NAUJIEJI METAI prabangiame kruize, aplankant JAE, Omaną ir Katarą! (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai

 • Naujuosius metus sutiksite prabangiame Costa Diadema laive.
 • Į kainą įskaičiuotas skrydis į Dubajų ir pervežimai.
 • 7 n. trukmės kruizinė kelionė, aplankanti JAE, Omano ir Kataro miestus.
 • Išskirtinė Naujametinė programa laive su prabangia vakariene.
 • 20h per parą maitinimas laive ir gaivieji gėrimai (vanduo, kava, arbata).
 • Galėsite dalyvauti laive organizuojamose prabangiose vakarienėse, šokių pamokose, degustacijose.
Nuo1384
2020 12 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 1984

Kelionės programa

Sutikite didžiąją metų šventę ypatingai! Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite net 4 skirtingus miestus tik kartą išsikrovę lagaminus. Nenutrūkstamos linksmybės laive su profesionalių artistų atliekamais šou, prabangi aplinka ir gurmaniškas maistas – tai ko reikia jūsų šventei.

Tuo pačiu dar aplankysite rekordus mušančius didmiesčius, puošniausias mečetes, Arabijos fiordus ir kitus didžiausią įspūdį paliekančius objektus.

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų , tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
DUBAJUS, JAE – KRUIZAS (pilnas maitinimas laive)
Atvykus į Dubajų pervežimas iki uosto. Registracija į laivą. Šią dieną turėsite galimybę savarankiškai susipažinti su Dubajumi. Per pastarąjį dešimtmetį Dubajus buvo smarkiai transformuotas į prabangų ir modernų megapolį, bet jis vis dar išlaiko ir savo paveldą, tad šioje kelionėje galėsite išvysti šio mišinio žavesį.

Pamatykite aukščiausią pastatą Burdž Chalifa, gerėkitės šokančių fontanų šou, atsipalaiduokite palmės formos paplūdimyje. Nakvynė kruize.

3
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną iki pietų dar turėsite galimybę pasigrožėti Dubajumi, o 14 val. išplauksite link Omano. Plaukiant kruizu pasigrožėkite jus supančiais vaizdais, mėgaukitės SPA paslaugomis ar saulės spinduliais atvirame denyje. Susipažinkite su savo naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

4
diena
MUSKATAS, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Muskate aplankykite Sultono Qaboos didžiąją mečetę. Ši mečetė yra viena didžiausių pasaulyje su nuostabiu meno kūriniu - šviestuvu ir vientisu kilimu, apimančiu visą maldos salę, kurios dydis 4300 kvadratinių metrų. Patariame pasivaikščioti Muskato senamiestyje ir užsukti į senąją turgavietę, kur kvapų, spalvų ir garsų derinys jums paliks neišdildomą įspūdį. Nakvynė laive.

5
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisite moderniame, pilname pramogų viešbutyje ant vandens. Dalyvaukite rengiamose sporto varžybose, šokių pamokose ar degustacijose. Pasimėgaukite masažais su vaizdu į Arabų jūrą, praleiskite smagiai laiką vandens zonoje ar tiesiog gėrėkitės vaizdais atvirame denyje. Kruizo personalas pasirūpins, kad praleistas laikas kruize būtų įsimintinas. Nakvynė laive.
6
diena
DOHA, KATARAS (pilnas maitinimas laive)
Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Apžiūrėkite Kataro islamo menų muziejų, kuriame rasite senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinerkite į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėkite Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Nakvynė laive.
7
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Ši kelionė nuves jus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų - JAE sostinę Abu Dabį. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Pamatę šį miestą, jūs tikrai nenustosite juo žavėtis. Nakvynė laive.

8
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Antra diena Abu Dabyje tikrai turės ką pasiūlyti. Šią dieną galite praleisti ekstremaliai važiuodami dykumu safariu džipais ar leisdamiesi snieglente nuo smėlėtų kalnų. O gal tiesiog ramiai praleiskite laiką paplūdimyje. Kai Lietuvoje šalta ir niūru, saulės spinduliai ir šilta jūra tikrai nudžiugins kiekvieną. Nakvynė laive.
9
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Laivas ryte atplauks į Dubajaus uostą. Laive galėsite likti visą dieną, tad turėsite galimybę apžiūrėti likusias neaplankytas vietas Dubajuje ar tiesiog mėgautis laive esančiomis pramogomis. Vakare laukia pervežimas į oro uostą ir skrydis link Vilniaus.
10
diena
Grįžimas namo.
Nuo1384
2020 12 25 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 1984

Apie Omaną

Omanas – valstybė pietvakarinėje Azijos dalyje, Artimuosiuose Rytuose. Ribojasi su Jungtiniais Arabų Emyratais šiaurės vakaruose, Saudo Arabija vakaruose, Jemenu pietvakariuose, taip pat su Arabijos jūra pietuose ir rytuose bei Persijos įlanka šiaurės rytuose. Omane galima išvysti ne tik dykumas ir mečetes, šią šalį puošia didingi kalnai, tvarkingi balti paplūdimiai, senovės tvirtovės, o pakrantėmis lėtai slankioja vėžliai ir da

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Vidinė kajutė 1384 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems + skrydis 600 eur
Kajutė su balkonu 1585 €/asmeniui, keliaujant 2 suaugusiems + skrydis 600 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Pervežimai iš oro uosto į uostą ir iš uosto į oro uostą;
 • Uostų mokesčiai;
 • Nurodytas 7 naktų kruizinis maršrutas;
 • apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje;
 • pusryčiai, pietūs, vakarienės (kava, arbata, vanduo);
 • laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Dubajus – Vilnius su vienu persėdimu . Įskaičiuotas 20kg bagažas.
 • Aptarnavimo mokestis laive (10eur/asm per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (galima užsisakyti laivo siūlomas ekskursijas iš anksto);
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.

Apgyvendinimo variantai

Costa Diadema »

Costa Diadema – tai 60 metų patirtį turinčios  italų Costa kruizinės kompanijos didžiausias laivas. Laivas pastatytas 2014 m., yra 306 metrų ilgio, jame yra 14 denių ir  talpina 4947 keleivius. Modernus, italų elegancija  spindintis laivas, gali pasigirti 500 metrų ilgio promenada, modernia ir ryškia vandens zona, Formule1 simuliatoriumi, ir kitomis pramogomis. Čia galėsite linksmintis diskotekoje, ar viename iš barų su gyva muzika, stebėti šou teatre, o vaikai linksmai ir turiningai  eis laiką  vidaus ar vandens žaidimų zonoje. Profesionalūs laivo animatoriai užtikrins, kad niekada netektų liūdėti.

Kelionės užsakymas

Nuo
1384

+ skrydis apie: 600 visiems su skrydžiu: 1984
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Omano specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: du vandenynai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.