Naujametinė Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Išvysite kolonijinius miestus ir nuostabią gamtą;
 • Kopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides;
 • Ragausite aštrokus ir pikantiškus meksikietiškus patiekalus;
 • Aplankysite Čičen Itza - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Galėsite išsimaudyti vaizdinguose, džiunglėse pasislėpusiuose Misol Ha kriokliuose 
 • Kelias dienas ilsėsitės prie krištolo skaidrumo vandenens
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
 Meksikas
Atvykimas į Meksiko miestą. Susitikimas oro uoste su rusakalbiu gidu ir pervežimas į viešbutį.
2
diena
 Meksikas – Sokalo – Antropologijos muziejus – Teotihuakanas (Šventinė vakarienė)
Apžvalginė ekskursija po Meksiką apsilankant istoriniame miesto centre – Sokalo aikštėje, netoli kurios yra actekų senovinio ritualų centro Templo Mayor griuvėsiai. Čia Jūs taip pat pamatysite didžiausią Meksikos katalikų Katedrą ir Nacionalinius (Prezidento) Rūmus*, kurių interjerą puošia žymaus Meksikos dailininko – muralisto Diego Riveros freskos. Po to Jūs nuvyksite į vieną turtingiausių Lotynų Amerikos Nacionalinį Antropologijos muziejų. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių eksponatų, surinktų iš įvairių Meksikos sričių ir atspindinčių unikalią šalies materialinės kultūros įvairovę. O vėliau Jūsų laukia ekskursija į archeologinį Teotihuakano kompleksą, kurio svarbiausios įžymybės yra: Saulės Piramidė, Mėnulio Piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla su gyvatės galvų ornamentais it kt. Sugrįžimas į viešbutį ir pasiruošimas Naujametinei vakarienei. Vakare Jūs vyksite į meksikietišką restoraną, kur tradicinės meksikietiškos šventės atmosferoje sutiksite Naujus metusǃ Tai trijų patiekalų (nacionalinė virtuvė) vakarienė, pramoginis šou ir mariači muzika, taurė šampano skambant kurantų dūžiams ir butelis tekilos dviems. Vakaro programa baigsis apie antrą valandą nakties. Sugrįžimas į viešbutį. *Nacionaliniai rūmai ne visada atviri lankytojams. Kadangi dėl renginių centrinėje Sokalo aikštėje, oficialių asmenų vizitų ir kitų aplinkybių rūmai gali būti uždaryti, todėl mes pasiliekame teisę praleisti rūmų lankymą.

3
diena
 Meksikas – Puebla – Oachaka
Po pusryčių vyksite iš sostinės į Pueblą. Pakeliui turėsite galimybę pasigrožėti unikaliu Centrinės Meksikos gamtovaizdžiu, pamatyti žymius Meksikos ugnikalnius, kurie yra patys aukščiausi kalnai šalyje: veikiantį ugnikalnį Popokatepetlį, miegantį ugnikalnį Pik Orisabą ir užgesusį ugnikalnį Istaksiuatlę. Taip Jūs atvyksite į Pueblą – didžiausią Meksikos miestą, kuris laikomas svarbiausiu kultūriniu-istoriniu, mokslo ir ekonomikas centru. Puebla garsėja nuostabia architektūra, nepralenkiama nacionaline virtuve, ryškia ir meniška keramika „talavera“. Tą pačią dieną Jūs vyksite į dar vieną nuostabų miestą – kolonijinės architektūros pavyzdį – Oachaką. Naktinė ekskursija po miestą. Apgyvendinimas 4 * viešbutyje Oachakoje.
4
diena
 Oachaka – Monte Alban – Tulė – Tehuantepekas
Ryte Jūsų laukia ekskursija į Monte Albaną – vieną iš pirmųjų Mezoamerikos miestų, kuris buvo įkurtas apie 500-uosius metus iki m.e. Tūkstančius metų Monte Albanas yra svarbiausias socialinis-politinis ir ekonominis sapotekų civilizacijos centras. Šio miesto atradimą kai kurie mokslininkai palygina su Trojos atradimu. Pakeliui į Tehuantepeką stabtelsite prie storiausio pasaulyje Tulės medžio. Šio didžiulio kipariso amžius virš 2000 metų, o pagrindo apimtis – 56 metraiǃ Vakare atvyksite į Tehuantepeką. Apgyvendinimas 4 * viešbutyje.

5
diena
  Tehuantepekas – Del-Sumidero Kanjonas – San Kristobalis-De-Las-Kasas
Po pusryčių Sierra-Madre kalnais vyksite prie Del-Sumidero Kanjono. Vaizdingasis Kanjonas driekiasi 30 kilometrų, o jo sienos į aukštį stiebiasi net 1000 metrų. Čia teka upė Grichalva, kuria plauksite kateriais. Pakeliui galėsite pamatyti krokodilų, pasislėpusių pakrančių vandenyse, beždžionių, besisupančių medžių šakose, ir kitų faunos atstovų, o taip pat pasigėrėti floros įvairove. Dieną Jūs atvyksite į 4 * viešbutį San Kristobaly-De-Las-Kasas, įsikūrusį aukštai kalnuose. San Kristobalį-De-Las-Kasas vieną pirmųjų įkūrė kolonistai. Dabar šis kolonijinis miestelis žavi svečius savo nuostabiomis gatvelėmis, senoviniais namais, bažnyčiomis ir liaudies kūrėjų gaminių įvairove. Čia Jūs galėsite pasivaikščioti po miestą naktį. Nakvynė 4 * viešbutyje.

6
diena
 San-Chuan-Čamula – Misol-Cha – Palenkė
Po pusryčių aplankysite nedidelį indėnų miestelį San-Chuan-Čamula, esantį netoli San Kristobalio-De-Las-Kasas. Ši vietelė žymi tuo, kad čia susimaišė vietos gyventojų-cocil indėnų protėvių krikščionių ir pagonių pasaulių religiniai tikėjimai. Čia Jūs tapsite senų apeigų, kurios atliekamos Jono Krikštytojo bažnyčioje, liudininkais. Jų metu katalikų maldos skaitomos majų dialektu, o coca-cola laikoma šventu gėrimu.

Tą pačią dieną nusileisite nuo šaltos Sieros-Lakandono viršukalnės, kad pamatytumėt nuostabųjį Misol-Cha vandens krioklį. Čia Jūs galėsite išsimaudyti ir atsigaivinti prieš kelionę į Palenkę. Vakare atvyksite į Palenkę, įsikursite 4* viešbutyje Kampečėje.

7
diena
Palenkė – Kampečė
Vyksite į Palenkę (UNESCO sąraše), žymiausią majų archeologinę vietovę. Paslaptingas senasis miestas skendi tarp palmių ir lianų tankiose džiunglėse. Apsilankysite Karaliaus Pakalos II mauzoliejuje bei Saulės ir Kryžiaus šventyklose. Vėliau keliausite į miestą-tvirtovę Kampečę. Už papildomą mokestį – kelionė originaliu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
  Kampečė – Ušmalis – Merida
Po pusryčių vyksite į senovinį majų miestą Ušmalį, kuris yra Puuk architektūrinio stiliaus pavyzdys, savo didybe užburiantis ir mūsų dienomis. Kitas Jūsų kelionės objektas – Jukatan valstijos sostinė ir kultūros centras – Merida.Labiausiai turistus domina Nepriklausomybės aikštė ir Paseo-del- Monteko – pagrindinis bulvaras, kuriame išsidėsčiusios prabangios europietiško stiliaus vilos, pastatytos XIX amžiaus pabaigoje – XX pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.
9
diena
 Merida – Čičen-Ica – Ik-Kil – Kankunas
Po pusryčių keliausite į svarbiausią majų politinį ir kultūros ceremonijų centrą Jukatan-Čičen-Ica pusiasalyje. Pagrindinė miesto įžymybė – Kukulkano piramidė, laikoma vienu iš 7 Naujųjų Pasaulio stebuklų. Be to Jūs pamatysite Observatoriją, Karių šventyklą, didžiulį lauką, skirtą žaisti šventą žaidimą su kamuoliu („Pok-ta-pok“) ir kt. Aplankę Čičen-Icą persikelsite prie Ik-Kilio – gražaus požeminio ežero, kuriame galėsite išsimaudyti ir pailsėti prieš kelionę į Karibų jūros pakrantę. Toliau Jūsų laukia pervežimas į Kankuną ir Majų Rivjerą.

10 – 13
dienos
POILSIS prie Karibų jūros
Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį (užsakant vietoje). Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje.

14
diena
KANKUNAS–EUROPOS MIESTAS
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas–Europos miestas-Vilnius.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Naujametinė Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Asta
2022-01-12
10
Kelionė buvo gerai organizuota: sklandūs pervežimai, puiki gidė - Elena Lavrova. Vadybininkė Viktorija - nuoširdi ir rūpestinga. Turistinio turo viešbučiai - kuklūs, bet tvarkingi, švarūs. Prastesni buvi Meksiko ir Meridos miestuose: kambariuose nėra stiklinių, prastai veikia kondicionieriai. The Palm at Playa (Adults only) (Playa del Carmen) irgi neatitinka savo kainos: pusryčiai tik kontinentiniai, Standart Room nėra nei stalo, nei kėdės... Kelionės programa turininga: ypač patiko Palenkė, Ušmalis, Kampečė, plaukimas Sumidero kanjonu.
Vigilija
2015-02-02
10
Kelionė praėjo gerai. Nuskridome gerai, viskas vyko skalndžiai, žinoma po tokio ilgo skrydžio ir laiko skirtumo jautėmės labai pavargę, taigi ta viena laisva diena Meksikoje prieš pažintinę programą nepamaišė ir po miestą savarankiškai pavaikščiojom, ir pailsėjom prieš turą :) . Gidas labai šaunus, labai idomiai ir vaizdingai viską papasakojo apie šalį, tikrai buvo malonu ir nenuobodu jo klausytis. Dėl Naujametinio vakarėlio, mums jis pasirodė kiek nuobodokas :) . Mūsų manymu pažintinės dalies galėtų buti šiek tiek mažiau, nes poilsiui liko visai mažai dienų, o kadangi dar ir oras pasitaikė ne pats geriausias tai Kankune nieko nuveikt ir nebespėjom, norėjome išplaukti pažvejot, bet oro sąlygos nebuvo tam palankios :) . Prie krioklio taip pat oras pavedė ir nelabai pavyko ten išsimaudyti, nes visą dieną lijo, bet mes surizikavom, tačiau greitai teko išlipti, nes ėmė kilti vanduo :) . Visumoj kelionė buvo puiki, daug sužinojome apie šalį. Viešbučiai buvo geri, dėl aptarnavimo priekaištų neturime. Miesteliai pasirodė labai jaukūs ypač vakarais. Žinoma dideli atstumai autobusu šiek tiek vargina, bet šalis didelė taigi teko susitaikyti su šiais nepatogumais :) .Asmeniškai aš dar mažiausiai pora kartų norėčiau aplankyti šią šalį, kad pamatyti kitą jos dalį.
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

KAINOS

Poilsis Kankuno kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje

Park Royal Cancun 3+* (viskas įskaičiuota) nuo 2110 EUR + skrydis
The Royal Sands All Suites Resort & SPA / Emporio Hotel & Suites Cancun (viskas įskaičiuota) nuo 2265 EUR + skrydis
IBEROSTAR CANCUN 5* (viskas įskaičiuota) nuo 2368 + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*/Iberostar Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2448 EUR + skrydis
Riu Palace Las Americas Adults only nuo 2464 EUR + skrydis

Poilsis Playa Del Carmen kurorte

VIEŠBUTIS

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje
Reef Playacar 4*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2116 EUR + skrydis
Iberostar Quetzal 4*+ 
(viskas įskaičiuota)
nuo 2246 EUR + skrydis
Ocean Maya Royale (Adults only) 5*
(viskas įskaičiuota)
nuo 2201 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste;
 • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • nurodyta turistinė programa su rusakalbiais gidais;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu ir viskas įskaičiuota Kankune;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus;

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius–Meksikas; Kankunas -Vilnius (su persėdimu) nuo 730 eur/asm;
 • Naujametinė vakarienė ( suaugusiam 175 eurai, vaikui 112 eurai) meksikietiškame restorane. 
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (25 EUR/asm);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės.
 • Nuolaida vaikui iki 12 m. – 1400 Lt/405.47 EUR, nuolaida trečiam asmeniui kambaryje – 450 Lt/130.33 EUR (Meksikoje trivietis kambarys yra su 2 didelėmis (Queen size) lovomis).
 • Galima pratęsti buvimą Kankune keliomis dienomis. Viešbučio kaina parai:
  • 4* viešbutyje: ~250 Lt/72.41 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~420 Lt/121.64 EUR asm. – vienviečiame;
  • 5* viešbutyje: ~420 Lt/121.64 EUR asm. dviviečiame kambaryje, ~560 Lt/162.19 EUR asm. – vienviečiame.
 • Kainos nurodytos vienam asmeniui dviviečiame kambaryje. 
 • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos, todėl jai keičiantis, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.

Kelionę galima papildyti

  • Galimos papildomos ekskursijos poilsio metu:
   • Xcaret (liet. Škaretas) – ekologinis pramogų parkas.
   • Isla Mujeres (liet. Moterų sala) – plaukiojimas su delfinais ir nuostabiai balti paplūdimai.
   • Tulum (liet. Tulumas) – archeologinė zona šalia Karibų jūros.
   • Xel-Ha (liet. Šelha) – natūralus ekologinis parkas.
   • Ekskursija į džiungles.
   • Žvejyba atviroje jūroje.
   • Paviršinis ir gilumų nardymas.
   • Piratų laivų mūšis.
  • Galima papildoma dienos ekskursija iš Meksiko į sidabro sostinę Tasko, įsikūrusią Siera Nevados kalnuose ir amžinojo pavasario miestą Kuernavaką. Ekskursijos kaina su papildoma nakvynė Meksike – 380 Lt/110.06 EUR (esant bent 2 asm.) (rusų k.). Pietūs – papildomai 15 USD/11.29 EUR. Išvykimas iš Lietuvos 1 diena anksčiau.

Panašios kelionės

Naujiena! Saugi individuali kelionė
Magiškoji Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Didingoji Meksika per kitokią mirusiųjų šventę
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Didingoji Meksika (Gran Mexico) per Naujus metus
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.