Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapalyje

Kelionės akcentai

 • Palydėsime saulę žvelgdami į ilgiausią tikmedžio tiltą pasaulyje Mandalėjuje
 • Žavėsimės seniausiomis ir įspūdingiausiomis šventyklomis Bagane
 • Plaukiosime tarp neįprastų pomidorų daržų ant Inlės ežero
 • Susipažinsime su keliomis Mianmaro etninėmis gentimis
 • Mėgausimės ramiu poilsiu balto smėlio Ngapalio paplūdimyje
Nuo1690
2021 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 850
su skrydžiu: 2540
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Iš lotoso žiedų audžiamas šilkas, saldus palmių vynas, turguose parduodami safyrai ir rubinai, plaukiojantys vaismedžių sodai, didžiausia pasaulyje knyga, auksinio popieriaus dirbtuvės, ant polių įsikūrę Inlė ežero kaimeliai – kerintys Mianmaro šalies burtažodžiai lydėsiantys įspūdžių kupinos kelionės metu. Šioje, iš pirmo žvilgsnio tolimoje Pietryčių Azijos valstybėje, nustebins ne tik broliškai nusiteikę gyventojai, bet ir valstybinės Mianmaro vėliavos spalvos: geltonos, žalios ir raudonos spalvos juostos simbolizuoja vienybę, taiką ir drąsą. 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

ASTRA

 

Mianmaras jau daugelį metų buvo mano svajonė. Šalis, kurioje autentika dar nesudrumsta turistų, fotoaparatų blyksčių ir nepasotinamo pinigų troškimo. Vos prieš kelerius metus pasauliui duris atvėręs Mianmaras mane pakerėjo, žmonių istorijos privertė susimąstyti apie pasaulį, kuriame gyvename. Šią kelionę rekomenduoju tiems, kurie pasiilgo nepaliestos egzotikos, nuoširdžių žmonių ir tikro gyvenimo. Pamatykite Mianmarą anksčiau, nei čia suplūs visas pasaulis.

Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo gyventi į Tailandą. Kaip pati sako, metai, kuriuos praleido Pietryčių Azijoje, buvo naudingiausia gyvenimo pamoka, apvertusi gyvenimą ir pasaulio supratimą aukštyn kojom. Dirbdama kelionių vadove Tailande, Kambodžoje ir Mianmare Astra taip pamilo Aziją, jog po penkerių metų gyvenimo svetur grįžo į Lietuvą, kur šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre. Laisvu laiku Astra rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į Butaną, Nepalą, Pietų Korėją, Kambodžą ir Mianmarą

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Jangonas 20:55 – 10:05 (+1)

 

Jangonas – Stambulas 23:25 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25*

 

1
diena
VILNIUS – BANKOKAS
Skrisite iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule arba Helsinkyje. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“ arba ,,Finnair'', tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.
2
diena
BANKOKAS – JANGONAS
Bankoke lauks persėdimas ir skrydis iki Jangono. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, kuris anksčiau buvo žinomas Rangūno vardu. Čia klesti religijų įvairovė: budistinės ir hinduistinės šventyklos, mečetės bei bažnyčios stovi viena šalia kitos. Jangone gausios atvykėlių iš Indijos ir Kinijos bendruomenės. Šalia Jangono ir Bago upių įsikūrusiam miestui didelę įtaką padarė kolonijinis laikotarpis, kuris atsispindi ir miesto išplanavime. Atvykusius į Jangono oro uostą mus pasitiks kelionės vadovė ir vietiniai partneriai. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Jangone.
3
diena
JANGONAS – MANDALĖJUS (pusryčiai)
Šiandien mūsų laukia nepamirštama pažintis su didžiausiu Mianmare – Jangono – miestu (5,16 mln. gyventojų). Ekskursiją pradėsime apie 7:00 val. ryto. Visų pirma lankysimės 6 a. įkurtoje Švedagono pagodoje (Shwedagon Pagoda), kuri dar žinoma „Auksinės pagodos“ vardu. Tai vienas pagrindinių Mianmaro religinių centrų. Šios budistinės šventyklos įkūrimo legenda byloja, jog Švedagono pagoda iškilo ant aštuonių garbingiems vietos vienuoliams padovanotų Budos plaukų. 

Vėliau vyksime į Jangono traukinių stotį (Yangon Train Station), garsėjančią žiediniu geležinkeliu – tai vietinis traukinių tinklas, išsiraizgęs metropolio ir jo priemiesčių teritorijoje. Įsėdę į traukinį, vėliau išsilaipinsime Kyeemyindine stotyje (Kyeemyindine Station), esančioje vakarinėje Jangono miesto dalyje.

Apsilankysime Viktorijos laikų stiliaus „Strand“ viešbutyje (Strand Hotel), pastatytame 1901 m. – čia mūsų lauks kavos pertraukėlė. Vėliau trumpai pasivaikščiosime generolo Maha Bandulos parke (Maha Bandoola Park), kurį puošia Nepriklausomybės monumentas – milžiniškas obeliskas saugomas dviejų mitinių liūtų statulų. Po to lankysimės „Waziya“ kino teatro gatvelėje (Waziya Cinema Street), įkurtoje už „Waziya“ kino teatro esančiame galiniame praėjime, tarp 33-ios ir 34-osios gatvių. Pervežimas į Jangono oro uostą ir skrydis į Mandalėjų. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

4
diena
MANDALĖJUS – SAGAINGAS – AMARAPURA – MANDALĖJUS (pusryčiai)
Mandalėjus – tai gan jaunas miestas, šiandien žinomas kaip paskutiniųjų Mianmaro karalių, kurie buvo uolūs budizmo pasekėjai, valdyta sostinė. Apie 7:30 val. išvyksime iš viešbučio ir lankysimės kiek neįprastoje vietinėje prekyvietėje – Mandalėjaus geležinkelio turguje (Mandalay Railway Market), įsikūrusiame tiesiog ant geležinkelio bėgių, kuriais vis dar kursuoja traukiniai. Čia daugiausiai parduodamos daržovės ir vaisiai, o prekeivių balsus kartas nuo karto pertraukia pravažiuojantis traukinys.

Po to užsuksime į arbatinę. Mianmare, kaip ir daugelyje kitų Azijos šalių, arbatos gėrimas yra neatsiejama kiekvieno gyventojo kasdienybės, o taip pat ir visos šalies kultūros, dalis. Įdomu tai, jog Mianmare arbata yra ne tik geriama, bet jos lapeliai dedami ir į salotas ar tiesiog valgomi atskirai, o šioje šalyje užauginta arbata laikoma viena geriausių visame pasaulyje.

Vėliau lankysimės Šveinbino vienuolyne (Shweinbin Monastery). Jis išsiskiria be galo detaliais tikmedžio raižiniais, o centrinė vienuolyno dalis didingai stūkso iškilusi ant medinių polių. Šis vienuolynas pastatytas kruopščiai besilaikant geriausių Mianmaro šventovių architektūros tradicijų.

Po to vyksime į netoliese plytintį Sagaingo miestelį, garsėjantį budistinių šventyklų gausa. Lankysimės 14 a. įkurtoje Sun U Ponja Šino pagodoje (Soon Oo Ponnya Shin), stovinčioje ant „Varlių kalno“. Vėliau išvysime budistinę „30-ies olų šventyklą“ (Umin Thonse Pagoda), 17 a. pastatytą Sagaingo kalno viršuje. Šią pusmėnulio formos šventyklą puošia net 45-ios reljefinės Budos skulptūros, išsirikiavusios įspūdinga eile, pasiekiama pro trisdešimt įėjimų.

Vėliau vyksime į buvusią šalies sostinę Amarapurą, šiandien tapusią Mandalėjaus miesto dalimi. Pravažiuosime pro Amarapuroje esantį Maha Gandajono vienuolyno (Maha Gandayon Monastery) kompleksą (20 a. pr.), kuriame įsikūrę seniausios budistinės mokyklos – Theravados – filosofija sekantys vienuoliai. Po to vyksime prie ežerą juosiančio U Peino tilto (U Pein Bridge). Šis, 1,2 km ilgio tiltas, pastatytas 19 a. vid., laikomas seniausiu išlikusiu tikmedžio tiltu pasaulyje. Iš laivo pasigrožėsime besileidžiančia saule. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

5
diena
MANDALĖJUS – MINGŪNAS – MANDALĖJUS (pusryčiai)
Šiandien lankysimės Švečiaungo šventykloje (Shwekyaung) – tai unikalus medinės mianmarietiškos architektūros pavyzdys, sukurtas karaliaus Mindono valdymo metu. Ši šventykla – buvusi karališkųjų apartamentų dalis bei paties valdovo Mindono mirties vieta. Po to vyksime į Kutodavo pagodą (Kuthodaw), kurioje saugoma didžiausia pasaulyje knyga – budistinis Tripitakos kanonas birmiečių kalba. Vėliau laukia pažintis su auksinio popieriaus, kurį taip mėgsta piligrimai, gamyba ir plaukimas laivu Ajejarvadės upe į Mingūną. Lankysimės Mingūno šventykloje (Mingun Temple). Išvysime didžiausią pasaulyje skambantį varpą, žinomą Mingūno varpo vardu (Mingun Bell). Jis sveria daugiau nei 90 tūkst. tonų. Lankysimės netoliese esančioje Sinbjumė pagodoje (Hsingyume Pagoda), suprojektuotoje pagal švento budistams kalno – Meru – modelį. Grįžimas į Mandalėjų. Nakvynė viešbutyje Mandalėjuje.

6
diena
MANDALĖJUS – POPOS KALNAS – BAGANAS (pusryčiai)
Šiandien laukia pervežimas į Baganą (~ 5 val.), pakeliui sustojant prie Popos kalno. Norintys turės galimybę užkilti laiptais į kalno viršūnę. Vėliau tęsime šiandienos kelionę į Baganą. Pakeliui sustosime palmių vyno gamykloje. Šis vynas gaunamas iš fermentuotų palmių žiedų sulčių. Norėdami juos pasiekti, žiedų rinkėjai turi užkilti net į 40–50 m aukštį. Palmių vynui būdingas saldus skonis ir intensyvus kvapas. Nakvynė viešbutyje Bagane.
7
diena
BAGANAS (pusryčiai)
Baganas – nuostabaus grožio griuvėsių miestas, pirmoji karališkoji Mianmaro sostinė, kur 11 a. klestėjo Theravados budizmas. Šią dieną pradėsime lankydamiesi Njaung U turguje (Nyaung U Market), įsikūrusiame Bagano prieigose esančiame kaimelyje. Vėliau lankysimės netoliese esančioje Švezigono pagodoje (Shwezigon), po to vyksime į Gubjauki šventyklą (Wekkyin Gubyaukkyi), kurios architektūroje vyrauja indiško stiliaus bruožai. Po to vyksime į raudonaplytę Sulamunio pagodą (Sulamuni) bei į Dhamanjangji šventyklą (Dhammanyangyi), kuri yra pati didžiausia visame Bagane. Po to lankysimės Anandos šventykloje, kurioje išvysime keturias stovinčių Budų statulas, atsisukusias į visas pasaulio šalis. Vėliau vyksime į Tatbjinju šventyklą (Thatbyinnyu) – aukščiausią Bagano monumentą. Dieną užbaigsite grožėdamiesi saulėlydžiu iš Bagano apžvalgos bokšto. Nakvynė viešbutyje Bagane. 

8
diena
BAGANAS – HEHAS – INLĖ (pusryčiai)
Pervežimas į netoliese esantį oro uostą, iš kur laukia skrydis į Hehą (Heho). Nusileidę oro uoste, sėsime į autobusą ir keliausime link Inlės ežero, ant kurios praleisime dvi naktis. Aplink ežerą įsikūrę apie 70 tūkst. žmonių, susitelkusių keturiose pagrindinėse gyvenvietėse. Dauguma jų verčiasi ūkininkaudami ir gyvena ant polių iškeltuose mediniuose/bambukiniuose nameliuose. Lankysimės Ngapečungo vienuolyne (Ngapechaung Monastery), pastatytame ant Inlė ežero prieš daugiau nei 200 metų, bei didžiausiame Inlė ežere Ivamos kaimelyje, esančiame vakarinėje ežero pusėje. Po to lankysimės Phaungdav U pagodoje (Phaungdaw Oo Pagoda), kurioje kiekvienais metais vyksta iškilmingas 18 dienų trukmės budistinis festivalis. Jo metu po visą ežerą plukdomi keturi šventykloje saugomi Budos atvaizdai. Vyksime į Inpavkono kaimelį (Inpawkhon), kuris garsėja šilko audimu. Nakvynė viešbutyje Inlė.

9
diena
INLĖ (pusryčiai)
Ryte lankysimės vietiniame turguje, kur galėsime pajusti vietinę dvasią bei išvysti kasdienį gyvenimą. Po apsilankymo turguje vyksime į Indeino kaimelį, esantį į Vakarus nuo Inlės ežero. Lankysimės kaimelį garsinančiose budistinėse šventyklose, o vėliau plauksime kanojomis į Minetauko kaimelį (Minethauk) ir lankysimės plūduriuojančių sodų plantacijoje. Nakvynė viešbutyje Inlė. 
10
diena
INLĖ – HEHAS – NGAPALIO PAPLŪDIMYS (pusryčiai)
Pervežimas į Heho oro uostą. Skrydis į Ngapalio paplūdimį, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje, Rachinų valstijoje. Sakoma, jog šiam paplūdimiui vardą davė vienas italas, kuris, pasiilgęs namų, dalinosi prisiminimais apie gimtąjį Neapolio miestą. Tai viena gražiausių Rachinų valstijos pakrantės vietų. Pietinėje 7 km ilgio paplūdimio dalyje įsikūręs nedidelis žvejų kaimelis, o šiaurinę dalį puošia įmantrių formų uolos. Vienas gražiausių Azijoje, šis paplūdimys puikiai išlaikęs ramią atmosferą. Galėsime mėgautis šviežiomis jūros gėrybėmis, saulėlydžiais ir draugiškomis vietinių gyventojų šypsenomis, o palmių apsuptoje balto smėlio juostoje tikrai rasite jaukų kampelį geram poilsiui ir saulės vonioms. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

11 – 13
dienos
POILSIS NGAPALIO PAPLŪDIMYJE (pusryčiai)
Poilsis paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje Ngapalyje.

14
diena
NGAPALIO PAPLŪDIMYS – JANGONAS – BANKOKAS (pusryčiai)
Skrydis į Jangoną, iš kur lauks skrydis į Bankoką. 
15
diena
BANKOKAS – VILNIUS
Grįžimas į namo.
Nuo1690
2021 11 06 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 850
su skrydžiu: 2540

Apie Mianmarą (Birmą)

Mianmaras - didžiausia valstybė žemyninėje Pietryčių Azijoje. Šalis sausumoje ribojasi su Bangladešu, Indija, Kinija, Laosu ir Tailandu. Šalis yra Bengalijos įlankos ir Andamanų jūros pakrantėje. Iki 1989 m. šalis buvo vadinama Birma BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 676 578 km²Gyventojų skaičius - 54 836 483 gyventojai (2017 m.)Sostinė - Neipidas 1 160 242 gyventojai ( 2014 m.)Didžiausias miestas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapalyje

Loreta ir Romas
2019 03 05
10.0
Įdomi šalis, gyvenimo būdas, žmonės, istorija. Taip pat vienuolynas Mandalajuje ir balta šventykla kitame krante, Inlės ežeras, skrydis virš Bagano oro balionu. Kelionės vadovės Astros darbą vertinu labai gerai. Rekomenduoju savo draugams, bičiuliams.
Vida ir Karolis
2019 03 05
10.0
Didžiausią įspūdį paliko gamta ir žmonių gyvenimo būdas. Taip pat Bagono šventyklų parkas ir Inlės ežeras. Viskas buvo organizuota labai puikiai. Viešbučiai visos kelionės metu buvo normalūs, bet geriausi Inlės ežere ir Ngapali kurorte. Rekomenduoju visiems kas tik norėtų aplankyti Mianmarą ir ypač su kelionės vadove Astra.
Rūta ir Egidijus
2019 03 05
10.0
Netikėta atrasta graži ir įdomi šalis, Baganas, skrydis balionu, Inlės ežeras, Jangono pagoda. Viskas ok kelionės vadovo darbą Astros esame patenkinti tik pagyrimai, o vietinis gidas Astra valdo. Rekomenduoju draugams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Mianmarą (Birmą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Jangone, 2 nakvynės Mandalėjuje, 2 nakvynės Bagane, 2 nakvynės ant Inlės ežero, 4 nakvynės Ngapalyje);
 • Vietiniai skrydžiai (Jangonas – Mandalėjus, Baganas – Hehas, Hehas – Tandvė, Tandvė – Jangonas);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas, Bankokas – Jangonas, Jangonas – Bankokas, Bankokas – Vilnius (kaina nuo 850 EUR);
 • Mianmaro viza (~ 50 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 19 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~ 65 USD);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 500 EUR;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir nešikams (25 EUR), kuriuos surinks kelionės vadovas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Astra. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.

Kelionės užsakymas

Nuo
1690

+ skrydis apie: 850 visiems su skrydžiu: 2540
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su Birmos (Mianmaro) specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Majų civilizacijos pėdsakais: Gvatemala, Belizas, Meksika
Gvatemala
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pasakiškas Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujieji metai Mianmare: unikalios gentys ir auksinės šventyklos
Mianmaras (Birma)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.