Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Mianmaras su paslaptinguoju Mrauk U (su grupe iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Mianmaras su paslaptinguoju Mrauk U (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Spalio 26 d., lapkričio 2 d., arba lapkričio 9d. ieškomi pakeleiviai tel. Nr.: 867143122

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA/VARŠUVA - JANGONAS

  Skrydis į Jangoną.

 • 2 diena

  JANGONAS - KYAIKHTIYO

  Atvykimas į Jangoną (apie 11 val ryte). Oro uoste Jus pasitiks gidas, su kuriuo kelionę tęsite link Auksinės uolos šventyklos Kjaiktijo (Kyaikhtiyo). Auksinės uolos šventykla Kjaiktijo (Kyaikhtiyo) – tai viena iš švenčiausių vietų budistams Mianmare ir fizikos dėsnius paneigiantis stebuklas. Masyvus, auksu tviskantis granito riedulys, ant kurio pastatyta 5,5 metro Kjaiktijo pagoda, kybo ant stačios uolos krašto ir nenukrenta į apačioje esantį slėnį. Automobiliu atvyksite iki Kimpun bazės, nuo jos iki šventyklos pakilsite atviru sunkvežimiu. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KYAIKHTIYO – BAGO – JANGONAS

  Po pusryčių išvyksite į buvusią Monų karalystės sostinę Bago, kuri yra 80 km nuo Jangono. Nedideliame Bago mieste gausybė šventyklų ir gigantiškų Budos statulų. Pažintį su Bago pradėsite nuo gigantiškos – 55m ilgio ir 16m aukščio gulinčio Budos statulosŠvetaljaung, apsilankysite Kyakhtwine vienuolyne.

  Popiet grįšite į Jangoną. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Aplankysite įspūdingąją budistų Shwedagon šventyklą. Tai tikras pasaulio stebuklas! Šventykla yra 100 m aukščio ir padengta 11 tonų aukso.

  Negana to, ją puošia 4 350 brangakmenių. Nuo jos pamatyti saulėlydį – neužmirštamos akimirkos, kuomet besileidžianti saulė pagodą padabina įvairiaspalviais blyksniais.Vakare nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 4 diena

  JANGONAS – BAGANAS

  Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Baganą. Baganas - svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa.

  Bagano miestas yra įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių. Atvykę pradėsite pažintį su šventyklų kompleksu.

  Gubyaukgyi šventykla sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysite Myazedi ir Manuha šventyklas. O nuo Shwesandaw šventyklos, kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa, palydėsite saulę. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  BAGANAS

  Elektrodviračiu aplankysite Dhammararziką, Minnanthu kaimelį, Tayoke Pyay, Thambulos, Phaya Thonesu, Laymnyethna pagodas. Pietūs restorane, grįžimas į viešbutį. Antroje dienos pusėje plauksite Ayeyarwaddy upe, pakeliui aplankysite kaimelius, stebėsite nepagražintą vietinių valstiečių gyvenimą. Apžiūrėsite smiltainio skulptūras ir milžiniškus Budos atvaizdus Kyauk Gu U Mino šventykloje. Nakvynė viešbutyje Bagane.

   

 • 6 diena

  BAGANAS – POPA KALNAS – AMARAPURA – MANDALAJUS

  Po pusryčių laukia kelionė iš Bagano iki Popa kalno. Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1 500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs, ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Čia apsigyvenusios Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai. Pakeliui sustosite atsipūsti ir paragausite vietinės gamybos palmių vyno. Tai alkoholinis gėrimas, ypatingai populiarus Azijos šalyse, gaminamas iš palmių sulos. 

  Toliau vyksite į Mandalajų (4 val kelio). Pakeliui sustosite Amarapuroj, „nemirtingajame mieste“, buvusioje šalies sostinėje. Aplankysite Maha Gandayon vienuolyną, o iš karto po to pasivaikščiosite ant Taungthamano ežerą kertančio dviejų tūkstančių metų senumo U Pein tilto.

  Tai ir ilgiausias, nutįsęs 1,2 km iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano kaimelius. Čia palydėsite saulėlydį ir įsimylėsite Mianmarą visam gyvenimui. Vakare poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  MANDALAJUS – MINGUNAS – MANDALAJUS

  Po pusryčių laivu perplauksite Ayeyaewaddy upę ir aplankysite karaliaus Minguno tvirtovę, Myatheindano pagodą. Reprezentuodama visatą savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Joje galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Išvysite 90 tonų sveriantį Minguno varpą, kuris laikomas antru pagal dydį pasaulyje.

  Antroje dienos pusėje grįšite į Mandalajų ir apžiūrėsite patį miestą. Pažintį pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. 

  Būsite nustebę aplankydami ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kuthodaw pagodą, kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga. 

  Aplankysite Atumashi ir Shwenandau vienuolynus. Pirmasis pastatytas to paties karaliaus Mindono pageidavimu, o Shwenandau vienuolynas garsėja savo išskirtinai dailiais medžio raižiniais. Šalies kontrastus paliudys Zegyo turgus. Tai pats seniausias Mandalajaus turgus miesto senamiestyje, kuris užima daugiau nei 4 ha ploto! 

  Čia akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos iki nepakartojamo grožio rankdarbių. Dienos pabaigoje aplankysite Mandalajaus kalvą, kurios vardu ir pavadintas miestas. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  MANDALAJUS – HEHO - PINDAYA - INLE

  Po pusryčių keliausite link oro uosto, iš kurio skrisite į Heho. Atskridę į Heho oro uostą, apie 1,5 val važiuosite į Pindają aplankyti Shwe Min urvus. Toliau keliausite link Nyaungshwe, kur Jūsų lauks ekskursija Inle ežeru.

  Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos. Vietiniai čia gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių.

  Užsuksite į neįprastą Ngaphechaung vienuolyną, geriau žinomą kaip šokinėjančių kačių vienuolynas. Anksčiau čia buvo galima išvysti daugybę dresuotų kačių, tačiau po anksčiau čia gyvenusio vienuolio mirties naujieji vienuoliai kačių nebedresuoja. Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą – pagrindinę vietos gyventojų šventovę, In Paw ir Ywawa kaimelius. Pastarasis žymus vietinių tradicijomis, ypač Palaung gentis, išsiskirianti tuo, jog kiekviena moteris nuo vaikystės iki pat gyvenimo galo nešioja žiedus ant kaklo, kas porą metų užmaunant po dar vieną. Ekskursijos metu pamatysite, kaip vietiniai augina daržoves ežere. Nakvynė bambukiniuose nameliuose ant vandens.

 • 9 diena

  INLE – INDEIN – INLE

  Valtimi plauksite į Indeiną. Apsilankysite vietiniame Nanpan turguje, o vėliau keliausite į nedidelį Pa O genties kaimelį, aplankysite XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Vakare grįšite į viešbutį ant Inle ežero.

 • 10 diena

  INLE – HEHO – NGAPALI

  Pervežimas į Nyaung Shwe ir Heho oro uostą. Skrydis į Ngapali. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  NGAPALI

  Poilsis prie jūros.

 • 12 diena

  NGAPALI – SITTWE – MRAUK UK

  Pervežimas į oro uostą, skrydis į Sittwe. Iš Sittwe automobiliu (apie 3,5 val) vykstate į Mrauk U. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  MRAUK U

  Mrauk U – šimtų šventyklų ir pagodų miestas – ilgam laikui buvo pamirštas ir visai neseniai atvėrė savo duris turistams. Iš pažiūros ši vieta gali pasirodyti tarsi apleista, tačiau anksčiau tai buvo Arakano Imperijos sostinė, kur portugalų, olandų ir prancūzų pirkliai prekiaudavo su bengalų ir mughalų princais. 15-18 amžiai – tai klestėjimo periodas, miestui augant buvo pastatyta itin daug šventyklų, o kai kurios yra išlikusios iki šių dienų – būtent dėl jų verta aplankyti šią vietą.

  Po 1826 m. karo su Anglija pagrindiniu prekybos ir traukos centru tapo Sittwe, tad Mrauk U palaipsniui buvo apleistas. Vietiniai gyventojai juokauja, kad didesnė tikimybė yra sutikti karvę nei turistą. Pasivaikščiojimas tarp Shit-thaung šventyklų, kurioms jau virš 500 metų. Pagrindinėje Shit-thaung šventykloje yra daugybė Budos atvaizdų bei skulptūrų. Aplankysite Dukkanthein, Ratanapon, Mahabodhi Shwegu, Lemyathna, Andawthein šventyklas. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  MRAUK U – CHIN KAIMELIAI – MRAUK U

  Po pusryčių laukia plaukimas upe iki Chin kaimelių. Kaimeliuose laukia pažintis su vietiniais gyventojais, kuri paliks neišdildomus įspūdžius. Chin genčių kultūros ypatumas – tai didžiuliai auskarai ausyse bei tatuiruotės ant moterų veidų, kurias jos turi nuo pat vaikystės. Tikima, kad tatuiruotės galėjo apsaugoti nuo laukinių gyvūnų. Vietiniai gyventojai verčiasi žuvininkyste bei žemdirbyste. Apsilankysite Panyaung turguje, kur galima įsigyti vietinių gėrybių ir paragauti vietinio maisto bei stebėti jo ruošimo procesą. Vakare vyksite į didžiausią išlikusią MRAUK U šventyklą – Koe Thaung, traukiančią savo įspūdinga architektūra. Nakvynė Mrauk U.

 • 15 diena

  MRAUK U - SITTWE - JANGONAS - VILNIUS/RYGA/VARŠUVA

  Grįžimas į Sittwe, pervežimas į oro uostą. Skrydis į Jangoną. Laisvas laikas. 11 val vakare pervežimas į oro uostą.

 • 16 diena

  GRĮŽIMAS NAMO

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Kainos asmeniui Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 4 asm. Kai keliauja 6 asm.
  2085 EUR + skrydis 1780 EUR + skrydis 1660 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai privačiu automobiliu;
  • Pažintinės ekskursijos su vietiniais anglakalbiais gidais;
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais;
  • Plaukimas laivu į Kyaukgu Umin, Mingun, Inle ežere, po Chin kaimelius;
  • Visi vietiniai skrydžiai pagal programą;
  • Važiavimas elektrodviračiu;
  • Bilietai į lankytinus objektus pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai;
  • Mianmaro vizos iškvietimas 55 EUR;
  • Mianmaro vizos forminimas (atvykus oro uoste 30 dolerių);
  • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (10 dolerių);
  • Arbatpinigiai;
  • Draudimas;
  • Kitos asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Keičiantis lėktuvo bilietų ir kitų paslaugų kainoms, esant valiutų kursų svyravimams, kelionės kaina gali kisti.
  • Kelionės programa ir objektų lankymo tvarka gali kisti.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką