Maskva ir Auksinis Rusijos žiedas

Kelionės akcentai

 • Kelionės metu išsamiai susipažįstate su intriguojančia, marga ir nevienareikšme Rusijos istorija
 • Aplankote ne tik šalies širdį Maskvą, bet ir ją supančius „Auksinio žiedo“ pavadinimą turinčius miestus: Vladimirą, Suzdalę, Kostromą, Jaroslavlį,
 • Didįjį Rostovą, Sergijevo Posadą
 • Šalies sostinei pažinti skiriate dvi dienas ir lankotės pačiame svarbiausiame visos šalies objekte Kremliuje
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Nuo529
2021 07 20 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Latvija, Rusija
Labai anksti ryte (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Vėlai vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Rusijoje, Rzhev apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~800 km

2
diena
Maskva
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Maskvą. Apžvalginė ekskursija autobusu: miesto simbolis – Raudonoji aikštė, Maskvos valstybinis universitetas, Didysis teatras, garsioji Tverskaja gatvė, Vasilijaus Palaimintojo ir Kazanės soborai, Lenino mauzoliejus, atstatytoji Kristaus Gelbėtojo cerkvė, Kremlius, Didysis Maskvos teatras. Vakare laisvas laikas Naujajame ir Senajame Arbate. Į viešbutį grįžtate *miesto transportu. Nakvynė viešbutyje Maskvoje.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

3
diena
Vladimiras, Suzdalė
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Pažintį su Auksiniu Rusijos žiedu pradedate nuo Auksiniais vartais vadinamo Vladimiro, kuris daugiau nei 250 m. buvo Rusijos sostinė. Apžiūrite Šv. Dimitrijaus ir Uspenskio soborus bei Auksinius vartus. Laisvu laiku siūlome aplankyti Šv. Trejybės bažnyčioje įkurtą Rusijos meno *muziejų. Po pietų išvykstate į Suzdalę. Aplankote senamiesčio širdimi laikomą *Kremlių, kuriame išlikę Rusijos carų ir bajorijos kasdieninio gyvenimo liudininkai: baldai, indai ir kitos interjero detalės. Kadaise mieste veikė net penki vienuolynai, šiandien išlikę trys. Pats įžymiausias – *Spaso–Evfimiev vienuolynas – apjuostas 1200 m ilgio raudonų plytų gynybine siena, pasipuošusia dvylika bokštų. Pageidaujantys gali aplankyti vieną iš vienuolyno komplekse veikiančių muziejų: „Aukso lobyno“, „XVI a. knygų“, „Rusijos menininkų darbų“, „Vienuolyno kalėjimo“. Į viešbutį Ivanovo apylinkėse atvykstate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

4
diena
Kostroma, Jaroslavlis
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Kostromą, kurią, kaip ir Maskvą, 1152 m. įkūrė kunigaikštis J. Dolgorukis. Čia, Ipatijaus vienuolyne, savo jaunystės dienas leisdavo Romanovų dinastijos atstovai. Būtent čia šešiolikametis Michailas Romanovas gavo žinią, kad jį išrinko naujuoju Rusijos caru. Tęsdami kelionę auksiniu Rusijos žiedu aplankote Jaroslavlį. Apžiūrite Bogojevleno ir Šv. Trejybės soborus, Atsimainymo cerkvę, turgaus ansamblį, XIX a. gaisrinės bokštą. Pavakary išvykstate Rostovo link. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~250 km

5
diena
Didysis Rostovas, Sergijevo Posadas
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Didįjį Rostovą – Rusijos aukso žiedo perlą, kuriame gausu XV – XVII a. architektūros paminklų. Svarbiausia įžymybė – *Rostovo Kremlius. Gynybinėmis sienomis apjuostoje teritorijoje kelios cerkvės, senoji tvirtovė. Apsilankote tradicinių *finifto papuošalų gamykloje, kurioje ne tik pamatysite, bet ir galėsite įsigyti miniatiūrinių meno kūrinių. Išvykstate į Sergijevo Posadą – Rusijos ortodoksų bažnytinį centrą. Aplankote *Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Sergijevo Posade buvo sukurtos ir pradėtos gaminti pirmosios matrioškos, tapusios vienu iš Rusijos simbolių. Vystate Maskvos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Maskvoje.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

6
diena
Maskva
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Maskvos širdį – Raudonąją aikštę. Aplankote Rusijos simbolį – *Kremlių, kuriame įsikūrusi ir Rusijos Federacijos prezidento rezidencija, galima pamatyti Didįjį caro varpą ir patranką, aplankyti vieną iš katedrų. Aplankote seniausią Rusijos muziejų – *Arsenalą, kuriame eksponuojami senoviniai ginklai, carų brangenybės, karališkosios regalijos, unikalūs aukso ir sidabro indai, įvairių laikotarpių puošnios karietos. Ekskursiją tęsiate *Rusijos deimantų saugykloje, kurioje saugoma viena didžiausių juvelyrinių dirbinių kolekcijų pasaulyje. Gėritės penkiais tūkstančiais deimantų išpuošta imperatoriškąja karūna, didžiaisiais Orlovo ir Šacho deimantais, aukso ir platinos grynuoliais. Laisvu laiku siūlome aplankyti XVI a. pastatytą *Vasilijaus palaimintojo cerkvę arba *Rusijos istorijos muziejų. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Vėlai vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Rusijoje, Rzhev apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

7
diena
Kelionė Namo
Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Latviją. Vakare, apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~800 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~3000 km.

Nuo529
2021 07 20 ir daugiau datų

Apie Rusiją

Rusija – didžiausia pagal plotą pasaulyje valstybė, besidriekianti nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Rusija ribojasi su (iš vakarų į rytus): Norvegija, Suomija, Estija, Latvija, Baltarusija, Lietuva, Lenkija, Ukraina, Gruzija, Azerbaidžanu, Kazachstanu, Kinija, Mongolija ir Šiaurės Korėja. Rusija, tai šalis, turinti net 9 skirtingas laiko juostas, didžiausius naudingųjų išteklių resursus ir ketvirtadalį pasaulio gėlojo vandens. Baikal

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Rusiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 3000 RUB (apie 50 EUR)
 • Rusijos viza ir formalumų sutvarkymas už papildomą mokestį.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, ausinės ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 100 EUR.

Kelionės užsakymas

Nuo
529

visiems: 529
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Laura
Susisiek su Rusijos specialiste Laura ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Sankt Peterburgas
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Baltųjų naktų miestas - Sankt Peterburgas 5d./4n.
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Maskva - Rusijos Aukso žiedas
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Rusijos aukso žiedas ir amžinoji Maskva 6d.
Rusija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.