Kruizas po Singapūrą, Malaiziją ir Tailandą su poilsiu Langkawi saloje

Kelionės akcentai

 • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje - Singapūre
 • Plauksite kruiziniu laivu – Quantum of the Seas
 • Plaukdami kruiziniu laivu aplankysite Malaizijos didmiestį - Kvalą Lumpūrą bei Malaizijos turistų traukos centrą - Penango salą
 • Atplauksite į didžiausią bei populiariausią Tailando salą - Puketą
 • Ilsėsitės Langkawi saloje, kur paplūdimiai - vieni gražiausių
Nuo2490
2020 12 02 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia.

Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių. Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusakalbis gidas. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Vos per 30 metų iš vargingo bei nuobodaus Azijos miesto Singapūras tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje.

Čia šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti vieną geriausių pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau.

Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, išvysite ilganosius tapyrus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje stebimi gyvūnai. Nakvynė Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – KRUIZAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių laisvas laikas. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val., pervežimas į Singapūro uostą, kur pradėsite savo kruizinę kelionę po Malaiziją ir Tailandą su Quantum of the Seas laivu.
5
diena
KUALA LUMPURAS (pusryčiai, pietūs** ir vakarienė)
Kvala Lumpūras. Savarankiška pažintis su miestu. (Norintys gali užsisakyti ekskursijas už papildomą kainą). Siūlome stabtelėti apžiūrėti jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusių Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausių pastatų-dvynių pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Svarbu paminėti, kad dangoraižius 41 ir 42 aukšte „sukabinantis“ dviaukštis tiltas vis dar yra aukščiausias pasaulyje. Sakoma, kad šiame postmodernios architektūros kūrinyje atrandama islamo architektūrai būdingų motyvų, tad šiandien jų paieškoti galėsime ir mes. Taip pat siūlome keliauti pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose gyvena Malaizijos karalius. Beveik 100 ha teritoriją užimančiame pastatų komplekse susijungia islamiška ir malajų architektūros, tačiau akį iš tolo labiausiai traukia 22 auksu puošti įspūdingi kupolai. Rekomenduojame pamatyti Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), kurioje 1957 m. rugpjūčio 31 d. vidurnaktį pirmą kartą buvo iškelta nacionalinė Malaizijos vėliava. Galėsite apžiūrėti priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad), kuriame įsikūrusi aukščiausia šalies valdžia. Galėsite stabtelėti ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Ji iškilo 1965 m., praėjus aštuoneriems metams po atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos. Ne ką mažiau įspūdinga Džameko mečetė (Masjid Jamek). Tai viena seniausių šventovių mieste, atidaryta dar 1909 metais. Prie Klango ir Gombako upių santakos esantys Alacho kulto namai specialiai kurti pagal tą patį stilių kaip ir Abdulo Samado rūmai. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

6
diena
PENANGAS (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)
Atplaukiate į Penango salą – pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą. Ši sala – viena Azijos brangenybių, kurias drąsiai galima vadinti rojumi žemėje: minkštas smėlis, palmės, skaidri jūra. Visa diena skirta savarankiškam salos pažinimui. Siūlome išmėginti indiškus valgius, kadangi būtent jie miestui padėjo pelnyti Malaizijos kulinarijos sostinės titulą. Galite papietauti restorane, garsėjančiame patiekalais su bananų lapais. Vienas tradicinių būdų – ant banano lapų patiekti ryžius su šviežiomis bei marinuotomis daržovėmis, paplotėliu papadamu ir įvairiais padažais, pagardintais aštriais prieskoniais. Po nuostabių pietų siūlome aplankyti Penango salos sostinę – Džordžtauną (George Town) ir jo apylinkes. Pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera) viršūnę. Čia Jus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 metais. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje. Šventyklos įžymybė – Atjautos dievybė Guanyin, kurios kultas paplitęs Kinijoje ir čanbudizmą perėmusiose šalyse. Tačiau tie, kurie lankėsi Rytų Azijoje, pastebės, kad šios šventyklos stilius kitoks. Jame susijungia kiniškai, tailandietiškai, birmietiškai architektūrai būdingi motyvai. Šventovės grožis mumyse sužadins smalsumą apie budizmo sklaidą bei tradicijų skirtumus Rytų ir Pietryčių Azijos regionuose. Galiausiai siūlome pasukti prie senovinių Khokongsi (Khoo-Kongsi) klano namų – prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.

7
diena
PUKETAS (pusryčiai, pietūs**, vakarienė)
Atplaukiate į Puketo salą. Puketas – tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala. Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai. Rekomenduojame patinginiauti viename geriausių salos paplūdimių - Laem Singh, kuris dar nėra gausiai apstatytas naujais viešbučiais. Besidomintys Rytų religija bei kultūra turėtų aplankyti Wat Chalong - puošniausią Puketo vienuolyną, kur galės ne tik grožėtis įmantria architektūra, bet ir sužinoti ateitį iš Mor Doo (vietinės būrėjos). Na, o mėgstantys ilsėtis ir tuo pačiu metu bendrauti su žmonėmis susižavės Patong paplūdimiu, kuriame veiksmas vyksta nuo ankstaus ryto iki pat vėlyvo vakaro. Ne ką mažiau dėmesio verta Phang Nga įlanka, kuri garsi adatos formos mažytės Ko Tapu salelės, dar vadinamos Džeimso Bondo sala, kurios vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Phang Nga provincijoje rengiamos ir ekskursijos raftingais srauniomis džiunglių upėmis, kurios paliks įspūdžių aktyvaus sporto gerbėjams. Vakare grįžimas į laivą. Nakvynė kajutėje.
8
diena
JŪROJE (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)
Visa diena skirta pramogoms ir poilsiui kruiziniame laive.
9
diena
SINGAPŪRAS – LANGKAWI (pusryčiai)
Ryte parplaukiate atgal į Singapūrą. Savarankiškas nuvykimas į oro uostrą, skrydis į Malaizijos Langkawi salą.

Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkavi saloje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Poilsis viešbutyje: Berjaya Resort 4* arba Meritus Pelangi Beach Resort 5* arba The Westin Langhawi Resort 4+* su pusryčiais (tvirtinama pagal galimybes).

10 – 13
dienos
LANGKAWI, POILSIS LANGKAWI SALOJE (pusryčiai)
Atostogautojams Langkawi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką*, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens. Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos* viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę*, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

14
diena
LANGKAWI – SINGAPŪRAS – VILNIUS
Skrydis į Singapūrą. Laisvas laikas. Vėlai vakare skrydis su persėdimu namų link.
15
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2490
2020 12 02 ir daugiau datų
skrydis įskaičiuotas

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Kelionės kaina asmeniui dvivietėje kajutėje

Kelionės kaina asmeniui dvivietėje kajutėje 2020 m. kovo 5 d. , kovo 10 d., kovo 19 d., balandžio 1 d. išvykimams: kaina nuo 2350 eur vidinėj kajutėj / su langu 2450 eur / su balkonu 2520 eur.

Kelionės kaina asmeniui dvivietėje kajutėje 2020 m. balandžio 14 d., lapkričio 2 d., lapkričio 24 d., gruodžio 2d. išvykimams: kaina nuo 2490 eur vidinėj kajutėj / su langu 2640 eur / su balkonu 2740 eur.

 

KRUIZO MARŠRUTAS

DIENA UOSTAS ATVYKIMAS IŠVYKIMAS
1 diena Singapūras   17:00
2 diena Klnag (Kuala Lumpuras) 08:00 17:00
3 diena Penangas 08:00 17:00
4 diena Puketas 08:00 20:00
5 diena Diena jūroje    
6 diena Singapūras 08:00  

Į kainą įskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius - Sinapūras - Vilnius su reg.bagažu (su persėdimu Europos mieste);
 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir iš viešbučio į uostą;
 • 2 nakvynės Singapūre 4* viešbutyje su pusryčiais prieš kruizą;
 • 4 val. grupinė ekskursija po Singapūrą su anglakalbiu gidu;
 • 5 nakvynės kruize, pasirinktas kajutės tipas;
 • maitinimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai (**pietūs priklauso, jei grįžtate pavalgyti į laivą, gėrimai tik pusryčių metu);
 • skrydis Singapūras-Langkawi-Singapūras su 20 kg bagažu;
 • 5 nakvynės Langkawi saloje 4-5* viešbutyje su pusryčiais;
 • pervežimai Langkawi oro uostas-viešbutis-oro uostas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • savarankiškas nuvykimas uostas – oro uostas 9 kelionės dieną;
 • Arbatpinigiai laive visai kruizo trukmei ~70 eur/asm., vaikams po ~35 eur.
 • Ekskursijos kruizo metu;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Tai yra individuali kelionė. Garantuotas išvykimas esant bent 2 keliautojams.
 • Kelionės kaina yra dinamiška ir gali keistis keičiantis aviabilietų, kajučių ir viešbučių kainoms. Tikslią kainą Jums apskaičiuos vadybininkas kelionės rezervacijos metu.

Kelionės užsakymas

Nuo
2490

visiems: 2490 skrydis įskaičiuotas
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Malaizijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.