Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kuba: kavos spalvos (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Kuba: kavos spalvos (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Charakteringoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Guanayara nacionaliniame parke pasivaikščiosite prie Salto el Rocio krioklio
  • Ilsėsitės Varadero kurorte garsėjančiame savo žaviais paplūdimiais.

Programa

 • Kuba kartais primena pasakų princą, apvilktą neturtingo žmogaus apsiaustu – vietomis šiek tiek apšiurę fasadai slepia įspūdingo grožio, nesuskaičiuojamo kultūrinio paveldo ir nuostabiai draugiškų žmonių šalį. Tai tarsi atskiras pasaulis, kuriame reikia atsisveikinti su įprastu vakarietišku gyvenimu ir visą laiką tikėtis ko nors netikėto. Miestų architektūra ir atmosfera su savo akmenimis grįstomis gatvelėmis ir pretenzingais skverais primena apie čia kadaise gyvavusias intrigas ir prabangą, o baltas patrauklių paplūdimių smėlis ir stulbinamai žydras vanduo primena, kad atvykome atostogauti. Belieka atsipalaiduoti ir leisti sau pasimėgauti neįprastos kubietiškos kultūros malonumais – sakoma, kad šią šalį labai lengva pamilti, gal taip nutiks ir Jums? Tad drąsiai pasisveikinkime su Kuba ir leiskimės į nuostabių įspūdžių kelionę po šį Pietų Amerikos perlą!

 • 1 diena

  VILNIUS – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus į Havaną su persėdimu Stambule. Atskridus mus pasitiks ir nuveš į viešbutį, kur lauks soti vakarienė. Vakare turėsime laisvo laiko poilsiui, savarankiškam miesto pažinimui.

 • 2 diena

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, o po jų pradėsime ekskursiją po Havaną (La Habana) – didžiausią miestą Karibų salose. Tai neabejotinai yra visos salos kultūros centras – čia daug muziejų, rūmų, aikščių, alėjų ir bažnyčių. Miesto valdžia labai remia kultūrinį gyvenimą, tad Havanoje populiarūs šokių menai, dailės parodos, muzikos festivaliai – gal į vieną didžiųjų renginių papulsime ir mes?..

  Pažintį su miestu pradėsime pasivaikščiodami po istorinį Havanos centrą (La Habana Vieja) ir apžiūrėdami kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Havana puikiai žinoma dėl unikalių arkadų, kurias mieste pastatė ispanų kolonistai. Kubos sostinėje puikiai persipina neoklasicizmo, baroko ir kolonijinės architektūros stiliai, tad siauros gatvelės dvelkia ramybe ir jaukumu. Vaikščiodami aplankysime Ginklų aikštę (Plaza de Armas), seniausią, dar XVI a. įkurtą Havanos aikštę. Taip pat – Ofisios gatvę (Calle Oficios), apstatytą daugiausia restauruotais XVIII a. pastatais, daugybe muziejų, restoranų ir kitokių pramogų vietų. Stabtelėsime ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje (Plaza San Francisco de Asis). Čia pamatysime to paties vardo Baziliką ir vienuolyną, šiandien naudojamus kaip koncertų salę ir muziejų-šventojo meno galeriją. 

  Taip pat neaplenksime ir garsiojo kubietiško romo muziejaus (Museo del Ron Havana Club), kur galėsime susipažinti su įdomiu žymiausio pasaulyje „Havana Club“ romo gamybos procesu bei jį padegustuoti. Toliau keliausime į Senąją aikštę (Plaza Vieja). Ši Havanos aikštė mena bene daugiausia istorinių miesto įvykių – egzekucijų, procesijų, bulių kovų ir fiestų, kurias vietiniai kubiečiai galėdavo patogiai stebėti iš ją supančių gyvenamųjų namų balkonų.

  Keliaudami Pirklių gatve (Calle Mercaderes) pasieksime didelį rausvą Ambos Mungos viešbutį, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus (Ernest Heminway). Katedros aikštėje galėsime užsukti į „Bodeguita del Medio“ – tipinį Havanos restoraną–barą, kurie sienas puošia įvairiausi įdomūs objektai, įrėmintos nuotraukos ir žymių žmonių parašai, pasakojantys miesto istoriją. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į Revoliucijos muziejų (Muse ode la Revolucion), Centrinį miesto parką (Iberostar Parque Central), Didįjį Havanos teatrą (Teatro Nacional de Cuba), Nacionalinį Kapitolijų (El Capitolio) ir garsiąją Havanos Malekono krantinę (Avenida de Maceo). Atėjus pietų metui pietausime miesto restorane.

  Po pietų tęsime turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysime Revoliucijos Aikštę (Plaza de la Revolucion). Dienos metu aikštė gerokai įkaista, tad apžiūrėti joje esančius Chosė Marti (Jose Marti) skulptūrą ir metalinį Če Guevaros (Che Guevara) paveikslą patariama anksti ryte arba vakarop. Apžvelgsime ir Universiteto kalną, ant kurio stūkso didingas Havanos Universitetas (Universidad de La Habana) – vienas seniausių tokių mokymo įstaigų visoje Pietų Amerikoje. Dienos pabaigoje grįšime į viešbutį, kur turėsime laisvo laiko atsipūsti ar pratęsti pažintį su miestu savarankiškai. Vakare galėsime užsisakyti ekskursiją į šūvio iš patrankos ceremoniją. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių mūsų lauks kelionė į Vinjaleso slėnį (Valle de Vinales), kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio. Nors vietos pavadinimas pažodžiui reiškia „Vynuogynų slėnis“, pasaulyje jis garsėja dėl visai kitų augalų produkcijos – tabako. Pakeliui galėsime pasigrožėti ir susipažinti su unikalia Kubos gamta, egzotiškais augalais, ypač – karališkomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu! Atvykę į slėnį, aplankysime tabako fabriką-gamybos vietą, vadinamą Kandeliarija (Candelaria), stabtelėsime „El Paraiso“ fermoje – galėsime pamatyti paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimą, bei įvertinti jų svetingumą ir paprastumą.

  Pasiirstyti valtimi požemine upe keliausime į Indėno Urvą (Cueva del Indio) – įvairių formų stalaktitų ir stalagmitų pilną urvą. Sienas čia puošia įvairiausi ikikolumbinių čiabuvių genčių paveikslai, galima pamatyti senovinių laidojimo reikmenų. Legenda pasakoja, kad jei plaukiant šiuo urvu būsite užvertę galvą ir į nosį netyčia įlašės gryno vandens nuo stalaktito lašelis, problemų su sveikata nebeturėsite niekada. Argi neverta pamėginti?..

  Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Palenquede de los Cimarrones“. Tai viskas viename: istorinis šou, nuostabus maistas ir nedidelis savotiškas muziejus. Po pietų keliausime prie „Priešistorinės sienos“ (Vinales Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Į UNESCO Paveldo sąrašą įtraukta spalvinga siena iš tikrųjų visai ne priešistorinė, tačiau tikrai istorinė – buvęs Kubos mokslų akademijos kartografijos skyriaus direktorius Leovigildas Morilas (Leovigildo González Morillo) įsipareigojo įvykdyti didžiulį projektą ir Vinjaleso slėnyje ant milžiniškos uolos sienos nutapyti pasaulio atsiradimo istoriją. Piešinių istorija prasideda nuo ankstyvųjų jūros organizmų, vaizduoja dinozaurus ir baigiasi trimis milžiniškomis raudonų žmonių figūromis.

  Apžiūrėję šį itin ryškų meno kūrinį, kilsime į „Los Jazmines“ apžvalgos aikštelę, kur Vinjaleso slėnio vaizdas atsiveria visu savo grožiu: ramiai banguoja įstabiai žalios slėnio pievos, išvagotos įvairių kalnų ir kalnelių. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks soti vakarienė ir poilsis po įspūdžių kupinos dienos. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausime į Sjenfuegosą (Cienfuegos) – „šimto liepsnų“ miestą, laikomą gražiausiu miestu pajūryje. Čia mūsų lauks pietūs restorane. Pasistiprinę galėsime pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Dėl prancūziškos kilmės vienas pagrindinių Kubos uostų, per kurį eksportuojami cukrus, kava ir tabakas, garsėja dėl gausaus kultūrinio paveldo.

  Cienfuegos visai nepanašus į kitus šalies miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Apžiūrinėdami miestą, pirmiausia pasigrožėsime Jagua tvirtove (Castillo de Jagua). Cienfuego pilimi vadinamas fortas pastatytas dar 1742 m. Ispanijos Karaliaus Pilypo V įsakymu, siekiant apsaugoti įlanką nuo piratų. Kelių aukštų fortą supa vandens griovys, kuris niekada nebuvo užlietas, o per jį nutiestas vis dar naudoti tinkamas pakeliamasis tiltas. Taip pat pasivaikščiosite po Marti parką (Parque de Jose Marti), dedikuotą nacionaliniam šalies herojui ir vienai svarbiausių figūrų Pietų Amerikos literatūroje Chosė Marti (Jose Marti). Paskyręs savo gyvenimą kovoti už Kubos laisvę, šis poetas neretai pavadinamas politiniu teroristu, tačiau paminklų jam gausu ne tik Pietų, bet ir Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

  Stabtelėsime pasigrožėti Tomo Terio teatru (Teatro Tomas Terry) ir milžiniškomis auksuotomis jo fasado mozaikomis, Kultūros Vertybių Namais ir Nekalto Prasidėjimo Mergelėskatedra (Catedral de la Purisima Concepcion), užburiančia nuostabiais prancūziškais vitražiniais langais. Po turiningos dienos keliausite į Trinidadą - vieną įspūdingiausių miestų Kuboje. Salą dar 1498 m. atrado Kolumbas (Cristoforo Colombo) ir pavadino Šventosios Trejybės garbei – Trinidad išvertus iš ispanų kalbos būtent ir reiškia „trejybė“. Čia pajusime kolonijinio gyvenimo spalvas, pamatysime tipinių namukų su grotuotais langais bei įspūdingų architektūrinių objektų čerpėmis dengtais stogais, išsirikiavusių akmenimis grįstose gatvelėse.Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas.

 • 5 diena

  TRINIDADAS – LAS IGUANAS SALA   (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių jūsų laukss ekskursija "Seafari nuo Port Marina Gaviota", kurios metu plauksite į salą. Taip pat sustosite prie koralų rifo maudynėms bei nardymui su kauke. Turėsime unikalią galimybę panardyti ir susipažinti su povandeniniu pasauliu iš arti: pasigrožėti įstabiais rifais, pasidžiaugti spalvingomis šalia nardančiomis žuvelėmis. Po pietų išsilaipinsime saloje. Atvykimas į salą. Pietūs su jūros gėrybėmis ir laisvas laikas maudynėms.  Turėsime laisvo laiko pasimėgauti šiuo nepakartojamu grožiu ir dvelkiančia ramybe, pasivaikščioti ilgu pakrantės ruožu bei paplaukioti žydrame Karibų jūros vandenyje. Vakare grįšime į Trinidadą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  TRINIDADAS – TOPES DE COLLANTES PARKAS   (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Pirmiausia vyksime į cukraus fabrikus. Paskui aplankysime pagrindinę parapijos Šv. Trejybės bažnyčią (Iglesia Parroquial de la Santisima Trinidad). Čia apžiūrėsime jos puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų.

  Stabtelėsime ir nedidelėje Pagrindinėje miesto aikštėje (Plaza Mayor), kurią supa svarbūs istoriniai pastatai. Vienas tokių – Kantero rūmai (Palacio Cantero), kuriuose įrengtas Municipalinės istorijos muziejus (Museo de Historia Municipal), atskleidžiantis detalią Trinidado miesto istoriją. Vėliau užsuksime į Kančiančiaros (Canchanchara) smuklę, kur galėsime paskanauti to paties pavadinimo gėrimo. Šis tik pagal unikalų kubietišką receptą ruošiamas kokteilis laikomas nacionaliniu Kubos gėrimu.

  Paskanavus aperityvo mūsų lauks pietūs miesto restorane. Pavalgę vyksime į Nacionalinį Topes de Collantes parką (Parque Natural Topes de Collantes), kur apsigyvenę viešbutyje, ten ir vakarieniausime. Vakare – laisvas laikas, kurio metu galėsime atsipalaiduoti natūralios, nuostabių atspalvių gamtos apsuptyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  GUANAYARA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių lauks ekskursija į Nacionalinį Guanajaros parką (Parque Guanayara), esantį vos 15 km nuo Trinidado. Kelionės metu susipažinsime su įvairia augalija ir gyvūnija, randama tik šiuose regionuose. Vaikščiodami įspūdingų džiunglių apsuptu taku, einančiu palei gražų ežerą, pastebėsime didžiulių kavos plantacijų, įspūdingų urvų, o galiausiai prieisime ir kvapą gniaužiantį Rasos krioklį (Salto el Rocio Falls). Nedidelis, 20 m aukščio krioklys baigiasi mažučiu baseinu, į kurio skaidrų vandenį galėsime įmerkti kojas.

  Pasigėrėjus nuostabiais vaizdais mūsų lauks pietūs restorane „Casa de La Gallega“. Pasiūlysime paragauti kreoliškai ruoštų jūros gėrybių – sakoma, kad gardžiau ruoštų nerasime niekur kitur. Prieš tai tik iš tolo pasigėrėję kavos plantacijomis, po pietų jas ir aplankysime. Susipažinsite su kavos auginimo, gaminimo ir ruošimo tradicijomis, būtinai paragausime nepaprastai skaniai kvepiančios kubietiškos kavos. Norintieji, žinoma, galės įsigyti ir lauktuvių – galbūt tikra Kubos kava pradžiuginsime artimuosius, o gal grįžę, norėdami prisiminti nepakartojamą kelionę mėgausimės patys?.. Vakare grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė restorane „Mi Retiro". Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  GUANAYARA NACIONALINIS PARKAS – VARADERAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas link Varadero. Atvykimas. Apgyvendinimas viešbutyje (viskas įskaičiuota). Laisvas laikas.

 • 9 - 12 dienos

  VARADERAS  (viskas įskaičiuota)

  Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava.

  Taip pat siūlomos ekskursijos į Neptūno uolą – požeminius stalaktitų ir stalagmitų urvus.Šis kurortas turi 20 km. ilgio balto smėlio pajūrio ruožą, kurį skalauja turkio mėlynumo vanduo. Čia rasite visko, ko reikia geroms atostogoms: šiltą vandenį ir baltus paplūdimius. Didelė gausa laisvalaikio praleidimo būdų tikrai neleis nuobodžiauti! Galėsite nardyti, būriuoti, plaukioti vandens slidėmis, žvejoti, jodinėti arba tesiog vaikštinėti po šį gražųjį kurortą.

 • 13 diena

  VARADERAS – HAVANA (pusryčiai)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje, po kurių vyksime į HavanąPakeliui apžiūrėsime Marcelo Saladocukraus fabriką (Museo Azucarero Marcelo Salado) ir jame esantį garvežių muziejų po atviru dangumi. Atvykę į Havaną, važiuosime link oro uosto, kur lauks skrydis namo.

 • 14 diena

  HAVANA – VILNIUS (grįžimo diena)

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas: 7 nakvynės 3-4*viešbučiuose turo metu, 4 nakvynės 5* viešbutyje Varadere poilsio metu;
  • maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas, vakarienės metu Trinidade įskaičiuoti gėrimai), viskas įskaičiuota – poilsio metu.
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius – Havana – Vilnius (su tarpiniais persėdimais) (kaina apie 800 EUR);
  • Kubos turisto kortelė (43 EUR);
  • išvykimo iš šalies mokestis 25 pesai (apie 25 USD);
  • medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~20EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės vadovas važiuoja susirinkus 12 žmonių
  • Priemoka už vienvietį kambarį - 265 €/asmeniui

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti poilsį Cayo Santa Maria (+43.44 EUR už pervežimą, +81 EUR už papildomą naktį Sol Cayo Santa María)
  • Papildoma naktis Havanoje +57 EUR žmogui už nakvynę su puryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Plaza arba Inglaterra.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką