Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Madagaskaras – stebuklų šalis

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Madagaskaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Madagaskaras – stebuklų šalis

Programa

 • 1 diena

  ANTANANARYVAS

  Išskridimas iš Lietuvos. Persėdimas viename iš Europos miestų. Skrydis į Madagaskarą. Atvykimas į Antananaryvą. Sutikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje su pusryčiais.

 • 2 diena

  ANTANANARYVAS – TOLIARA – IFATY

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – pervežimas į oro uostą skrydžiui į Toliarą. Atskridus į Toliarą, oro uoste pasitiks gidas, su kuriuo toliau vyksite į Ifaty, žvejų kaimelį. Apgyvendinimas viešbutyje „LeParadisier“ su pusryčiais ir vakariene.

 • 3 diena

  IFATY

  Laisva diena, skirta poilsiui. Galimybė aplankyti Reniala rezervatą (baobabų mišką) keliaujant zebu traukiamais vežimais ar panardyti.

 • 4 diena

  TOLIARA – RANOHIRA (270 km, kelionė – maždaug 5 valandos)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – kelionė į Toliarą. Ten aplankomas d‘Antsokay medelynas, o po to kelionė tiesiai į šiaurinėje pusėje esančią Ranohirą. Važiuojant galima stebėti tipinį pietinės salos pusės kraštovaizdį (savana ir brūzgynai). Pravažiuosite kaimų, kuriuose yra safyro kasyklų, taip pat bus galima pamatyti išdažytų pietinių salos genčių narių kapų, puoštų zebu ragais ir „Aloalo“ statulėlėmis. Atvykus į Ranohirą – apgyvendinimas viešbutyje. Vakarop aplankysite Mokomąjį parko lankytojų centrą, o po to pro vadinamąjį „Isalo langą“ stebėsime nuostabų saulėlydį. Apgyvendinimas „Satrana Lodge“ arba „Relais De La Reine“ viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.

 • 5 diena

  ISALO NACIONALINIS PARKAS

  Pusryčiai viešbutyje. Visa diena skirta pažinti Isalo Nacionalinį parką. Ryte keliausite iki žymiojo natūralios gamtos baseino, pakeliui apžiūrėdami botanikos sodą ir tipinius Bara genties žmonių kapus. Po pietų aplankysite Namaza teritoriją ir pamatysite jos Nimfų krioklio kaskadas.

  Galimybė pamatyti katininį ir raudonkrūtinį rudąjį lemūrą, taip pat tokių paukščių rūšių, kaip Akmeninis Bensono strazdas, Rojaus musinukė, paprastoji nendrinukė, paprastasis purplelis ar Madagaskaro kukutis. Isalo Nacionalinis parkas įkurtas 1962 m. ir apima 81,540 hektarų (201,404 akrų) plotą, kuriame gausu laukinės gamtos paveiktų smiltainio masyvų. Nepaprastas kraštovaizdis, kuriame galima pamatyti šiam regionui būdingų unikalių augalijos ir gyvūnijos rūšių, puikiai tinka tyrinėjimui pėsčiomis. Žolėtos lygumos apsuptos įvairių formų smiltainio kalvagūbrių, uolose paslėpta daug Sakalava genties kapų, o visame regione galioja daugybė tabu. Apgyvendinimas „Satrana Lodge“ arba „Relais De La Reine“ viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.

 • 6 diena

  ISALO NACIONALINIS PARKAS – AMBALAVAO – RANOMAFANA (280 km + 60 km, kelionė – maždaug 6 valandos)

  Pusryčiai viešbutyje. Toliau keliausite į šiaurę, pamatysite Horombės plokščiakalnį. Pravažiavę Vyskupo kepurės uolą, kirsite salos šiaurės ir pietų ribą. Stabtelėsite Anjoje, kad aplankytumėte vietinių žmonių saugomą lemūrų parką. Galimybė pasivaikščiojimo metu pamatyti katininį lemūrą.

  Po apsilankymo parke tęsite savo kelionę į Ambalavao. Apsilankysite Antemoro popieriaus fabrike, o tada toliau vyksite link Fianarantsoa. Važiuojant pro langą galėsite stebėti besikeičiantį kraštovaizdį: daugiausia pakopomis kylančius ryžių laukus ir kalnų teritorijoms būdingus kaimus. 

  Atvykus į Fianarantsoa – trumpa apžvalginė ekskursija po miestą, o tada tęsite kelionę į Ranomafaną.Į Ranomafaną atvyksite vakare. Apgyvendinimas „Setam Lodge“ ar panašiame viešbutyje.

 • 7 diena

  RANOMAFANA

  Diena skirta susipažinti su Ranomafanos Nacionaliniu parku. Aplankysite dvi skirtingas vietas: 1 – pagrindinį Ranomafanos Nacionalinio Parko mišką, kuriame bus galima pamatyti paukščių ir lemūrų. Šiame miške randamos trys puslemūrių (pilkasis puslemūris, auksaspalvis lemūras ir didysis puslemūris) bei kelios lemūrų rūšys: Milno-Edvardso sifaka, paprastasis rudasis lemūras, raudonpilvis lemūras ir kt.

  Galbūt pasitaikys proga pamatyti ir didžiausią salos chameleoną – Parsonso chameleoną. Per pietus važiuosite į Vohipararos mišką. 2 – antrajame, Vohipararos, miške galėsite pamatyti kelis vietinius, Madagaskarui būdingus paukščius: Paslaptingąjį giesmininką, geltonpilvę madagaskarinę pitą, Madagaskaro miškų foudią ir, žinoma, lemūrus.

 • 8 diena

  RANOMAFANA – AMBOSITRA – ANTSIRABĖ (240 km)

  Pusryčiai viešbutyje. Ryte apsilankymas Nacionaliniame Ranomafanos parke. Po pusryčių važiuosite į Septintąjį kelią. Važiuodami galėsite stebėtiapylinkėms būdingą kalnuotą kraštovaizdį. Atvykimas į Ambositrą – Malagasio amatų sostinę. Turėsite galimybę aplankyti skirtingas amatų parduotuvėles ir stebėti, kaip vietiniai amatininkai drožinėja medį. Tęsite kelionę į Antsirabę. Apgyvendinimas „CouleurCafe“ ar „Vatolahy Hotel“ viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.

 • 9 diena

  ANTSIRABĖ – ANTANANARYVAS (170 km, kelionė – maždaug 6 val.)

  Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite mineralinių vandenų kurortą Antsirabę, kuri gerai žinoma dėl mieste važinėjančių rikšų, brangakmenių ir karštųjų versmių šaltinių. Taip pat tai pramoninis ir agrokultūrinis Madagaskaro centras. Tęsite kelionę į Antananaryvą. Atvykimas vėlai po pietų. Pervežimas į „Bois Vert“ ar panašų viešbutį.

 • 10 diena

  ANTANANARYVAS – ANTSIRANANA – JOFFRE VILLE (47 km)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pietų – pervežimas į oro uostą. Skrydis į Antsirananą (Diego Suarez) (laikas priklausys nuo skrydžių tvarkaraščio). Atvykimas į Antsirananą. Susipažinsite ir aplankysite Antisarananos miestą – Antakarananos genties sostinę. Jūros uostas pačioje Madagaskaro šiaurėje. Uostas pagal savo dydį ir grožį yra antrasis pasaulyje po Rio DeŽaneiro – skirtumas tik tas, kad šis neapstatytas pastatais. Po Nepriklausomybės dienos šis miestas liko Prancūzų kariuomenės postu.Septynioliktame amžiuje Prancūzų misionieriai įkūrė ten Laisvės Respubliką. Į šaškių lentą panašus miestelis su keletu uosto įrenginių, skirtingai nei kiti dideli miestai, yra labai tylus. Aplinka labai vaizdinga, auga daugybė baobabų. Vėliau vyksite į Joffre Ville, esantį už maždaug 37 km nuo miesto. Atvykus – įsikūrimas viešbutyje. Apgyvendinimas „NatureLodge“ ar panašiame viešbutyje su pusryčiais ir vakariene.

 • 11 diena

  JOFFRE VILLE (GINTARO KALNAS)

  Po pusryčių jūsų lauks visos dienos ekskursija į Gintaro Kalno Nacionalinį parką. Popiet grįšite į viešbutį. 40 km nuo Diego esanti vulkaninių kalnų grandinė, kurios kalnų aukštis svyruoja nuo 850 iki 1474 m. Kalnuose auga tankūs drėgnieji miškai ir yra keletas mažų kraterių – ežerėlių, gerai „pasislėpusių“ tarp vešlios augalijos. Vieta turi ypatingai turtingą augaliją ir gyvūniją. Lankytojai gali stebėti įvairias roplių rūšis, vaikščioti botaniniais takais, mėgautis įspūdingais kriokliais, taip pat – apžiūrėti kraterius – ežerėlius. Apgyvendinimas „NatureLodge“ arba „LitchiTree“ viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene.

 • 12 diena

  JOFFRE VILLE – TSINGY PARKAS– AMBANJA (230 km, kelionė – maždaug 5 val.)

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje, o tada kelionė į Ankaraną, pravažiuojant tipiškus Antakarananos genčių kaimus. Stabtelėsite Ankarananoje, aplankysite nuostabų rezervatą, geriausiai žinomą dėl jame esančios Tsingy parko. Galimybė pamatyti paukščių, lemūrų. 

  Po apsilankymo parke, tęsite kelionę į Ambanją. Pervežimas į viešbutį. Naktis „Plantation Millot“ svečių namuose (elektra ir vanduo 17.30–22.00 valandomis) arba „LeBaobabAnkifyHotel“ viešbutyje (abu variantai su pusryčiais ir vakariene).

 • 13 diena

  AMBANJA – ANKIFY – NOSY BE

  Pusryčiai viešbutyje. Ryte aplankysite kakavos plantacijas ir sužinosite apie jos apdirbimą (uždaryta savaitgaliais ir valstybinių švenčių metu). Pervežimas į Ankify uostą, iš kurio laivu plauksite į Nosy Be salą (kelionė – 30 min.). Atvykus ir HellVille uostą, Jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Vakarienė ir naktis „VanilaHotel“ (kambariai su vaizdu į sodą) ar panašiame viešbutyje.

 • 14 diena

  NOSY BE: NOSY KOMBA – NOSY TANIKELY

  Pusryčiai viešbutyje. Visos dienos ekskursija į Nosy Komba ir Tanikely. Numatyti pietūs – piknikas. Komba: maža kalnuota salelė tarp Nosy Be ir Europos žemyno yra gausiai lankoma dėl puslaukinių lemūrų, kurie mielai ėda bananus tiesiai iš lankytojų rankų. Tanikely: kaimyninė Nosy Kombos salelė, nacionalinis povandeninis rezervatas saugomas jau metų metus. Sala jūros dugne – nardytojų su akvalangais rojus, kur mėgėjai gali pasigėrėti itin spalvingu gyvosios gamtos reginiu: koraliniais rifais ir spalvotomis žuvimis. Po pietų – grįžimas į Hell Ville uostą, o po to – į viešbutį. Apgyvendinimas „Vanila Hotel“ ar panašiame viešbutyje su pusryčiais ir vakariene.

 • 15 diena

  NOSY BE

  Laisvas laikas, skirtas poilsiui. Apgyvendinimas „Vanila Hotel“ ar panašiame viešbutyje su pusryčiais ir vakariene.

 • 16 diena

  NOSY BE – ANTANANARYVAS

  Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki kelionės į oro uostą. Skrydis atgal į Antananaryvą ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas „Palissandre Hotel“ viešbutyje su pusryčiais.

 • 17 diena

  ANTANANARYVAS  -VILNIUS

  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Kaina asmeniui,kai vyksta du keliautojai

2800 EUR + skrydis

Kaina asmeniui, kai vyksta trys keliautojai

2465 EUR + skrydis

Kaina asmeniui, kai vyksta keturi keliautojai

2290 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas viešbutyje su pusryčiais 
  • Piknikas Nosy Tanikley.
  • Privatus automobilis kelionėms po salą, apmokami degalai ir vairuotojo draudimas.
  • Visi pervežimai iš/į oro uostus/uostus.
  • Lankytini objektai ir ekskursijos, paminėtos programoje.
  • Įėjimo bilietai ir anglakalbio vietinio gido paslaugos visuose programoje paminėtuose parkuose ir rezervatuose.
  • Dokumentų tvarkymo mokesčiai.
  • Turizmo mokesčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Vidiniai bei tarptautiniai skrydžiai (1217 EUR + 690 EUR)
  • Lankytinų vietų ir ekskursijų, nepaminėtų programoje, mokesčiai.
  • Gėrimai ir pietūs 
  • visos asmeninės išlaidos.
  • Vizos mokesčiai.
  • Privatus rusakalbis gidas

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką