Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Madagaskaro pietinė dalis

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Madagaskaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Madagaskaro pietinė dalis

Kelionės akcentai:

  • Turėsite progos susipažinti su vietiniais gyventojais, jų kultūra bei tradicijomis
  • Aplankysite atogražų miškų nacionalinį parką, kuriame galima sutikti labai retus gyvūnus
  • Aplankysite autentiškus ir savo architektūra išsiskiriančius miestus
  • Apžiūrėsite trečią pagal dydį pasaulyje barjerinį rifą
  • Išskirtinių daiktų ir suvenyrų įsigysite vietiniuose turgeliuose

Programa

 • Iš vienos pusės žavu, kad Madagaskaras nėra nutryptas turistų minių, iš kitos pusės keliautoją gali erzinti prastai išvystyta infrastruktūra. Vykstant į šią šalį reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir į galimus nesklandumus, buitinius nepatogumus žiūrėti filosofiškai, būti pasiruošus patirti ne vieną nuotykį ir išbandymą... Keliavimas ir stovyklavimas Afrikoje nėra pilnai prognozuojamas dalykas. Tai iššūkis, kurį reikia pasiruošti priimti. Šioje kelionėje reikės daug ir aktyviai judėti – gamtą stebėsite vaikščiodami po nacionalinius parkus – teks ir sušlapti, ir sukaisti, ir gerokai paprakaituoti... Tikimės, kad šią kelionę pasirinks mylintys ir suprantantys gamtą, draugiški, neišlepę, nekaprizingi, užsigrūdinę, kantrūs žmonės, spinduliuojantys gerą nuotaiką ir optimizmą. Afrikoje reikia mokėti atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir mėgautis ... Mokėti džiaugtis tuo, ką dovanoja ši diena, juk gyvūnų stebėjimas – tai valandos kantrybės ir sėkmė, kuri tave aplanko arba aplenkia... Neabejoju, kad ir šį kartą mums pasiseks ištraukti laimingą bilietą!

 • 1 diena

  VILNIUS - ANTANANARIVAS

  Išskridimas iš Lietuvos. Persėdimas viename iš Europos miestų. Skrydis į Madagaskarą. Vėlai vakare atskridimas į Madagaskaro sostinę Antananaryvą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį ir nakvynė.

  Antananarivas - vietinių trumpiau vadinamas Tana. Apie 1625 metus įkurtas Antananarivas, kurio pavadinimas reiškia „tūkstančio karių miestas“, sostine tapo tik XIXa. Tana yra judri ir triukšminga, tarsi ištisas pakelės turgus - gyvenimas čia virte verda. 

  Žmonės plūsta į gatves, braunasi tarp automobilių, beldžia į taksi langus, pardavinėja viską, ką tik galima parduoti: dėvėtas padangas, anglį, prieskonius, šluotas, šieną, eukaliptų medų, rūbus, ryžius, mėsą, žuvį, bambukus, seną santechniką ir net iš įvairių atliekų pagamintus suvenyrus. Kalnuotoje vietovėje, 1468 m aukštyje įsikūrusi Tana padalinta į dvi dalis – aukštutinį miestą ir žemutinį, kuriuos jungia stačios, siauros gatvelės ir laiptai.

 • 2 diena

  ANTANANARIVAS - AMBATOLAMPAS - ANTSIRABLIS

  Pusryčiai viešbutyje, išvykimas į Antsirablį.  Čia pamatysite tipinius Madagaskaro vaizdus: didžiulius ryžių bei kviečių laukus, žavingus kaimelius. Pakeliui sustosime trumpam seminarui apie tradicinius jų puodus, kaip jie gaminami iš paprasčiausių medžiagų. Atvykstame į Antsirablio viešbutį. Aplankysime miestą ir jį supančias šilko parduotuves. Nakvynė Les Chambres Du voyageur viešbutyje.

 • 3 diena

  ANTSIRAMBLIS - AMBOSITRA - RANOMAFANA

  Pusryčiai viešbutyje,  po jų vyksime į Ranomafaną. Įspūdingi vaizdai tęsis visą kelią: ryžių laukai palei kalvas, tradiciniai namai pagaminti iš plytų, molinės sienos plaunamos lietaus. Dažniausiai juose nebūna kamino, tad dūmai išeina pro langus ar šaidinį stogą. Kita stotelė -  Ambositra.  Tai apsuptas žalių kalvų, gyvas kalnų miestelis, Madagaskaro rankdarbių sostinė. Čia įskūrusios daugiau kaip 25 amatininkų dirbtuvės – parduotuvėlės, kuriose galima įsigyti ko tik širdis geidžia: raižyto medžio dirbinių, pintų krepšių, poliruotų akmenų, medžio mozaikų ir kt. Tik nepamirškite dėrėtis, nors kainos čia žemesnės negu sostinėje. Kelionę tęsime į Ranomafana miškų. Nakvynė Le Grenat viešbutyje.

 • 4 diena

  RANOMAFANA - FIANARANTSOA

  Šią dieną skirsite pažinčiai su Ranomafanos nacionaliniu parku. Parkas, užimantis 40 tūkstančių hektarų lietaus miško, buvo įkurtas 1986 m. siekiant išsaugoti auksaspalvius lemūrus ir plačianosius puslemūrius. Gausybė veržlių upokšnių, nuo tamsiai pilkų uolų krentantys kriokliai, sodriai žalia augmenija apaugusios kalvos ir vingiuojanti, niekada nenurimstanti Namorana upė – toks šio parko kraštovaizdis nepaliks abejingo nė vieno. Geras privažiavimas ir lokacija lėmė, kad šis parkas taptų vienu lankomiausių ir populiariausių Madagaskare. Vietinis gidas supažindins Jus su parko augmenija ir gyvūnija - čia sutinkamos 29 žinduolių rūšys, iš jų net 12 rūšių lemūrų.

  Pasivaikšiojimo metu pamatysite rudapilvius lemūrus, diademines sifakas, o, jei laimė susišypsos, ir slapukus - retuosius auksaspalvius bambukinius lemūrus, kurie buvo rasti tik 1986 metais. Taip pat parke bėgioja saulėje spindintys driežai, iguanos, šeriuotieji ežiai, fosos (pumos ir šuns hibridai), chameleonai, gekonai, varlės, skraido daugiau kaip 100 rūšių paukščių, iš jų net 68 rūšys yra endeminės, t.y. sutinkamos tik Madagaskare. Jus sužavės įspūdinga augmenijos didybė, pamatysite įvairiausių rūšių sumedėjusius paparčius, palmes, alavijus, milžiniškų bambukų sąžalynus, jei pasiseks - daugybę rūšių orchidėjų. Po pietų palikę Ranomafanos nacionalinį parką kelionę tęsite link Fianarantsoa, kurio pavadinimas išvertus reiškia „geras išsilavinimas“.  Nakvynė viešbutyje, bungaluose.

 • 5 diena

  FIANARANTSOA - AMBALAVAO - RANOHIRA

  Pusryčiai. Trumpa pažintis su Fianarantsoa miestu laikomu vartais į Pietus, Betsileo genčių sostine ir katalikiškosios kultūros centru (čia yra seniausios visame Madagaskare liuteronų ir protestantų katedros bei Fianarantsoa universitetas). Betsileo – trečia pagal dydį Madagaskaro gentis gyvena aukštikalnių plato aplink Fianarantsoa ir Ambalavao. Ši gentis garsėja visoje šalyje ryžių auginimo technika – vietoj įprastų dviejų derlių, jie sugeba nuimti tris. Smaragdinė ryžių terasų žaluma įspūdingai kontrastuoja su tokios pat spalvos kaip kelio žemė raudonų plytų namais. Vėliau pasieksite Ambalavao, kurio pavadimas išvertus reiškia „naujas slėnis“. Tai vienas simpatiškiausių aukštikalnių plato miestelių, pasipuošusių šviesių spalvų namais, jų žaismingais stogeliais ir drožinėtais mediniais balkonėliais. Kiekvieną antradienį ir trečiadienį Ambalavao šurmuliuoja didžiausisas zebu turgus šalyje. Regionas aplink Fianarantsoa ir Anbalavao taip pat garsėja ir vyno ūkiais. Nors auginti vynuoges klimatas nėra itin tinkamas, tačiau vyndarystė stipriai įsišaknijusi į regiono gyventojų kultūrą dar nuo tada, kai pirmuosius vynuogynus čia užveisė kunigai ir vienuoliai. Vėliau, esant galimybei, lankysite Antemoro popieriaus fabriką, kur jis gaminamas rankomis iš šilkmedžio žievės. Šį medį XVa. į salą atvežė arabai ir gamybos procesas išliko nepakitęs iki šių dienų. Pageidaujantys galės nusipirkti šio unikalaus popieriaus dirbinių – nuotraukų rėmelių, atvirukų, vokų, etc.

  Kelionę tęsime į Ranohira per ryžių ir tabako plantacijas. Bus galimybė aplankyti vynuogynus. Pietūs restorane Aux Bougainvillees. Sustosite nedideliame privačiame vietinės bendruomenės iniciatyva įkurtame Anjos gamtos rezervate, garsėjančiame pusiau prijaukintais katininiais lemūrais, kurie gyvena vaizdingame miške masyvių granito uolų papėdėje. Rezervatas nustebins ne tik netikėtu peizažu, bet ir pirmuoju pasimatymu su lemūrais, kurie yra visai nebaikštūs, tad didelė tikimybė, kad galėsite juos stebėti iš arčiau. Netoliese miške yra Betsileo genties kapaviečių, prie kurių nuves parko gidas, kuris papasakos apie šios genties papročius ir gyvenimo būdą. Pravažiuodami Porte du Sud,  grožėsitės natūraliais gamtos dariniais, didelėmis savanomis. Keliautojai netikėtai atras tarsi naują pasaulį. Kelyje pamatysite dideles bandas zebrų. Į Ranohirą atvyksime po pietų. Nakvynė Isalo Ranch viešbutyje.

 • 6 diena

  RANOHIRA - ISALO NACIONALINIS PARKAS

  Pusryčiai. Visą dieną skirsite pažinčiai su Isalo nacionaliniu parku, kuris buvo įkurtas 1962 metais smiltainio kalnų masyvui saugoti. Juros periodo kalnų masyvas, paveiktas vėjo ir vandens erozijos, atrodo išties įspūdingai ir primena Amerikos Laukinių Vakarų platybes - kraštovaizdis išraižytas nepaprasto grožio tarpekliais ir kanjonais, stūkso apdūlėję kalnai, siauros uolos, keisčiausių formų monolitai – vėjas ir vanduo per ilgus amžius iš uolų čia sukūrė neįtikėtinų formų skulptūras. Isalo yra šventa vieta Bara gentims, uolų labirintuose sutinkama jų laidojimo vietų.

   

  Šiame parke fauna nėra tokia gausi, kaip kituose Madagaskaro parkuose: čia gyvena 80 rūšių paukščių, 35 rūšys roplių, keletas rūšių endeminių varlių, sifakos, katininiai ir rudieji lemūrai bei keletas rūšių naktinių lemūrų, besislapstančių miškais apaugusiose veržlių upelių pakrantėse. Gerokai įspūdingesnė parko augmenija, mat čia auga daugiau nei 500 rūšių augalų, dalis iš jų endeminiai, kai kurios palmių ir alavijų rūšys sutinkamos tik Isalo nacionaliniame parke. Parką pažinti padės pasivaikščiojimas pėsčiomis įspūdingu kraštovaizdžiu su vietiniu gidu. Esant galimybei, užsuksite į interaktyvų Isalo NP muziejų, kuriame sukaupta daug informacijos ne tik apie parko gamtą, bet ir apie vietos žmones, jų kultūrą.Grįšime į viešbutį po pietų. Nakvynė Isalo Ranch viešbutyje.

 • 7 diena

  RANOHIRA - TULEAR - IFATIS

  Pusryčiai. Toliau kelionę tęsite ta pačia pagrindine šalies magistrale (Route Nationale 7) į pietvakarius link Tulear uostamiesčio, įsikūrusio prie Mozambiko sąsiaurio, skiriančio Madagaskarą nuo žemyninės Afrikos. Pakeliui – savanos ir dygliakrūmių vaizdai. Sustosite nusifotografuoti prie baobabų ir tipiškų spalvingų Mahafaly genties kapaviečių, papuoštų įstabiomis medinėmis skulptūromis. Pravažiuosite nediduką Ilakaka miestelį, kurį prieš penkiolika metų buvo plūste užplūdę safyrų ieškotojai. Tulear uostamiestyje sustosite prie turgaus nusipirkti egzotinių vaisių. Jeigu leis laikas, ir bus pageidaujančiųjų, už papildomą mokestį lankysite Antsokajaus Arboretumo botanikos sodą, kuriame surinkta daugiausiai šioms vietoms būdingų augalų ( iš pietinės ir pietvakarinės salos dalies). Vėliau kelionę tęsite link Ifačio – mažo žvejų kaimelio, garsėjančio nuostabiais paplūdimiais ir povandeniniu pasauliu. Nakvynė viešbutyje, bungaluose ant jūros kranto.

 • 8 diena

  IFATIS

  Laisvas laikas poilsiui. Mėgausitės maudynėmis uolėtuose balto smėlio paplūdimiuose prie Mozambiko sąsiaurio (Indijos vandenynas), paviršiniu nardymu, pasivaikščiojimais vandenyno pakrante arba pasiplaukiojimu vietinių žvejų valtelėmis – pirogomis.  Neliūdės ir gurmanai – vaišinsis ant grotelių pakepta zebu mėsa, šviežutėle žuvimi ir kitomis jūros gėrybėmis. Po pietų vyksime į Renialo parką (baobabų rezervą). Tai 45 hektarų plotas, kur sukurta nepaprasta augmenijos ir gyvūnijos įvairovė. Taip pat čia yra daugelio mokslininkų susitikimo vieta. Nakvynė Bamboo viešbutyje.

 • 9 diena

  IFATIS - ANTANANARIVAS

  Pietūs restorane, vyksime į oro uostą skrydžiui į Antananarivą. Nakvynė Antananarivo viešbutyje. 

 • 10 diena

  ANTANANARIVAS - VILNIUS

  Laisva diena, skrydis į Vilnių.

 • 11 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas viso turo metu
  • Pervežimai į/iš oro uostą, viešbutį
  • Maistas, paminėtas programoje
  • Automobilis su angliakalbiu gidu bei vairuotoju
  • Lankytinų vietų įėjimo mokestis (Montagne d’Ambre, Tsingy rouge, Ankarana Est)
  • Ekskursijos, paminėtos programoje

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Vidiniai bei tarptautiniai skrydžiai (1217 EUR + 240 EUR)
  • Gėrimai
  • Asmeninės išlaidos
  • draudimas
  • Arbatpinigiai

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką