas

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, kruizas Bosforo sąsiauriu, „Turkiška naktis”, keltas per Dardanelų sąsiaurį: apie 205 EUR (vaikams iki 12 metų taikoma 50% nuolaida), arbatpinigiai: apie 18 EUR/asm.
  2. Vizos: Lietuvos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Turkiją, viza nereikalinga. Įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
  3. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Stambulas naktį: apie 25 EUR, skrydis oro balionu virš Kapadokijos: apie 200 EUR, kruizas Manavgat upe: apie 35 EUR.
  4. Kurban Bairam šventės metu kai kurie muziejai ir mečetės yra uždaryti turistams.
UP
Išskleisti kelionių paiešką