8 dienų kelionė KRUIZU iš Venecijos, aplankant Italiją, Graikiją ir Juodkalniją (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūloma kelionė, kurios metu aplankysime gražiausias rytinio Viduržemio vietas.
 • Plauksime MSC kruizinės kompanijos prabangiu kruiziniu laivu Musica.
 • Žavėsimės neapsakomo grožio gamta, plaukdami tarp kalnų, salų ir miestelių.
 • Lankysimės Graikijos perlu vadinamoje Santorinio saloje.
 • Mėgausimės saulės spinduliais savo paplūdimiais garsėjančioje Graikijos Havajuose – Korfu saloje.
 • Žavėsimės į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu miestu Kotoru.
 • Aplankysime lankiomiausią ir istoriškai svarbiausią vietą Graikijoje – Atėnų akropolį.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Nuo1059
2020 10 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 1309

Kelionės programa

Apsigyvenkime 5* viešbutyje ant vandens ir aplankykime net 3  skirtingas Viduržemio jūros šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Italijos, Graikijos ir Juodkalnijos miestus, plaukiant MSC Musica kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime Graikijos perlu vadinamą Santorinio salą, gražiausių paplūdimių titulą laimėjusią Korfu salą, miestą su gilia istorija – Atėnus bei į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Kotorą. Vakarus ir dienas galėsime leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Leiskimės į kelionę pilną naujų potyrių, atradimų ir šiltų pažinčių.
1
diena
VILNIUS – VENECIJA (vakarienė laive)
Skrydis iš Vilniaus į Veneciją su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Atvykus į Veneciją, mus perveš tiesiai į uostą, iš kur ir pradėsime kelionę kruizu. Apsigyvenę laive, galėsime mėgautis visomis esančiomis pramogomis, eiti papietauti ar išlipę susipažinti su Venecija.
2
diena
BRINDISIS, ITALIJA (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių pradėsime savo pažintį su Italijos Apulijos regionu*. Šią dieną apžiūrėsime įspūdingą Alberobelo miestą. Tai unikalus architektūrinis paveldas. kuris 1996 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Namai, iki šių dienų statomi pagal senąsias tradicijas. Apvalūs Trulli su kūginiais stogais buvo ir tebėra statomi be jokio skiedinio. Taip taip, tokie namukai iš kalkakmenio statomi iki šiol. Ekskursijos trukmė apie 4,5 h. Nakvynė laive.

3
diena
KATALONAS, GRAIKIJA (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių pradėsime pažintį su pirmųjų olimpinių žaidynių miestu Olimpija*, kur dar 776 m. pr. Kr. buvo surengtos pirmosios žaidynės. Turą pradėsime nuo tos vietos, kur sportininkai gyveno ir varžėsi, ir tęsime iki olimpinės liepsnos uždegimo vietos, kuri vis dar uždegama kas ketverius metus. Atsistokite ant tų garsių sportininkų pėdsakų ir įsivaizduokite minios šūksnius. Drąsiai atkartokite varžybas ant marmurinių blokų, kurie vis dar matomi po visų šimtmečių. Tęsime turą muziejaus viduje. Apžiūrėkime išskirtinę unikalių senovinių daiktų kolekciją, kurią patyrę archeologai kruopščiai ištraukė iš šios istorinės vietos. Iš čia mes eisime į šių dienų moderniąją Olimpiją ir po susipažinimo su miestu, grįšime į laivą. Nakvynė kruize.
4
diena
SANTORINIS, GRAIKIJA (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną naršysime po vieną įspūdingiausių Graikijos salų – Santorini. Praleisime dieną mėgaudamiesi išskirtiniais vaizdais, kuriuos gali pasiūlyti tik ši sala. Paveikslėliuose matyti kalnus aplipę balti nameliai mėlynais stogais stūgso tiesiai ant kalno skardžio, o skaisčiai žydra jūra juos skalauja aplink visa salą. Šis vaizdas nepalieka abejingų nė vieno. Ekskursijos trukmė apie 3h. Nakvynė laive.

5
diena
PIRĖJUS, GRAIKIJA (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių leisimės į turą*, kuriame pažinsime Atėnus – vieną seniausių pasaulio miestų. Aplankome žymiausią antikos paminklą – virš miesto didingai kylantį Akropolį, apžiūrėsime jo šventyklas: svarbiausią Atėnų Akropolio šventyklą – Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis. Apsilankysime Akropolio muziejuje, kuris suteikia galimybę pamatyti šiuolaikinius eksponatus, pastatytus ten, kur stovėjo senovės laikais. Ekskursijos trukmė apie 5val. Nakvynė laive.
6
diena
KORFU, GRAIKIJA (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių pradėsime turą lankydamiesi Korfu senamiestyje. Žvalgydamiesi po „Corfiot“ kultūrą ir architektūrą, suprasime, kokią didelę įtaką Korfu padarė užsienio tautos. Šios ekskursijos metu jus nustebins Venecijos stiliaus pastatai Korfu mieste, esantys vaizdingose alėjose. Senajame Korfu mieste pamatysime senąją ir naująją tvirtoves. Abi tvirtovės yra įspūdingos architektūros ir laikomos pagrindiniais Korfu orientyrais. Be to, ši nuostabi kelionė suteiks jums galimybę aplankyti keletą bažnyčių, esančių senamiestyje. Taip pat nepraleisime garsiųjų Korfu aikščių: „Liston“ ir „EspIanade“, kur žmonės iš Korfu eina pasivaikščioti ir pasimėgauti poilsiu po sočių pietų. Ekskursijos trukmė apie 3h. Nakvynė kruize.

7
diena
KOTORAS, JUODKALNIJA (pilnas maitinimas laive)
Plaukdami labai vaizdingu maršrutu, pasieksime seną Viduržemio jūros miestą, kurio senoji dalis yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kotoras buvo svarbus miestas viduramžiais. Tiesą sakant, skirtingos tautos kovojo, kad kontroliuotų šį prekybos ir meno centrą. Kiekviena tauta paliko savo žymę istoriniame miestelyje, ką ir parodo Kotoro architektūra. Turą pradėsime nuo pagrindinių Kotoro vartų ir apžiūrėsime žymiausias miesto vietas. Pamatysime laikrodžio bokšto aikštę, istorinę Miltų aikštę ir nuostabius Pimos ir Buca rūmus. Apžiūrėsime Tryfono katedrą ir Bokelijos karinio jūrų laivyno aikštę. Vėliau apžiūrėsime Šv. Luko aikštę kartu su Šv. Luko ir Šv. Mykolo bažnyčiomis, Šv. Marijos upę, dar vadinamą palaimintąja Ozana, prieš pasiekdami savo galutinį tikslą - Šiaurinius vartus su Skurda upe. Baigę turą, grįšime į Ginklų aikštę. Ekskursijos trukmė apie 1,5 val. Nakvynė kruize.

8
diena
GRĮŽIMAS NAMO (pusryčiai laive)
Šią dieną baigiame savo žavingą kelionę kruizu. Po pusryčių pilni įspūdžių važiuosime į oro uostą, kur lauks skrydis namo. Grįžimas į Vilnių.
Nuo1059
2020 10 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 250
su skrydžiu: 1309

Apie Graikiją

Graikija – Vakarų civilizacijos lopšys. Čia gimė teatras, filosofija, demokratija ir sportinės varžybos. Graikija turi ilgiausią kranto liniją Europoje (13 676 km) bei daugiausia salų. Daugiau nei du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai. Graikijoje yra unikalus, aukštais uolėtais krantais garsėjantis Korinto kanalas, garsusis Atėnų Akropolis, orakulų Delfai, dievų buveinė Olimpo kalnas, venecijietiškasis Napflijas ir daugybė kitų įžymių

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Kaina nuo 1059 eur/asm vidinėje kajutėje, skrydis 250 eur
Kaina nuo 1369 eur/asm kajutėje su balkonu, skrydis 250 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • 7 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Pervežimai oro uostas – uostas – oro uostas;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Venecija – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas rankinis bagažas);
 • Aptarnavimo mokestis laive (10 EUR per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 400eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Įėjimas į Atėnų Akropolį – 22 EUR;
 • Įėjimas į archeologinę vietovę Olimpijoje – 15 EUR;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 12 asmenų grupei)
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.

Apgyvendinimo variantai

MSC MUSICA »

Kruizas MSC Musica laivu įkūnija itališką rafinuotumą ir eleganciją. MSC Musica spindi prabanga: pagrindiniame fojė rasite didžiulį fontaną, o fortepijono garsai dar labiau sustiprins šį įspūdį. Taip pat jus sužavės Crystal Lounge, Havana Club cigarų kambarys, Kaito suši baras ir jaukusis Zen sodas, jau nekalbant apie itališkas valgomųjų patalpas. Su MSC Musica keliaukite į nepamirštamas vietas, tokias kaip Graikija, Kroatija bei Brazilija ir pajuskite visišką atostogų pilnatvę. MSC Musica yra pirmasis MSC Cruises „Musica“ klasės laivas, kuris plaukioja nuo 2006 metų ir iki šiol vienas iš geriausių rafinuotumo ir prabangos pavyzdžių. MSC Musica pasižymi išskirtiniu svetingumu ir siūlo pasinerti į nepamirštamą kruizo simfoniją.

 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1059

+ skrydis apie: 250 visiems su skrydžiu: 1309
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Graikijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Avansas tik 50 eur iki liepos 31 d.
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.