Kinijos auksinis trikampis ir kruizas Jangdzės upe

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Kinijos auksinis trikampis ir kruizas Jangdzės upe

Spausdinti

Programa

 • 1 DIENA

  VILNIUS/RYGA – PEKINAS

  Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.

 • 2 DIENA

  PEKINAS

  Atvykstate į PEKINĄ, kurio istorija skaičiuojama daugiau kaip 3 tūkst. metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį. Jūsų lauks grupinis pervežimas. Įsikūrsite 3 žv. viešbutyje. Laisvas laikas.

 • 3 DIENA

  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pysryčių vyksite į tikrąjį kinų pasididžiavimą – Tiananmenio aikštę (Tiananmen Square). Tai didžiausia, 40 ha plotą užimanti vieša aikštė pasaulyje, kuri atlieka ypatingai svarbų vaidmenį kinų istorijoje. Aikštėje galima išvysti milžinišką skulptūrą Kinijos herojams atminti bei Mao Dzeduno mauzoliejų, o aplink ją stūkso seni Kinijos parlamento, Kinijos universiteto, Nacionalinio Kinijos muziejaus pastatai.

  Priešais aikštę tviska saulėje raibuliuojantys, auksu dengti Uždraustojo miesto (Forbidden City) stogai. Į pasaulio paveldo objektų sąrašą įtrauktoje 72 ha teritorijoje stūkso daugiau nei 800 pastatų. Akmenimis grįstų takelių miestas savo pavadinimą gavo dėl to, kad ilgus šimtmečius paprastiems žmonėms į šią uždarą zoną įžengti buvo draudžiama.  Vėliau Jūsų lauks pietūs „Pekino antis“ restorane ir arbatos ceremonija. Tęsite pažintį su Pekinu, aplankysite Dangaus Šventyklos (Temple of Heaven) sodus.

  O ar žinote kodėl čia vykstame iš pat ryto? Nes ryte čia renkasi vietiniai Pekino gyventojai, kurie kiekvieną dieną atvyksta daryti rytinės mankštos. Čia išvysite tiek vaikus, tiek senyvo amžiaus žmones, ritmingai atliekančius mankštos judesius prieš darbo ar mokslo dieną – tai ir įvairūs Tai Chi pratimai, žaidimai kamuoliu ir įvairiausios mankštos ant treniruoklių, kurie yra įrengti didžiuosiuose Pekino parkuose – tai tikrai neįprastas reginys europiečio akiai, o patiems kinams – įprasta dienos pradžia. Apžiūrite pačią Dangaus šventyklą, kurios ilgaamžė istorija siekia šimtmečius. Grįžtame į viešbutį, laisvas laikas skirtas poilsiui. Pageidaujant už papildomą mokestį: Kinijos cirkas.

 • 4 DIENA

  PEKINAS – SIANIS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Kokį Kinijos simbolį, kokį statinį esate matę savo mokyklos vadovėliuose, kurį geriausiai prisimenate? Be abejo, tai yra Didžioji kinų siena (Great Wall of China), kurios ilgis siekia daugiau nei 8000 kilometrų. Kinija neįsivaizduojama be Dižiosios kinų sienos, nes ši siena – tarsi visos Kinijos atspindys, menantis šimtus istorijų ir legendų. Iš akmenų, žemės, medžio, plytų ir visokiausių kitų, tuo metu naudotų, medžiagų pastatyta siena buvo skirta apginti istorinę Kinijos teritoriją šiaurinėje dalyje, taip pat prekes vežančius pirklius, keliaujančius Šilko keliu, ir kontroliuoti migraciją. Ją buvo stengiamasi statyti ant kalvų ir uolų, kad atrodytų dar aukštesnė. Dabar šis UNESCO saugomas objektas – vienas populiariausių ir lankomiausių architektūrinių paminklų pasaulyje. Lengvi pietūs užmiesčio restorane.  Po pietų aplankysite Nefrito fabriką, kuriame įdomiai papasakos akmens istorijų, parodys gamybos procesą, pamatysime begalę unikalių dirbinių. Juk ne veltui sakoma: „Auksas brangiai kainuoja, o nefritas – neįkainojamas“. Taip pat aplankysite Jujuano sodus (Yuyuan Garden) – tai tikra priešingybė anksčiau matytam dangoraižių miestui. Būtent šiuose soduose galima išvysti mažučių kinų architektūros namelių ir pasigrožėti kinų šeimomis, susirinkusiomis ramiai praleisti poilsio dienos. Tada važiuosite pro Pekino Olimpinių žaidynių kaimelį, kuris buvo pastatytas 2008-aisiais metais, kai Pekine vyko Olimpinės žaidynės išvysite   nacionalinį Pekino stadioną „Paukščio lizdas“, nacionalinį Pekino plaukiojimo kompleksą „Vandens kubas“.  Vėliau lauks pervežimas į stotį, kur traukiniu vyksite į Sianio miestą (naktis traukinyje, 4 vietų kupė).

  + 9

 • 5 DIENA

  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

  Ryte atvykstate į Sianį – žinomą Kinijos istorinį ir kultūrinį centrą bei istorinę Kinijos sostinę, kai šalį valdė Džou, Činų, Hanų ir Tangų dinastijos.  Nuo šio miesto kadaise prasidėdavo legendinis šilko kelias – buvusia Kinijos sostine Sianu (Xian). Pasakojama, kad tai visada buvo klestintis imperatorių, kurtizanių, poetų, vienuolių, pirklių ir kareivių miestas. Siane sugyveno didžiosios pasaulio religijos, o Kinijos kultūra pasiekė kūrybingumo ir brandos apogėjų. Jus pasitinka stotyje. Lauks pusryčiai viešbutyje. Turėsite dienos ekskursiją Sianio mieste. Pirmiausia aplankysite miesto simbolį – Didžiąją Siano miesto sieną (Xian Old City Wall) – 12 km ilgio gynybinę konstrukciją, kurią vis labiau bando užgožti žaibišku greičiu modernėjantis miestas ir jo dangoraižiai. Šis statinys tarsi padalija Sianą į dvi dalis – senąją ir naująją. Pirmojoje dar galima išvysti tradicinius „raitytus“ namų stogus ir senovinę kinų architektūrą, o antrojoje vienas po kito sparčiai dygsta nauji pastatai. Vakarais siena apšviečiama raudonomis žibintų lempomis, suteikiančiomis jai ypatingo žavesio. Beje, puikiausia miesto panorama atsiveria būtent nuo pačio 98 gynybinius bokštus turinčios sienos viršaus, tad būtinai apžiūrėsite abi miesto dalis.  Pietausite kinų restorane. Vėliau vyksite apžiūrėti vieno žymiausių pastarųjų metų archeologinio radinio – Terakotinės armijos (Terracotta Army Warriors). 1974 m. vietos laukų darbininkai kasdami šulinį viename iš ūkių aptiko daugybę molinių senovės karių galvų skirtingais veidais. Pasak legendų, vienas imperatorius mirdamas norėjo su savimi į kapus pasiimti viską, ką turėjo realiame savo gyvenime – tarnus, namus, gyvulius, todėl beveik 700 tūkstančių to meto darbininkų sukūrė jam išskirtinę kapavietę. Daugiau kaip keliasdešimt kvadratinių kilometrų užimančioje teritorijoje turėjo tilpti viskas, ko pageidavo imperatorius. Tarp šių figūrų yra karių, kovos vežimų, arklių, valdininkų, akrobatų, stipruolių ir muzikantų. Patys kinai šią vietą vadina aštuntuoju pasaulio stebuklu. Pakeliui aplankysite meninės keramikos fabriką. Vakare grįžtate į viešbutį.  Pageidaujant už papildomą mokestį: Vakarinis pasivaikščiojimas mieste. Pietinis ežeras. Dainuojantys fontanai, Auksinė gatvė.

 • 6 DIENA

  SIANIS – ČUNSINAS – KRUIZAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandiena susipažinsite su Didžiąja laukinių žąsų pagoda (Big Goose pagoda), pastatytą 652 m. Ši pagoda kadaise buvo skirta saugoti budistiniams religiniams tekstams ir Budos skulptūroms, kuriuos į Kiniją iš Indijos atvežė keliautojas ir vertėjas budistas Huanzangas. Taip pat čia galėjo apsistoti pirmieji budistai, atvežę naująją religiją į Kiniją.  Vėliau atvyksite į oro uostą ir skrisite į Čunsiną – žinomą kinų miestą, dar vadinamą „kruša kalnuose“. Centrinė jo dalis išsidėsčiusi upių Jangdzės ir Sjandziango žiotyse. Miestas yra kalvoto reljefo, namai dangų remia, o gatvės įmantriai nusileidžia į upių krantus. Ypač įspūdingas naktinis miestas, kai gyvenamųjų namų žiburiai apšviečia kalvas.  Susitikimas su anglakalbiu gidu. Paskui įsėsite į kruizinį lainerį, kuriame ir nakvosite. Kelionę laineriu baigsite kitą rytą.

 • 7 DIENA

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai kruiziniame laive (kruizo metu jūs lydės angkalbis personalas). Šiandien laivas kelioms valandoms švartuosis šalia Šibaodžajaus (Shibaozhai) miesto (priklausomai nuo oro sąlygų ir kruizo maršruto)arba šalia Fendu miesto, kuriame yra to paties pavadinimo kalnas. Grįšite į kruizinį laivą. Kur jūsų lauks pietūs ir vakarienė (dovana kapitono sutikimo kokteilis) kruiziniame laive.

 • 8 DIENA

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai kruiziniame laive. Šiandien plauksite per Ciuntanso tarpeklį ir aplankysite Mažuosius tris tarpeklius. Grįžtate į kruizinį laivą. Kur jūsų lauks pietūs kruiziniame laive. Vėliau papietavę plauksite per Usio tarpeklį ir vakarinę Silinsio tarpeklio dalį. Dieną užbaigsite vakariene kruiziniame laive.

 • 9 DIENA

  KRUIZAS JANGDZĖS UPE – INČUANAS – ŠANCHAJUS (pusryčiai)

  Pusryčiai kruiziniame laive. Po pusryčių pradėsite kelionę kelionę ir plauksite pirmiausiai per rytinę Silinsio tarpeklio dalį. Taip pat aplankysite pylimą „Trys tarpekliai“ – tai pati didžiausia damba pasaulyje. Statinio ilgis Jangdzės upėje yra 2309 metrai, aukštis – 185 metrai.  Grįšite į kruizinį laivą, susikrausite lagaminus ir tęsite kelionę. Kelsitės ir vyksite į Inčuaną. Jūsų lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Šanchajų. Atvyksite į Šanchajų, vėliau pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Poilsis.

 • 10 DIENA

  ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien po pusryčių vyksite aplankyti Jujuano sodus (Yuyuan Garden) – tai tikra priešingybė anksčiau matytam dangoraižių miestui. Būtent šiuose soduose galima išvysti mažučių kinų architektūros namelių ir pasigrožėti kinų šeimomis, susirinkusiomis ramiai praleisti poilsio dienos. Pietūs kinų restorane. Tęsite dienos ekskursija ir aplankysite televizijos bokštą vadinama „Rytų perlas“ – ši plieno ir gelžbetonio pagaminta konstrukcija statiniui suteikia tvirtumo bei lankstumo, galimybę pasipriešinti stipriems vėjo gūsiams bei žemės drebėjimams. Tik „Rytų perlas“ gali suteikti progą pasikelti vieninteliu dviejų aukštų liftu Kinijoje, kuriame vienu metu telpa 50 žmonių (į programą įeina pakilimas į bokštą). Taip pat aplankysite Šilko fabriką, kuris laikomas didžiausiu šilko produkcijos gamybos centru šalyje. Čia darbuotojai Jums papasakos apie visą gamybos procesą – nuo kokono veisimo, apdirbimo, kiaušinėlių padėjimo iki pat natūralaus šilko išgavimo. Nė vienas čia apsilankęs, iš šio fabriko neiškeliauja tuščiomis. Argi nesvajojate apie minkštą, natūralią šilkinę patalynę savo namuose? Vėliau trumpai pasivaikščiosite centrine megapolio gatve – Nankinlu (trukmė 40 min.) ir grįšite į viešbutį. Poilsis. Pageidaujant už papildomą mokestį: Kruizas Huangpu upe.

 • 11 DIENA

  ŠANCHAJUS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Lauks grupinis pervežimas į Pudongo oro uosto terminalą.

 • 12 DIENA

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • standartiniai numeriai su atskiromis lovomis 4* viešbutyje;
  • 5* motorlaivis Jangdzėje („Yangtz Gold Cruise“ arba „Victoria Cruise“), standartiniai numeriai su atskiromis lovomis;
  • nurodyti geležinkelio bilietai: Pekinas–Sijanis (naktis traukinyje 4 vietų kupė);
  • nurodyti lėktuvo bilietai: Sijanis–Čiunsinas ir Ičanas–Šanchajus (ekonominė klasė);
  • maitinimas pagal programą;
  • įėjimo bilietai į nurodytus lankytinus objektus ir muziejus;
  • ekskursijų paslaugos pagal programą;
  • rusakalbio gido paslaugos, nurodyti pervežimai.
  • Anglakalbis gidas Inčuane ir Čiunsine. Kruizo metu motorlaivyje personalas aptarnaus anglų kalba (didesnėms kaip 10 žmonių grupėms motorlaivyje skiriamas rusakalbis gidas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis lėktuvu;
  • Kinijos vizų įforminimas;
  • draudimas;
  • arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir viešbučio patarnautojams;
  • Arbatpinigiai kruize 25 dol. asmeniui.

  Papildomai apmokestinama:

  • ankstyvas apgyvendinimas / naktis viešbutyje Pekine – 90 JAV dolerių / už numerį su pusryčiais parai.
  • Individualūs pervežimai 8–21 val.:
  • individualus (1–2 žm.) pasitikimas ir rusakalbis gidas Pekine – 70 JAV dol. į vieną pusę;
  • individuali (1–2 žm.) palyda ir rusakalbis gidas Šanchajuje – 90 JAV dol. į vieną pusę;
  • valandinis apmokėjimas už pervežimą Kinijoje iki 8 val. ryto ir po 21 val. vakaro – 15 JAVdolerių už mašiną (į vieną pusę).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Visos ekskursijos prasideda griežtai pagal programoje nurodytą laiką. Vėluojančiųjų skundai ir pretenzijos nepriimami.
  • Autobusas iš viešbučio išvyksta tiksliai pagal programoje nurodytą laiką. Vėluojantys turistai iki paskirtos vietos atvyksta savarankiškai ir savo sąskaita.
  • Kinijos viešbučiuose apgyvendinama nuo 14 val. Įsikurti anksčiau įmanoma tuo atveju, jei viešbučio numeriai paruošti.
  • Programoje nurodyti miestai ir kurortai gali būti keičiami pagal turistų skaičių grupėje ir laisvas vietas viešbučiuose.
  • Vienviečio priemoka 550 eur
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galimas programos pratęsimas į bet kurį Kinijos miestą, įskaitant ir poilsį paplūdimyje Chainanio saloje! 
UP
Išskleisti kelionių paiešką