Lisabona ir poilsis Azorų salose

Kelionės akcentai

 • Išvykimai galimi kasdien
 • Svečiuositės Lisabonoje - vienoje charizmatiškiausių Europos sostinių
 • Išvysite žalumoje skendinčią Sintrą ir žymiausią jos objektą - Penos dvarą - Portugalijos karalių vasaros rezidenciją
 • Pabuvosite vakariausiame Europos taške - Rokos kyšulyje
 • Ilsėsitės stulbinančia gamta garsėjančiose Azorų salose
Nuo656
2022 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 1206
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į LISABONĄ
Atskridusius Jus pasitiks, perveš ir apgyvendins viešbutyje Lisabonoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių leisitės į ekskursiją po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių.

Vėliau keliausite į Mafrą (už papildomą mokestį - su pietumis 65 EUR) – vietą, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros. 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra.  Po ekskursijos – laisvas laikas ir nakvynė.

3
diena
LISABONA - SINTRA (pusryčiai)
Pusryčiai. Nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

Taip pat, aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

4
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas, galimybė užsisakyti papildomų ekskursijų.
5
diena
LISABONA-AZORŲ SALA SAO MIGUEL (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Pontą Delgadą. Atvykimas į pasirinktą viešbutį poilsiui. Video apie nuostabias Azorų salas:
6 – 11  
dienos
POILSIS SAO MIGUEL (pusryčiai)
Poilsis viešbutyje. Galimybė užsisakyti ekskursijų ar savarankiškai keliauti bei aplankyti kitas Azorų salas. Azorai - tai vulkaninės kilmės salynas Atlanto vandenyne, priklausantis Portugalijai. Salų bendras plotas yra apie 2,2 tūkst.kvadratinių kilometrų. Azorų salų sostinė yra Ponta Delgada miestelis, esantis didžiausioje Sao Miguel saloje. 

Azorų salos išsidėsčiusios trimis grupelėmis 650 km ilgiu, salynui taip pat priklauso daug negyvenamų salelių. Yra tvirtinančių, kad Azorų salos - tai legendinės Atlantidos liekanos. Tačiau dažniausiai Azorų salos yra lyginamos su Islandija - čia gausu užgesusių ugnikalnių, kurių krateriuose dabar yra nuostabaus grožio ežerai. Skirtingai nuo Islandijos, klimatas Azorų salose yra švelnus ir šiltas - vidutinė temperatūra žiemą apie 18 laipsnių, vasarą - apie 24.

12
diena
SAO MIGUEL - VILNIUS (pusryčiai)
Po pusryčių nuvykimas į oro uostą, skrydis namo su dviem persėdimais.
Nuo656
2022 01 25 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 550
su skrydžiu: 1206

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Lisabona ir poilsis Azorų salose

Agata
2016 10 07
9.8
Kelionė mums labai patiko ir paliko nepakartojamą įspūdį. Jeigu galėtume atsukti laiką atgal ir rinktis iš naujo, tikrai nebūtume pakeitę savo pasirinkimo. Lisabona gražus miestas, o Azoruose nuostabi gamta. Visi skrydžiai vyko sklandžiai, nors du iš jų ir vėlavo. Tiesa, skrydžiai vėlavo iki pusvalandžio, todėl kelionės tai niekaip nesutrikdė. Dėl dviejų persėdimų, šiek tiek nuvargino kelionė atgal, bet laikas neprailgo, nes oro uostuose ilgai laukti nereikėdavo, visi skrydžiai buvo labai gerai parinkti. Abu viešbučiai: tiek Lisabonoje "Vip Berna", tiek Azoruose "Antillia", mums patiko. Be abejo, "Antillia" buvo žymiai geresnis, pateisino savo 4 žvaigždutes, gerą įspūdį paliko malonus ir linkęs padėti personalas, skanus maistas, palaikoma tvarka ir suvenyrai išvykstant. Pervežimai Lisabonoje vyko laiku, ko nepasakyčiau apie ekskursijas.. Su "Lusitana Sol" daugiau reikalų turėti nesinorėtų. Programoje buvo nurodytos dvi ekskursijos: Lisabonoje ir Sintroje, kurios buvo suplaktos į vieną dieną. Ir viskas galimai ir toliau būtų gerai net ir per vieną dieną, bet "Lusitana Sol" ekskursijos išvakarėse nukėlė laiką iš 8.30 val. į 10.00 val., o po to vėlavo dar valandą, todėl viskas vyko labai greitai ir chaotiškai, nebuvo aplankyti visi nurodyti objektai. Be to, ekskursija buvo nukelta į pirmadienį, kai daugelis muziejų ir objektų yra uždaryti lankytojams, pvz. Belemo bokštas ir Šv. Jeronimo vienuolynas, prie kurių teko tik kelias minutes pastovėti ir skubėti toliau, karietų muziejus. Dėl laiko stokos Sintroje prabėgom aplankėme tik Quinta da Regaleira. Rokos kyšulyje turėjome 20 minučių apsižvalgyti. Padėtį kažkiek gelbėjo tik puiki gidė, kurį daug papasakojo ir sudomino. Beja, nepriklausanti "Lusitana Sol". Nurodytų pietų ekskursijos metu ne tik, kad nebuvo, bet dėl laiko stokos net nebuvo jokio sustojimo, kad galėtume patys pasirūpinti pietumis, todėl galėjo džiaugtis tie, kurie bent jau kažką valgomo įsidėjo į kuprines (mes, lyg nujausdami, truputį pasiruošėme). Lisabonoje taip aplankėme programoje nenurodytus Edvardo VII parką ir pagrindinę aikštę, kas buvo nelabai vietoje, kadangi prieš tai turėję tris laisvas dienas, minėtas vietas aplankėme patys, išsirinkę tai, kas programoje nebuvo nenurodyta. Papildomų ekskursijų nesirinkome, tik Azoruose plaukėme stebėti banginių, toliau organizavomės viską patys ir neblogai susitvarkėme, šiuo tikslu Azoruose buvome išsinuomoję automobilį. Tiesa, toks savarankiškumas užėmė nemažai laiko dar prieš išvykstant į kelionę. Būsimiems keliautojams taip pat patarčiau išsinuomoti automobilį ir laisvai keliauti po visą salą, nes kiekvienam salos kampelyje yra, ką pamatyti, turėti GPS. Labai įdomios yra pėsčiųjų žygių trasos. Norintiems išplaukti stebėti banginių, patarčiau pasirūpinti plaukimo bilietu iš anksto ir nenukelti šios pramogos į paskutines dienas, nes esant nepalankiam orui, plaukimas yra nukeliamas kitai dienai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

VIEŠBUČIAI IR KAINOS:

Kategorija

Viešbučiai poilsio metu

Kaina su pusryčiais

Kaina su pusryčiais ir vakarienėmis

3*

Hotel Ponta Delgada  nuo 656 EUR + skrydis

-

4*

Royal Garden nuo 707 EUR+
skrydis

nuo 859 EUR + skrydis

4*

VIP Executive Azores nuo 729 EUR + skrydis

nuo 888 EUR + skrydis

4*

Talisman nuo 743 EUR + skrydis

nuo 888 EUR + skrydis

4*

Terra Nostra Garden nuo 715 EUR + skrydis nuo 888 EUR + skrydis

4*

Hotel Bahia Palace

nuo 721 EUR + skrydis  -

4*

Caloura Hotel

nuo 816 EUR + skrydis  nuo 1018 EUR+ skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose Lisabonoje su pusryčiais;
 • 7 nakvynės su pasirinktu maitinimu viešbutyje Sao Miguel saloje;
 • nurodyta ekskursinė programa;
 • pervežimai Lisabonoje;
 • rusakalbio gido paslaugos Lisabonoje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius–Lisabona; Ponta Delgada-Vilnius (su persėdimu, nuo 377 EUR);
 • skrydis Lisabona-Ponta Delgada (nuo 174 EUR);
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas Sao Miguel saloje (už papildomą mokestį, kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos);
 • įėjimo bilietai į muziejus pagal programą (apie 6 eur/asm);
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 8 EUR/12 d.)

Pastabos

 • Priemoka už geresnės kategorijos 4* viešbutį Lisabonoje - 49 EUR/asm.
 • Išvykimai galimi kasdien, kelionės trukmė gali būt keičiama;
 • Kelionės programos eiliškumas gali keistis.
 • Pateikiame standartines kelionės kainas. Atsižvelgiant į kelionės datą, kaina gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo viešbučių, aviabilietų kainų. Kokie galimi pasikeitimai Jūsų pasirinkta data, teiraukitės agentūroje arba telefonu 8 671 43122.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Fatimą
  • Išvyka į Koimbrą
  • Išvyka į Obidosą
  • Galimybė koreguoti kelionės trukmę 

Kelionės užsakymas

Nuo
656

+ skrydis nuo: 550 visiems su skrydžiu: 1206
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė L.
Susisiek su Portugalijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Islandija – ledo ir ugnies žemė
Islandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pramogos Laplandijoje
Laplandija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Madeiroje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Lisabona ir poilsis Algarvėje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.