Kruizas Brazilijoje, Argentinoje ir Urugvajuje su Rio de Žaneiru ir Igvasu kriokliais (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Aplankysime Europietišką didybę ir Pietų Amerikos aistrą jungiantį miestą – Buenos Airės.
 • Net du naujieji pasaulio stebuklai: Kristaus Atpirkėjo statula Rio de Žaneire ir Igvasu kriokliai iš Brazilijos ir Argentinos pusių.
 • Rio de Žaneirą pažinsime iš visų pusių – nuo sambos muzikos ritmų naktinio miesto fone iki didingų „Cukraus galvos“ kalvų, istorinių objektų bei balto smėlio paplūdimių.
 • Tris begalo kontrastingas Pietų Amerikos šalis apjungiantis maršrutas su poilsiu 5* kruize.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Kelionės programa

Pajuskite karštą pietiečių temperamentą, išgirskite tikrąjį sambos ritmą, aplankykite kelis pasaulio stebuklus vienos kelionės metu ir atsipalaiduokite 5* viešbutyje ant vandens. Ši kelionė nuneš net į tris Pietų Amerikos šalis. Keliaujant unikaliu maršrutu kruizu, kiekvieną dieną stebins vis nauji atradimai Argentinoje, Urugvajuje ir Brazilijoje. Laive galėsime mėgautis profesionalių artistų šou, gurmanišku maistu ir atpalaiduojančia atmosfera. Po kruizo dar susirinksime neišdildomus įspūdžius Rio de Žaneire bei apžiūrėdami Igvasu krioklius. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

ARIANA

 

Pirmą kartą kruizu išplaukiau prieš šešerius metus ir nuo to laiko nebeįsivaizduoju savo atostogų vienoje ir toje pačioje vietoje. Kruizas per kelias kelionės dienas nuneša į savo kultūra, peizažais ir architektūra kontrastuojančias šalis. Pabundi ryte, o prieš tave – smaragdinė jūra ir besidraikantys palmių lapai Karibuose, vaivorykštės spalvų nameliais aplipusios Italijos uolos ar iš tolo girdimas kvietimas maldai arabų kraštuose. Negana to, kruiziniai laivai šiuo metu tokie modernūs, kad laive gali išmokti plaukti banglente, lenktyniauti kartingais, ar stebėti „Cirque du Soleil“ pasirodymus teatre. Keliavimą kruizais aš įsimylėjau iš pirmo karto ir šia meile užkrėčiau jau ne vieną keliautoją ir sustoti neketinu!

Ariana „Kelionių akademijoje“ dirba „už kadro“ – kuria kelionių programas, ieško geriausių pasiūlymų ir akcijų, patikimiausių partnerių, kad kuo daugiau keliautojų galėtų išbandyti šį keliavimo būdą. Baigusi tarptautinio turizmo studijas net nenumanė, kad po pirmojo darbo privačiose jachtose nenutols nuo laivų ir ateityje. Plaukusi septyniais skirtingais laivais, penkiuose skirtinguose regionuose Ariana gali patarti, kur, kada ir kuriuo laivu plaukti, kad kelionė jums suteiktų didžiausią įspūdį.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Frankfurtas 15:10 – 16:20 Frankfurtas – Sao Paulo Guarulhos 21:55 – 05:55 (+1)

Sao Paulo Guarulhos – Frankfurtas 18:45 – 10:15 (+1) Frankfurtas – Vilnius 11:25 – 14:30

1
diena
VILNIUS – SAN PAULAS
Skrydis iš Vilniaus į San Paulą su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
SAN PAULAS – KRUIZAS (vakarienė laive)
Atskridus į San Paulą anksti ryte dar turėsime galimybę pažinti šį 12 mln gyventojų turintį megapolį. Turą* pradėsime žymiajame rajone „Bairro Orintal” dekoruotame tipiniais japoniškais motyvais, kur net iškabos surašytos hieroglifais. Keliausime tolyn link miesto katedros senamiestyje, kuri yra pagrindinis katalikų centras šiame mieste ir viena iš didžiausių neogotikos stiliaus pastatų visame pasaulyje. Tęsime savo pažintį su miestu apsilankydami Higianopolyje – moderniosios žydų bendruomenės širdyje, apžiūrėsime svarbiausią Pietų Amerikos finansų miesto centrą, savivaldybės rūmus, pasigrožėsime vienu iš geriausių pasaulio muziejų – San Paulo meno muziejumi. Turą pabaigsime žaliausioje miesto dalyje - „Ibirapuera“ parke. Po ekskursijos mieste mus nuveš tiesiai į kruizinių laivų terminalą, kur pradėsime savo kelionę kruizu. Ekskursijos trukmė 3h. Nakvynė laive.

3
diena
ITAŽAJUS, BRAZILIJA (pilnas maitinimas laive)
Išlipus mus pasitiks gidas ir papasakos apie svarbiausias miesto vietas* – istorinį kolonijinio stiliaus miesto centrą ir gražiausią Švenčiausio sakramento motinos bažnyčią, kuri buvo pradėta statyti 1941 m., ir kurioje yra išsaugoti menininkų Aldo Locatelli ir Emilio Sessa darbai. Po trumpos apžvalgos Itažajaus mieste patrauksime link žymiausio kurorto pietų Brazilijoje - Balnearjo Kamboriu. Čia pasigrožėsime pėsčiųjų bulvaru vandenyno įlankoje ir ožkų sala. Ekskursijos trukmė 4h. Nakvynė laive.
4
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Dieną plauksime Atlanto vandenynu. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saulėkaitoje. Nakvynė laive.
5
diena
MONTEVIDĖJAS, URUGVAJUS (pilnas maitinimas laive)
Montevidėjas – didžiausias Urugvajaus miestas ir taip pat sostinė. Tai žavingas miestas, įvertintas kaip vienas iš 30 saugiausių pasaulio miestų ir turintis aukščiausią pragyvenimo lygį visoje Lotynų Amerikoje. Montevidėją iš visų pusių supa puikūs balto smėlio paplūdimiai, o jo gatvėse apstu nuostabių architektūrinių paminklų, istorinių monumentų ir muziejų.  Mes aplankysime* pagrindinius miesto objektus –Nepriklausomybės aikštę, senamiestį su katedra, kolonijinę gatvę su įvairiausiomis parduotuvėmis ir restoranais bei turėsime galimybę apsipirkti vietiniame turguje. Ekskursijos trukmė 4h. Nakvynė laive.

6
diena
BUENOS AIRES, ARGENTINA (pilnas maitinimas laive)
Šis energingas ir viliojantis uostamiestis, kuris driekiasi iš pietų į šiaurę palei Rio de la Plata, jau šimtmečius yra vartai į Argentiną. Tai ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje. Savo turą* pradėsime sustodami ties Argentinos prezidentūros rūmais, kuris išsiskiria savo rožinia spalva. Tęsime turą svarbiausioje Argentinos sostinės aikštėje Plaza de Mayo (liet. Gegužės aikštė). Tai svarbus istorinis miesto centras. 1810 metais čia prasidėjo Gegužės Revoliucija (jos garbei ir pavadinta aikštė), atvedusi šalį į Nepriklausomybę. Šioje aikštėje prasideda ir to paties pavadinimo prospektas, besitęsiantis nuo Metropoliteno katedros iki Kongreso rūmų, primenančių JAV Baltuosius rūmus. Aplankysime miesto simbolį – 67 m obeliską, kuris stūkso plačiausioje pasaulio gatvėje – Liepos 9-osios prospekte. Pabuvosime moderniuose rajonuose, tokiuose kaip Puerto MaderasLa Bokoje pasivaikščiosime krantine, gal net išvysime spontanišką tango pasirodymą. Toliau vyksime apžiūrėti Palermo rajono su žaliausia Buenos Aires teritorija. Turą baigsime Recoleto rajone, kuris garsėja savo prašmatniomis kapinėmis. Ekskursijos trukmė 6h. Nakvynė laive.

7 – 8
dienos
DIENOS JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Dienos nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite saulės spinduliais plaukdami Atlanto vandenynu. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie šį regioną! Nakvynė kruize.
9
diena
SAN PAULAS – RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai laive)
Išsilaipinimas iš laivo. Iš Santos kruizinių laivų uosto vyksime į San Paulo oro uostą, iš kurio skrisime į Rio de Žaneirą. Atskridę apsigyvensime viešbutyje prie pat jūros ir turėsime šiek tiek laiko atsipūsti. Vakare laukia karšta, garsi ir linksma ekskursija* po bohemiškiausią Rio de Žaneiro rajoną Lapą. Turo metu pasivaikščiosime vietinėmis gatvelėmis, apsilankysime senuosiuose ir moderniuose baruose, pajusime tikrąją vietinių kultūros „carioca“ dvasią, besiklausydami samba, Chorinho, Bossa Nova muzikos. Ekskursijos trukmė 4h. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai viešbutyje)
Papusryčiavę pradėsime turą* po Rio de Žaneirą, kurio metu pamatysime visas žymiausias miesto vietas. Turą pradėsime besigrožėdami panoraminiu senamiesčio vaizdu ir pravažiuodami pro Samba namus, kur vyksta garsusis festivalis. Stabtelsime prie moderniosios piramidės formos „Metropolitan“ katedros, kurios vidinis skersmuo yra 96 ​​metrai ir 80 metrų aukštis. Susipažinsime su tradicine „Cinelândia“ aikšte, kurią supa istoriniai pastatai, teatras, nacionalinė biblioteka ir nacionalinis dailės muziejus. Važiuodami per „Aterro do Flamengo“ parką pasieksime didžiausią miesto simbolį „Cukraus galvos“ kalną (aukštis – 396 m). Šis pavadinimas duotas 16–17 a., kuomet buvo intensyviai prekiaujama cukranendrių produkcija ir šį kalną primenančios kūgio formos cukraus gabalai gabenami laivais į įvairiausias pasaulio šalis. Kildami stebėsite pamažu atsiveriančią Gvanabaros įlanką ir aplinkines salas, sustosite ant Urkos kalno (215 m). Nuo ten, antruoju lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ viršūnę. Išvysite miesto panoramą, žymiuosius Botafogo ir Kopakabanos paplūdimius bei Korkovado kalną (710 m) nuo kurio žvelgia 38 m aukščio Kristaus Atpirkėjo statula.  Po rytinio turo pietausime vietiniame barbekiu restoranėlyje. Po pietų apžiūrėsime milžinišką daugybę piligrimų iš viso pasaulio pritraukiantis simbolį, kuris buvo kuriamas net penkerius metus – Kristaus Atpirkėjo statulą. Korkovado papėdę pasieksime vaizdingu lagūnos keliu, o į kalno viršų užkilsime traukinuku. Iš viršaus galėsime pasigrožėti įspūdingu Rio de Žaneiro apylinkių vaizdu. Ekskursijos trukmė 8h. Nakvynė viešbutyje.

11
diena
RIO DE ŽANEIRO – IGVASU KRIOKLIAI
Anksti ryte skrisime iš Rio de Žaneiro į Igvasu. Šią dieną mūsų laukia ekskursija po Igvasu krioklius Brazilijos pusėje*. Apžiūrėsime Igvasu upės kanjoną. Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu,  kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Negalėsime nuleisti akių nuo šimtų didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis privers pasijausti  tarsi pakliuvome į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos, kolibriai, tukanai ir kt. egzotiniai gyviai. Ekskursijos trukmė 3h. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
IGVASU KRIOKLIAI (pusryčiai viešbutyje)
Po pusryčių viešbutyje, apie 9 val., vyksite į ekskursiją po Igvasu krioklių nacionalinį parką Argentinos pusėje*. Igvasu kriokliai yra Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Puslankiu stovinčių krioklių vandens srovės, atskirtos viena nuo kitos uolomis bei tankia augmenija, meta žemyn apie 6 500 m3 vandens per sekundę.  Skirtingu metų laiku skaičiuojama  nuo 150 iki 300 krioklių. Pamatysime pačius gražiausius krentančio vandens vaizdus. Sustosite šešiose apžvalginėse aikštelėse, pasieksite krioklį „Velnio gerklė“, esantį 150 m pločio ir 80 m aukščio. Tai unikaliausias ir labiausiai kerintis „didžiojo vandens“ vaizdas. Norintys galės krioklius apžiūrėti ir plaukdami motorinėmis valtimis*. Ekskursijos trukmė 8h. Nakvynė viešbutyje.
13
diena
IGVASU – SAN PAULAS – VILNIUS (pusryčiai viešbutyje)
Po pusryčių mus nuveš į Igvasu oro uostą, iš kurio skrisime į San paulo oro uostą. Iš čia skrisime namo į Vilnių.
14
diena
VILNIUS 
Grįžimas į Vilnių.

Apie Argentiną

Argentina – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno. Ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Skirtingai nei Meksika ar Pietų Amerikos šalys kaip Peru ir Ekvadoras, Argentinoje yra išlikę labai mažai čiabuvių. Šalį sudaro beveik vien tik atvykėliai iš Europos (95 %) – daugiausiai iš Italijos, I
Kaina pasirinkus vidinę kajutę Bella klase – 1909  eur/asm, su skrydžiu 2989 eur/asm – vietų nėra
Kaina pasirinkus su langu kajutę Bella klase – 2039  eur/asm, su skrydžiu 3119 eur/asm – vietų nėra
Kaina pasirinkus su balkonu kajutę Bella klase – 2179  eur/asm, su skrydžiu 3279 eur/asm – liko 2 vietos

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio anklakalbio gido paslaugos;
 • 2 nakvynės 4* viešbutyje Rio de Žaneire ir 2 nakvynės 4* viešbutyje Igvasu;
 • Vidiniai skrydžiai;
 • 7 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Paulas – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 1080 EUR);
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 520 EUR) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.

Apgyvendinimo variantai

MSC SINFONIA »

MSC Sinfonia – paklausykite.. Ar girdite? Tai garsas, kurį skleidžia ideali kelionės sinfonija. Šiame laive jums niekada netrūks aptarnaujančio personalo dėmesio, idealios tvarkos kajutėse ir su meile paruošto maisto. Laive galėsite atsipalaiduoti SPA centre, baseinuose ar sudalyvauti sportiniuose užsiėmimuose. Savo dydžiu laivas nerungtyniauja su laivais gigantais, bet žavi savo jaukia atmosfera, patogumu ir paprastumu. Techniniai duomenys: pastatytas: 2002 m.; ilgis: 251,25 m; aukštis: 54 m; tonažas: 58.625 t; keleivių skaičius: 1554; įgulos skaičius: 765; denių skaičius: 9; kajučių skaičius: 777.

 

 

Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Argentinos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
8 dienų kelionė KRUIZU iš Venecijos, aplankant Italiją, Graikiją ir Juodkalniją (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas Pietų Amerikoje, turas Rio de Žaneire bei Igvasu kriokliai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.