Graikija: Meze Kretoje

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Graikija: Meze Kretoje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Unikalūs Mino kultūros paminklai
  • Alyvuogių giraitės ir žavūs vienuolynai
  • "Stavros" - paplūdimys iš filmo „Graikijos Zorba“
  • Dikte urvas - Dzeuso gimimo vieta
  • Pasirenkama kelionė į Santorini
  • Pratęsite atostogas Kretoje

Programa

 • 1 DIENA

  Tiesioginis skrydis į Kretą. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas. Priklausomai nuo skrydžio valandos: laisvas laikas, vakarienė, nakvynė.

 • 2 DIENA

  ARGYROUPOLIS – MONI ARKADIOU – FRANGOKASTELLO – CHORA SFAKION (atstumas: apie 150 km)

  Pusryčiai Atvykimas į ARGYROUPOLIS - kaimą, pastatytą senovės Lappa miesto vietoje. Pasivaikščiojimas neįprasto miestelio gatvėmis, kur iš pažiūros moderniuose pastatuose iškyla praeities prisiminimai. Kelionė į XVI a. MONI ARKADIOU vienuolyną, garsėjantį audringa istorija. Vizitas į FRANGOKASTELLO pilį, pastatytą venecijiečių XIV amžiuje. 1828 m. čia vyko kruvinas sukilėlių mūšis, siekiant išlaisvinti tvirtovę nuo Turkijos okupacijos. Pasak legendos, per kiekvienas mūšio metines čia ateina kritusių kareivių vaiduokliai, vadinamieji juodieji šešėliai. Kelionė vingiuotu kalnuotu keliu per CHORA SFAKION - vaizdingą miestelį, pilną įspūdingų vaizdų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 3 DIENA

  PUSIASALIS AKROTIRI – AGIA TRIADA – CHANIA (atstumas: apie 150 km)

  Pusryčiai Atvykimas į AKROTIRI PUSIASALĮ, garsėjantį nuostabiais smėlio paplūdimiais. Vizitas į Šventąjį Kalną ir apsilankymas AGIA TRIADA vienuolyne. Kelionė į garsųjį, vaizdingą paplūdimį netoli Stavroso vietovės, kur 1964 metais buvo nufilmuotas filmas „Graikų Zorba“. Apsilankymas CHANIJOJE, buvusioje Kretos sostinėje. Pasivaikščiojimas: XVI a. uostas, Janyčarų mečetė - vienas seniausių pastatų saloje, Venecijos jūros švyturys ir apsilankymas Archeologijos muziejuje. Pasivaikščiojimas po žavų senamiestį iki Žydų kvartalo, kuriame yra viena iš nedaugelio saloje esančių sinagogų. Pasivaikščiojimas po rajoną su gražiomis XIX – XX a. rezidencijomis. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 4 DIENA

  RETIMNAS - FAJSTOS - GORTINA - MATALA (atstumas: apie 190 km)

  Pusryčiai Išsiregistravimas. Atvykimas į RETIMNO centrą, kuris yra trečias pagal dydį miestas Kretoje. Pasivaikščiojimas: senamiestis, Platanos aikštė su Rimondi fontanu, Venecijos uostas. Kelionė vaizdingu keliu į archeologinę vietovę FAJSTOS, kur yra Mino rūmų griuvėsiai. Čia rasta molinių lentelių su seniausiu Europos linijiniu raštu ir garsusis diskas iš Fajstos. Atvykimas ir apsilankymas senovės GORTINOS griuvėsiuose, esančiuose tarp alyvmedžių giraičių, iš kur kilo akmeninės V a. prieš mūsų erą Gortio teisių kodekso lentelės. - seniausias, išsamus graikų įstatymų šaltinis, kurį galime pažinti iki šiol. Lankytinos vietos: gražios Agios Titos bazilikos, Romos ir Graikijos muzikinio teatro, Apollo Pytynic šventyklos liekanos. Atvykimas į MATALI, kur yra nuostabus, ilgas ir platus paplūdimys. Su paplūdimiu yra susijusis legenda apie Dzeusą, kuris jaučio pavidalu pagrobė karaliaus Agenoro dukterį Europą ir su ja pasiekė šį paplūdimį. Grįžimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė.

 • 5 DIENA

  SANTORINI

  Pusryčiai. Laisvas laikas arba dalyvavimas pasirenkamoje kelionėje (už papildomą mokestį vietoje): kruizas į SANTORINI - gražiausią, populiariausią ir žaviausią Graikijos salą. Santorini istorija siekia kelis tūkstančius metų, o sala yra susijusi su prarasta Atlantida. Santorinis žavi milijonus turistų savo architektūra ir vaizdingu kraštovaizdžiu, kurį įtakojo ugnikalnio išsiveržimas. Balti nameliai su mėlynais stogais, mažos bažnyčios ir nuostabios jūros spalvos - būtent tai neabejotinai džiugina jame apsilankančius turistus. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 6 DIENA

  IERAPETRA – SITIA – MONI TOPLOU – AGIOS NIKOLAOS (atstumas: apie 250 km)

  Pusryčiai, išsiregistravimas. Pervežimas į IERAPETRA - labiausiai į pietus esantį Europos miestą, esantį tarp Dikti kalnų. Kelionė į SITIA miestą, virš kurio stūkso XIII a. Venecijos tvirtovė Kasarma. Šis regionas garsėja alyvuogių aliejaus gamyba, kuris yra vienas geriausių saloje. Pasivaikščiojimas miesto gatvėmis. Apsilankymas viename iš svarbiausių ir įspūdingiausių salos vienuolynų - XIV amžiaus MONI TOPLOU su gražiomis ikonomis. Šalia, vienuolynio teritorijoje yra muziejus. Atvykimas į AGIOS NIKOLAOS miestą, įsikūrusį ant nuožulnių šlaitų, besileidžiančių link Mirabello įlankos. Pasivaikščiojimas promenada, kuri yra nedidelis tiltas, jungiantis uostą su Voulismeni ežeru. Čia prišvartuoti laivai tarnauja kaip smuklės ir restoranai. Grįžimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

 • 7 DIENA

  KNOSSOS - ARCHANAI - LASSITHI – DIKTE URVAS - HERAKLIONAS (atstumas: apie 160 km)

  Pusryčiai, pervežimas į KNOSSOS, aplankant iš dalies rekonstruotą rūmų kompleksą, kurį atrado britų archeologas Evansas. Tai yra populiariausi rūmai saloje - būtent čia karalius Minosas įkalino mitinį Minotaurą labirinte. Apsilankymas vienoje vyno daryklų ARCHANES - regione, garsėjančiame vienais geriausių Kretos vynuogynų. Vietinio vyno degustacija. Kelionė į vaizdingą LASSITHI plokščiakalnį. Atvykimas į Psychro kaimą ir DIKTE urvo lankymas, kur, pasak mitų, gimė Dzeusas. Kelionė į salos sostinę - HERAKLIONĄ, pasivaikščiojimas: Venecijos uostas ir Kouleso tvirtovė su Šv. Marko liūto atvaizdu, Venecijos lodžija, Šv. Tyto bažnyčia. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

 • 8 DIENA

  Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Chanijos oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Treč, Bal 29Treč, Geg 6 10+
2020 gegužė
Treč, Geg 6Treč, Geg 13 10+
Treč, Geg 13Treč, Geg 20 10+
Treč, Geg 20Treč, Geg 27 10+
Treč, Geg 27Treč, Birž 3 10+
2020 birželis
Treč, Birž 3Treč, Birž 10 10+
Treč, Birž 10Treč, Birž 17 10+
Treč, Birž 17Treč, Birž 24 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
919 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 7 nakvynės viešbučiuose***/****; 2-vietis numeris (galima pastatyti 1 papildomą lovą) su vonios kambariais
  • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės
  • skrydis
  • autobusų pervežimas
  • gido paslaugos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai i lankomus objektus bilietai, vietiniai gidai, vyno degustacija, gidas: apie 130 EUR, mokami grynaisiais.
  2. Papildomai pasirenkami mokesčiai: ekskursija į Santorini salą: apie 175 EUR, mokama grynaisiais
  3. Lankantis religinio kulto statiniuose būtina tinkama apranga: uždengti keliai ir pečiai.
UP
Išskleisti kelionių paiešką