Meksika. Pamirštojo rojaus beieškant

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Meksika. Pamirštojo rojaus beieškant

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Pamatysite visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides
  • Vyksite į įžymųjį Ramiojo vandenyno kurortą Meksikoje – Akapulko
  • Kelsitės į Tasko miestelį, kuris yra įrašytas į „Stebuklingų Meksikos miestų“ sąrašą ir pavadintas meksikietiška „sidabro sostine“
  • Aplankysite senovinę ikikolumbo epochos gyvenvietę – Šočikalką
  • Vyksite į Pueblą – didžiausią Meksikos miestą, kuriame pamatysite pačią nuostabiausią Meksikos bažnyčią – Santa-Domingo su Šventojo Rosarijaus varpine
  • Sierra-Madre kalnais vyksite prie Del-Sumidero Kanjono, kuris driekiasi 30 kilometrų, o jo sienos į aukštį stiebiasi net 1000 metrų
  • Aplankysite vaizdingiausius majų civilizacijos archeologinius griuvėsius – Palenkę
  • Vyksite į biosferinį rožinių flamingų draustinį ir pasigrožėsite didele šių nuostabių paukščių kolonija
  • Aplankysite Čičen Icą - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
  • Ilsėsitės Meksikos kurorte

Programa

 • 1 DIENA

  VILNIUS/RYGA - MEKSIKAS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos. Atvykimas į Meksiko miestą. Susitikimas oro uoste su rusakalbiu gidu ir pervežimas į 4* viešbutį.

 • 2 DIENA

  MEKSIKAS – SOKALO – NACIONALINIS ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – TEOTIHUAKANAS

  Apžvalginė ekskursija po Meksiką apsilankant istoriniame miesto centre – Sokalo aikštėje, netoli kurios yra actekų senovinio ritualų centro Templo Mayor griuvėsiai.

  Čia Jūs taip pat pamatysite didžiausią Meksikos katalikų Katedrą ir Nacionalinius (Prezidento) Rūmus*, kurių interjerą puošia žymaus Meksikos dailininko – muralisto Diego Riveros freskos. Po to Jūs nuvyksite į vieną turtingiausių Lotynų Amerikos Nacionalinį Antropologijos muziejų. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių eksponatų, surinktų iš įvairių Meksikos sričių ir atspindinčių unikalią šalies materialinės kultūros įvairovę.

  O vėliau Jūsų laukia ekskursija į archeologinį Teotihuakano kompleksą, kurio svarbiausios įžymybės yra: Saulės Piramidė, Mėnulio Piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla su gyvatės galvų ornamentais it kt. Sugrįžimas į viešbutį Meksike. *Nacionaliniai rūmai ne visada atviri lankytojams. Kadangi dėl renginių centrinėje Sokalo aikštėje, oficialių asmenų vizitų ir kitų aplinkybių rūmai gali būti uždaryti, kompanija pasilieka teisę praleisti rūmų lankymą.

 • 3 DIENA

  MEKSIKAS – AKAPULKO

  Po pusryčių Jūs vyksite į įžymųjį Ramiojo vandenyno kurortą Meksikoje – Akapulko. Miestas, įsikūręs gražiausios jūros įlankos pakrantėje, kur maudymosi sezonas tęsiasi visus metus, garsėja naktiniu gyvenimu, vandens sportu, viešbučiais ir restoranais. Apgyvendinimas 4* viešbutyje nuostabioje Akapulko įlankoje. Nedidelė ekskursija po miestą baigsis „La-Kebrada“ šou. Tai pasirodymas, kada profesionalūs nardytojai nuo maždaug 3 metrų uolos šokinėja žemyn į siaurą įlanką.

   

 • 4 DIENA

  AKAPULKO – TASKO

  Dieną Jūs turėsite galimybę apžiūrėti apylinkes ir pailsėti Akapulko pliaže. Po to persikelsite į Tasko miestelį, kuris yra įrašytas į „Stebuklingų Meksikos miestų“ sąrašą ir pavadintas meksikietiška „sidabro sostine“. Tasko įkūrė konkistadorai, atkeliavę čia ieškoti legendinių actekų turtų.

  Čia ir šiais laikais juvelyrai siūlo svečiams įvairiausių brangaus metalo dirbinių. Svarbiausios miesto įžymybės: meksikietiškos baroko architektūros brangenybė centrinė Santa Prisca bažnyčia, pastatytą iš rožinio akmens, sidabrinio verslo mieste pradininko prancūzo Žozefo de la Borda namas – muziejus. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Apgyvendinimas 4* viešbutyje Tasko.

 • 5 DIENA

  TASKO  ŠOČIKALKAS (Xochical) – PUEBLA

  Po pusryčių Jūs aplankysite senovinę ikikolumbo epochos gyvenvietę – Šočikalką, kuri įsikūrusi tarp vaizdingų Meksikos valstijos Moreloso vakarinės dalies kalvų. Čia Jūs pamatysite neįprastus susidomėjimą keliančius akmeninius statinius ir skulptūrų reljefus, laukus, skirtus žaisti apeiginius žaidimus su kamuoliu, nuostabią saulėtą observatoriją uolos viduje ir daug kitų dalykų. 

  Po to Jūs vyksite į Pueblą – didžiausią Meksikos miestą, svarbiausią kultūrinį-istorinį, mokslo ir ekonomikos centrą. Puebla garsėja nuostabia architektūra, nepakartojama nacionaline virtuve, ryškia ir meniška keramika „tavalera“. Miesto istorinis centras laikomas „žmonijos turtu“ ir įrašytas į UNESCO sąrašus. Puebloje Jūs pamatysite pačią nuostabiausią Meksikos bažnyčią – Santa-Domingo su Šventojo Rosarijaus varpine. Buvo laikas, kada ši varpinė buvo vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu. Vakare Jūsų laukia apgyvendinimas 4* viešbutyje Puebloje.

 • 6 DIENA

  PUEBLA  CATEMACO

  Pusryčiai ir išvykimas iš Puebla. Keliausite Verakruzo valstija, esančia Meksikos įlankos pakrantėje. Taip Jūs atvyksite prie nuostabių Catemaco lagūnos krantų. Čia Jūsų laukia pasiplaukiojimas valtimi*, jo metu galėsite pamatyti Beždžionių negyvenamą salą, pasidairyti po Agaltepeko salos apylinkes, senovės piligrimų vietas, savo forma primenančias krokodilą. Pirmykštės gamtos apsuptyje norintys galės dalyvauti senovinėse apsivalymo apeigose garinėje pirtyje „Temascal“. Ceremonija vyks saulei leidžiantis, jai vadovaus tikras šamanas ir padovanos neįtikėtiną lengvumo pojūtį, sielos ir kūno atsinaujinimo jausmą. Vakare Jūs atvyksite į Catemaco ir apsigyvensite 4* viešbutyje. * Dėl netinkamų oro sąlygų pasiplaukiojimas valtimis gali būti sutrumpintas ar atšauktas.

 • 7 DIENA

  SUMIDERO KANJONAS    SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS

  Po pusryčių Sierra-Madre kalnais vyksite prie Sumidero Kanjono. Vaizdingasis Kanjonas driekiasi 30 kilometrų, o jo sienos į aukštį stiebiasi net 1000 metrų. Čia teka upė Grichalva, kuria plauksite kateriais. Pakeliui galėsite pamatyti krokodilų, pasislėpusių pakrančių vandenyse, beždžionių, besisupančių medžių šakose, ir kitų faunos atstovų, o taip pat pasigėrėti floros įvairove.

  Dieną Jūs atvyksite į 4* viešbutį San Kristobaly-De-Las-Kasą, įsikūrusį aukštai kalnuose. San Kristobalį-De-Las-Kasas vieną pirmųjų įkūrė kolonistai. Dabar šis kolonijinis miestelis žavi svečius savo nuostabiomis gatvelėmis, senoviniais namais, bažnyčiomis ir liaudies kūrėjų gaminių įvairove. Čia Jūs galėsite pasivaikščioti po miestą naktį. Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 8 DIENA

  SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS    EL CHIFLON KRIOKLYS    SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS

  Po pusryčių vyksite į nuostabų gamtos parką El chiflon, garsėjantį kriokliais. Čia galėsite ne tik pasigėrėti nepaprasta gamtos įvairove, pasivaikščioti takeliais tarp putojančių krioklių, bet ir išsimaudyti natūraliai susiformavusiuose žydro vandens baseinuose.

  Grįžtant į San Kristobal de las Kasas užsuksite į Čiapas valstijos vietinių žmonių gyvenvietę, kurioje susipažinsite su žmonių kasdienybe, tikėjimais ir papročiais. Vienas iš populiariausių užsiėmimų ir pragyvenimo šaltinių čia yra tradicinių rankdarbių gamyba: tekstilės, keramikos, papuošalų ir kitų ranko darbo dirbinių. Nakvynė viešbutyje San Kristobal De las Kasas.

   

 • 9 DIENA

  SAN-CHUAN-ČAMULA    MISOL-CHA    PALENKĖ

  Po pusryčių aplankysite nedidelį indėnų miestelį San-Chuan-Čamula, esantį netoli San Kristobalio-De-Las-Kasas. Ši vietelė žymi tuo, kad čia persipina vietos gyventojų-cocil indėnų protėvių krikščionių ir pagonių pasaulių religiniai tikėjimai. Čia Jūs tapsite senų apeigų, kurios atliekamos Jono Krikštytojo bažnyčioje, liudininkais. Jų metu katalikų maldos skaitomos majų dialektu, o coca-cola laikoma šventu gėrimu.

  Tą pačią dieną nusileisite nuo šaltos Sieros-Lakandono viršukalnės, kad pamatytumėt nuostabųjį Misol-Cha vandens krioklį. Čia Jūs galėsite išsimaudyti ir atsigaivinti prieš kelionę į Palenkę. Vakare atvyksite į Palenkę, įsikursite 4* viešbutyje.

 • 10 DIENA

  ARCHEOLOGINĖ PALENKĖS ZONA  KAMPEČĖ

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandieną Jūs aplankysite vaizdingiausius majų civilizacijos archeologinius griuvėsius – Palenkę. Jūs turėsite pakankamai daug laiko pasigrožėti šios nuostabios vietovės statiniais, skęstančiais tropinėje prasidedančių džiunglių žalumoje.

   Po to Jūsų laukia kelionė į draugišką kolonijinį uostamiestį – Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Šiandien Kampečė – vienas iš nedaugelio Meksikos miestų, išsaugojusių gynybinius įtvirtinimus, pastatytus ispanų viešpatavimo laikais. Rekomenduojame pasivažinėti po miestą turistiniu tramvajumi. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Kampečėje.

 • 11 DIENA

  KAMPEČĖ  UŠMALIS  SELESTŪNAS  MERIDA

  Po pusryčių vyksite į senovinį majų miestą Ušmalį, kuris yra Puuk architektūrinio stiliaus pavyzdys, savo didybe užburiantis ir mūsų dienomis. 

  Kitas Jūsų kelionės objektas Selestūnas – gyvenvietė Jukatan pusiasalio vakaruose, Meksikos įlankos pakrantėje. Čia Jūs aplankysite biosferinį rožinių flamingų draustinį ir pasigrožėsite didele šių nuostabių paukščių kolonija. Jie ganosi seklumoje šalia siauro ruožo, skiriančio įlanką nuo lagūnos. Jūsų lengvas plokščiadugnis laivelis tyliai priplauks prie būrio ir Jūs galėsite iš arti grožėtis jaudinančiu vaizdu. Plaukiodami valtele Jūs taip pat įplauksite į gilumą augmenijos, kuri sukuria savotišką upės dangą, o pabaigoje išsimaudysite švariuose vandenyse.

  Po to vyksite į Jukatan valstijos sostinę ir kultūros centrą – Meridą. Labiausiai turistus domina Nepriklausomybės aikštė ir Paseo-del-Monteko – pagrindinis bulvaras, kuriame išsidėsčiusios prabangios europietiško stiliaus vilos, pastatytos XIX amžiaus pabaigoje – XX pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.

 • 12 DIENA

  MERIDA  ČIČEN-ICA  IK-KIL  KANKUNAS

  Po pusryčių keliausite į svarbiausią majų politinį ir kultūros ceremonijų centrą Čičen-Ica. Pagrindinė miesto įžymybė – Kukulkano piramidė, laikoma vienu iš 7 Naujųjų Pasaulio stebuklų. Be to Jūs pamatysite Observatoriją, Karių šventyklą, didžiulį lauką, skirtą žaisti šventą žaidimą su kamuoliu („Pok-ta-pok“) ir kt. Aplankę Čičen-Icą persikelsite prie Ik-Kilio – gražaus požeminio ežero, kuriame galėsite išsimaudyti ir pailsėti prieš kelionę į Karibų jūros pakrantę. Vakare atvyksite į Kankuną ir Majų Rivjerą. (Atvykimas apie 6 val. vakaro)*.

 • 13-14 DIENOS

  POILSIS KURORTE

  Šias dienas Jūsų lauks poilsis kurorte.

 • 15 DIENA

  KANKUNAS  VILNIUS/RYGA

  Skrydis iš Kankuno į Lietuvą su persėdimu.

 • 16 DIENA

  VILNIUS/RYGA

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUTIS

Dviviečiame Vienviečiame
Flamingo Cancun Resort 4* 
(viskas įskaičiuota)
2422 EUR + skrydis 2860 EUR + skrydis
Great Parnasus Resort&Spa 4* 
(viskas įskaičiuota) 
2450 EUR
+ skrydis
2900 EUR + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
2506 EUR + skrydis 2990 EUR + skrydis
RIU Cancun 5* 
(viskas įskaičiuota)
2570 EUR + skrydis 3080 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • oro uostų mokesčiai;
  • pasitikimas oro uoste;
  • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
  • vietiniai pervežimai Meksikoje;
  • angliakalbiai gidai turo metu;
  • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu ir viskas įskaičiuota Kankune;
  • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius arba Ryga–Meksikas– Kankunas - Vilnius arba Ryga (su persėdimais) 
  • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~25 EUR);
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką