Pažintinė - poilsinė pietų Kroatija 9d.

Poilsinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija, Vengrija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Pažintinė - poilsinė pietų Kroatija 9d.

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Gausybė kultūrinių gėrybių iš visų epochų.
  • Saulėti kampeliai prie Adrijos jūros: Makarska, Splitas, Trogiras.
  • Dubrovnikas – “Adrijos perlas”, tikras šalies lobynas.
  • Mėgaukitės Kroatijos virtuve ir vynais, pasižyminčiais išskirtiniu skoniu.
  • 5 nakvynės, 4 dienos prie Adrijos jūros !

Programa

 • 1 diena

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į *Budapeštą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir autobusu po miestą: Budos pilies ansamblis su barokine Šv.Trejybės kolona, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės - Žvejų bastiono, XIV a. statyti Karalių rūmai. Peštas: neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv.Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras. Išvykimas iš Budapešto. Kelionė per Vengrija, Atvykimas į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą.Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas. Ekskursija *Sarajeve autobusu ir pėsčiomis: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniško gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Išvykimas į Kroatiją, pakeliui aplankant *Mostarą –penktą pagal dydį Bosnijos ir Hercegovinos miestą, svarbiausią kultūrinį Hercegovinos srities centrą, turtingos ir skaudžios istorijos liudininką. Miestas įsikūręs prie Neretvos upės, per kurią XVIa. osmanų nutiestas tiltas sujungė ne tik abu krantus, bet ir skirtingas kultūras bei religijas. Pranciškonų bažnyčia, vienuolynas ir vyskupų rūmai krikščioniškame vakariniame krante, pagrindinė miesto gatvė, buvusi fronto linija Jugoslavijos karuose, osmaniškojo laikotarpio senamiestis: turkiški namai, Mehmed Paša mečetė, vingrios prekybinės gatvelės, Neretvos upės ir senojo tilto panorama.. Išvykimas prie nepakartojamo grožio Adrijos jūros pakrantės Kroatijoje, vadinamos Makarska Rivjera. Apgyvendinimas ir nakvynė privačiame sektoriuje Makarskos kurorte.

 • 4-7 dienos

  4 dienos poilsio prie Adrijos jūros Pietų Kroatijoje. Mėgausitės stebinančiai skaidria žydra jūra ir skaisčios saulės spinduliais, kvėpuosite pušų, levandų ir prožirnių aromatu dvelkiančiu tyru kalnų oru. Pažintinė ekskursiją po Makarskos kurortą: uosto promenada su vešlių palmių alėja; miesto centras – Kačičiaus aikštė, nuo kurios prasideda vaizdingų gatvelių labirintas. XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, šalia kurios šurmuliuoja turgus. Pranciškonų vienuolynas su turtingiausiu pasaulyje kriauklių rinkiniu. Vepric šventavietė – kroatiškasis Lurdas – Šv.Mergelės Marijos apsireiškimo vieta. Sutemus čia sužimba šimtai žvakučių, sustiprinančių ramų šios vietos didingumą.

  Jūsų pažinčiai su šalimi siūlome šias mokamas išvykas (susirinkus ne mažesnei kaip 20 asmenų grupei):

  Vakaro išvyka - **Saulėlydis Biokovo kalnuose. Vadovo paslaugos ir vakarienė įskaičiuoti. Biokovo kalnų gamtos parkas aukščiausias ir didžiausias visoje Dalmatijoje. Aukščiausia viršūnė – Šv.Jurgio kalnas 1762 m. 23 km automobiliui kylant vingiuotu kalnų keliu žavėsitės kalnų didybe, stačiais skardžiais, akmeninėmis piemenų trobelėmis, vėliau pamažu pėsčiomis kopsite (apie pusvalandį) akmenuotu taku į Šv.Jurgio kalną, gėrėdamiesi tobulu kraštovaizdžiu. Vaizdas nuo kalno viršūnės leidžia pažvelgti į kerinčio grožio salas, kurias švelniai glosto Adrijos bangos. Abejojantiems savo fizinėmis galimybėmis ar sveikata, rekomenduojame į viršūnę nekopti. Vakarėjant kilsite į dar vieną viršūnę pasidžiaugti dieviško grožio saulėlydžiu, kai kalnai nusidažo purpurine spalva, o jūroje mirguliuoja saulės rausvi spinduliai. Po šio neįtikėtino gamtos spektaklio bus pateikta gardi naminė vakarienė – ant grotelių kepta mėsa, naminė duona, vynas ir rakija. P.S. nepamirškite apsiauti patogia avalyne neslystančiu padu ir šiltai apsirengti – nusileidus saulei kalnuose vėsu (tiks sportiniai bateliai, storas megztinis ar striukė).

  Dienos išvyka į legendinį miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu iškilnus viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Ekskursija po Dubrovniko senamiestį. Laisvas laikas.

  Išvyka į **Trogirą ir **Splitą. Trogiras - tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Ekskursijos metu matysite: Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų, tai didelis prekybinis bei kultūrinis centras. Ekskursijos metu matysite: antikinius Romos imperatoriaus Diokletiano rūmus su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Promenadą, imperatoriaus mauzoliejų - dabartinę katedrą, baptisteriją – buvusią Jupiterio šventyklą, Tautos aikštę su XVa. rotuše.

  Plaukimas (**kruizas) laivu į Brač ir Hvar salas. (Pietūs ir vynas įskaičiuoti). Hvaras – lyg kokteilis iš dangaus žydrumo įlankų, alyvmedžių giraičių, vynuogių sodų, žalių pinijų miškelių bei svaiginančio rozmarino ir levandos aromato. „Lieknoji gražuolė“ yra maždaug 70km ilgio ir 4-11 km pločio. Virš Hvaro salos saulė šviečia daugiausiai dienų per metus. Brač – sniego baltumo kalkakmenis, „Bračo marmuras“, jau nuo Antikos laikų yra nemirtingas salos istorijos liudininkas. Suklotas į rūmus, jis apjuosia turtų ir galios centrus: Diokleciano rūmus Splite, Reichstago pastatą Berlyne, amerikiečių pasididžiavimą – Baltuosius rūmus, Parlamentą Vienoje bei prabangius rūmus Venecijoje. Tai trečia pagal dydį ir aukščiausiai iškylanti sala Kroatijoje. Bračo plotas yra 395 km², ilgis apie 40 km, o plotis – 13 km. Išplauksite iš Makarskos kurorto uosto, gėrėdamiesi vaizdingais Biokovo kalnais, atplauksite į Hvaro salą, išsidėsčiusią vidurio Dalmatijos archipelage. Lankysite vieną iš salos žvejų gyvenviečių, pasivaikščiosite jaukiomis, siauromis gatvelėmis. Kroatiškų melodijų lydimi plauksite į Bračo salą. Laivo įgula, pavaišins ką tik iškepta šviežia žuvimi bei vynu.Brač saloje aplankysite pietinės pakrantės seniausią Bol gyvenvietę. Jos pasididižiavimas Auksinis iškyšulys, kurio smaigalys veikiamas bangų ir vėjo nuolat keičia padėtį. Pageidaujantys galės pasivaikščioti marmuru grįsta promenada ar tiesiog pasimėgauti maudynėmis „Auksinio iškyšulio“ smėlio paplūdimyje.

 • 8 diena

  Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas iš Makarskos Rivjeros. Atvykimas į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Kelionė pėsčiomis, traukinuku ir laiveliu po krioklių, ežerų, miškų ir paukščių pasaulį. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia vienas šalia kito įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 krištolo skaidrumo ežerų. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Išvykimas iš Plitvicos. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje(Slovakijoje).

 • 9 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją (Slovakiją), Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 balandis
Penkt, Bal 10Šeš, Bal 18 10+
Šeš, Bal 25Sek, Geg 3 10+
2020 gegužė
Šeš, Geg 16Sek, Geg 24 10+
Šeš, Geg 23Sek, Geg 31 10+
Šeš, Geg 30Sek, Birž 7 10+
2020 birželis
Šeš, Birž 6Sek, Birž 14 10+
Šeš, Birž 13Sek, Birž 21 10+
Šeš, Birž 20Sek, Birž 28 10+
Šeš, Birž 27Sek, Liep 5 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Sek, Liep 12 10+
Šeš, Liep 11Sek, Liep 19 10+
Šeš, Liep 18Sek, Liep 26 10+
Šeš, Liep 25Sek, Rūgp 2 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1Sek, Rūgp 9 10+
Šeš, Rūgp 8Sek, Rūgp 16 10+
Šeš, Rūgp 15Sek, Rūgp 23 10+
Šeš, Rūgp 22Sek, Rūgp 30 10+
Šeš, Rūgp 29Sek, Rugs 6 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Sek, Rugs 13 10+
Šeš, Rugs 12Sek, Rugs 20 10+
Šeš, Rugs 19Sek, Rugs 27 10+
Šeš, Rugs 26Sek, Spal 4 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3Sek, Spal 11 10+
Šeš, Spal 24Sek, Lapkr 1 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
399 EUR 339 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-04-10
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-04-10
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-04-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-04-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-16
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-23
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-05-30
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-06
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-06
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-13
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-13
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-20
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-27
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-06-27
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-04
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-11
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-18
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-07-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-01
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-08
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-15
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova347.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis347.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui347.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)313.65EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-22
Vieta apartamente, kai 2 asm.449.65EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente424.15EUR
Vieta vaikui iki 13m.390.15EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-29
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-08-29
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-05
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-05
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-12
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-19
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys449.65EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-09-26
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-10-03
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-10-03
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR
Kambariai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-10-24
Dvivietis kambarys su dvigule lova339.15EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis339.15EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui339.15EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)305.15EUR
Vienvietis kambarys441.15EUR
Apartamentai su patogumais (maitinimas už papildomą mokestį)
2020-10-24
Vieta apartamente, kai 2 asm.424.15EUR
Vieta 3-iam, 4-am asm. apartamente398.65EUR
Vieta vaikui iki 13m.364.65EUR

Apartamentuose su patogumais (1-2 miegamųjų kambarių butas su virtuve, vonios kambariu, tinka gyventi 3-4 asm.)

Nėra galimybės išsipirkti vienviečio apartamento.

Maitinimas Makarskos kurorte (pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė: salotos, sriuba, karštas patiekalas – pasirinktinai iš dviejų)

 

PIETŲ KROATIJA. Poilsis prie Adrijos jūros Makarskos rivjeroje 11d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

7 pusryčiai+vakarienės 99EUR; vaikui iki 13m. 79EUR
7 pusryčiai 59EUR; vaikui iki 13m. 49EUR
7 vakarienės 69EUR; vaikui iki 13m. 59EUR

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę) suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 6EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai

 

Pažintinė poilsinė pietų Kroatija 10d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

7 pusryčiai+vakarienės 99EUR; vaikui iki 13m. 79EUR
7 pusryčiai 59EUR; vaikui iki 13m. 49EUR
7 vakarienės 69EUR; vaikui iki 13m. 59EUR

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę) suaugusiems – 7 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 6EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai

 

Pažintinė poilsinė pietų Kroatija 9d.

Maitinimas užsakomas papildomai pagal pageidavimą, (3 pusryčiai kelionės metu įskaičiuoti).

5 pusryčiai+vakarienės 69Eur; vaikui iki 13m. 55Eur

5 pusryčiai 36Eur; vaikui iki 13m. 31Eur

5 vakarienės 45Eur; vaikui iki 13m. 37Eur.

Oro kondicionierius – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50EUR

Kurorto mokestis (mokamas užsakant kelionę): suaugusiems - 4 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 4 EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai.

 


Pastaba: standartiniame dviviečiame (arba dviviečiame su pristatoma lova) kambaryje gali būti viena dvigulė arba atskiros viengulės lovos.

Klientų pageidavimai dėl lovų tipo vykdomi tik esant galimybei.

Turistas, vykstantis vienas ir neperkantis vienviečio kambario, apgyvendinamas (be išankstinio papildomo pranešimo) su kitais pavieniais turistais/-ėmis dviviečiame, dviviečiame su pristatoma lova arba triviečiame kambaryje (jei programoje nenurodyta kitaip). Jei tokios galimybės nėra, turistas/-ė privalo prisimokėti už vienvietį kambarį.

Svarbu: Makarskos kurorte privačiame sektoriuje daugelis gyventojų maistą ruošia naudodami dujų balionus, todėl studijų arba apartamentų virtuvėlėse gali stovėti nedideli dujų balionai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
  • 5 nakvynės privačiame sektoriuje: kambariuose su patogumais, apartamentuose su pasirinktu maitinimu (žr. kainų lentelę www.gruda.lt),
  • grupės vadovo paslaugos,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, papildomos mokamos ekskursijos (žr. ekskursijų ir pramogų aprašą ir www.gruda.lt), kurorto mokestis (suaugusiems – 5 EUR, jaunimui nuo 13 iki 18 m. – 4 EUR, vaikams iki 13 metų – nemokamai).
  • Papildoma vieta autobuse nuo 100 EUR.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 EUR
  • **Mokamos išvykos vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei. Sezono metu kaina gali kisti.
  • 5 pusryčiai+vakarienės 69 EUR; vaikui iki 13m. 55 EUR; 5 pusryčiai 36 EUR; vaikui iki 13m. 31 EUR; 5 vakarienės 45 EUR; vaikui iki 13m. 37 EUR.
  • Oro kondicionierius kambaryje – esant galimybei tvirtinamas po užsakymo. Priemoka už kambarį - 50 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.
  • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
  • Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama; turėti maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, aprangą ir avalynę, tinkančią vaikščioti po kalnus.
  • 2017 04 07*, 29*; 05 13, 29; 06 03, 10, 17, 24; 07 01, 08, 15, 22, 29; 08 05, 12, 19, 26; 09 02, 09, 16, 23, 30; 10 07*, 21*,28

   *maudynės jūroje ir saulės vonios – pagal sezoną ir oro temperatūrą.

UP
Išskleisti kelionių paiešką