Meksika. Pamirštojo rojaus beieškant

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Pamatysite visame pasaulyje žinomas Saulės ir Mėnulio piramides
 • Vyksite į įžymųjį Ramiojo vandenyno kurortą Meksikoje – Akapulko
 • Kelsitės į Tasko miestelį, kuris yra įrašytas į „Stebuklingų Meksikos miestų“ sąrašą ir pavadintas meksikietiška „sidabro sostine“
 • Aplankysite senovinę ikikolumbo epochos gyvenvietę – Šočikalką
 • Vyksite į Pueblą – didžiausią Meksikos miestą, kuriame pamatysite pačią nuostabiausią Meksikos bažnyčią – Santa-Domingo su Šventojo Rosarijaus varpine
 • Sierra-Madre kalnais vyksite prie Del-Sumidero Kanjono, kuris driekiasi 30 kilometrų, o jo sienos į aukštį stiebiasi net 1000 metrų
 • Aplankysite vaizdingiausius majų civilizacijos archeologinius griuvėsius – Palenkę
 • Vyksite į biosferinį rožinių flamingų draustinį ir pasigrožėsite didele šių nuostabių paukščių kolonija
 • Aplankysite Čičen Icą - vieną iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių
 • Ilsėsitės Meksikos kurorte
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
dienos
VILNIUS/RYGA - MEKSIKAS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos. Atvykimas į Meksiko miestą. Susitikimas oro uoste su rusakalbiu gidu ir pervežimas į 4* viešbutį.
2
dienos
MEKSIKAS – SOKALO – NACIONALINIS ANTROPOLOGIJOS MUZIEJUS – TEOTIHUAKANAS
Apžvalginė ekskursija po Meksiką apsilankant istoriniame miesto centre – Sokalo aikštėje, netoli kurios yra actekų senovinio ritualų centro Templo Mayor griuvėsiai.

Čia Jūs taip pat pamatysite didžiausią Meksikos katalikų Katedrą ir Nacionalinius (Prezidento) Rūmus*, kurių interjerą puošia žymaus Meksikos dailininko – muralisto Diego Riveros freskos. Po to Jūs nuvyksite į vieną turtingiausių Lotynų Amerikos Nacionalinį Antropologijos muziejų. Jo kolekciją sudaro daug archeologinių ir etnografinių eksponatų, surinktų iš įvairių Meksikos sričių ir atspindinčių unikalią šalies materialinės kultūros įvairovę.

O vėliau Jūsų laukia ekskursija į archeologinį Teotihuakano kompleksą, kurio svarbiausios įžymybės yra: Saulės Piramidė, Mėnulio Piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla su gyvatės galvų ornamentais it kt. Sugrįžimas į viešbutį Meksike. *Nacionaliniai rūmai ne visada atviri lankytojams. Kadangi dėl renginių centrinėje Sokalo aikštėje, oficialių asmenų vizitų ir kitų aplinkybių rūmai gali būti uždaryti, kompanija pasilieka teisę praleisti rūmų lankymą.

3
dienos
MEKSIKAS – AKAPULKO
Po pusryčių Jūs vyksite į įžymųjį Ramiojo vandenyno kurortą Meksikoje – Akapulko. Miestas, įsikūręs gražiausios jūros įlankos pakrantėje, kur maudymosi sezonas tęsiasi visus metus, garsėja naktiniu gyvenimu, vandens sportu, viešbučiais ir restoranais. Apgyvendinimas 4* viešbutyje nuostabioje Akapulko įlankoje. Nedidelė ekskursija po miestą baigsis „La-Kebrada“ šou. Tai pasirodymas, kada profesionalūs nardytojai nuo maždaug 3 metrų uolos šokinėja žemyn į siaurą įlanką.

 

4
dienos
AKAPULKO – TASKO
Dieną Jūs turėsite galimybę apžiūrėti apylinkes ir pailsėti Akapulko pliaže. Po to persikelsite į Tasko miestelį, kuris yra įrašytas į „Stebuklingų Meksikos miestų“ sąrašą ir pavadintas meksikietiška „sidabro sostine“. Tasko įkūrė konkistadorai, atkeliavę čia ieškoti legendinių actekų turtų.

Čia ir šiais laikais juvelyrai siūlo svečiams įvairiausių brangaus metalo dirbinių. Svarbiausios miesto įžymybės: meksikietiškos baroko architektūros brangenybė centrinė Santa Prisca bažnyčia, pastatytą iš rožinio akmens, sidabrinio verslo mieste pradininko prancūzo Žozefo de la Borda namas – muziejus. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Apgyvendinimas 4* viešbutyje Tasko.

5
dienos
TASKO – ŠOČIKALKAS (Xochical) – PUEBLA
Po pusryčių Jūs aplankysite senovinę ikikolumbo epochos gyvenvietę – Šočikalką, kuri įsikūrusi tarp vaizdingų Meksikos valstijos Moreloso vakarinės dalies kalvų. Čia Jūs pamatysite neįprastus susidomėjimą keliančius akmeninius statinius ir skulptūrų reljefus, laukus, skirtus žaisti apeiginius žaidimus su kamuoliu, nuostabią saulėtą observatoriją uolos viduje ir daug kitų dalykų. 

Po to Jūs vyksite į Pueblą – didžiausią Meksikos miestą, svarbiausią kultūrinį-istorinį, mokslo ir ekonomikos centrą. Puebla garsėja nuostabia architektūra, nepakartojama nacionaline virtuve, ryškia ir meniška keramika „tavalera“. Miesto istorinis centras laikomas „žmonijos turtu“ ir įrašytas į UNESCO sąrašus. Puebloje Jūs pamatysite pačią nuostabiausią Meksikos bažnyčią – Santa-Domingo su Šventojo Rosarijaus varpine. Buvo laikas, kada ši varpinė buvo vadinama aštuntuoju pasaulio stebuklu. Vakare Jūsų laukia apgyvendinimas 4* viešbutyje Puebloje.

6
dienos
PUEBLA – CATEMACO
Pusryčiai ir išvykimas iš Puebla. Keliausite Verakruzo valstija, esančia Meksikos įlankos pakrantėje. Taip Jūs atvyksite prie nuostabių Catemaco lagūnos krantų. Čia Jūsų laukia pasiplaukiojimas valtimi*, jo metu galėsite pamatyti Beždžionių negyvenamą salą, pasidairyti po Agaltepeko salos apylinkes, senovės piligrimų vietas, savo forma primenančias krokodilą. Pirmykštės gamtos apsuptyje norintys galės dalyvauti senovinėse apsivalymo apeigose garinėje pirtyje „Temascal“. Ceremonija vyks saulei leidžiantis, jai vadovaus tikras šamanas ir padovanos neįtikėtiną lengvumo pojūtį, sielos ir kūno atsinaujinimo jausmą. Vakare Jūs atvyksite į Catemaco ir apsigyvensite 4* viešbutyje. * Dėl netinkamų oro sąlygų pasiplaukiojimas valtimis gali būti sutrumpintas ar atšauktas.
7
dienos
SUMIDERO KANJONAS  –  SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS
Po pusryčių Sierra-Madre kalnais vyksite prie Sumidero Kanjono. Vaizdingasis Kanjonas driekiasi 30 kilometrų, o jo sienos į aukštį stiebiasi net 1000 metrų. Čia teka upė Grichalva, kuria plauksite kateriais. Pakeliui galėsite pamatyti krokodilų, pasislėpusių pakrančių vandenyse, beždžionių, besisupančių medžių šakose, ir kitų faunos atstovų, o taip pat pasigėrėti floros įvairove.

Dieną Jūs atvyksite į 4* viešbutį San Kristobaly-De-Las-Kasą, įsikūrusį aukštai kalnuose. San Kristobalį-De-Las-Kasas vieną pirmųjų įkūrė kolonistai. Dabar šis kolonijinis miestelis žavi svečius savo nuostabiomis gatvelėmis, senoviniais namais, bažnyčiomis ir liaudies kūrėjų gaminių įvairove. Čia Jūs galėsite pasivaikščioti po miestą naktį. Nakvynė 4* viešbutyje.

8
diena
SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS  –  EL CHIFLON KRIOKLYS  –  SAN KRISTOBALIS-DE-LAS-KASAS
Po pusryčių vyksite į nuostabų gamtos parką El chiflon, garsėjantį kriokliais. Čia galėsite ne tik pasigėrėti nepaprasta gamtos įvairove, pasivaikščioti takeliais tarp putojančių krioklių, bet ir išsimaudyti natūraliai susiformavusiuose žydro vandens baseinuose.

Grįžtant į San Kristobal de las Kasas užsuksite į Čiapas valstijos vietinių žmonių gyvenvietę, kurioje susipažinsite su žmonių kasdienybe, tikėjimais ir papročiais. Vienas iš populiariausių užsiėmimų ir pragyvenimo šaltinių čia yra tradicinių rankdarbių gamyba: tekstilės, keramikos, papuošalų ir kitų ranko darbo dirbinių. Nakvynė viešbutyje San Kristobal De las Kasas.

 

9
diena
SAN-CHUAN-ČAMULA  –  MISOL-CHA  –  PALENKĖ
Po pusryčių aplankysite nedidelį indėnų miestelį San-Chuan-Čamula, esantį netoli San Kristobalio-De-Las-Kasas. Ši vietelė žymi tuo, kad čia persipina vietos gyventojų-cocil indėnų protėvių krikščionių ir pagonių pasaulių religiniai tikėjimai. Čia Jūs tapsite senų apeigų, kurios atliekamos Jono Krikštytojo bažnyčioje, liudininkais. Jų metu katalikų maldos skaitomos majų dialektu, o coca-cola laikoma šventu gėrimu.

Tą pačią dieną nusileisite nuo šaltos Sieros-Lakandono viršukalnės, kad pamatytumėt nuostabųjį Misol-Cha vandens krioklį. Čia Jūs galėsite išsimaudyti ir atsigaivinti prieš kelionę į Palenkę. Vakare atvyksite į Palenkę, įsikursite 4* viešbutyje.

10
diena
ARCHEOLOGINĖ PALENKĖS ZONA – KAMPEČĖ
Pusryčiai viešbutyje. Šiandieną Jūs aplankysite vaizdingiausius majų civilizacijos archeologinius griuvėsius – Palenkę. Jūs turėsite pakankamai daug laiko pasigrožėti šios nuostabios vietovės statiniais, skęstančiais tropinėje prasidedančių džiunglių žalumoje.

 Po to Jūsų laukia kelionė į draugišką kolonijinį uostamiestį – Kampečę, įsikūrusį Meksikos įlankos pakrantėje. Šiandien Kampečė – vienas iš nedaugelio Meksikos miestų, išsaugojusių gynybinius įtvirtinimus, pastatytus ispanų viešpatavimo laikais. Rekomenduojame pasivažinėti po miestą turistiniu tramvajumi. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Kampečėje.

11
diena
KAMPEČĖ – UŠMALIS – SELESTŪNAS – MERIDA
Po pusryčių vyksite į senovinį majų miestą Ušmalį, kuris yra Puuk architektūrinio stiliaus pavyzdys, savo didybe užburiantis ir mūsų dienomis. 

Kitas Jūsų kelionės objektas Selestūnas – gyvenvietė Jukatan pusiasalio vakaruose, Meksikos įlankos pakrantėje. Čia Jūs aplankysite biosferinį rožinių flamingų draustinį ir pasigrožėsite didele šių nuostabių paukščių kolonija. Jie ganosi seklumoje šalia siauro ruožo, skiriančio įlanką nuo lagūnos. Jūsų lengvas plokščiadugnis laivelis tyliai priplauks prie būrio ir Jūs galėsite iš arti grožėtis jaudinančiu vaizdu. Plaukiodami valtele Jūs taip pat įplauksite į gilumą augmenijos, kuri sukuria savotišką upės dangą, o pabaigoje išsimaudysite švariuose vandenyse.

Po to vyksite į Jukatan valstijos sostinę ir kultūros centrą – Meridą. Labiausiai turistus domina Nepriklausomybės aikštė ir Paseo-del-Monteko – pagrindinis bulvaras, kuriame išsidėsčiusios prabangios europietiško stiliaus vilos, pastatytos XIX amžiaus pabaigoje – XX pradžioje. Apgyvendinimas 4* viešbutyje Meridoje.

12
diena
MERIDA – ČIČEN-ICA – IK-KIL – KANKUNAS
Po pusryčių keliausite į svarbiausią majų politinį ir kultūros ceremonijų centrą Čičen-Ica. Pagrindinė miesto įžymybė – Kukulkano piramidė, laikoma vienu iš 7 Naujųjų Pasaulio stebuklų. Be to Jūs pamatysite Observatoriją, Karių šventyklą, didžiulį lauką, skirtą žaisti šventą žaidimą su kamuoliu („Pok-ta-pok“) ir kt. Aplankę Čičen-Icą persikelsite prie Ik-Kilio – gražaus požeminio ežero, kuriame galėsite išsimaudyti ir pailsėti prieš kelionę į Karibų jūros pakrantę. Vakare atvyksite į Kankuną ir Majų Rivjerą. (Atvykimas apie 6 val. vakaro)*.

13 – 14
dienos
POILSIS KURORTE
Šias dienas Jūsų lauks poilsis kurorte.

15
diena
KANKUNAS – VILNIUS/RYGA
Skrydis iš Kankuno į Lietuvą su persėdimu.
16
diena
VILNIUS/RYGA
Grįžimas namo.

Apie Meksiką

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Vis
Dėmesio! Keliaujant į Meksiką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

VIEŠBUTIS

Dviviečiame Vienviečiame
Flamingo Cancun Resort 4* 
(viskas įskaičiuota)
2422 EUR + skrydis 2860 EUR + skrydis
Great Parnasus Resort&Spa 4* 
(viskas įskaičiuota) 
2450 EUR
+ skrydis
2900 EUR + skrydis
Fiesta Americana Condesa Cancun 5*
(viskas įskaičiuota)
2506 EUR + skrydis 2990 EUR + skrydis
RIU Cancun 5* 
(viskas įskaičiuota)
2570 EUR + skrydis 3080 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • oro uostų mokesčiai;
 • pasitikimas oro uoste;
 • apgyvendinimas 3*+ - 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose;
 • vietiniai pervežimai Meksikoje;
 • angliakalbiai gidai turo metu;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose ekskursijų metu ir viskas įskaičiuota Kankune;
 • bilietai į lankomus turistinius objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius arba Ryga–Meksikas– Kankunas - Vilnius arba Ryga (su persėdimais) 
 • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~25 EUR);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės. 
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Meksikos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Kolumbijos klasika: kavos ir palmių slėniai bei spalvingoji Kartachena
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Šri Lanka: Didysis turas
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
TRUMPA PAŽINTIS SU ŠRI LANKA IR POILSIS PAJŪRYJE
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.