Naujieji Metai Argentinoje ir Brazilijoje su poilsiu Buzios kurorte

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su meniškiausiu Pietų Amerikos miestu – Argentinos sostine Buenos Airėmis
 • Stebėsite aistringojo argentinietiško tango 
 • Aplankysite Rio de Žaneiro simbolį - milžinišką Kristaus atpirkėjo statulą
 • Lankysite vieną iš 7 pasaulio gamtos stebuklų – Igvasu krioklius iš Argentinos ir Brazilijos pusių
 • Kilsite ant „Cukraus galvos“ kalvos bei Korkovado kalno ir stebėsite įspūdingą Rio de Žaneiro panoramą
 • Ilsėsitės Buzios kurorte
Dėmesio! Keliaujant į Argentiną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Kviečiame į grupinę garantuotą kelionę kartu su angliakalbių gidu su apsilankymu garsiajame ir aistringajame Buenos Airėse, kur turesite įdomios ekskursijos po Buenos-Airesu su galimybe pamatyti garsiausias lankytinas vietas ir tango grožį. Keliausite į Rio de Žaneirą - tikra Brazilijos vizitinė kortelė. Tai – vienas spalvingiausių ir linksmiausių pasaulio miestų, kuriame susipina triukšmingi ir nuotaikingi sambos ritmai su paplūdimyje žaidžiančių futbolą vaikų džiaugsmingu šūkavimu „Gol!“, įmušus įvartį.

Be to, į kelionių programą įtrauktos ekskursijos į Cukraus galvos ir Korkovado viršukalnes, ekskursija Foz de Iguazu nacionaliniame parke, kur milžiniški kriokliai nuverčia tonas vandens iš 72 metrų aukščio į pasagos formos tarpeklį – Velnio gerklę.

1
diena
VILNIUS – BUENOS AIRĖS
Skrydis į Buenos Aires.
2
diena
BUENOS AIRĖS 
Atvykę į Buenos Aires oro uostą būsite sutikti ir nuvežti į miestą apgyvendinimui viešbutyje.

3
diena
BUENOS AIRĖS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje ir Jūsų laukia apžvalginis turas po Buenos Aires, kuris leis jums susipažinti su svarbiausiomis europietiškiausio ir kosmopolitiškiausio Pietų Amerikos miesto įžymybėmis. Važiuosite Liepos 9-osios prospektu, kuriame yra garsusis Kolono teatras ir obeliskas - šio miesto simboliai. Aplankysite Plaza de Mayo aikštę, apsuptą svarbių istorinių pastatų, tokių kaip „Casa Rosada“, Katedra bei Rotuše. Taip pat aplankysite San Martino, Alvearo ir Kongreso aikštes. Apžvalginė ekskursija drieksis senovine Avenida de Mayo gatve ir dinamiška Corrientes gatve. Susipažinsite su spalvomis ir istorija alsuojančiais rajonais, tokiais kaip La Boca ir San Telmo, ir ištaigingais Palermo, Rekoletos ir modernaus Puerto Madero rajonais - judriu gastronomijos ir pramogų centru. Tarp kitų kelionės akcentų pamatysite Lezamos parką (Parque Lezama), Tres de Febrero parką, komercinius ir finansinius rajonusLa Bombonera ir Bocos futbolo stadioną

Šį vakarą tango šokio pasirodymas su vakariene: pamatysite argentinietiško tango autentiką ir tikrąją esmę, kurią atskleis geriausios meninės kokybės muzikos, dainavimo ir šokių pasirodymas.

4
diena
BUENOS AIRĖS - IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai) 
Po pusryčių - pervežimas į oro uostą, susitikimas su gidu ir Jus keliausite į stebuklingą Argentinos pusę Igvasu krioklių pasaulį.

Keliaudami į Igvasu nacionalinį parką Argentinoje pervažiuosite Tancredo Neveso tiltą. Prie įvažiavimo į parką keleiviai įlips į nedidelį traukinuką, kuriuo važiuos per parką ir sustos 2 stotelėse iki takelio, kur prasideda ekskursija pėsčiomis, skirta aplankyti viršutinius takus, kuriais galima artimiau susipažinti su kriokliais ir atogrąžų miškais. Kelionės kulminacija - užlipimas ant kabančios platformos, įrengtos prie pat Velnio gerklės - didžiausio krioklio - krašto. Šioje kelionėje pamatysite svarbiausius objektus Argentinos pusėje. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Igvasu vietovėje.

5
diena
IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Vyksite į ekskursija po Brazilijos krioklius į Igvasu nacionalinį parką, kur pakeliui į krioklius važiuosite per vešlią subtropinę parko augaliją.

Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu,  kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Jūs negalėsite nuleisti akių nuo kiek daugiau nei 240 didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis privers pasijausti  tarsi pakliuvote į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos, kolibriai, tukanai ir kt. egzotiniai gyviai.

Pasivaikščiosite taku, nusileidžiančiu į kanjoną, iš kurio atsiveria daugiau nei 240 krioklių panorama. Pakilsite stikliniu liftu ant uolos šlaito ir pasigrožėsite nuostabiu vaizdu iš viršutinio aukšto. Igvasu nacionalinis parkas kartu su gimininguoju parku Argentinoje sudaro didžiausią išlikusį atogrąžų mišką Pietų Amerikos pietiniame kūgyje, kurį kartu su kriokliais UNESCO įtraukė į nacionalinio paveldo sąrašą.
Iguazu upė skiria Braziliją ir Argentiną bei įteka į Parano upę, tekančią tarp Brazilijos ir Paragvajaus. Po ekskursijos prie krioklių sudalyvausite jaudinančiame „Makuko“ safaryje. Iš pradžių jūsų laukia pasivažinėjimas po subtropines džiungles, paskui trumpas pasivaikščiojimas, kol galiausiai atvyksite prie valčių stoties.

Kelionė prasideda nacionaliniame parke Brazilijos pusėje, kur keliautojai susėda į atvirą vagoną, važiuojantį per mišką, kur jie gali stebėti paukščius, gyvūnus ir egzotišką augmeniją, lydimi profesionalaus gido. Pasibaigus 2 km ilgio kelionei, pėsčiomis eisite iki Igvasu upės pakraščio, kur specialiai paruošta motorine valtimi galėsite leistis į įspūdingą ir nepamirštamą kelionę. Keleiviai plukdomi kuo arčiau krioklio, kur gali išgirsti griausmingą vandens šniokštimą ir sušlapti nuo krioklio dulksnos. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Igvasu vietovėje.

6
diena
IGVASU KRIOKLIAI – RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Rio de Žaneirą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. 

Rio de Žaneiras – tikra Brazilijos vizitinė kortelė. Tai – vienas spalvingiausių ir linksmiausių pasaulio miestų, kuriame susipina triukšmingi ir nuotaikingi sambos ritmai su paplūdimyje žaidžiančių futbolą vaikų džiaugsmingu šūkavimu „Gol!“, įmušus įvartį. Vietiniai Rio de Žaneiro gyventojai, vieni kitus vadindami tiesiog „carioca“, didžiuojasi Rio ir vadina jį „Cidade Maravilhosa“ (liet. stebuklingas miestas).  Tai – ne tik stebuklingas, bet ir ypač energingas miestas, nes čia sportuoja visi ir visada: dviratininkai, futbolininkai, tinklininkai, sambos šokėjai ir capoeira kovos meno atstovai. 

Miestas gali pasigirti savo paplūdimiais, kurių žymiausi Copacabana ar Ipanema, ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus statula, legendine kalva „Cukraus galva“, didžiausiu pasaulyje sambodromu, kuriame kasmet vyksta audringi Rio karnavalai, vienu didžiausiu pasaulyje futbolo stadionu „Maracana“, ypač draugiškais vietiniais carioca bei gaivinančiomis caipirinha – tradiciniu alkoholiniu Brazilijos gėrimu. Nakvynė Rio de Žaneiro.

7
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai viešbutyje)
Pusryčiai viešbutyje.Laisvas laikas Rio de Žaneire. Siūlome netinginiauti ir savarankiškai aplankyti svarbiausias miesto vietas.

Tiek vietiniai, tiek turistai mielai laisvalaikį leidžia žavinguose Rio paplūdimiuose. Žymiausi, be abejo, garsioji Kopakabana ir romantiškoji Ipanema. Čia nuolat krantus skalauja gaivinančios Atlanto vandenyno bangos, vietiniai prekeiviai siūlo įsigyti gaivaus šviežio kokosų vandens ar šiek tiek svaiginančio caipirinha kokteilio. Tiek vaikai, tiek vyrai ir moterys čia nuolat žaidžia smėlio futbolą ar tinklinį, dainuoja ar šoka samba.

Svečiuojantis Rio de Žaneire taip pat patariama aplankyti tokius rajonus kaip bohemiškąją Santa Teresą, žinomą dėl kolonijinio tipo pastatų bei nuolat zujančio senovinio tramvajaus, ar meniškają Lapa, garsėjančią spalvingais laipteliais, šalia kurių savo video klipą kūrė ne viena pasaulio muzikos žvaigždė.

Taip pat būdami Rio nepabijokite paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Pietums ar vakarienei čia puikiai tiks simbolinis šalies patiekalas – Feijoada, kuris gaminamas iš juodųjų pupelių, ryžių ir kiaulienos. Šiek tiek lengvesnė yra Moqueca – žuvies ir daržovių troškinys, gaminamas su kokosų pienu. Lengvam užkandžiui prie alaus idealiai tiks Pao de Queijo – sūrio duonelės, o saldžiam patiekalui pasirinkite Brigadeiro – vietinį triufelį iš kondensuoto pieno, šokolado, riešutų ar kokoso drožlių. Populiariausi gėrimai čia – žalių jaunų kokosų vanduo Agua de Coco, kuriuos ypač sveika gerti karštomis bei aktyviomis dienomis. Alus čia paprastai taip pat visuomet šaltas, o jei ne – vietiniai gyventojai carioca dėl šilto alaus gali sukelti net triukšmą! Negalintys gyventi be kavos, turėtų paragauti Cafezinho. Užsisakę ją, gausite juodos stiprios kavos puodelį – tokį, kokį dauguma brazilų geria kas dieną. Vakare nakvynė viešbutyje.

8
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena. 

9
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien aplankysite Cukraus Galvos Kalną (Pão de Açúcar) – tai viena lankomiausių turistų vietų, kuri jau tapo Rio De Žaneiro simboliu.

Jis iškilęs nedideliame pusiasalyje ties Gvanabaros įlanka, sakoma, kad jo pavadinimas susijęs su jo panašumu į tradicinį rafinuoto cukraus kūgį. Ekskursija vyksta dviem etapais stikliniais keltuvais. Pirmuoju keltuvu keleiviai pakyla į Urca kalvos viršūnę, kuri iškilusi 215 m virš jūros lygio ir nuo kurios atsiveria įspūdingi visos įlankos ir jos salų vaizdai. Nuo Urca kalvos keleiviai toliau keliauja antruoju keltuvu į Cukraus galvos viršūnę, kuri iškilusi 395 m virš jūros lygio ir nuo kurios 360 laipsnių kampu atsiveria viso miesto vaizdas, įskaitant Botafogo ir Kopakabanos paplūdimius, Korkovado ir Rio de Žaneiro centrą. Aplankysite Kristaus statulą, kuri neseniai buvo išrinkta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir kuri stovi 2 300 m virš jūros lygio, Korkovado kalvos viršūnėje. Po vaizdingos kelionės palei Rodrigo de Freitaso lagūną atvyksite į kalvos papėdę, iš kur įlipsite į nedidelį traukinuką, kuris pakils į šį įspūdingą kalną. Pasiekę viršūnę, lankytojai pamatys Rio de Žaneiro panoramą ir sužinos, kodėl šis miestas vadinamas „Nuostabiuoju miestu“! Ekskursijos metu taip pat numatytas pasivažinėjimas po garsiuosius Rio de Žaneiro paplūdimius. Nakvynė Rio de Žaneiro.

10
diena
RIO DE ŽANEIRAS – BUZIOS KURORTAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Buzios kurorte esantį viešbutį. Nakvynė Buzios viešbutyje.
11
diena
BUZIO (pusryčiai)
Poilsis ir laisvas laikas Buzio. Buzio – tai prabangus kurortinis miestas, esantis Rio de Žaneiro valstijoje ir traukiantis turistus atvykti dėl savo ypač gražių paplūdimių gausos, kurių čia daugiau nei 20. Kurortą septintajame dešimtmetyje išgarsino prancūzų aktorė Brigitte Bardot, kuri buvo tiesiog įsimylėjusi Buzio, todėl pagrindinėje miesto gatvėje stovi šiai legendinei kino žvaigždei skirta bronzinė skulptūra.

Šiame mieste, kur prabanga, šiuolaikiškumas susipina su autentiškumu, be žavingų paplūdimių yra ir įmantrių vilų ir viešbučių, jaukių akmenimis grįstų gatvelių, restoranų, kavinukių bei parduotuvėlių, prekiaujančių papuošalais, rankų darbo gaminiais bei kurortams skirtais drabužiais. Nakvynė Buzio.

12
diena
BUZIO (pusryčiai)
Poilsis ir laisvas laikas Buzio mieste. 
13
diena
RIO DE ŽANEIRAS–VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui namo. 
14
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ
Grįžimas namo.

Apie Argentiną

Argentina – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno. Ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Skirtingai nei Meksika ar Pietų Amerikos šalys kaip Peru ir Ekvadoras, Argentinoje yra išlikę labai mažai čiabuvių. Šalį sudaro beveik vien tik atvykėliai i&
Dėmesio! Keliaujant į Argentiną dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje ( kai keliauja 2 asmenis) : 3* - 2159 eur + skrydis
Priemoka už vienvietį kambarį – 847 eur

Kaina asmeniui dviviečiame numeryje ( kai keliauja 2 asmenis) : 4* - 2539 eur + skrydis
Priemoka už vienvietį kambarį – 1087 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas viešbučiuose 11 nakvynių: 2 nakvynės Buenos Airėse,2 nakvynės Igvasu vietovėje, 4 nakvynės Rio De Žaneiroje, 3 nakvynės Buzio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 1 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis (nuo 1990 EUR);
 • Vietinis skrydis Buenos Airės – Igvasu (kaina nuo 180 eur, su 15 kg registruotu bagažu) Svarbu -  kaina tikslinama užsakymo metu; 
 • Vietiniai skrydžiai Igvasu – Rio De Žaneiro ( nuo 390 EUR);
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas – individuali kelionė, prisijungimas vietoje prie grupės su anglakalbiu gidu.
 • Vizų, keliaujantiems į Argentiną ir Braziliją, nereikia.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 3* viešbutyje – 847 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 4* viešbutyje – 1087 EUR.
 • Už papildomą priemoką, galime suorganizuoti turą ir su rusakalbiu gidu.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.

Kelionę galima papildyti

  • Galimybė pratęsti poilsį Buzios kurorte
  • Galimybė gyventi 5* viešbučiuose turo metu už papildomą priemoką

Panašios kelionės

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Kuba ir poilsis garsiajame Varadero kurorte
Kuba
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Aistringa Argentina, karnavalas Brazilijoje ir poilsis Buzios kurorte
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.